Arama sonuçlarınız

1. M

Soru HT05 alınır mı?

Bugün n11 sendeo kargo üzerinden sipariş vermeyi düşünüyorum. Alınır mı? Kargo hakkında çok fazla şikayet edenler var. Biraz rahatsız oldum yani o yorumları görünce. Tahmini kaç günde gelir İstanbul'dan İzmir'e? En fazla 7-8 gün içinde gelmesi lazım şehirdışına çıkacağım çünkü...
  2. M

Yardım PUBG Mobile kanca atılmıyor

PUBG Mobile oyununu bilgisayardan, GameLoop'tan oynuyorum. Yeni modda kanca atılıyor, bilgisayardan oynayıp atanlar da var biliyorum ama ben ayarlayamadım ayarlayan varsa yardımcı olabilir mi lütfen? 1673522168 Hallettim arkadaşlar.
  3. M

Redmi 10 mu Galaxy A23 mü?

Aslında teknik olarak Xiaomi bana daha mantıklı geliyor fiyatı 1000tl kadar daha aşağıda ve neredeyse aynı özelliklere sahip. Kriterlerim: -Oyun olarak sadece e football oynayacağım. -Göz yormasın. -Şarjı uzun gitsin, kısa sürede şarj olsun. -Rahat günlük bir telefon olsun. -1 ay sonra kasmalar...
  4. M

Soru Lenovo ideapad 3 i5 1135G7 nasıldır?

Arkadaşlar merhaba. Lise öğrencisiyim ve dizüstü, pratik, şarjı uzun giden bir bilgisayara ihtiyacım var. Bütçem çok fazla olmadığı için lenovo modellerine bakıyorum. Aşağıdaki görselde çoğu teknik özelliği yazıyor. Bu laptop nasıldır? Uzun süre kullanan birisi varsa yorumlarını merak ediyorum...
  5. M

Öneri 50tl mp3 önerisi

Max 50tl mp3 çalar önerisi. İstediğim özellikler: -Ortalama ses kalitesi ve seviyesi yeterli, -3 güne bozulmasın en az 2 sene götürsün, -Hafıza en az 2GB. 16GB'a falan gerek yok. -Şarjı uzun gitsin. -Fiyat 15-20tl esneyebilir. Biriktir 200tl ye al falan demeyin öyle bir şansım yok. Yardımınızı...
  6. M

En kısa sürede kas yapma tekniği önerileri

İnanılmaz güçsüzüm. Boyum 1.73 kilom 68 ama yediğim hiçbir şey kollarıma gitmiyor çünkü zamanında spor yapmadım. Fakat hala geç değil, yapabilirim ama en kısa süresinde yapmak istiyorum. Kolum incecik, göbek ve arkayı hiç sormayın zaten oralar benden önce dönüyor köşeyi. Ben karın kasına pek...
  7. M

En fazla 250tl deneyip beğendiğiniz ukulele önerisi

Sizin bizzat alıp deneyip çalıp da sevdiğiniz, önerdiğiniz ukuleler varsa paylaşmanızı rica ediyorum. Bu arada sesi çok oyuncak gibi olmasın. Büyüklüğü fark etmez diyeceğim ama zaten bu fiyata sopranodan başka büyüklükte olmaz herhalde. Max. 250tl. Çanta hediyeli olursa iyi olur. Pena da olursa...
  8. M

Adana'da şırdancı önerisi

Bu. Lastik gibi olmayan şırdancı önerisi. Çok esnekler var. İstemiyorum bundan. Arkadaşım bir ara yemiş 2.5-3 dk çiğnedim diyor.
  9. M

Kolum çatladı ya da kırıldı sanırım

Kolum çatladı ya da kırıldı. Buna en iyi çözüm hastane ama hastaneye gitmemem lazım. Ailemin haberi yok, olmaması da lazım zaten. Bir kavgada oldu. Sol yumruğum sağa doğru bakarken sağ taraftan yumruğuma sert ve hızlı bir biçimde bir cisim geldi. Ne olduğunu boşverin. Bunun kırik ya da çatlak...
  10. M

İngilizce dersinde ingilizce konuşulacak sohbet konusu önerisi

İngilizce dersinde ingilizce sohbet edeceğiz. Eğlenceli olur diye düşündüm. Zaten zorundayım da. Hangi konuda konuşalım? Ben bulamadım. Karşılıklı ingilizce konuşacağız. Lütfen ciddi mesajlar yazın.
  11. M

Şırdanı ben yiyebilir miyim?

Merhabalar. Daha önce hiç şırdan, mumbar, ne bileyim böyle bağırsak yemekleri falan yemedim. Mumbarı zaten yemem. Ama şırdan dikkatimi çekti. Fakat benim midem çok çabuk bulanıyor. Şırdanın şekli de malum. Tadını milyonlarca insan seviyor. Yumuşak dokusu sebebiyle çok çabuk midem bulanır. İçini...
  12. M

8.sınıfta elementlerin sembolleri bilinmeli mi?

8.sınıfa giden kardeşim var, elementlerin sembollerini bilmek zorunda mı? Lgsde çıkar mı semboller?
  13. M

Helada seccadesiz namaz kılınır mı?

Arkadaşlar merhaba. Beni bilen bilir ailem yüzünden namaz kılamıyorum. Onlardan gizli tuvalette seccadesiz temiz bir yerde namaz kılabilir miyim? Tekrardan söylüyorum çok temiz biryerde.
  14. M

Kendinden büyüğe "nörüyon?" denir mi?

Kendinden yaşça büyük birisine nörüyon denir mi? Mesela ben kendimden 12-13 yaş büyük birisine "nörüyon abi?" diyebilir miyim? Veya 20-24 yaş büyüğe?
  15. M

İngilizce kitapları neden dergi?

İngilizce eğitim kitapları, test vs. neden dergi? Neden normal kağıt değil?
  16. M

Laptop şarj olmuyor, oluyor ama ilerlemiyor gibi garip

Arkadaşlar merhaba, Dell Inspiron 5537 laptop son günlerde garip bir sorun çıkardı. Şarja takıyorum şarj oluyor gösteriyor ama sürekli %0. Kullanılabiliyor ama bilgisayarı açıp taşırken falan %0 gözüküyor. Garip olan bilgisayar 6 yıllık ve bu sorun çıkmadan önce %95 şarj ile 12 dakika gidiyordu...
  17. M

Huawei band 4'ün su geçirmezliğinden şüpheliyim

Arkadaşlar merhaba, huawei band 4 üm var, ayrıca özelliklerinde, hatta huaweinin kebdi sitesinde de su geçirmez yazıyor. 5 ATM, yani 50 metreye kadar. Fakat huawei band 4 ün her yerinde su geçirmelik yer var, test videosu falan var mı ya da aranızda kullanıp da emin olan. Yardımınızı bekliyorum.
  18. M

Ailem 5 vakit namaza kızıyor

Arkadaşlar merhaba. Ben bugüne kadar çok günah işledim, örnek verecek olursak; küfür etmek, terbiyesizlik, ailemi kandırmak, (bunu söylerken çok utanıyorum ama) birkaç defa ateist olup tekrar Müslüman olmak, çok fazla yalan söylemek. Daha bir sürü var da aklıma gelmiyor. İnternetten baktım ve...