Arama sonuçlarınız

1. SleeepyJosef

Öneri Basit bir Windows 11 laptop mu yoksa Macbook Air 15.3'' mi?

Merhabalar. Bende şu anda 3070'li bir laptop var ancak mobil kartların performansından memnun değilim. O yüzden bunu satıp kasa toplama istiyorum anack 1. sınıfa başlayacağım. PC mühendisliği için de taşınabilir laptop gerekiyor. Açıkçası yazılım geliştirme işlemlerini daha çok toplayacağım...
  2. SleeepyJosef

Yardım Omen 15 ısınma ve fan sorunu

Merhaba ,şu an hp omen 15 3070 max q ve i7 10.nesil olan modele sahibim.Şu an basit video izleyince cpu 62 derece fan 3300 rpm de çalışıyor.Cpu sıcaklığı bazen 70-80 lere çıkıyor basit kullanımda.Sizce bunlar normal mi ? Bir kişi 11.nesil işlemci ile 10.nesil arasında yüzde 25 performans farkı...
  3. SleeepyJosef

Yardım Hz ayarlayamama sorunu

Merhaba ben Hp Omen 15 165 hz 3070 i7 10.nesil olan bilgisyarı aldım ancak görüntü ayarlarından 165 hz ayarlayamıyorum max 60 hz oluyor.Her türlü update i yaptım ancak hala aynı.Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. SleeepyJosef

Öneri 23-24 bin bandında laptop önerisi

Merhaba öncelikle;Ben, bütçem max 23-24K olacak şekilde bir oyun laptopu bakıyorum.Oynadığım oyunlar Steam PUBG Gta 5 Forza 5, tarzında oyunlar ve bu oyunlar orta kalitede 90-110 fps alacak şekilde bir bilgisayar arıyorum(dizüstü).Tavsiyeleriniz neler ? Lütfen gerçekten uzman olan kişiler...
  5. SleeepyJosef

Oyun Önerisi

2 kişi ile oynayabileceğimiz,kablolu kontrolcü ile oynanacak bir oyun tavsiye eder misiniz ?Cod ww3 ü PS3 de oynamıştık ama PC versiyonunda da oynanır mı kontrolcü ile bilemediğim için soruyorum ayrıca
  6. SleeepyJosef

Oyun Önerisi

2 kişilik, basit kablolu kontrolcü ile oynanacak iyi bir oyun önerir misiniz ?Cod ww3 önerilmişti ama illa 2 kişilik mod için satın mı almam lazım?Torrent yeter mi ?
  7. SleeepyJosef

Bilgisayarımdaki problem

bugün gta 5 indirirken 70GB ın çöp olmasına sebep olan bir hadise vuku buldu.Bir anda bilgisayar sanki D sürücüsünü görmemeye başladı yani kurduğum dosyalar vb sanki yokmuş gibi oldu.Kapatıp açınca düzeldi ama 70gb çöp oldu.Neden böyle oluyor ?Arada oluyor böyle
  8. SleeepyJosef

Apple Destek

arşivimdeki flac parçaları Apple cihazıma neden atamadığımı sordum Apple Desteğe.Cevapları"siz bir müzik değil ses dosyası gönderdiğiniz için çalınamaz".Peki anladığım kadarı ile apple music uygulaması flac çalamıyor ancak ben flac benzeri hangi formata dönüştürsem atabilirim iPhone a ?Veya...
  9. SleeepyJosef

Müzik ve oyun için kulaklık

merhaba,hem oyunda hem de müzikte kullanmak için kulaklık arıyorum.Bütçem 3-4 K kadar.Flac müziklerimden verim almak istiyorum.Önerinizi bekliyorum :p
  10. SleeepyJosef

Albüm nasıl alacağım ?

Ben kaliteli müzik dinlemek istiyorum.Flac kalitede ancak almak istediğim albümler internette satışı yok.Mesela Sagonun tüm albümlerini almak istiyorum ancak satılmıyor.Korsan da indirmek istemiyorum.Bunun için satın alma sitesi vb tavsiyeniz var mı ?
  11. SleeepyJosef

Macbook ömrü ne kadar?

Merhabalar öncelikle,Macbook lara merak sardım da,Bir arkadaşım macbookların aşırı ısındığını ve perofrmansı düşürdüğünü /4-5. senelerde) söyledi.Başka biri de macbookların 8-9sene tık demeden çalıştığını anlattı.Sizce kime inanayım ?
  12. SleeepyJosef

Laptop Tavsiye var mı ?

şöyle pubg,forza horizon 4,gta5 de takılacağım bana PUBG de 2K orta ayarda 144 fps verecek en ucuz laptop tavsiyesi var mı ?
  13. SleeepyJosef

Beats solo pro

Kullanan varsa düşüncelerini yazabilir mi ?Detaylı olarak.Bir de Türkiye de hiçbir içerik üreticisi Beats solo pro incelemesi yapmamış sebebi ne ola ki