Arama sonuçlarınız

1. A

Soru Windows Forms App Renk atama

Teknofest için iha yer istasyonu yapmaktayım ve yer istasyonu arayüzüne dark light modu koyuyorum. Özel isimli renkleri böyle atayabiliyorum lakin özel ismi olmayan kod renklerini nasıl atayacağımı bilmiyorum yardımcı olabilecek var mı
  2. A

Yazılım için uygun fiyatlı laptop önerisi

Yazılım okuyorum 16gb ramli Windowslu bir dizüstü arıyorum fiyatı uygun laptop önerisi olan var mı? (Casperx500 16gb rami intel7 10.nesil ama ekran kartı Intel iris bu işi mi görür mü ?)
  3. A

Cs go oyundan atıyor (300fps almama rağmen)

Beyler sorunu çözdüm bilgisayarım yeterli havayı alamadığından yüksek sıcaklıklara ulaşıyormuş bu yüzden de ekran kartı yanmasin diye kendini kapatıyormus ben bilgisayari rahat hava alabileceği açık bir yere koydum sorun yaşamadım hepinize teşekkür ediyorum yardımcı olduğunuz için sağolun
  4. A

Korkuyorum açıkçası daha da beter edeceğim diye
  5. A

Hayır cs go zaten beleş oyun
  6. A

Oc edition 1606738771 Bunun işe yarayacağından emin misiniz
  7. A

dediğinizi az önce denedim lakin oyun çökünce restart atmak zorunda kalıyorum bu yüzden de proccess monitor raporları kaydetmiyor maalesef
  8. A

Beyler yardım edin Allah aşkına Daha bir hafta olmadı ben pcyi toplayalı cs go full ayarlarda 300fps almama rağmen 5dk sonra ekran griye bürünüyor ve hiçbir komut çalışmıyor restart atmak zorunda kalıyorum Bütün güncellemelere baktım her şey güncel (Ekran kartım AMD RX 580)