Arama sonuçlarınız

1. olge

Kaç kullanıcı adı değiştirme imkanımız var?

Daha önce değiştirmişim, saçma sapan nickname'ler kullanmışım. Uzun süre sonra foruma girdim ve bu kullanıcı adını istemiyorum. Değiştirdiğimde de profilimde önceden bu kullandığım nick'in gözükmesini istemiyorum. Düzenleme: yeni bir hesap açabildim. Diğer forumlardan daha kolay oldu :D
  2. olge

Yardım Hacklendim, şifrem çalındı ve mail adresimde bir mail var

aldığım mailde hacklendiğim ve şifrem var ayrıca +18 bir siteye girdiğimi ve webcam'imin de gözüktüğü hakkında yazılar yazıyor ne yapacağım? bunun hakkında hangi konuyu seçeceğimi bilmiyorum
  3. olge

Soru AutoCAD için MacBook alınır mı?

3D Modelleme, AutoCAD gibi işler için macbook alınır mı? Gta sa dışında oynadığım yok. O yüzden macbook tarzı iş bilgisayarlarına bakıyorum.
  4. olge

Öneri Sitcom dizi önerir misiniz?

Daha önce sadece how i met your mother izledim o yüzden farklı sitcom dizi izlemek istiyorum. Ayrıca friends izlemiş birisi dizi güzel mi değil mi anlatabilirse çok sevinirim.
  5. olge

Anket Hangi Pencere Yöneticisini Tercih Ediyorsunuz?

Masaüstü ortamı dışında güzel görünümlere sahip bir sürü pencere yöneticisi bulunuyor. Popüler olanlardan hangisini tercih ediyorsunuz?
  6. olge

Pardus Ve Türklerin Yaptığı Dağıtımlara Karşı Olan Ön Yargım

Birçok dağıtım kullandım aklımda hep pisi ve pardus kaldı, kullanan varsa tecrübesini yazarsa sevinirim Şu tasarım falan olsun içime sinmiyor yani, beni yanlış anlamayın :D
  7. olge

Sims Tarzı Oyun Önerisi

Paralı olmazsa sevinirim, paralives çıkacak yakında fakat daha çıkmadığından başka bir alternatif arıyorum
  8. olge

Chrome'da Bir Yere Giriş Yaparken Öneri Vermesi

Başlığa ne yazayım bilemedim, sorunum şöyle ben bir yere giriş yaparken örnek veriyorum ekto yazıyorum ekto'nun hemen altında şöyle oluyor bazı sitelerde ve bu durum canımı sıkıyor. Bunun tamamen kaldırılması gibi bir yöntem var mı?
  9. olge

2021 Yılında Hala Windows 8 Kullanılır Mı?

UI/UX tasarımlarımı yaparken Linux'da artık zorluk çektiğimden eskisi gibi Windows'a döneceğim mecburen. Laptopum ilk aldığımda Windows 10 ile gelse bile Windows 10'da ciddi donmalar yaşıyorum. Windows 8'i de daha çok seviyorum. Microsoft çok sağolsun ondan da kesmiş desteği sanırım.
  10. olge

Linux Distrolarında Takılma Problemi

Yıllardır linux kullanıyorum, hiçbir sorunum yok. Sanki bu yıl öyle bir şey var ki bıktırdı beni. Bir sürü distro denedim, de'ı değiştirdim, wm'ı değiştirdim. Linux'u sildim BSD geçtim, hep aynı sorun baktım bunun işletim sistemiyle alakası yok sıkıntı laptopumda sanırım :(
  11. olge

Kedimin kulağını kestiler

Ya böyle saçma bir şey olabilir mi? 11-12 aylık kedim var profil resmindeki kedi benim değil. Dünden önceki gün kısırlaştırdık hayvanı. Bazı yerlerde 750 tl gibi fiyata yapıyorlarmış. Fatih belediyesi ücretsiz yapıyor diye oraya götürdük. Hayvanın kulağını kesmişler. Küçük bir parça olsa bile...
  12. olge

Hangi arama motorunu kullanıyorsunuz?

Ben Duck Duck Go kullanıyorum. Baktım düzgün sonuç yok, mecburen Google'a aratıyorum aratmak istediğimi.
  13. olge

bu hesabımdaki kullanıcı adını başka bir hesaba geçirme var mı?

guarsien ben bu hesaba geçirmek istiyorum eskiden onu kullanıyordum böyle bir şey mümkün mü?
  14. olge

Phyton için hangi programı kullanabilirim?

Visual studio code kullanıyorum da phyton için öneren yok sanırım hiç, başka hangi programlar phyton için iyidir?
  15. olge

Pixel Online Oyun Önerisi (Ücretsiz)

Normalde offline pixel oyunlar oynardım ama zamanım boşa gidiyor gibi geldi biraz. Online oyun aslında var bildiğim ama paralı ikisi, korsan indirmekte istemiyorum. :confounded: