Arama sonuçlarınız

1. C

Yardım Sizce Ptt kargom ne zaman gelir ?

Aliexpress üzerinden almış olduğum ürün cuma günü Ptt’ye verilmesine rağmen halen daha gelmedi, şuanda da İl içi aktarmada gözüküyor öncesinde de aynı işlemdeydi. Acaba hafta sonuna denk geldiği için mi böyle oldu, sizce bulunduğum ilçenin şubesine ne zaman gelir ? Not: İstanbul’dayım.
  2. C

Yardım Sizce hangi mikrofonu seçmeliyim?

Selam arkadaşlar, elimde 2 tane mikrofon seçme şansı var. Rode nt usb mi ve huper x quadcast Rode’u seçersem 2 gün içinde alabilirim, hyper x i seçersem 20 gün sizce hangisini seçmek mantıklı ? Kaliteli bir ses istiyorum.
  3. C

Soru Barda filminin gerçek hikayesini bilen var mı ?

Şu videoda anlatılmış acayip
  4. C

Soru İnanılmaz düşük indirme hızı

Normalde indirme hızım 210 mbps ancak chorome da indirme yaptığım zaman 250 kb alabiliyorum sebebi nedir çok sinir bozucu olmaya başladı.
  5. C

İcloudtaki fotoğraflar hakkında

Merhaba arkadaşlar iCloud’umda 4.9 gb fotoğraf görüyorum ancak galerime o hesaba girdiğim halde gelmiyor bir tavsiyesi olan var mı ?
  6. C

iPhone 11 fiyatları hakkında

merhabalar,sizce İphone 11 fiyatları 12 nin üzerinde seyredip daha da artar mı ? Kurban bayramından sonrasını beklemek mantıklı olur mu ? teşekkürler.
  7. C

iPhone 12 pro satış fiyatım adil mi ?

Merhabalar elimde 128 GB Pasifik mavisi 16 ay garantili kozmetik olarak sıfırdan farksız nokta çiziksiz bir iPhone 12 pro var 20.500 TL ye satışa koydum ufak bir pazarlık payım olabilir sizce adil bir fiyat mı ?
  8. C

Soru Monitör tavsiyesinde bulunur musunuz ?

Merhaba arkadaşlar 2.100 TL bütçem var oyun oynamak için 144hz bir monitör arıyorum,tavsiyelerinizi bekliyorum.
  9. C

Soru Sizce ucuza mı gidiyor ?

Elimde HP g7 250 laptop var,18 ay garantili özellikleri şu; İşlemci İntel İ3 1005G1 (10.nesil) 8 gb Ram 256 gb Ssd 15.6 inch 1920x1080 çözünürlüğe sahip İntel Uhd Graphics işlemciye bağlı kart. Bu laptopu 4.600 den satacağım bir arkadaşa sizce iyi mi ?
  10. C

Soru Sizce tercihim kötü mü ?

sizce bu sistem 9.400 TL eder mi ?
  11. C

Soru Çiçek sepeti güvenilir mi?

Çiçek sepetinden iphone 11 alacağım,piyasadan 100-200 tl düşük sizce güvenilir olur mu ?
  12. C

Soru Fiyatını Hak Ediyor Mu ?

https://www.gamegaraj.com/urun/neo-3a-1050ti-2/ Csgo oynayacağım sadece iş görür mü ?
  13. C

Sizce yaptığım mantıklı mı ?

Öncelikle merhabalar,elimde iphone 11 pro max bulunmakta ancak ben bu cihazı satıp 11 e geçip kalan parayla bir masaüstü almak istiyorum.Elimde bir laptop var ancak ofis için tasarlanmış onuda satıp 8000-9000 a bir pc dizmek istiyorum.Siz olsanız ne yapardınız ? Teşekkürler.
  14. C

Sizce bu değişimi yapmalı mıyım ?

Merhaba arkadaşlar,şuan da iphone 11 pro max kullanmaktayım pil seviyesi %90 ve garantisi 8 ay kaldı sizce bunu satıp sıfır bir iphone 12 almak mantıklı mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  15. C

Yardım Sizce ipad mi laptop mu !

Merhaba arkadaşlar ben maliye bölümüne başlayacak bir üniversite öğrencisiyim.Gerek dersler olsun gerek evde olsun kullanım için ipad mi laptop mu diye sormak istedim.Sunum için vb durumlar nasıl olur acaba ? Bütçem çok yok 4.000 civarıda iyi bir laptop yok sizce ipad daha mı mantıklı ?
  16. C

Yardım Çok ucuza verdiğim halde gitmiyor sizce sebebi ne olabilir?

Arkadaşlar aşağıdaki sistemi 7.800 yazdım 7.500 e satacağım garantili ve kutulu ama ya yazan yok ya da saçma sapan şeyler yazıyorlar nasıl satabilirim. İntel i5 10400F 10.Nesil İşlemci Msi 1660 Gaming X 6 Gb Ekran Kartı H 410 M Pro-Vh Anakart Kingston HyperX Fury 8 Gb 2666 Mhz Kingston HyperX...
  17. C

Öneri Satılık Oyun Sistemi + Monitör

İntel i5 10400F İşlemci/Msi 1660 Gaming X 6 Gb Ekran Kartı/H 410 M Pro-Vh Anakart/Kingston HyperX Fury 8 Gb 2666 Mhz/Kingston HyperX Fury 480 Gb Ssd/Frisby 650 W Kasa/Acer Nitro 21.5 Monitör/Rampage Pulsar Kulaklık/Rampage Mouse+Klavye/İnca Kablosuz Wifi/Ürünler 2021 Ocak ayında Vatandan...
  18. C

Yardım Arkadaşlar sizce değerinde mi satıyorum ?

Merhaba arkadaşlar altta yazan özelliklerdeki cihazımı 7.500 TL ye satıyorum.(Monitör dahil) Sizce değerinde mi ? İntel i5 10400F İşlemci/Msi 1660 Gaming X 6 Gb Ekran Kartı/H 410 M Pro-Vh Anakart/Kingston HyperX Fury 8 Gb 2666 Mhz/Kingston HyperX Fury 480 Gb Ssd/Frisby 650 W Kasa/Acer Nitro 21.5...
  19. C

Yardım Sizce tercihim gelir mi ?

Merhaba arkadaşlar sıralamam 294.835 yazdığım yer Medeniyet üniversitesi maliye sıralaması 295.930 sizce gelir mi ? Teşekkürler.
  20. C

Yardım Prime hesap alınmalı mı ?

Merhaba arkadaşlar csgo oynamaktan keyif alıyorum,ama eski hesaplarını sattığım için elimde hiç prime hesap yok.Game satış diye bir site var oradan 54 liraya hesap almak mantıklı mı ? İlk mail verilemeyecek,şifre vb değişebilir diyor.
  21. C

Yardım Sizce tercih yazmaya kaçtan başlamalıyım ?

Merhaba arkadaşlar ea 294.000 sıralama sözel de 57.000 sıralama yaptım.Sizce her iki kısım içinde kaç binden yazmaya başlamalıyım.
  22. C

Yardım Sizce sıralamam yeterli olur mu ?

Merhaba arkadaşlar,294.000 sıralama yaptım ea'da sizce 295.000 lik okula girer miyim ? Şimdiden teşekkürler.
  23. C

Yardım Reeder tablet yazılım problemi

Arkadaşlar böyle bir sorun var ne yapmalıyım cihaz logoda 1627644106 Reset unplegged passed diyor ne yapabilirim ?
  24. C

Yardım Yks Sıralamalar

Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak. Bu sene ciddi anlamda batırdım neylerim şu şekilde: Türkçe 27.25. Matematik -0.25 fen -0.25 sosyal 14 Ayt edebiyat 15.75 tarih 5.25 coğrafya 3.50 ayt matematik:1 88.5 ortalamam Sizce bu netlerle geçen sene 299 binde kapatan bir üniversite gelir mi ...
  25. C

İphone 8 kamera sorunu

Merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi videoyu çekip izlerken cızırtı sesi duyuyorum bu ses 720 30fps yapınca epey azalıyor 4K 60fps alınca artıyor.Telefonu sıfırladım düzelmedi sorun ne olabilir ? 1613851415 kaldım kendimle baş başa
  26. C

2.el iPhone 8 değer mi ?

Merhaba arkadaşlar öncelikle şuan Xiaomi Mi Note 10 Lite kullanmaktayım.Yarın Doğubanka gideceğim.Sizce elimde ki telefon+600 TL ye 2.el iPhone 8 almak mantıklı mıdır ? Siz telefoncu olsanız böyle bir takası kabul eder miydiniz ?
  27. C

Diyetimin yanında yaptığım spor yeterli mi?

Merhaba arkadaşlar kilo vermeye çalışıyorum ilk hafta da 132 den 127 ye indim.Bir çok kez diyet denemesi yaptım en başarılısı iki sene önce oldu 97 ye kadar düştüm.Günde 1200 kalori almaktayım.Spor olarak evde kondisyon aletinde 40 dakika 220 kalori yakıp 3 saat sonra da 10 kilo ağırlık ile 3x12...
  28. C

iPhone 7 plusa geçilir mi ?

Şuan Xiaomi mi Note 10 lite kullanmaktayım sizce ikinci el iPhone 7 plus a geçilir mi ?
  29. C

Diyeti bozacağım sanırım

Arkadaşlar şuan evde inanılmaz yemekler ve tatlılar var.130 kilo 1.90 bir bireyim.Desteğinize ihtiyacım var sizce bozmaya değer mi?
  30. C

İ5 10400f tender performansı

Merhaba arkadaşlar, YouTube'a podcast ve bilgi tarzı içerikler yüklemeyi düşünüyorum.Adobe premiere pro kullanacağım.Sizce performans iyi olur mu ?
  31. C

İ5 10400f render performansı

Merhaba arkadaşlar, YouTube'a podcast ve bilgi tarzı içerikler yüklemeyi düşünüyorum.Adobe premiere pro kullanacağım.Sizce performans iyi olur mu ?
  32. C

17 ilde mutasyonlu virüs

Dostlar okullar 15 şubatta sanırım açılmayacak,sağlık bakanımızın yaptığı şaka gibi açıklamadan sonra sisteme inancımı bir kez daha kaybettim kendileri İngiltere'de çıkan mutasyonlu virüsten sonra onlar yeni mi öğrenmiş biz Eylül'den beri biliyoruz tarzında bir açıklama yapmıştı. Bugünde 17 ilde...
  33. C

Okullar 15 şubatta açılır mı ?

Arkadaşlar bilim kurulu 15 şubat erken,15 Mart daha iyimser bir tahmin açıklamasında bulunmuş.Vaka sayıları artmakta, sizce okullar açılır mı ?
  34. C

Monitör seçimim iyi mi ?

https://www.sinerji.gen.tr/acer-nitro-215-qg221qbii-1ms-75hz-hdmivga-gaming-monitor-p-30436?gclid=Cj0KCQiAmL-ABhDFARIsAKywVacwW2DX6fTh3Dewzum0YOsE8ld-VVaM8r_pajxMyI6XIxGO2zkU4H0aArymEALw_wcB Arkadaşlar bütçem 900 TL ye kadar bu monitör iyi mi?
  35. C

Monitör tavsiyesi

Arkadaşlar şu anda LG 1440x900 bir monitör kullanıyorum ve sistemimi haketmediğini düşünüyorum.850 TL ye kadar monitör önerir misiniz ?
  36. C

Özel okullar mı açılıyor ?

