Arama sonuçlarınız

1. E

Soru Hdd Ömrü Azaldı Ne Yapmalı ?

Durumum yok Aynı şekilde durumum yok. Birde söylemeyi unutmuşum Laptop Bilgisyarım 1622540072 Ama çoook yavaş
  2. E

Soru Hdd Ömrü Azaldı Ne Yapmalı ?

Öncelikle Selamalar Bir gün bir mavi ekran geldi ve Bilgisayarı yeniden başlattım. HDD den dolayıdır diye düşündüm ve doğru çıktıda. Hard Disk Sentinel ile bir tarama yaptım. Birde ne göreyim %16 Sağlık yazıyordu. Ne yapabilirim. Bilgisayarda yavaşladı iyice. Mesajlar için şimdiden Teşekkürler.
  3. E

Rocket League Renk Sorunu.

Galiba hiç bir cevap olmayacak
  4. E

Rocket League Renk Sorunu.

Öncelikle Selamlar Bir gün Rocket League oyununu indirmek aklıma geldi ve Epic Games tan orijinal indirdim. Oyunu açtığımda lobi fotodaki gibiydi. Renkler uzaktayken normal ama yakınlaştıkça siyahlaşıyordu. Sorunuma çözüm bulursanız çok sevinirim.
  5. E

Ready Boost Kullanılamaz Sorunu

Dediğnizden anladığım zaten kullanıcı yönetici ve güvenli modu bilmiyorum.
  6. E

Evt "SysMain" var Aktif hale getiriyorum şimdi Başlatmaya çalıştım fakat "Hata 5:Erişim Engeli" isimli bir hatayla karşılaştım.
  7. E

Evt flahs içi dolu fakat biraz bir boşluk var. Evt izlediğim videolarda da öyle yapıyorlardı fakat Hizmetlerde "Hızlı Getirme" isimli bir servis yok. Hayır 1 TB bir HDD var.
  8. E

Öncelikle Selemlar Hayırlı Ramazanalar Bir gün aklıma geldi ready boost kullanmak amacıyla usb'yi porta taktım ve ready boosta a girdim ve foto daki gibi bir sayfa beni karşıları. Fotodaki yazıdaki gibi ready boostu kullanamayacağım yazıyordu. Acaba sorunu nasıl çözerim.
  9. E

Sıcaklık yüksek fakat fan hızı yavaş.

program olarak yüklü olan core temp vardı ve 98 C derece ve bence fanın hızlanması lazım
  10. E

Sıcaklık yüksek fakat fan hızı yavaş.

Öncelikle Selamlar Oyun oynarken bir bilgisayarın klavyeyin önündeki bölüme dokundum (tahmini ne kadar sıcak anlamak için) ve bayağı bir sıcak olduğunu fark ettim. Fakat fan hızı stabil bir şekilde işliyordu yani hızlanma veya yavaşlama yoktu. Bunun sorunu ne olabilir. Cevaplar için şimdiden...
  11. E

Google Gif'ler Hareket Etmiyor

Herhangi bir gif te özel bir dosya değil. Siz söyledikten sonra denedim fakat olmadı.
  12. E

Google Gif'ler Hareket Etmiyor

Öncelikle Selamlar Dünden itibaren Google da hiçbir gif oynamıyor ve hareket etmiyor. Lütfen yardım edin. Cevaplarınız için şimdiden TEŞEKKÜRLER.
  13. E

Bilgisayar prizden çıkardığımda kapanıyor.

Arkadaşlar galibe sorunum bataryanın temas etmemesinden oluyor çünkü prize takılı değilken tahminen bataryanın olduğu yere doğru baskı yaparak aç/kapa tuşuna bastığımda açıldı ve elimi çektiğimde gayet iyi bir şekilde açılmaya devam etti. Ve şuan pilde kullanıyorum ve artık kullanırken şarjına...
  14. E

Evt pil takılı. Hayır normal bir şekilde şarj oluyor işareti var.Resimdeki gibi bunlar gibi. 1611685229 Arkadaşlar sorunum geçti. Ne yaptığımı bilmiyorum ama galiba anlık bir sorundu. Güç seçeneklerinden güç tasarufuna aldım ve prizden çıkarmayı denedim ve düzeldi. Sonra yeniden normal ayarlara...
  15. E

2019 olması lazım
  16. E

İlk öncelikle selamlar Laptop markası Asus ve laptop prize takılı değilken çalışmıyor ve çaliştırdıktan sonra prizden çıkardığımda bilgisyar kendini kapatıyor. Acaba sorun nedir ? , Nasıl çözerim ? bilgilendirirseniz sevinirim.
  17. E

Harici Ekran Kartına Nasıl Geçerim ?

Öncelikle Merhaba Bilgisayarımda AMD Radeon R5 ve AMD Radeon HD 8500M ekran kartları var. Şuan bilgisayar AMD Radeon R5 ekran kartıı kullanıyor. Ben nasıl Radeon HD 8500M ekran kartını kullanmasını sağlarım acaba.
  18. E

Harici Ekran Kartına Nasıl Geçerim ?

Öncelikle Merhaba Bilgisayarımda AMD Radeon R5 ve AMD Radeon HD 8500M ekran kartları var. Şuan bilgisayar AMD Radeon R5 ekran kartıı kullanıyor. Ben nasıl Radeon HD 8500M ekran kartını kullanmasını sağlarım acaba.
  19. E

Isınma ve kapanma problemi

Eğer donanımsal bir sorun yoksa: 1.)Arama yerine "regedit" aratın ve yazılar dosyalara sırasıyla girin. 2.)HKEY_LOCAL_MACHİNE 3.)SYSTEM 4.)CurretControlSet 5.)Control 6.)Power 7.)PowerSettings 8.)54533251 ile başlayan dosyaya girin. 9.)be337838 ile başlayan dosyaya girin 10.)O dosyanın içindeki...
  20. E

Download Yüksek ama İndirme Hızı Düşük

En başta dediğim gibi önceden 1 mb/s stabil aşşağı inmiyordu ve şuan aynı değil. Bu gün Türk Telekom müşteri hizmetlerini aramayı düşünüyorum.Yine düzelmesse yeniden dönüş yaparım. Ve yeniden bir test yaptım ve 4 mbps çıktı. 1609241212 Sorunu kendimce çözdüm. Modemi yeniden başlattığımda çözüldü.
  21. E

Hızlı cevabın için saol. Hız test sonucum: Download 15 mbps-Upload 3.48 mbps (hat değerlerinin nereden alındığını bilmiyorum)
  22. E

Öncelikle Merhaba İnternetin birkaç gün önce gayet iyi bir şekil stabil 1 mb/s altına düşmüyordu. Ama şu günlerde internetim hala download yüksek olmasına ramen indirme hızım 200kb/s yi gördü ve 10 mb lık bir dosyayı bile nerden baksan 30 dk da indiriyor. İnternetim Türk Telekom. Kullandığım...
  23. E

Bilgisyarım yavaş açılıyor.

Öncelikle Merhaba Laptop bilgisyarımda açılış hızı biraz az.3 dk ya yakın bir sürede açılıyor.Nasıl hızlandırabilirim acaba. Sistemim: Amd A9 9420 Amd Radeon R5 2 çekirdek 3.00 ghz (sistem hakkında bilgi için sorabilirsiniz)
  24. E

Amd A9 Laptop Isınma Sorunu

yani herhangi bir oyunda denemedim ama en azında yüksek performansta gayet iyi kullanamiliyorum ve en fazla 80-85 derece gördüm.Ve daha yeni geldi sipariş verdikten sonra. Ama şuana kadar memnunum.
  25. E

Evt biraz para ayırdım ve bir soğutucu sipariş verdik (Ailemle) Satın almak isteyenler varsa işte Link: https://www.hepsiburada.com/hadron-hd2004-20-notebook-sogutucu-p-HBV00000SK6T6 Konuyu cevapladığınız için herkese Teşekkürler :D
  26. E

Mikrofon Bilgisayar Sesini De Alıyor

Evet işe yaradı fakat çok azda olsa karşı tarafa ses geri gidiyor. Baştan okumayı deye bilirsin. Kendimce sorunu çözdüm. SmartAudio'dan ses kaydı seçeneği seçiliymiş ve buda sesiin yankı yapmasına sebep oluyormuş. Bunu VOİP seçeneğini seçtikten sonra çözdüm. Konuyu cevaplayan herkese...
  27. E

Cpu kullanımı çok yüksek.

Arkadaşlar sorunum çözüldü. Virüs programım ile bir tarama yaptım ve bir truva atı gördü. ve ismini bilmediğim 7 zararlı dosya. Allahtan Truva Atı olan dosyayı açmamışım. Herkese Cevapları için Teşekkürler :D
  28. E

Şuan kuruluyor. Hayır overclock yapmadım. Şuan başka bir program kuruyorum.Aslında macun işini düşünüyorumda virüs yüzünden dışarı çıkamıyorum.Kendin yap dersen kendime pek güvenemiyorum denebilir. :D 1608414833 Bu arada 360 Security varmış onla bir virüs taraması yapıyorum çözülürse çok...
  29. E

Tamam tarama yapmada sıkıntı yok ama yani ücretsiz bi program önerseniz daha iyi olur. Program Önerirmisiniz
  30. E

Öncelikle Merhaba Laptopumda cpu kullanımı çok yüksek.Cpu kullanımım masaüstündeyken bire %30lara çıkabiliyor .Görev yöneticisinden gereksiz uygulamaları silmeyi denedim ve hala aynı. Yardımınız için şimden Teşekkürler.
  31. E

Hayır hoparlöl kullanmıyorum.Bilgisyarın kendi hoparlörlünü kullanıyorum.Kulaklık takıncada aynı şeylerle karşılaşıyorum. Cevap için saol :D
  32. E

Öncelikle Merhaba Laptop bilgisayarımda canlı ders yaparken mikrofonumu açtığımda konuşan kişilere onların sesi geri giriyor. Bilgisayar sesini mi alıyor diye bakmak isteğimde bir şarkı açtım ve mikrofon haraketlerini izledim ve gerçekten mikrofon bilgisayar sesini aldığını öğrendim. Kulaklık...
  33. E

kardeşim denedim şuan bilgisyaın altında yumurta kutusu var ama hala deneyemedim herhangi bir oyunda saol bilgi için
  34. E

Denemekte fayda var :D
  35. E

Şuan soğutucu alacak kadar bütcem yok ama yinede oal bilgi için
  36. E

Ben aslında çözüm istemişitm ama buda bir bilgi saol
  37. E

İlk öncelikle selamlar Bneim Amd A9 işlemcili bir laptopum bulunmakta.Bilgisayarı en iyi performansta kullanmak amacıyla Yotube vb. siteler ve diğer forumlar dan bulduğum çözümleri denedim ve olumlu yöne etki etti fakat bilgisyar bu sefer her hangi bir oyun oynarken bilgisayarı çok...