Arama sonuçlarınız

1. Robert Grenee

Yardım Kubuntu Çözünürlük Ayarı

Bilgisayara dual boot ile kubuntu kurdum windows da 1600x900 kullanıyorum ama kubuntu da çözünürlük sadece 1024x768 oluyor bunu nasıl düzeltebilirim çok değişik oldu insanı rahatsız ediyor :/
  2. Robert Grenee

İpucu Meme / Shitpost Yapıyoruz

Evet bu başlık altında yaptığımız meme veya shitpostları paylaşıyoruz... Meme veya shitpost un ne olduğunu bilmiyorsanuz şuradan öğrenebilirsiniz http://reddit.com/r/shitposting https://www.reddit.com/r/memes/
  3. Robert Grenee

Soru İslamda "Sünnet" Diye Birşey Var Mı? Ve Neden Istisnasız Herkese Sormadan Yapılıyor?

Bu konu dinde var mı sorusunun dışında, kişinin gelecekte hangi dini seçeceğini bilmeden istinasız herkese yapılmasının bu kadar olağan karşılanması çok garibime gidiyor. Bu açık açık çocuk istismarı değil mi? Kişinin rızası olmadan vüdundan bir deri parçası alınıyor, ve çocuk ilerde ailesine...
  4. Robert Grenee

Eski Tema Da Logo Gözükmüyor

Sizde de böyle mi?
  5. Robert Grenee

Soru Garip Harfler Yazıyoruz

Garip harfler yazıyoruz :D, evet ben başlıyorum ₩ ¥ § μ ¤ ₹ ៛ ₪ ฿ Ə. Æ Å Ø Ä Å ቐ ወ ዠ አ ጀ ፨ ፤
  6. Robert Grenee

Filistin Meselesini Dert Eden Müslümanlara Bir Önerim Var...

Filistin meselesini dert eden müslümanlara ciddi bir önerim var. Arkadaslar Madem filistin meselesi Sizin icin bu kadar onemli size cok ciddi bir teklifim var. Madem bu kadar ciddisiniz Hodri meydan filistine Veya israile giden ilk ucaga atliyorsunuz oradan kuduse mescidi aksanin oradaki...
  7. Robert Grenee

Allah Google Chrome'u Başımızdan Eksik Etmesin..

ALLAH GOOGLE CHROME'U BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN. O olmasa ne yapardık bilemiyorum. Hem zaten İnternet Explorer desen onda tarayıcılık vasfı yok. Tamam haklısınız Chrome biraz fazla RAM yiyor fakat verdiği hizmete, sunduğu kaliteye bakın. 2000 öncesi böylemiydi bir siteye girebilmek için 2 gün...
  8. Robert Grenee

Neden bu kadar fazla chrome var ?

Gerektiğinden fazla chrome gözüküyor görev yöneticisinde. Mitoz gibi çoğalıyor neden böyle?
  9. Robert Grenee

Windows 8.1 destek ne zaman bitiyor?

Windows 8.1 geçiş yaptım desteği ne zaman bitiyor?
  10. Robert Grenee

CSS arka planı tam ekran yapmak

Bana yardımcı olabilecek var mı bu resmin sadece tek bi tane olmasını ve ekranı kaplamasını istiyorum acas - Hızlı Resim (hizliresim.com) <style type="text/css"> body { background-image: url(123.jpg); } </style>
  11. Robert Grenee

Rx 550 alınır mı

Rx 550 alan var mı aranızda nası ekran kartı ne kadar sürer patlaması . oyunlarda ortalama ne kadar fps alabilirim?
  12. Robert Grenee

Dual boot işletim sistemini silmek

Dual boot ile bilgisayara ubuntu 16.04 kurmuştum sonra ubuntu yu kurduğum diski biçimlendirdim ama hala boot menüsünde ubuntu bu şekilde gözüküyor nası kaldırabilirim önerebileceğiniz program var mı
  13. Robert Grenee

Cicibebe yiyor musunuz

Yaşı varmış diyolar hmmmmmmm
  14. Robert Grenee

Crack oyun nefreti

Aslında crack oyun oynayan insanlara hor gözle bakılmamalı bi insan crack oynuyorsa ya parası yoktur ya tüm parasını sisteme vermiştir Şuan ülkemizin ekonomi misinde çok büyük bi zaafiyat var Ben normal karşılıyorum crack oyun oynamayı siz ne düşünüyosunuz
  15. Robert Grenee

Anonymus RTE Tweet i

Anonymous on Twitter: "Erdogan is a dictator Erdoğan bir diktatördür" / Twitter Anonymous on Twitter: "The 2021 will be the beginning of the end for Erdogan. He knows his end is coming. That's why he freaked out. 2021 Erdoğan için sonun başlangıcı olacak. Sonunun geldiğini biliyor. Bu nedenle...
  16. Robert Grenee

Linux ne kadar yer ister

Usb yi linux mint kurdum en az ne kadar alan ister
  17. Robert Grenee

SDN Forum Evrimi

2007 - SDN Forum (Beta) - ShiftDelete.Net Forum (archive.org) 2008 - SDN Forum - vBulletin (archive.org) 2009 - SDN - Biliyorsan paylaş, bilmiyorsan sor! (archive.org) 2010 - SDN - Biliyorsan paylaş, bilmiyorsan sor! (archive.org) 2011 / 2012 - SDN Forum (archive.org) 2013 / 2014 / 2015 -...
  18. Robert Grenee

Konum bilgileri kullanan uygulamalar

Normalde hiç karşıma çıkmayan bi işaret çıktı sağ altta .Mouse yi üstüne getirince Konum bilgileriniz kullanılıyo yazıyodu.Hemen konum bilgilerine erişimi kapattım bu Trojan yada malware olabilir mi Üstelik Eset nod32 kullanıyorum
  19. Robert Grenee

vb.net 2010 express kodları görme

Ss almak için vb.net 2010 express de bi program yapmıştım ama proje dosyasını silip exe yi aldım şimdi kodlara ihtiyacım var nası okuyabilirim 1610201545 Alooooo aktif üye yok heralde
  20. Robert Grenee

Bilgisayara ubuntu kurdum kaldırmak istiyorum

Bilgisayarımda ubuntu 16.04 kurulu bunu kaldırmak için ne yapabilirim
  21. Robert Grenee

Atatürk e "Mustafa" adını kim vermiştir ? (acı çekiyorum)

Reddit de yapılan anket pek bişey demeye gerek yok -anket linki-
  22. Robert Grenee

Müzik önerisi

Burasi neresi siz kimsiniz ? dedirticek müzik arıyorum şunun gibi