Arama sonuçlarınız

1. SleeepyJosef

Öneri Basit bir Windows 11 laptop mu yoksa Macbook Air 15.3'' mi?

3D çizim ve similasyon yok hocam sanırım ama yazılım konusunda soru işareti var kafamda
  2. SleeepyJosef

Öneri Basit bir Windows 11 laptop mu yoksa Macbook Air 15.3'' mi?

Merhabalar. Bende şu anda 3070'li bir laptop var ancak mobil kartların performansından memnun değilim. O yüzden bunu satıp kasa toplama istiyorum anack 1. sınıfa başlayacağım. PC mühendisliği için de taşınabilir laptop gerekiyor. Açıkçası yazılım geliştirme işlemlerini daha çok toplayacağım...
  3. SleeepyJosef

Soru Corsair Void Elite Rgb Wireless Vs Steelseries Arctis 5 Vs Hyperx Cloud Iı

aynı soru ama kimse cevap vermemiş :) Çok arada kaldım
  4. SleeepyJosef

Yardım iPhone 6S ekranını kırdım.

6S için apple a gerek yok A kalite değiştirdim kullanıyordum sadece renklere çok takıksanız fark edeceğiniz bir fark var ama genelde kullanıcılar bir şey fark etmiyor.Elden çıkarmanızı tavsiye etmem bir cam için daha gider bu telefon canavar :)
  5. SleeepyJosef

Yardım Omen 15 ısınma ve fan sorunu

evet güncelleme yapayım belki birilerinin işine yarar :D PC yi dün ağır bir oyunda test ettim 1-2 saat ve cpu sıcaklığı 76 derecenin üzerine zor çıktı.Gpu yu söylememe gerek yok zaten.Yani sorun benim laptopu masaya koymamdaymış.Altında hava alacağı yerleri kapamazsak gayet güzel soğuyor.Bir de...
  6. SleeepyJosef

Öneri 23-24 bin bandında laptop önerisi

öneriniz ne peki ?
  7. SleeepyJosef

Yardım Omen 15 ısınma ve fan sorunu

Merhaba ,şu an hp omen 15 3070 max q ve i7 10.nesil olan modele sahibim.Şu an basit video izleyince cpu 62 derece fan 3300 rpm de çalışıyor.Cpu sıcaklığı bazen 70-80 lere çıkıyor basit kullanımda.Sizce bunlar normal mi ? Bir kişi 11.nesil işlemci ile 10.nesil arasında yüzde 25 performans farkı...
  8. SleeepyJosef

gerçekten mi ? İade etsem mi sizce ?3070 yerine 3060 lı bir laptop alıp 11.nesil almak sizce daha mı mantıklı ?
  9. SleeepyJosef

hp omen 15 aldım.Laptop almamın sebebi üniversiteye geçiyor olmam ve orada da kullanmam gerekecek.Şu an fan sesi ve yoğun cpu kullanımı beni rahatsız ediyor onun ile ilgili bir konu açacağım.3070 max q ve i7 10.nesil olan modelden var.Masaüstü sistemler ekran kartından dolayı çok pahalıya...
  10. SleeepyJosef

Yardım Hz ayarlayamama sorunu

Merhaba ben Hp Omen 15 165 hz 3070 i7 10.nesil olan bilgisyarı aldım ancak görüntü ayarlarından 165 hz ayarlayamıyorum max 60 hz oluyor.Her türlü update i yaptım ancak hala aynı.Yardımcı olursanız sevinirim.
  11. SleeepyJosef

teşekkür ederim ilginiz için 1644936702 Monster hakkında ilk güncellemede bozuluyor diye bir şey duydum ama ne düşünüyorsunuz ?
  12. SleeepyJosef

bu fiyata çok iyi özellikler var ama kuşkulanmamak elde değil benim için :) Daha önce duymadığım bir marka.Servis desteği vb de sorun yaşar mıyım ? Veya gerçekten güvenebilir miyim sizce ?
  13. SleeepyJosef

