Arama sonuçlarınız

1. F

Gelen linke tıkladım bilgilerim çalınır mı?

Arkadaşlar bir an boş bulundum ve 2 saat önce tanımadığım birisi ve telefon numarası Türk olan bir kişiden link geldi, direkt tıkladım. 5 saniye bekletip müstehcen reklamlar çıktı. Ben de direkt kapattım. Sonra gönderen kişi şöyle dedi telefonuma virüs girmiş yanlışlıkşa gönderim dedi. Virüsle...
  2. F

Vestel televizyon twitch e girmiyor

Arkadaşlar bugün televizyon aldık sorunsuz çalışıyor gayet iyi ama Twitch'e girince canlı yayın gelmiyor chat var ama yayın yok siyah ekran bunun çözümünü bilen var mı?
  3. F

Olası dolandırıcılık araması

Arkadaşlar az önce olası dolandırıcılık adlı birisi aradı bu ne oluyor endişelenmeli miyim?
  4. F

Paribu hesap kapatma

Arkadaşlar paribu hesabımı kapatmak istiyorum 3 aydır ama hala kapatabilmiş değilim. Mail attım 30 gün içinde kapatılacak dediler hala kapanmadı. Yardıma ihtiyacım var
  5. F

Papara Lite kart ile ATMA den para çekme

Arkadaşlar papara lite kart ATM den para çekebiliyormuyum
  6. F

Site komisyon oranları

Arkadaşlar bitcoin al sat yapmak istiyorum hangisinin komisyon oranları daha az btcturk mü binance mi ?
  7. F

Btcturk vs Binance

Arkadaşlar sizce Btcturk mü daha iyi yoksa Binace mi al sat yapmak için hangisi daha iyi avantajları dezavantajları nelerdir?
  8. F

Papara kart ATM para yükleme

Arkadaşlar Parara kart ile tüm ATM lerden para yükleyebiliyormuyuz ?
  9. F

Bitcoin vergi

Arkadaşlar btcturk de al sat yapcam 100-200 TL arası vergi vs birşey vermem gerekmiyormu başkasına soruyum gerekiyor bir başkası gerekmiyor diyor
  10. F

Papara Soru

Arkadaşlar binace diye bitcoin borsası var sorum ben bu borsaya ahmet diye kayıt oldum papara ismim ise mehmet para çekmede bir sorun yaşarmıyım ?
  11. F

Bitcoin vergi ödemek

Arkadaşlar 100 Tl lik bitcoin alımlarında vergi falan ödüyormuyuz veya başka birşey
  12. F

Bitcoin almak için hangi kart uygun ?

Arkadaşlar ininal veya papara kartlar ile bitcoin alınabiliyormu ?
  13. F

Bitcoin hesap +18 hesap açma

Arkadaşlar ben 16 yaşımdayım diyelim ki abimin üstüne bitcoin hesabı açtım ama bitcoin almak için +18 yaş olmamız gerekiyormuş ne olur yakalanırsam yani kim anlayabilir ceza mı işlemiş olurum sonuçata yasal değil
  14. F

Bitcoin almak

Arkadaşlar banka kartı ile mi bitcoin alınabilir yoksa kredi kartı ile mi almamız lazım ?
  15. F

Bitcoin kart uyuşmazlığı

Arkadaşlar, Bitcoin hesabımın ismi ile ödeme alacağımın. Kart ismi farklı olsa ödemeyi alamayacağım değil mi? Son olarak da Bitcoin sadece kredi kartında mı hesap açabiliriz yoksa banka kartları da oluyor mu?
  16. F

Epic gamesten mail alamıyorum

Yandex mail üzerinden yapmaya çalışıyorum ama gelmiyor spam kutusu falan herşeye baktım yok
  17. F

Lol maç bulmuyor

Arkadaşlar Lol de son 2 gündür maç giremiyorum 3 saat aradığımda oldu ama ne klasik ne sıralı nede dereceli girebiliyorum
  18. F

Windows 10 arama çalışmıyor

Arkadaşlar, başlata veya aramak için buraya yazına tıklıyorum. 1 harf yazmadan kapanıyor, hiçbir şey arayamıyorum, çok zor durumdayım.
  19. F

Lol giriş hatası

Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum oyunu silip yüklemeye çalıştım yine o hata geldi ve yükleyemedim yardım edebilirmisiniz?
  20. F

Tüylü fizz kaç TL eder ?

Soru bu arkadaşlar
  21. F

Valorant maç hatası

Arkadaşalar valorantta 1. maçıma sorunsuz bir şekilde giriyorum ama 2. maça girerken maç bulundu diyor ve harita ekranında donuyor herseferinde oluyor bu ve ceza yemekten bıktım bunun bir çözümü varmı?
  22. F

Unity hata

Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum tıklayınca yardım edebilirmisiniz