Arama sonuçlarınız

1. Halil21

Yardım Huawei kilit ekranı

Huawei p20 lite kullanıyorum kilit ekranında bildirim panelini aşağı indiremiyorum veya sol altta arama yeri olurya oda yok ayarlardan baktım Bi türlü düzeltemem yardımcı olurmusunuz
  2. Halil21

Öneri Uygulama durdurma

Merhaba arkadaşlar huawei p20 lite kullanıyorum ve uygulamaların durmasını istiyorum hane zorla durdur varya yapıyorum ama ben çalıştırmadan uygulamalar kendiliğinden yine çalışıyor Bi uygulama kullanıyorum kill apps otomatik hepsini durduruyor bana daha iyi Bi uygulama tavsiyeniz varmı tüm...
  3. Halil21

Öneri 2500-3000₺ bandında telefon önerisi

Arkadaşlar şuan redmi note 8 prodan yanayım bana bunla aynı fiyatta daha üstün daha iyi bişi önerirmisiniz Red iye pek güvenmem ama bütçe buna el veriyor bütçeyi sormayın durum farklı sadece 8 pro fiyatı civarlarında bişi önerin
  4. Halil21

Öneri CODM gfx

Selam call of duty mobile oynanma başladım ama kasıyor ve gfx kullanmak istiyorum çalışan bir gfx öneriniz varmı
  5. Halil21

Yardım PUBGM TDM MS ve kasma

Arkadaşlar huawei p20 lite kullanıyorum pubg oynuyorum oyuna girmeden önce ram temizleyip uygulamaları durduruyorum 4 gb ram cihaz ortalama 2.44 gb ram boş halde gfx ile 40 fps yapıp oyuna giriyorum klasik modda pek fazla kasma olmamasına rağmen Tdm de çok fena kasıyor ve ms problemi oluyor bunu...
  6. Halil21

Çözünürlük ayarı

Arkadaşlar p20 lite kullanıyorum telefonun ekran çözünürlüğünü hangi sinde kullanmalıyım düşüktemi yüksektemi oyunlarda kasmaması için görüntü pek önemli değil fps için hangisini seçmeliyim (düşük. 1520×720. Yüksek. 2280×1080)
  7. Halil21

Öneri Android Game booster

Arkadaşlar telefon için önerebileceğiniz bi oyun hızlandırıcı varmı ücretlide olsa olur bide otomatik olmalı yani ben uygulamaya girmeden oyuna bastığımda üstündr hızlandırıldı diye bilgi vermeli varmı tavsiyeniz
  8. Halil21

Vpn Ile Turkcell

Selam bazı kişiler vpn ve bazı dosyalar kullanarak geçicide olsa turkcell internetine sınırsız bağlanabiliyorlar bu yasalmı bi cezası falan varmı youtubede bisürü örneği var nasıl yapılır falan bu işlemler yasalmı
  9. Halil21

Soru Fps Arttırma

Arkadaşlar huawei p20 lite kullanıyorum pubg de 20 fps ben pgt kullanarak 45 yapsam bi sorun olurmu bi kere yapmıştım 1 2 ay oynadım telefon un beyni yandı sizce bundan kaynaklımıydı cevaplarsanız sevinirim fikrinizi yazın bide pgt ile yapmamı önerdiğiniz bi ayar varmı
  10. Halil21

Yardım Telefon Sorunları

Selam huawei p20 lite kullanıyorum oyunlarda öz pubg çok kasıyor düzeltmenin bi yolu varmı bide turkcell liyim şebeke çekmiyor telefon ısınıyor ondan dolayı bunu da düzeltmenin bi yolu varmı lütfen cevaplayın
  11. Halil21

Yardım Root Nedir

Arkadaşlar p 20 lite kullanıyorum ve root atmak istiyorum nasıl atacam veya atmalımıyım Bi zararı veya faydası olurum root atarsam silebilirmiyim root atınca neler yapabilirim bildiklerinizi tavsiyelerinizi veya tecrübelerinizi söylermisiniz
  12. Halil21

Soru Swap No Root

Swap no root diye Bi uygulama var rootsuz ram artmıyomuş ben denedim Biraz Bi fark oldu ama cidden ram arttırıuomu emin değilim sizce kullanmalıyım Bi zararı olurmu bildiklerinizi yazarmısınız
  13. Halil21

Redmi Note 9 Kasma

Merhaba ben note 9 almayı düşünüyorum çok oyun oynarım pubg 4 128 versiyon alacam kime sorsam biri kasıyor biri kasıyor diyor yardımcı olurmusunuz pubg kasıyormu veya ileri zamanlarda sorun olurmu bide 12.5 güncellemesi ile düzelecek kasma deniliyor sizce almalımıyım
  14. Halil21

Redmi Note 9 Vs Redmi 9

Arkadaşlar 2 cihaz arasındayım başka önermeyin bu ikisinin artı ve eksiklerini yazarmısınız hangisi iyi oyun fazla oynarım pubg kasmamalı yada en az hangisi kasar note 9 için kötü kasıyor diyorlar sizde fikrinizi belirtin lütfen
  15. Halil21

Soru Config Zararlımı

Arkadaşlar cihazım normalde pubg mobile da orta fps yani 20 fps destekli Bi ara ben config yaparak 45 fps yaptım baya akıcı oldu ama Bi 2 ay sonra telefonun beyni yandı beynini değiştirmek zorunda kaldım sizce bu config den kaynaklımı tekrar yapsam bir zararı olurmu 1623605893 Cevap yazarsanız...
  16. Halil21

Config Fps Arttırma

Arkadaşlar pubg mobile de config kullanarak fps artırmak telefon için zararlımıdır ör 20 fps i 45 fps yapmak telefona zarar verirmi ne gibi zararlar verir
  17. Halil21

Realme 7 Vs Redmi Note 9S

Realme 7 ile note 9s arasında kaldım hangisini almalıyım oyun ve günlük kullanım için uzun ömürlüde olmalı Realme 7 plastik ve dış görünüşü iyi olmadığından bide ısınınca takılmalar olduğunu duyduğumdan bide 64 GB depolama arada kaldım hangisini almalıyım nedeninide söyleyin lütfen 1620302076...
  18. Halil21

Galaxym31S Vs Realme 7

Bu 2 cihaz arasında kaldım hangisini almalıyım bide çok oyun oynarım özellikle Pubg kasmamalı ve 2 yıl kullanabilmeliyim m31s 60fps realmi 7 45 fps sizce hangisini almalıyım
  19. Halil21

2 Model Arasında Kaldım Hangisi Daha Iyi Sizce

Çok oyun oynarım özellikle Pubg kasmamalı ve 2 yıl kullanabilmeliyim araştırdım en son 2 tane arasında kaldım sice realme 7 mi yoksa m31s mi arada kalmamın sebepleri realmi 7 nin dış görünüşü m31s in samsung kalitesi ve pubg de 60 fps açması realme 7 45 fps açıyor sizce hangisi 1620200716...
  20. Halil21

Realmi 7 Alınırmı

Selam realmi 7 almayı düşünüyorum çok oyun oynarım özellikle Pubg beni 2.5 yıl falan performans sıkıntısı yaşamadan götürmeli sizce almalımıyım o mu redmi note 8 pro mu oyun konusunda bide telefon 90hz olmasına rağmen neden 45 fps destekli redmi note 8 pro 60 fps bide başka öneriniz var mı
  21. Halil21

4 Telefondan Hangisi?

Tel almayı düşünüyorum ama hangisini çok oyun oynarım özellikle Pubg beni 2.5 yıl falan performans sıkıntısı yaşamadan götürmeli sizce m31s mi a51 mi realmi 7 mi redmi note 9s mi veya başka öneriniz varmı bu fiyatlarda
  22. Halil21

Redmi Note 9

Arkadaşlar xiaomi redmi note 9 almayı düşünüyorum çok oyun oynarım özellikle Pubg kasmamalı sizce almalımıyım en az 2 sene götürmeli ve bütçem buna yetiyor başka Bi öneriniz varmı xiaomi olsa iyi olur
  23. Halil21

Öneriniz Var Mı

M21 mi realmi 6i mi a51 mi çok oyun oynarım ve beni 2 sene götürmeli başka tavsiyeniz varsa yazın bide en ucuzlarını nereden bulabilirim yurtdışı kayıtlıda olabilir
  24. Halil21

Telefon Önerirmisiniz

2300 TL bütçe var çok oyun oynarım özellikle Pubg 60 fps desteklemeli ve parmak izi okuyucu ekranda yada yanda olmalı görünüş ve kamera çok önemli değil ama düzgün bişi olsa sevinirim ne önerirsiniz lütfen cvp yazın
  25. Halil21

Telefon Alacam Yardımcı Olurmusunuz

Sa arkadaşlar yeni Bi telefon almayı düşünüyorum bütçe 2300 çok oyun oynarım özellikle Pubg 60 fps desteklemeli ve parmak izi okuyucu ekranda yada yanda olmalı görünüş çok önemli değil ama düzgün bişi olsa sevinirim ne önerirsiniz
  26. Halil21

Hangisini Almalıyım

Telefon almayı düşünüyorum bütçe 2300 çok oyun oynarım özellikle Pubg 60 fps oynamalı ve 2 yıl kullanabilmeliyim Bi öneriniz varmı m21 almayı düşünüyorum sizin Bi öneriniz varmı
  27. Halil21

M21 Vs Redmi Note 9

Fiyatlarıda göz önünde bulundurun lütfen
  28. Halil21

Galaxy M21

Galaxy m21 almak istiyorum çok oyun oynayan biriyim ve beni en az 2 sene götürmeli sizce almalımıyım en iyi fiyat nedir yurtdışı kayıtlıda olur lütfen yorum yazınız
  29. Halil21

Güncelleme almayan telefon güncellenirmi

Selam ben Huawei p20 lite kullanıyorum 2018 model hala emuı 9 ve Android 9 kullanıyor telefon yazılım güncellemesi almıyor Bi şekilde emuı 10 11 falan yapabilirmiyim ve yapsam telefon için iyi olurmu kasma donma olurmu yapsam
  30. Halil21

Mobil veri kapalıyken şebeke gösterme

Abiler ablalar benim telefon Huawei p20 lite İnternet kapalıyken şebeke göstermiyor yani hani bazı telefonlarda İnterneti kapatırsın yinede şebeke gösteren yerde 4.5 g falan yazarya bende olmuyor normalde bu cihazda olması lazım bazı arkadaşlar kullanıyor onlarda var bende olmuyor nasıl yaparım...
  31. Halil21

İnternet kapalıyken şebeke gösterme

Abiler benim telefon Huawei p20 lige benim tanıdığım birkaç kişide aynı telefon kullanıyor onlarda İnternet kapalıyken bile şebeke yerinde yazıyor ne kadar çektiği 4.5 g 3g falan ama bende olmuyor nasıl açabilirim
  32. Halil21

Bi sorum var kirin 659 1 sene daha kullanılırmı

Huawei p20 lite kirin 659 kullanan Bi telefon 1 sene daha kullanılırmı 2018 model not [ önceki paylaşım cevaplara kapatıldı] sizce Bi sene daha sıkıntız giderimi (fazla oyun oynarım ve telefon yazılım güncellemesi almıyor)
  33. Halil21

Sizce?? Olurmu

Arkadaşlar Bi sorum olacak HUAWEİ P20 LİTE kirin 659 kullanan Bi telefon 2018 model sizce yazılım güncellemesi almıyor sizce Bi sene daha sıkıntı çıkarmadan kullanılabilirmi lütfen yorumlarınızı yazın