Merhaba öncelikle;Ben, bütçem max 23-24K olacak şekilde bir oyun laptopu bakıyorum.Oynadığım oyunlar Steam PUBG Gta 5 Forza 5, tarzında oyunlar ve bu oyunlar orta kalitede 90-110 fps alacak şekilde bir bilgisayar arıyorum(dizüstü).Tavsiyeleriniz neler ? Lütfen gerçekten uzman olan kişiler...
  14. SleeepyJosef

Oyun Önerisi

2 kişi ile oynayabileceğimiz,kablolu kontrolcü ile oynanacak bir oyun tavsiye eder misiniz ?Cod ww3 ü PS3 de oynamıştık ama PC versiyonunda da oynanır mı kontrolcü ile bilemediğim için soruyorum ayrıca
  15. SleeepyJosef

Oyun Önerisi

2 kişilik, basit kablolu kontrolcü ile oynanacak iyi bir oyun önerir misiniz ?Cod ww3 önerilmişti ama illa 2 kişilik mod için satın mı almam lazım?Torrent yeter mi ?
  16. SleeepyJosef

Bilgisayarımdaki problem

bugün gta 5 indirirken 70GB ın çöp olmasına sebep olan bir hadise vuku buldu.Bir anda bilgisayar sanki D sürücüsünü görmemeye başladı yani kurduğum dosyalar vb sanki yokmuş gibi oldu.Kapatıp açınca düzeldi ama 70gb çöp oldu.Neden böyle oluyor ?Arada oluyor böyle
  17. SleeepyJosef

Ünlü Rapçi Burry Soprano Tutuklandı!

çok zor.Alkolü savunan ciddi bir topluluk var ülkemizde.Edebiyatını bile yapıyorlar.En basitinden kadına şiddet olaylarında şiddet uygulayan erkekler alkol etkisiyle bu fiili işliyorlar(genelde).Sigara belki 30-40 sene sonra öldürüyor ancak.Ölene kadar ciddi manada acı çekiyorsunuz ve en kötüsü...
  18. SleeepyJosef

Ünlü Rapçi Burry Soprano Tutuklandı!

uyuşturucuya böyle özenen ve hayatını sona erdiren gençlerin mezarına gidip "D.ngil" diyebilirsiniz. 1615644275 porçay olayından bağımsız**
  19. SleeepyJosef

[Kargo Dahil] 200 TL'yi geçmiycek kulaklık önerileri.

buyurun alın hocam ben bir şey diyemem daha.Sizin bileceğiniz bir şey :)
  20. SleeepyJosef

[Kargo Dahil] 200 TL'yi geçmiycek kulaklık önerileri.

oyun için alacaksanız çok bir şey beklemeyin.Müzikten hiçbir şey beklemeyin.Oyuncu kulaklıklarında razer,corsair,steelseries gibi kaliteli markaların modellerine yönelmenizi tavsiye ederim.Kulaklıkta ucuza kaçılmaz kanımca. 1615571689 200tl bandında bir şey öneremem bu arada üzgünüm :(
  21. SleeepyJosef

Kulaklıktan anlayan abilerim bakabilir mi acaba?

hocam o sayılara lütfen güvenmeyin.O fiyata bu özellikleri yazanı asla almayın derim.Benim kanaatim stabil ve ortalama bir ses veren kulaklık en az 130-140tl olmalı ki bu da bilindik marka olmalı ucuz olacaksa-Xiaomi Qcy taotronics vb markalar.Çok ucuz ise illaki bir donanımı ciddi manada eksiktir.
  22. SleeepyJosef

YKS TYT 2021 Soru

fizik ve kimya da 11.sınıfın biraz daha az detaylı olması haricinde matematik problemlere çok iyi çalışman lazım.Türkçe için de kitap oku,Deneme,hikaye özellikle.
  23. SleeepyJosef

Jahrein haklı mı, haksız mı? Erzurum gerçekten kötü bir oyun mu? Yapımcıdan büyük tepki!

sorun o değil ki.Beğenmeyebilir ama "bir kuruş para kazandırmam" vb söylemler çok yanlış.Açıkçası eleştri olmalı ama yapıcı eleştri olmalı.Geliştiricinin cevabı ağır ama böyle söyleyene böyle cevap verilir.
  24. SleeepyJosef