Arkadaşlar bugün yapılan milli eğitim bakanlığı açıklamasına göre 8 ile 12. sınıf öğrencileri ve mezunlar için isteğe bağlı açılan destekleme ve yetiştirme kurslarında yüz yüze eğitim 22 Ocak'ta başlatılacak.Şeklin de bir açıklama yapıldı bu okulların açılacağı anlamına mı geliyor yasaklarda var ?
  37. C

Bilgisayar yükseltme tercihlerim hakkında

İ5 10400f,GTX 1660 gaming x,BALLISTIX 8gb 2666mhz,H410M PRO-VH,480 GB SSD,1440x900 dandik monitör bir sisteme sahibim. Yükselticeğim parçalar: 8 GB ram ekleyeceğim,1 TB ssd ekleyeceğim,Acer 144 Hz 1 MS monitör sizin bir tavsiyeniz var mı ?
  38. C

Herkese teşekkürler

Arkadaşlar tavsiyeler üzeri bugün sistemimi aldım hepinize teşekkürler. 1660 gaming ve i5 10400 f umarım beni 6-7 sene götürür.
  39. C

1660 ve vga

Arkadaşlar merhaba 1660 gaming x ile VGA monitör kullanabilir miyim ?
  40. C

Yeni sistemimle bunu kullanmam kötü mü olur ?

Merhabalar arkadaşlar ben 1660 gaming x ekran kartım ile bu monitörü kullanmak istiyorum malum bütçe kalmadı sizce olur mu ? Modeli:flatron w1954S
  41. C

Vatan OEM sistem ne zaman gelir ?

Arkadaşlar bugün öğlen saatlerinde vatan bahçelievler şubesinden bir sistem satın aldım.Bana ekran kartının bulunmadığını,en geç cumaya kadar montajlanıp beni çağıracaklarını söylediler,sizce ne zaman hazır olur ?
  42. C

Bu kasa ve PSU'yu aldım patlama gibi bir durum olur mu ?

https://www.google.com/search?q=frisby+fc-8930g&client=ms-android-xiaomi-rvo3&prmd=sivn&sxsrf=ALeKk00SJzSvRfe3XiC3dpaMwdEZE6fsCg:1610382770773&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjw8oOop5TuAhVQD2MBHZRrBaAQ_AUoAnoECAMQAg&cshid=1610382786952&biw=393&bih=753&dpr=2.75#imgrc=-Is2EWX1M9yZsM
  43. C

Bilgisayarı aldım umarım memnun kalırım bu sistem sizce nasıl ?

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-10400f-msi-gtx1660-gaming-x-6g-h410m-pro-vh-kingston-480gb-crucial-8gb.html Arkadaşlar bu PC yi aldım.Psu'su kötü biliyorum ama anlamsız şekilde çok hızlıya geldi alışveriş umarım sistemim iyidir.Düşüncelerinizi bekliyorum.
  44. C

Merhabalar ikisi arasında kaldım tavsiyenize ihtiyacım var.

Merhaba dostlar epey bir süredir araştırıyordum sizden bir tavsiye istiyorum. İ5 9400 f Vega GTX 1660 super mi mi i5 10400 f GTX 1660 gaming x mi tavsiyelerinizi bekliyorum. hangisi daha performanslı olur ?
  45. C

4500 TL vatan sistem tavsiyesi

Arkadaşlar attığım hazır sistem pek çok kimse tarafından eleştirildi pazartesi günü vatan bilgisayara gideceğim,4500 TL bütçe ile bana bir sistem kurabilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler
  46. C

İşlemci olarak hangisini tercih etmeliyim ?

R3 3100 mü Intel i3 10100f mi ?
  47. C

Vatan hazır sistem alınır mı ?

Merhabalar bu benim forumda ki ilk konu açımım,bir sürçilisan edersem affola. Sizlere danışmak istediğim konu vatan bilgisayar da bulunan şu pc: INTEL 10100F-ASUS TUF-GTX1650S-O4G-EX-H410M-V3-CRUCIAL 480GB-CORSAIR 8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan...