Arama sonuçlarınız

1. H

Öneri 1000 TL mouse önerisi

1000 TL civarına mouse önerisine ihtiyacım var tutuş şeklim palm lenght 19 cm width 10 cm
  2. H

Soru Bu fiyata bu sistem alınır mı?

Merhabalar bu fiyata bu sistem alınır mı işimi görür mü acaba? https://www.itopya.com/planet-rock_h24041
  3. H

Soru Bu fiyata bu sistem alınır mı?

Merhabalar gaminggen de bir sistem buldum bunu özelleştirdim ve bir monitör ekledim fiyatı 24500TL siste bu fiyata bu sistem alınır mı?
  4. H

Öneri 15-20 bin TL monitör dahil sistem önerisi

Merhabalar 15-20 bin TL bandında monitör dahil mağazdan alabiliceğim sistem önerisi yapabilir misiniz acaba?
  5. H

Yardım Ailevi nedenlerden dolayı ders çalışamıyorum

Merhabalar annem ile babam farklı evlerde yaşıyorlar şuan, kavga ettiler annemde teyzemin yanına gitti boşanmıyorlarda şimdilik bende bu olayı düşünmekten ders çalışamıyorum kafayı yicem. 11 sınıfım çalışmam gerek ama yapamıyorum tek kardeş olsam sorun değil atlatırdım ama 3 kardeşim daha var ve...
  6. H

Soru Bu sistem alınır mı?

Merhabalar bu sistem alınırmı https://www.itopya.com/da-sistem3-gigabyte-geforce-rtx-2060-d6-6gb-amd-ryzen-5-1600-af-16gb-ddr4-500gb-m2-ssd-geforce-espor-pc/ veya herhangi bir öneri varsa alabilirim.
  7. H

Soru Bu bilgisayar alınır mı?

Elraenn Parva - inventus işlemciyi 3600 yaparak bu bilgisiyar alınırmı ilerde rami yükseltirim.
  8. H

Soru 7000 TL pc önerisi

Merhabalar unlost eco v2 almayı düşünüyorum 1650oc+ryzen 5 3500x ile ama daha iyi önerisi olan varsa yazarsa sevinirim.
  9. H

Huawei vpn sorunu

Merhabalar telefonuma vpn bağlayınca bir kaç dakika içinde vpn kendiliğinden kopuyor maksimum 5 dk sürüyor kopması çok sinir bozucu 10 tane vpn denemişimdir ama hepsinde aynı yardımcı olabilicek var mı?
  10. H

Soru Ttnet İcra

Arkadaşlar merhaba, bundan 1 yıl önce TTNET aldım ve aynı gün iptal ettim bana cayma bedeli ödemiceksiniz denildi daha sonra 1000 TL cayma bedeli gösterildi ve icralık oldum. Bana cayma bedeli ödemiceksiniz diyen bayii ödemeyi yapıyor yanlış bilgi verdiği için ama evime icra dairesinden tebligat...
  11. H

Mouse Önerisi

Hepinize hayırlı bayramlar maksimum 200 TL bir bütçem var fps oyunları için bir mouse almam gerek önerileniz nedir?(aklımdaki mouse hp omen 600)
  12. H

Arkaplanın İsmi Nedir?

merhabalar bu linkdeki arka planın ismini bilen varmı? Levi Ackerman Animated #2 Steam Artwork by Octavio-Arts on DeviantArt
  13. H

Alt Yapı Değerleri

Merhaba evime internet bağlattım ve bir arkadaşım altyapı değerlerime bakamamı önerdi bu değerlerden anlayan biri varmı?
  14. H

Geforce Now Donma Sorunu

Merhabalar 50 mbps internetimin olmasına rağmen geforce nowda oyun bulanıklaşıyor ve takılıyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
  15. H

internet çok yavaşladı

merhabalar şu aralar kuzenimin interneti çok yavaşladı burayı yazmamı rica ettim yardım edebilecek varmı altyapı değerlerini ss atıyorum
  16. H

TTNET Alınırmı

Merhabalar bugün türktelekom şubesine gittim ve bir paket bana güzel geldi 35mbps vdsl internet ve tivibu süper paket 125 lira (modem dahil) bu internet alınır mı acana