Forumda mesaj silme

şu an sen çok gereksiz ve görüş bildirmeyen bir yorum atarak daha da uzattın.
  25. SleeepyJosef

Forumda mesaj silme

bilgiyi veren siliyorsa,bilgiyi vermekten vazgeçmiştir zaten.Onun silmesine müdahale etmek direk kişiye saygısızlık.
  26. SleeepyJosef

Forumda mesaj silme

ne gibi bir sorun çıkacak ?Açıklarsanız herkes tatmin olur ?Kısa cevaplarla konunun uzamasına gerek yok.
  27. SleeepyJosef

Forumda mesaj silme

çok saçma bir şey,o pencereden bakarsak whatsapp veya telegramı app yapan mesajlardır o yüzden silme özelliği kalkmalı.Çok ilginç bir görüş
  28. SleeepyJosef

Forumda mesaj silme

neden silme özelliği yok ?Merakımdan soruyorum
  29. SleeepyJosef

Bu sistem iyi mi ?

oyun çok geniş bir kavram.Ben csgo oynarım sen forza ?
  30. SleeepyJosef

2.dönem yapılacak lise sınavları 1.dönem girilmeyen dersler için mi?

sınavlar 1 Kasıma kadarki konulardan olacak.Ve bütün derslerden olacak.Öğretmeniniz bilgilendirme yapmadı mı ?
  31. SleeepyJosef

iPhone kullananların hali ne olacak?

böyle şikayetleri olan insanlar neden iPhone kullanır ki ?Madem korsan işleri seviyorsunuz bilmiyor musunuz iPhone kapalı kutu.Ben 4 senedir 5S kullanıyorum ve kasmıyor.Tabii gidip Pubg mb açmaya falan çalışmıyorum.
  32. SleeepyJosef

artık bıktım cidden

hocam ben fikrimi söyledim ama şu an kendimi zorlayarak olabildiğince çalışıyorum tabii.Ama demek istediğim ortada bir terslik var bu ünilere de yapılsa aynı,liselere de.Siyasi oyunlara gelmiyorum ben :)Sadece genel olarak Z kuşağı böyle düşünüyor.İntikam hırsı ile her şeyi bir kenara...
  33. SleeepyJosef

artık bıktım cidden

1.Öğrenciler şu an zaten boşvermiş.Bunu yüzde yüzde 1 lik bir okuldan söylüyorum. 2.Sınavlar 1 Kasıma kadar işlenmiş konulardan olacak yani çok kısa bir aralık.Bu durumda son gece çalışsak bile yapacağımız bir sınav.Yani konu az.Ama şöyle bir saçmalık var.Mesela benim Fizik hocam online da...
  34. SleeepyJosef

artık bıktım cidden

aslında yapmaları gerekmiyor,bir önceki dönem yapmadıkları gibi.Veya online eğitimde verim azaldığı için ortalamanın yks puanına etkisi düşürülebilir.Ama bunların hiçbirini Meb düşünmüyor maalesef.11.sınıf olarak yks temelim youtube dan şu anda.Öğretmenlerimiz çok iyi olmasına rağmen online...
  35. SleeepyJosef

Beats solo pro

beats solo 2 kullanımımı sona erdiren taç kısmının kırılmasıydı.Beats solo pro da kırılmayı engellemek için farklı bir mekanizma seçmişler o yüzden rahatım :).Bir de beats solo 2 de sünger aşınması gibi çok basit sebeplerden 3 kere kulaklığı yenilediler,1 kere de kabloyu yenilediler :D.Apple...
  36. SleeepyJosef

Beats solo pro

öncelikle teşekkürler,ben solo 2 wired kullandım şu an AirPods kullanıyorum ikisinden de çok memnunum.Beats solo pro yu seneye almayı düşünüyorum tabii yeni harika bir beats çıkmazsa :)
  37. SleeepyJosef

Eğitim sisteminde haksızlık mı yapılıyor?

11.sınıfım yks nin en önemli senesidir.Konular zor olmamakla birlikte püf noktaları hoca ile entegre çalışarak öğrenebiliyoruz.Ancak online eğitimde bu olmuyor ve 1 senedir eğitim alamıyoruz.Sınıfımdaki çoğu kişinin temeli YouTube şu anda.Meb kesinlikle bu işi yapamıyor.Sağlık bakanlığı kadar...
  38. SleeepyJosef

Yol bisikleti ile teknik bilgi

ben mtb den yol bisikletine geçiş yapmak istiyorum.Hedefim günlük 20-30km haftada 1-2 defa da 60-70 km.Mtb ile yaptığım maksimum mesafe 30km ama 16kg gibi hantal bir mtbye sahibim biraz sıkıntılı kendileri :).Neyse,bütçem maksimum,6K tl.Gözlük,ve bisiklet aksesuarları dahil ne öneriyorsunuz ?Not...
  39. SleeepyJosef

Liseliler kızgın: #SınavUğruna tagı gündemde

meb in beyni ile karar aldığını sanmıyorum.1.Dönem sınavlarını 2.dönem yapmak nedir yahu ?1 Ay sonra 2.dönem sınavları olcak.11.sınıfım ve cidden zor bir şey.Biyoloji vb
  40. SleeepyJosef

Bilgisayarımda WiFi Sorunu

bende de oluyor.Önce PC donuyor sonra açtığımda wi fi var ama net yok gözüküyor.Wi-fi adaptörü çıkar tak yapınca düzeliyor
  41. SleeepyJosef

Maksimum 13K monitör dahil sistem önerisi

neden stok sıkıntısı var ki ?
  42. SleeepyJosef

Sagopa Kajmer'den Ceza'ya Başsağlığı Mesajı

nerde barıştıklarını söylüyor :d sago yanlış anlamış ve durum daha kötü olmuş.Bahsedilen seneler 2010 öncesi üstelik.
  43. SleeepyJosef

link var mı ?
  44. SleeepyJosef

ipad 4 brawl stars oynatır mı

ios 9 ve üzeri gerekiyor ama brawl için iyi bir cihaz lazım berbat bir stabilizasyonu var
  45. SleeepyJosef

Klavye önerisi

bence 50tl koyup razer cynosa lite al malzeme kalitesi vb çok iyi.RGB sönük sadece
  46. SleeepyJosef

İBB: Haliç Tersanesi’nde üretime başlanan taksilere renk seçimi

devletin resmi açıklamalar için bir medyası olmalı.Sadece bunun için ama.Kimse resmi siteye girip bakmaz anket için
  47. SleeepyJosef

yani konu ile alakasız bir şey dediğiniz.Partizanlık yapmak lüzumsuz
  48. SleeepyJosef

yani demek istediğiniz ne ?
  49. SleeepyJosef

abi bi bana mı saçma geliyor ?Böyle şeyleri oylamak yerine gerçekten icraat yapsınlar ya sokağımız bir kere kürenmedi tuzlanmadı buz içinde eskiden sitelerin içini bile temizliyorlardı.Artık bu tür twitler sahte geliyor bana
  50. SleeepyJosef

15 şubatta okullar açılmalımı

asıl açılması gereken 11.sınıfı değilde 9.sınıfı açacak kadar beyin yoksunu bir bakanlık :/Açılır da saçma sapan bir şekilde
  51. SleeepyJosef

Herkes kullandığı kulaklığın; marka modelini atsın

baştaki mesaj görünmüyordu :) en başta sen vardın
  52. SleeepyJosef

Beats Solo 3 Alınır mı?

500tl ye alınır.Ama sırf beats ucuza gelcek diye mac alma bence
  53. SleeepyJosef

Herkes kullandığı kulaklığın; marka modelini atsın

AirPods v2,Beats solo 2,Anker q10,Philipsin 200tl lik bi kulaklığı,EarPods.
  54. SleeepyJosef

Beats mi AirPods mı?

aynı marka ama ses konusunda airpods daha başarılı.Solo 2-3 modellerini kullandım.Şu an AirPods kullanıyorum.Bass konusunda tipinden dolayı eksik kalsa da çok daha iyi bir sesi var.
  55. SleeepyJosef

Apple'ın beats garantisi hakkında

hayır.Apple kablo değişimi yapmaz.Direk kulaklık değişir herhangi bir bozuklukta.Eğer kabloda kopa yırtılma yoksa.
  56. SleeepyJosef

