Arama sonuçlarınız

1. S

Soru Dying Light açılmıyor

Fotoğraf ekleyemiyorum site izin vermiyor ama hata şundan ibaret [Oyun klasörüne yazamazsın.Yazma iznin yok.Oyun bu dizine yazma iznine sahip değil.]
  2. S

Soru Dying Light açılmıyor

Arkadaşlar oyunu oynarken bu hatayı alıyorum dosyaların dizinini değiştirdim olmadı. zaten salt okunur bir haldede değil yardımcı olursanız sevinirim
  3. S

Yardım Gta 5 PS4 bağlantı sorunu

Merhaba arkadaşlar gta 5i ps4 de oynuyorum ve heistlere quick job kısmından girmek istiyorum ve lobiye bağlanıyorum ama çoğunlukla hiçbişi göremiyorum siyah ekranda kalıyorum yardımcı olabilir misiniz
  4. S

Yardım Ip Ban Yemiş Olabilir Miyim ? O

Hocam şimdi VPN'le girmeye çalıştım da sitenin sahibi banladı falan diyo ya da ben mi yanlış anladım
  5. S

Yardım Ip Ban Yemiş Olabilir Miyim ? O

Evet arkadaşlar adını veremeyeceğim bir siteye girmeye çalışıyorum ama 403 forbidden uyarısı alıyorum ban yemiş olabilir miyim
  6. S

Öneri Geti̇rdi̇ği̇ni̇z Her Üye Sayesi̇nde +50$ Kazanabi̇leceği̇ni̇z Si̇t

Evet arkadaşlar getirdiğiniz her üye için +50$ kazanabiliyorsunuz ve sizin getirdiğiniz üyelerde sizin sayenizde 50$ kazanabiliyor özellikl hem siz hem ben de kazanabiliyim diye refli linki koydum (arkadaşlar dili üstteki Rus bayrağına basıp Türk bayrağını seçip değiştirebilirsiniz)
  7. S

The Walking Dead 10.Sezon Son 7 Bölümü Nasıl Izleyebilirim

Telif haklarındaki anlaşmazlıktan dolayı
  8. S

The Walking Dead 10.Sezon Son 7 Bölümü Nasıl Izleyebilirim

Evet arkadaşlar aranızda bilenler varsa twd 10.sezon 22 bölüm ve netflixte sadece 15. bölüme kadar var son 7 bölümü ücretsiz bir şekilde izleyebileceğim bir site var mı
  9. S

Blog Linki Paylaşmak Ban Sebebi Mi ?

Evet arkadaşlar yasak mı ona göre paylaşıcam da
  10. S

Ramazan'da Vakit Geçirmelik Eğlenceli Oyunlar

Ramazan'da vakit geçirmelik eğlenceli oyunlar: Evet arkadaşlar ramazan sizin için sıkıcı ve zamanın geçmediği bir halde mi bu sıkıcı zamanınızın biraz daha iyi geçmesini sağlamak için size mobil ve bedava oyunların linkini hazırladım umarım beğenirsiniz.? CRITICAL OPS Critical Ops, mobil...
  11. S

TYT ve AYT için pdf kitap +deneme linkleri

Evet arkadaşlar şu an benim hazırladığım blog sitemde pdf linkleri var ihtiyacınız varsa ve göz atmak isterseniz linki burda :
  12. S

Bir linkin tıklama almasını nasıl sağlayabiliriz ?

Hangi gruplar mesela örnek verebilir misiniz
  13. S

Bir linkin tıklama almasını nasıl sağlayabiliriz ?

Evet arkadaşlar bir linkin bir günde mesela örneğin 1000 tıklama falan almasını nasıl sağlayabiliriz ?
  14. S

İnternetten çok para kazanma yöntemleri var mı ?

Merhaba arkadaşlar şu an'da belirli bir sermayem yok anket doldurma sitelerini falan denedim ama para kazanmak çok zor geldi.Önerebiliceğiniz kolay ve bol kazançlı yöntemler var mı ?