Arama sonuçlarınız

1. A

Yardım Minecraft ışınlanamıyorum

Teşekkür ederim oldu
  2. A

Yardım Minecraft ışınlanamıyorum

Minecrafttaki köyümü kaybettim. Koordinatları biliyorum ama nasıl ışınlanacağımı bilmiyorum. Koordinatlar X: -7366.349 Y: 68.56250 Z: -3643.042
  3. A

Yardım FIFA 22 Açmaya Çalışırken Sıkıntı Yaşıyorum

Evet var.
  4. A

Yardım FIFA 22 Açmaya Çalışırken Sıkıntı Yaşıyorum

Steam üzerinden aldığım FIFA 22 bir ay öncesine kadar çok güzel çalışıyordu. Fakat şu anda FIFA'yı açmaya çalıştığımda EA uygulaması indiriyor ve ordan açmamı istiyor. Ordan da açmayı deniyorum ama boş bir sekme açılıp kapanıyor. Hiç sıkıntı yaşamamıştım ama artık hep oluyor. Ne yapmalıyım?
  5. A

Yardım Forza Horizon 4 oyundan atma

forza fix denedim gene atıyor.
  6. A

Yardım Forza Horizon 4 oyundan atma

Arkadaşımla forza horizon 4 oynuyoruz. 5-10 dakika oynadıktan sonra gri bir ekrana atıyor ve hemen oyun kapanıyor. Bazen daha fazla oynuyorum ama oyun gene atıyor. Eskiden indirdiğimde hiç atmıyordu. Sonra oyunu sildim. Dün tekrar yükledim ama bu sorunla karşılaştım.
  7. A

Soru Backdoor.sdbot nedir?

Anti virüs uygulamam backdoor.sdbot diye bir dosya buldu, riskli olduğunu söyledi ama gene de merak ediyorum backdoor.sdbot nedir diye.
  8. A

Yardım OBS oyunu kastırıyor.

işte onu düşündüm bandicam kullansam diye ama 10 dk sınırı var.
  9. A

Yardım OBS oyunu kastırıyor.

Gta 5 videosu çekmek istiyorum ama gta 5 açıkken obs açtığımda oyun donmaya başlıyor 3-5 fps falan alıyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim??? İşlemci : İntel Core i7-2600k RAM : 16 GB Ekran Kartı : Geforce GTX 1050 ti
  10. A

Yardım Sabotajda Karambit Çıkardım Ama Seçemiyorum.

Sabotajda karambit çıkardım ama envantere gidip 2 kez tıklamama rağmen karambit seçilmiyor.
  11. A

Windows Şifresini Yazdıktan Sonra Otomatik Açılmıyor.

Tamamdır. Çok teşekkür ederim.
  12. A

Tamamdır. Oluşturuyorum
  13. A

ben şifreyi yazdıktan sonra otomatik açılmasını istiyorum. 1621585926 evet öyle olmasını istiyorum.
  14. A

2 tane bilgisayarım var. Bir tanesinde windows'u açmak için şifremi yazıyorum ve otomatik açılıyor. Ama diğer bilgisayarımda şifreyi yazıyorum. Enter'a basınca giriyor. Nasıl otomatik açılacak???
  15. A

Yardım

teşekkürler
  16. A

Yardım

arkadaşlar virüs yedim 3 tane oyun yükledi (crossout, world of tanks, world of warships) bunlar silinmiyor, denetim masasında görünmüyor, revo uninstaller'da da görünmüyor nasıl silicem??
  17. A

Sizce indirime giren call of duty ww2 alayım mı

sizce call of duty ww2 alayım mı? Oyun iyi mi, 68 tl ye değer mi???
  18. A

Steam'de almadığım ürünler kütüphanemde görünüyor

neden oldu ki 1610994338 ve satın almadığım oyunların serverları var
  19. A

Steam'de almadığım ürünler kütüphanemde görünüyor

Steam'de normalde 22 oyunum var. 3-4 saat pc ye bakmadım bi anda 127'ye yükselmiş. Neden böyle oldu, hacklendim mi?
  20. A

MSI GL 75 leopard takılma sorunu

Ben Msı GL 75 leopard kullanıyoruum, core i7 ve 10. nesil işlemcim var, üstüne 1660 ti gtx ek. kartı var ve 32 gb ram ama maalesef ilk açtığımda çok takılıyor (yani yavaş çalışıyor) nedenini biliyor musunuz???