4700-5000TL Sistem Önerisi

https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-3t-2/ ekran kartını arttırmak lazım gelir herhalde ama
  57. SleeepyJosef

Çalışma isteğim yok

gelmesini bekliyorum
  58. SleeepyJosef

Sistem Özelliklerime Göre 55-60 FPS Oynayabileceğim Tavsiye Ettiğiniz Oyunlar

bu konuda çok bilgim yok.PC toplayınca olur artık
  59. SleeepyJosef

o zaman oyun oynamayı bırakabilirsin kardeşim :(
  60. SleeepyJosef

Kamerası iyi telefon önerisi

bütçeyi görmemiştim hemen dalmayın :)
  61. SleeepyJosef

drop yiyorsan pubg den uzak dur :)Cs-go oyna ?
  62. SleeepyJosef

kamera olarak o zaman p30 iyidir.Xr da iyi ama gece çekimleri p30 kadar güzel olmaz.Açı da dahil.Şahsen ben kameradan bi tık feragat edip.Uzun süre stabil çalışacak bir iPhone alırım.
  63. SleeepyJosef

iPhone 12 veya iPhone 11 derim.Apple 11 serisinden sonra kamera işini çözdü.
  64. SleeepyJosef

Bip güvenilirmi?

gitsin ne olacak ki devlet bizim devletimiz 1610800405 bu alanda ar-ge çalışmalarına devletin destek vermediğini mi söylüyorsunuz ?
  65. SleeepyJosef

Apple Destek

update--- flac parçaları, ALAC yani Apple Lossless Audio codec olarak dönüştürüp iPhone a kopyalayabiliyorsunuz.Ayrıca Flac parçaya göre yüzde 5-10 daha az yer kaplıyor. Üstelik Flac ile aynı kaliteye sahip.
  66. SleeepyJosef

Herkes En Sevdiği Oyunu Ve Sebebini Yazsın

PUBG (steam) hem aim hem de beyin gerekiyor ve gerçekçi bir oyun
  67. SleeepyJosef

Gönülü Soru Çözer misiniz?

hemen öğrenip yaparsın kanka zor konu değil
  68. SleeepyJosef

Apple Destek

arşivimdeki flac parçaları Apple cihazıma neden atamadığımı sordum Apple Desteğe.Cevapları"siz bir müzik değil ses dosyası gönderdiğiniz için çalınamaz".Peki anladığım kadarı ile apple music uygulaması flac çalamıyor ancak ben flac benzeri hangi formata dönüştürsem atabilirim iPhone a ?Veya...
  69. SleeepyJosef

İslamda çocuk yaşta evliliğe müsade olması konusu

buna bir cevap bile vermek istemiyorum cidden.
  70. SleeepyJosef

o manada değil tabii.Müctehitler her devirin sorunlarına ictihat ile fetva verirler.Güncelleme budur.Atıyorum,torrent kullanmak harammıdır vb.
  71. SleeepyJosef

Bunu dedi diye erdoğanı linç etmişlerdi :d
  72. SleeepyJosef

siyasete neden izin veriliyor peki ?
  73. SleeepyJosef

25-30 da değil ya 40 sonrası yaşlılık 60-70 de ölüm genelde.Günümüzde bu süre 20-30 sene uzadı.
  74. SleeepyJosef

zaten birden fazla evlilikte adalet şart.Mutlak adaleti de insanlar sağlayamaz dolayısı ile caiz değil görüşü hakimdir genellikle.Peygamberimiz hariç çünkü bakınca Adaleti görüyoruz.
  75. SleeepyJosef

hz Aişenin 10 yaşında denmesi yanlış.Araplarda ergenlikten sonra yaş sayılıyor o zamanlar.Yani 24-25
  76. SleeepyJosef

Ailem 5 vakit namaza kızıyor

?!
  77. SleeepyJosef

700 Tl Bandında Bluetooth kulaklık Önerisi

soundsurge ve anker q20 kulak içi ise freebuds lite
  78. SleeepyJosef

bluetooth kulaklık önerileriniz?

bütçe,dinlediğin müzik türü,kulakiçi kulaküstü veya AirPods benzeri kulağın dış kısmında duran tip mi ?
  79. SleeepyJosef

Zoom'da Sesim yankı yapıyor

sondaki özrün gereksiz olduğunu belirttim.Niye triggerlanıyorsun
  80. SleeepyJosef

Apple iphone telefonlar neden hep 60 hz

o kadar kolay yani .d
  81. SleeepyJosef

Zoom'da Sesim yankı yapıyor

kategori konusunda senin suçun değiş forum yetkilileri bu eksiği fark edemiyor :mad:
  82. SleeepyJosef

Galaxy S21 serisinin kutu içeriği kesinleşti, adaptör çıkmayacak!

abi apple insanlarla dalga geçiyor ya işi gücü para :dd
  83. SleeepyJosef

kuran türkçe meali sıkıntılı hocam ya,kelime manasında cümlede anlamda eksik.Arapça öğrenmek lazım.Sırf bu yüzden ateist olanlar var maalesef
  84. SleeepyJosef

ben de Yks ye hazırlanıyorum.5 vakit namaz da kılıyorum,mülk,yasin gibi süreleri de ezberliyorum.Hiç canını sıkma bence,ailene de bu konuda sert çıkma tatlı dille konuşmaya çalış çünkü anne baba hakkı ödenmez ne derlerse desinler ,musab bin umeyr in hayatına bak derim hatta.Bu arada hem çalışıp...
  85. SleeepyJosef

Mouse önerisi

aynı mouse çıkıyor ?Benim evde olan mouse ikisiyle de aynı:))
  86. SleeepyJosef

Ne dinliyorsunuz?

kingg
  87. SleeepyJosef

Mouse önerisi

g300s kullanıyorum 2 senedir.Gayet kaliteli.Eliniz büyükse g102 gider bence.Hemen hemen aynı zaten g102 ile kullanmış biri olarak söylüyorum.G300s de rgb tek tek değişiyor g 102 deki gibi spektrum değil bence -bence- bu bir eksi onun haricinde bu kalite iyi. 1610474151 Aa bi de Bime gelecek...
  88. SleeepyJosef

klavye önerisi

Bence hiçbiri.Ben razer cynosa lite kullanıyorum.RGB biraz sönük olması haricinde çok kaliteli.Uzun süre götürür çok rahat. 1610473900...
  89. SleeepyJosef

Whatsapp mesajlarını Telegrama aktarma

yok bişesinin nikahı.Nsı olcak .d
  90. SleeepyJosef

130 tl rgb 7.1 oyuncu kulaklığı önerisi

yok teşekkürler :) Ben steelseries arctis 5 wired almayı düşünüyorum.PUBG de ranka oynamayı düşünüyorum.
  91. SleeepyJosef

130 tl rgb 7.1 oyuncu kulaklığı önerisi

kulaklık önemli bir donanım bence de Bime gelecek olan kulaklığı alın.Ucuz rgb 7.1 falan denenlerden çok bir şey beklemeyin kulaklık pahalı bir aksesuardır
  92. SleeepyJosef

Haber Konu

aa forum düzeltmiş ordaki gülücükler ": D " di
  93. SleeepyJosef

Müzik ve oyun için kulaklık

merhaba,hem oyunda hem de müzikte kullanmak için kulaklık arıyorum.Bütçem 3-4 K kadar.Flac müziklerimden verim almak istiyorum.Önerinizi bekliyorum :p
  94. SleeepyJosef

Haber Konu

aslında emojiye basmak pratik değil mesela":D" kullanınca gülmek demek.Anlamı da yan bakınca çıkıyor yan bakınca gülümseyen yüz.En pratiği ise klavyedeki tüm tuşlara basmak o da gülmek demek :D
  95. SleeepyJosef

Haber Konu

ciddi ciddi okuyordum başta lan :dd
  96. SleeepyJosef

Airpods indirime girer mi ?

efsane cuma da 900tl ye satıldı.Ama daha o kadar ineceğini sanmam ama mediamarkt vb bak bazen 1*49tl ye iniyor
  97. SleeepyJosef

Türkiye Avrupa Birliğine girerse ekonomimiz iyi olurmu

zaten öyle görülüyor.
  98. SleeepyJosef

WhatsApp'tan vaz geçiyoruz, peki Instagram'dan?

