Arama sonuçlarınız

1. Kaan_M

Anlamadığım Şekilde Microsoft Hesabı İle Etkinleşen Lisans

Herkese selam! Bilgisayarımda Windows 8.1 yüklüydü. Ben Linux dağıtımları ile uğraşırken elime yüzüme bulaştırdım malesef :( ve en sonunda tekrar Windows 8.1 kurdum. Lakin lisans yoktu ve kurulduktan sonra tonla sürücü sorunu vardı, kullanılmaz haldeydi. Ben de bunun üzerine Windows 10 deneyeyim...
  2. Kaan_M

Linux - Windows Çalıştıramıyorum

Biraz karışık. Başlığı zor seçtim ve en iyisi başından başlamak, yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim. Öncelikle ana Laptop'uma Deepin kurdum. Tek sorun Nvidia sürücüsünü kuramamamdı. Ben de Ubuntu dağıtımlarında hem ek sürücüler kısmından kolayca kuruluyor hem de prime-select komudundan...
  3. Kaan_M

Xiaomi Kara Listede - Allah'ını Seven Defansa Gelsin!

Dostlar çıkan habere göre; Xiaomi kara listeye ekleniyor! Trump hükümeti bir belgeye göre, içinden biri Xiaomi olan 9 Çinli firmayı kara listeye alıyor! Dostlar peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Açıkçası ben bu kadar erken beklemiyordum. Xiaomi'ye eğer huawei gibi bir durum olursa...
  4. Kaan_M

En Sevdiğiniz Masaüstü Ortamı Nedir

Selam herkese! En sevdiğiniz masaüstü ortamı nedir? Nedenini söylerseniz sevinirim. İster Linux ister Windows ya da belki Mac Os. Ben başlıyorum: Benim favorim Deepin masaüstü ortamı. Çünkü bulanıklaştırma efekti çok güzel olmuş, kullanımı da zevkli ve çok kolay. Daha önce windows 7, 8.1 ve...
  5. Kaan_M

[ÇÖZÜLDÜ] - Ekranda Yatay Çizgiler Çıkıyor - Muhtemel Ekran Kartı Sorunu

Selam mükemmel forum sakinleri, elimde emektar bir laptop vardı. Bununla uğraşmaya başladım ve sorununu çözdüm. Lakin başka bir sorunu çıktı tabi uğraşlar ile çözemedim. Soruna geçmeden önce; ilk önce sistemi söyleyeceğim, ardından bu sorunla karşılaşmadan daha önce laptopun farklı bir sorununu...
  6. Kaan_M

[Android 10-11][ROOT] Dolby ve Viper4Android kurulum (Uyumlu)

Selam forumun güzel sakinleri. İlk konum olacak ve biraz heyecanlıyım. Çok uzatmayacağım hadi konuya girelim. Konumuz Root yetkili bir android 10-11 cihaz için olacaktır. Mi 5 telefonumda denenmiş, başkaları tarafından farklı telefonlarda da kullanılmış ve yüksek oranda sorunsuz...