Arama sonuçlarınız

1. draakis

Yardım Güç Tasaruf Modundan Hangisini Seçmeliyim?

arkadaşlar resimdeki gibi hangisi seçsem daha az ısınır??
  2. draakis

Yardım 1.70Ghz Mi 3.20Ghzmi?

Selamün Aleyküm Arkadaşlar simdi benim 8gb ram mx110 ekran kartli i5 islemcili laptopum var fortnite gta 5 gibi oyunlarda ısınıyor haliyle sogutucu alicam fakat denetim masasinda guc secenlerinde onerilen i secince 1.50 ghz 1.60 1.70 ghz calisiyor performans secince 3.40 3.50 3.30 ghz simdi...
  3. draakis

0.40ghz sabit hız almasi laptop

arkadaslar lenova v15 ıwl laptopum var gta 5 sabahtan beri pc yi hic kapamadan oynuyodum sabah 8 den soana kadar birden gtadayken 10 fps ye dustu pc kasmaya basladi baya baktim 0.40ghz sabit ne artior ne dusuyor ne yapicam arkadaslar ltfn yardim
  4. draakis

MX110 8gb ram 1tb hdd i5 gta 5 online oynanırtmı?

arkadşlar benim bu laptopum mx110 i5 4gb ram 1tb hdd si gta 5 onlinede arabayla hız yapınca dropun kralını yiyodum donup donup duryordu patatesler grafk yaptğım çözürnüğ üen aşağa çektiğim halde oynanmıyordu bende 8gb ram yaptım şoanki hali başlıktaki gibi daha değil bugün götürcem sipariş...
  5. draakis

Nvdia MX110 i5 işlemci 8gb ram

arkadşlar başlıktaki özellikli pc de fivem yada online da gta 5 te kaç fps alrım oynanırmı?
  6. draakis

Lenova V15 IWL

laptopum mx110 ekran kartı 4gb ram 1tb hdd i5 ben bunu 8gb ram yapmak istiyorum fakat cpu-z uygulamasinda slot 2 tane var gozukuyo 2 side bos gozukuyo anlamadim AID64 EXTREMEDE ise 1 slot gozukuyo oda 4gb ramle dolu gozukuyo laptopun modelini arastirinca ise bu cikio kac slot var 1 slot varsa o...
  7. draakis

8GB Ram Nvdia MX110 Ekran Kartı 1TB HardDisk İ5 işlemci Gta 5 online oynatırmı?

8GB Ram Nvdia MX110 Ekran Kartı 1TB HardDisk İ5 işlemci Gta 5 online oynatırmı?
  8. draakis

Lenova V15 IWL 4gb ram i5 mx110 1tb hdd 8gb ram yapmak istiyorum?

laptopum Lenova-V15-IWL 4gb ram 1 tb hdd i5 nvdia mx110 ben bunu 8 gbram yapmak istiyorum fakat nereden en ucuz yapabilirim hem rami oradan alıp hem orada rami taktırmam lazım böyle bir yer varmı edirnede vatan var ordan 8 gb ram yapıyım diyorum ama vatanda 4gb DDR4 laptop rami satılmıyor...
  9. draakis

Laptop Ram Yükseltme?

laptopum Lenova-V15-IWL 4gb ram 1 tb hdd i5 nvdia mx110 ben bunu 8 gbram yapmak istiyorum fakat nereden en ucuz yapabilirim hem rami oradan alıp hem orada rami taktırmam lazım böyle bir yer varmı edirnede vatan var ordan 8 gb ram yapıyım diyorum ama vatanda 4gb DDR4 laptop rami satılmıyor...
  10. draakis

VATANda laptop 4gb laptop rami varmıdır?

arkadşlar vatandan ram alıp taktırmak bedavaymış bende laptop 4gb ram almak istiyorum 8 yapmak için vatanda laptop 4gb ram satılıyormu satılıyorsa linkini atabilirmsin teşekkürler
  11. draakis

Vatan Bilgisayar Laptop Ram yükseltirmi?

arkadşlar laptopum var benim arkası açılmamış ama vidası yalama olmuş arkasını açmadık ama hiç garantisi bittimi bilmiyorum ama ram yükseltemk istiyorum vatan bilgisyara götürsem yükselitlermi yükseltilerse kaç tl alırlar ram le beraber bilgisi olan yazarmı vatan yapmıyorsa nerede ram...
  12. draakis

Laptopumda Kaç Ram slotu var?

arkadşlar lenova v15-ıwl laptopum var 4gb ram mx110 ekran kartı 1tb hard disk i5 8gb ram yapıcam fakat kaç slot var bilmiyorum içinde açmak istemiyorum kendim görev yöneticisinde kulanılan yuva 1/2 yazıyo internette fotoğraf buldum açık halini bi bakarmsınız kaç slot var şu 1 tane boş slot var...