yks den dolayı instayı kapatalı 6 ay oldu.Şimdi hiç açmamaya karar verdim.
  99. SleeepyJosef

var bir hayalimiz 1610374376 bu bu arada şu video ile ceza dan barış mesajı geldiğini hatırlatarak konuyu uplayalım :p
  100. SleeepyJosef

büyük oyunu görmüşsünüz tebrik ederim.
  101. SleeepyJosef

Dolar yıl sonu ne kadar olur?

ilk ben yazdığım için attım
  102. SleeepyJosef

Macbook ömrü ne kadar?

bence adil bir karşılaştırma değil.
  103. SleeepyJosef

:d
  104. SleeepyJosef

niye kızdın aw
  105. SleeepyJosef

naçizane tahminim 7.00
  106. SleeepyJosef

Albüm nasıl alacağım ?

teşekkürlerde,çok saçma değil mi *Kendi müziğimizi yabancı sitelerde bulabiliyoruz :(
  107. SleeepyJosef

Yasal bir şekilde FLAC müzik indirmek

up
  108. SleeepyJosef

Albüm nasıl alacağım ?

Ben kaliteli müzik dinlemek istiyorum.Flac kalitede ancak almak istediğim albümler internette satışı yok.Mesela Sagonun tüm albümlerini almak istiyorum ancak satılmıyor.Korsan da indirmek istemiyorum.Bunun için satın alma sitesi vb tavsiyeniz var mı ?
  109. SleeepyJosef

Macbook ömrü ne kadar?

Merhabalar öncelikle,Macbook lara merak sardım da,Bir arkadaşım macbookların aşırı ısındığını ve perofrmansı düşürdüğünü /4-5. senelerde) söyledi.Başka biri de macbookların 8-9sene tık demeden çalıştığını anlattı.Sizce kime inanayım ?
  110. SleeepyJosef

Laptop Tavsiye var mı ?

aynen o zaman fiyat artıyor performans için maalesef
  111. SleeepyJosef

Laptop Tavsiye var mı ?

ya aslında bu planım 1 sene soraya yks sonrasına,masaüstü alırsam bu sefer üniversite de kullanamayacağım pc yi.Okumak istediğim mühendislik yani lazım
  112. SleeepyJosef

Laptop Tavsiye var mı ?

laptop 90K tl ? 1610090798 bu iyi,bir de acaba yeni rtx li ekran kartlrını beklemek daha mı iyi olur,fps değişir mi çok ?
  113. SleeepyJosef

Laptop Tavsiye var mı ?

yani 2K da 100 fps üstü alsam da yeter,olmazsa 1080 de olur
  114. SleeepyJosef

Laptop Tavsiye var mı ?

maksimum 16K
  115. SleeepyJosef

Laptop Tavsiye var mı ?

şöyle pubg,forza horizon 4,gta5 de takılacağım bana PUBG de 2K orta ayarda 144 fps verecek en ucuz laptop tavsiyesi var mı ?
  116. SleeepyJosef

Bilgisayar Toplama

benim çok bilgim yok ama ekran kartını en iyi olandan al bence senelerce taşıyacak olan o,kasa da kaliteli olmalı sıcaklık vb olarak ona da yatırım yap.
  117. SleeepyJosef

İphone da eskimeyen batarya

Yanlışınız var,iPhone 11 ve üstünde artık şarj sıkıntısı kalmamıştır.iPhone 12 mini hariç.
  118. SleeepyJosef

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Greyhound,Güzel film, Tom Hanks beyciğim oynuyor ancak alışılagelmiş bir film,ne kötü ne de çok iyi.
  119. SleeepyJosef

