Arama sonuçlarınız

1. H

Öneri 1000 TL mouse önerisi

1000 TL civarına mouse önerisine ihtiyacım var tutuş şeklim palm lenght 19 cm width 10 cm
  2. H

Soru Bu fiyata bu sistem alınır mı?

Peki ya bu? ULTIMA-6600 / AMD Ryzen 5 5500 / ASUS Radeon DUAL RX 6600 V2 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR Oyun için alıcam
  3. H

Merhabalar bu fiyata bu sistem alınır mı işimi görür mü acaba? https://www.itopya.com/planet-rock_h24041
  4. H

Merhabalar gaminggen de bir sistem buldum bunu özelleştirdim ve bir monitör ekledim fiyatı 24500TL siste bu fiyata bu sistem alınır mı?
  5. H

Öneri 15-20 bin TL monitör dahil sistem önerisi

Merhabalar 15-20 bin TL bandında monitör dahil mağazdan alabiliceğim sistem önerisi yapabilir misiniz acaba?
  6. H

Yardım Ailevi nedenlerden dolayı ders çalışamıyorum

kardeşlerim ve annem teyzemde ben babamın yanında durmak zorundayım çünkü okulum burada 1638812628 yapamıyorum ki kafa dağıtmak için oyun oynayayım diyorum sürekli aklımda bu olaylar var napıcam bilmiyom
  7. H

Yardım Ailevi nedenlerden dolayı ders çalışamıyorum

Merhabalar annem ile babam farklı evlerde yaşıyorlar şuan, kavga ettiler annemde teyzemin yanına gitti boşanmıyorlarda şimdilik bende bu olayı düşünmekten ders çalışamıyorum kafayı yicem. 11 sınıfım çalışmam gerek ama yapamıyorum tek kardeş olsam sorun değil atlatırdım ama 3 kardeşim daha var ve...
  8. H

Soru Bu sistem alınır mı?

şöyle bir sistem buldum hocam ama darboğaz olurmu bilemedim Sinerji Lunaspia-V2 Ryzen 5 3600 16GB 480GB NVMe M.2 SSD RX6600 Oyun Bilgisayarı
  9. H

https://www.itopya.com/dart1-intel-core-i5-10400f-gigabyte-geforce-rtx-2060-d6-6gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/ peki bu sistem hocam? dengeli gözüküyor gibi
  10. H

doğrudur hocam eğer öneriniz varsa link atarsanız sevinirim
  11. H

Merhabalar bu sistem alınırmı https://www.itopya.com/da-sistem3-gigabyte-geforce-rtx-2060-d6-6gb-amd-ryzen-5-1600-af-16gb-ddr4-500gb-m2-ssd-geforce-espor-pc/ veya herhangi bir öneri varsa alabilirim.
  12. H

Yardım Sınavlarda hep düşük notlar alıyorum

maalesef yanlış bir düşünce çünkü zaten göründüğü gibi altyapın pek sağlam değil eğer zor test alırsan çözemiceksin ve buda senin motivasyonunu düşürcek öneri istediğin dersleri ve sınıfını yazarsan yardım etmeye çalışırım
  13. H

matematik de önerim 40 seans gayet iyi bir yayın
  14. H

kolay yayınlardan başlamayı dene hangi derslerin çok kötü hangileri iyi yani çalışmaktan başka şans yok
  15. H

Soru Bu bilgisayar alınır mı?

Elraenn Parva - inventus işlemciyi 3600 yaparak bu bilgisiyar alınırmı ilerde rami yükseltirim.
  16. H

Soru 7000 TL pc önerisi

aynen
  17. H

Soru 7000 TL pc önerisi

peki kredi çekemezsem elden taksit yapan mağazalardan alsam biliyorum bildiğimiz kazık ama elimden bişey gelmiyor 1050 ti i5 10400f iyi midir?
  18. H

Soru 7000 TL pc önerisi

sizce kredi çekip nakitle ödesem bankayada aydan aya ödesem mantıklı olur mu?
  19. H

Soru 7000 TL pc önerisi

almak için kredi kartı bulmam gerek bir türlü bulamadım alternatifi varmıdır bu işin
  20. H

Soru 7000 TL pc önerisi

usta 1650+ryzen 5 3500x alınırmı?
  21. H

Soru 7000 TL pc önerisi

korktuğum şey doların dahada yükselmesi
  22. H

Soru 7000 TL pc önerisi

Merhabalar unlost eco v2 almayı düşünüyorum 1650oc+ryzen 5 3500x ile ama daha iyi önerisi olan varsa yazarsa sevinirim.
  23. H

