Arama sonuçlarınız

1. E

Site Açacağım Öneriniz Uygun Hosting ?

Site Açacağım Öneriniz Uygun Hosting ?
  2. E

Çok takipçili reklam yapmak isteyen arkadaşlar

Reklam yaptırtmak istiyorum bol takipçisi olan birinin hesabında.
  3. E

Çok takipçili reklam yapmak isteyen arkadaşlar

Merhaba İnstagram - Facebook vs farketmez takipçisi yüksek olan para karşılığı reklam yapmak isteyen var mı?
  4. E

İnternet Sitesi Tasarımı Yapan ARkadaşlar

ve hosting için önerdiğiniz hostingsiteleri de olabilir. kazık yemeden açalım. zamanında bir site açmıştım TMD Hostingden almıştım sorun yasamadım da simdi dolar çok arttı. 1609618834 özel msj attım 1609618997 özel msj attm
  5. E

örn. bir post atılacak siteye haber/gündem vs. ve altına yorumlar atılacak. yani sosyal paylasım sitesi gibi.
  6. E

Merhaba ben internet sitesi kuracağım bu konuda deneyimi olan tasarım konusunda olan arkadaşlar bana PM den ulaşabilir mi? tskler
  7. E

Google AddsMob Ödeme Yöntemi Sorunu

Merhaba arkadaşlar mobil bir uygulamam var. Ona reklam ekledim. Fakat reklamlar gözükmüyor. Ödeme bilgileri girmem gerektiği için fakat ödeme bilgileri girmeye tıkladğımda ülkelerde Türkiye yok bu konuda bilgisi olan var mı ? TŞKLER
  8. E

Boxed Number Throw - İlk Mobil Oyunum

Merhaba arkadaşlar. Android'de Boxed Number Throw adlı bir oyunum var. İndirip oynar ve yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Ayrıca bir sorum var reklam eklemek için GoogleAdMob üzerinden ödeme bilgileri eklemem gerekiyor fakat seçeneklerde Türkiye yok bilgisi olan varsa yardımcı olrsa tskler
  9. E

Boxed Number Throw - Mobil Uygulama

Merhaba arkadaşlar. Boxed Number Throw isimli Android bir oyunum var. İndirip oynayıp yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim.