Arama sonuçlarınız

1. gokayasan

Samsung Dex ve Çeviriciler (S10+)

Evet evet bu klavyelerde güzel tabi. Ben tv duyunca direk yatış modu geldi aklıma salonda böyle masada kullanılıcak mause tarzından çok bu yolladığım hoşuma gitti. Ama ben multimedya amaçlı kullanıyorum oyuna falan oturamıyorum salonda. Evde olay çıkar ?
  2. gokayasan

Yani eğer öyle ayrı ayrı klavye mause ihtiyacınız yoksa; https://www.n11.com/urun/logitech-k400-plus-920-007150-wireless-touch-kablosuz-q-klavye-1591452?magaza=bizdehesapli Öneririm. Kullanana kadar anlamıyor insan nekadar kullanışlı olduğunu. Dolar sağolsun bunlarında fiyatı biraz yükselmiş :)
  3. gokayasan

Arkadaşlar havada kalsın istemedim konu.Ben öyle yada böyke bir şansımı deniyim dedim. Hem olmazsa da laptopumda kullanırım diye düşünerek sipariş verdim. Çevirici de işe yaradı daha doğrusu telefon bir yuvaya hdmı takıldığını görünce dex i açtı direk. Burda bir arkadaşımın xiaomi redmi note...
  4. gokayasan

Evet hatta o uygulamasıda biraz yavaşta olsa çok güzel çalışıyor ama iş yeri bilgisayarı uygulama yüklememe izin vermiyor. O yüzden bende klavye mause ve ekranı kullanmanın bir yolunu arıyorum
  5. gokayasan

İyi günler arkadaşlar daha önce denemiş veya tecrübeli arkadaşlar varsa yardım almak için açtım konuyu. İş yerimde bir şekilde vga monitöre telefonumu bağlamaya çalışıyorum. Galaxy S10 Plus dex desteği var. Hdmı ve usb li çeviriciler işime yarıyor fakat ucuna da vga çevirici almam gerek...