Arama sonuçlarınız

1. Kurapikarla

Soru Kablosuz fare önerisi lazım

Merhabalar dostlar iyi günler dilerim. 800 tl civarı bir bütçem var ve aklımda şuanlık 3 tane fare var. 1)Logitech G G305 Lightspeed 2)Asus Rog Pugio 2 3)Steelseries Rival 3 Wireless Hangisini almalıyım emin olamadım. Elim orta-büyük civarı. Kendi önerilerinizi de yazarsanız sevinirim iyi...
  2. Kurapikarla

Rampage R36 Drop hakkında sorum

Merhaba arkadaşlar. Rampagenin r36 Drop modeli kulaklığını aldım ancak bir sorum var. İnternette yaptığım araştırmalara göre çoğu kişi mikrofonunun ses sekmesinden dolayı şikayetçi. Ben ürünü Vatan bilgisayardan aldım ben de aynı sorunu yaşar mıyım? Yani sorun kronik mi? Neden bu ürünü aldığımı...
  3. Kurapikarla

Fps +144 fakat akıcılık yok

Merhabalar arkadaşlar. Sistemim 1050ti + r5 1600af 8gb Başlıkta da belirttiğim gibi fps değerim 144 ü geçmesine rağmen Valorant,lol ve r6 gibi oyunlarda vsync yi kapattığımda akıcılık yok oluyor. Sanki böyle takıla takıla gidiyormuş gibi hissediyorum. Fps sabitlemesi yapmadığımda akıcılık biraz...
  4. Kurapikarla

Windows Bulut üzerinden format atma

Merhaba arkadaşlar bilgisayarıma format atmak istiyorum. Windows üzerinden bulut ağı ile format atma yöntemi varmış onu mu denemeliyim yoksa klasik usb yöntemini mi?
  5. Kurapikarla

W10 Format hakkında birkaç sorum.

Merhabalar yakın zamanda bilgisayarımı formatlamayı düşünüyorum yardım lazım. Format nasıl atılır diye sormayacağım ancak format atarken secure boot vb açmam gereken şeyler var mıdır? HDD den SSD ye geçmeyi düşünüyorum acaba her format attığımda kendiliğinden gelen w10 anahtarım bu değişimden...
  6. Kurapikarla

ZTE 168A modem 5ghz sorunu

Merhaba arkadaşlar belirttiğim modemimde 5ghz ara sıra çöküyor modemi resetlemeden gelmiyor ne yapabilirim? TurkTelekom 50mps paket kullanıyorum.
  7. Kurapikarla

Yüksek disk kullanımı

Merhaba arkadaşlar kısaca konuya geçeyim ama ondan önce anlatmam gereken ufak bir şey var. Bilgisayarımı formata verdiğimde (3-4 ay önce) orijinal w10 um olmasına rağmen crackli w10 kurulmuştu ve ben bundan rahatsız olduğumu söyleyince yeniden format atıp kendi w10 um kuruldu.Ancak bu sefer de...
  8. Kurapikarla

Casper c650 İ7-8550u model pc min ses kartı nasıl?

Merhabalar yukarıda model/marka belirttiğim laptopumun ses kartı nasıl acaba? Arctis 1 veya başka model iyi ses kartı gerektiren kulaklıklar kullanabilir miyim? Yoksa daha iyi modellere mi yönelmem gerekiyor. Pc nin linkini atayım...
  9. Kurapikarla

Xiaomi note 8 ram kullanımı

Merhabalar arkadaşlar. Xiaomi Note 8 telefonum normalde 4 gb ramin 2gb ını felan kullanırken bugün oyundan çıktığımda bu kullanım 1 gb a kadar düşmüştü. Aslında bu olay işime gelir ama neden olduğunu anlamadım sorayım dedim. Ayrıca note 8 telefonların genelinde mi arayüzde ufak tefek kasmalar...
  10. Kurapikarla

Steam oyunlarında 30 fps sabit olma sorunu

Merhaba arkadaşlar dün yaptığım ekran kartı güncellememden sonra her steam oyununda 30 fps sabit olmaya başladı. Lol , valorant gibi oyunlarda fps değerim değişmezken steam üzerinden oynadığım her oyun 30 fps e sabitlendi ne yapabilirim?
  11. Kurapikarla

z370m mortar (ms-7b54) adlı anakartın M2 ssd girişi var mıdır?

Biraz saçma bir soru ancak emin olmak için sorayım dedim attığım ss de 2 giriş var gibi ama doğru mu emin değilim.
  12. Kurapikarla

Oyunlarda Yüksek Ram kullanımı

Merhabalar arkadaşlar hemen konuya geçeyim daha yararlı olur sanırım. Arkadaşım benden yüksek ayarlarda Rainbow Six Siege oynamasına rağmen 1.7 gb ram kullanıyor ancak ben 2.7 gb ları görebiliyorum. Pcmin rami 8gb 3k mhz olduğundan ram kullanımı %96 lara çıkıyor bu bir sorun yaratır mı...
  13. Kurapikarla

Hotspot ile ilgili sorum

Merhabalar arkadaşlar 1 haftalığına telefon internetimi kullanmam gerektiğinden bu soruyu soruyorum. Bilgisayarımda virüs varsa hotspot üzerinden telefonuma bulaşabilir mi? Aslında kaspersky total security kullanıyorum ama insan bi korkuyor şimdiden cevaplarınız için teşekkürler <3