Huawei vpn sorunu

Huawei y6
  24. H

Huawei vpn sorunu

hocam sorun telefonda sanırım anlamadım bende
  25. H

Huawei vpn sorunu

super vpn denedim panda vpn denedim master vpn denedim 360 vpn denedim
  26. H

Huawei vpn sorunu

Merhabalar telefonuma vpn bağlayınca bir kaç dakika içinde vpn kendiliğinden kopuyor maksimum 5 dk sürüyor kopması çok sinir bozucu 10 tane vpn denemişimdir ama hepsinde aynı yardımcı olabilicek var mı?
  27. H

Soru Ttnet İcra

borcu ödemediler sistemden düşüyorlar tek tek 300 tl düştüler ama yinede icra tebligatı geldi 1626091325 icra dairesine gitmeyi planlıyorum delilleri gösterip durumu anlatıcam
  28. H

Soru Ttnet İcra

Arkadaşlar merhaba, bundan 1 yıl önce TTNET aldım ve aynı gün iptal ettim bana cayma bedeli ödemiceksiniz denildi daha sonra 1000 TL cayma bedeli gösterildi ve icralık oldum. Bana cayma bedeli ödemiceksiniz diyen bayii ödemeyi yapıyor yanlış bilgi verdiği için ama evime icra dairesinden tebligat...
  29. H

Mouse Önerisi

yardımın için çok sağol
  30. H

Mouse Önerisi

peki belli bir sürede sonra g203 de çift tıklama sorunu oluyormuş sencede yinede alınmalımı?
  31. H

Mouse Önerisi

çoğu forum sitesinde hp omen 600'ün logitech g203'den daha iyi olduğu söyleniyor güzel de bir indirim var mediamarkta 188 tl ye düşmüş hp omen 600 g203 ise yine aynı fiyat 180 civarı çok arada kaldım
  32. H

Mouse Önerisi

elim biraz büyük de otururmu acaba daha önceden steelseries rival 110 kullanmıştım onda elim çok rahat etmişti
  33. H

Mouse Önerisi

Hepinize hayırlı bayramlar maksimum 200 TL bir bütçem var fps oyunları için bir mouse almam gerek önerileniz nedir?(aklımdaki mouse hp omen 600)
  34. H

Arkaplanın İsmi Nedir?

siyah olan profil arkaplanını kastediyorum
  35. H

Arkaplanın İsmi Nedir?

merhabalar bu linkdeki arka planın ismini bilen varmı? Levi Ackerman Animated #2 Steam Artwork by Octavio-Arts on DeviantArt
  36. H

Alt Yapı Değerleri

Merhaba evime internet bağlattım ve bir arkadaşım altyapı değerlerime bakamamı önerdi bu değerlerden anlayan biri varmı?
  37. H

Liseliler kızgın: #SınavUğruna tagı gündemde

okullar kesin 15 martamı ertelendi
  38. H

Geforce Now Donma Sorunu

Merhabalar 50 mbps internetimin olmasına rağmen geforce nowda oyun bulanıklaşıyor ve takılıyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
  39. H

internet çok yavaşladı

merhabalar şu aralar kuzenimin interneti çok yavaşladı burayı yazmamı rica ettim yardım edebilecek varmı altyapı değerlerini ss atıyorum
  40. H

TTNET Alınırmı

hocam merhaba senden ufak bir ricam olucak altyapı değerlerini kontrol edebilirmisin kuzenimin internet baya yavaşladı şu aralar
  41. H

TTNET Alınırmı

eyvallah hocam sağolun
  42. H

TTNET Alınırmı

hocam bilemiyorum komşumdada ttnet var çok memnunum diyor
  43. H

TTNET Alınırmı

aldım paketi şuan memnunum herşey normal inşallah böyle gider
  44. H

TTNET Alınırmı

altyapı değerleri böyle
  45. H

[REHBER] İnternet Bağlatma Süreci ile İlgili Her Şey

hocam türktelekom'a 1-2 ay demişsinniz kurulum içinde ben başvuru yaptıktan 2 gün sonra aradılar gelip kuralım müsaitseniz dediler
  46. H

TTNET Alınırmı

bunları bilmiyordum nasıl kontrol ederim
  47. H

TTNET Alınırmı

altyapım 76 mbps destekliyor 1611347514 peki bu 35 mbps ben ve kardeşime yetermi ben genellikle pc de takılırım o ise telefonda yani herhangi bir ping olayı çıkarmı birde geforce now ile oynayabilirmiyim?
  48. H

TTNET Alınırmı

evet ama babam yabancı film meraklısıdır:) bana kalsa 50 mbps alıcam
  49. H

TTNET Alınırmı

link atarmısınız acaba
  50. H

TTNET Alınırmı

Merhabalar bugün türktelekom şubesine gittim ve bir paket bana güzel geldi 35mbps vdsl internet ve tivibu süper paket 125 lira (modem dahil) bu internet alınır mı acana