Şaka gibi cumartesi ders yapcaklar

ben yazılılara karşı mı çıktım ?Benim olduğumu nerden çıkardınız.Ben her zaman sınava hazırım.İkinci olarak MEB baya iyi yapıyor görevini :d Sınav var derken bilim kuruluna sormuyorlar ama sınav iptal derken soruyorlar,Avrupa da ki bakanlıklar gerizekalı herhalde okulları seyreltilmiş şekilde...
  120. SleeepyJosef

abi çıldırcam ya yüzde 2 olan bir okulda gelip burda duyar kasıyor.Neyse sana laf anlatmayacağım.BeN ÇoK iYi öĞrEnİyOrUm diye geçersin büyük ihtimalle.Sen öğrendiğini zannet kardeşim yüz yüze olmadan olmaz.Hala online eğitimi savunan insanların varlığı bu dünyayı yaşanmaz hale getiriyor...
  121. SleeepyJosef

Ben fen lisesindeyim ve çözmem gereken sorular vb çok farklı konuyu en ayrıntılı şekilde bilmem gerekiyor.Eğer düşük bir okulda veya ortaokuldaysan online tabii kolay olur.Keyifli bile.Ben sana akılsız demedim bu arada niye öyle sandın ki ?
  122. SleeepyJosef

umut kaçıncı sınıfsın söyler misin ve okulunun yüzdelik dilimini
  123. SleeepyJosef

Ne dinliyorsunuz?

bir sagopa kajmer fanı olarak,İrem dericinin yeni singleını.V e ayırca tüm sago şarkılarını
  124. SleeepyJosef

Aga kusura bakma ama çalışmazsan alamazsın zaten çalışırsan lise hiç zor değil.
  125. SleeepyJosef

Online dersten anlaşılmayacak bir şey yok yazmışsınız yaa :)) Tek akıllı sizsiniz tebrik ederim.
  126. SleeepyJosef

yok hocam şu an iyi gidiyorum çok şükür deneme yapmaya başlamadım da.Ama en iyi fen liselerinden birindeyim kendim gidince oluyor.İnanın online dan verim alan yalan söylüyordur.En basitinden oyun oynarken bir süre sonra kafa bir milyon olur ya aynen derste de öyle oluyor.Sonra ders de çalışılmıyor.
  127. SleeepyJosef

ben de o yaştayımda.Biraz online eğitimi savununca öğretmen olduğunuz kanısına vardım .d
  128. SleeepyJosef

hocam sizin yaş kaç ?Takdir teşekkür mü kaldı ?Zaten artık herkes takdir alıyor
  129. SleeepyJosef

saygısızlık değil ki .Online dersten bir şey anlaşılmıyor zaten .Mal gibi ekrana bakacağımıza kendim çalışırım daa iyi
  130. SleeepyJosef

dersi aç sesi kapat arkadan ne yapacaksın yap ben bazen dizi izliyıorum bazen ders çalışıyorum
  131. SleeepyJosef

benim senelerdir cumartesi okulum var 9 dan 2 ye kadar.Online da dahil.Şükret :d
  132. SleeepyJosef

5 ay uzun bir süre mi

benim dilimim yüzde 1.8 di.Benim zamanımda 2 sınav vardı birinden 5 yanlış diğerinden full çekmiştim.Ama sizin sistem farklı kesin bir şey söyleyemem.Tahminen 90 soruda en az 82-83 net yapman gerek.Ama bu moralini bozmasın.Sadece çalışmaya odaklan inan bana zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın.
  133. SleeepyJosef

Ailem oyun oynamama izin vermiyor

ben lgs den full çekip en iyi liselerden birindeyim.Ailen çok doğru söylüyor.Benim ailem haftada 1 kez cuma günleri 2 saat oyun oynamama izin veriyordu.Şu an 11.sınıftayım ve söylediklerini çok iyi anlıyorum.Alttaki arkadaşın dediği gibi ailene baskı yapman çok saçma olur.Onlar senin ailen...
  134. SleeepyJosef

1300TL altı Kulaklık önerisi

Beats alırsan pişman olmazsın.Özellikle garanti konusunda çok başarılılar.Adamlar bir küçük bir ped aşınmasından tüm kulaklığı değişiyorlar.Ses olarak çok üst düzey bir ses bekleme.Ortalama bir kullanıcıya hitap eder.
  135. SleeepyJosef

Beats solo pro

Kullanan varsa düşüncelerini yazabilir mi ?Detaylı olarak.Bir de Türkiye de hiçbir içerik üreticisi Beats solo pro incelemesi yapmamış sebebi ne ola ki