Arama sonuçlarınız

1. Toreno21

Soru BIOS güncellemesi şart mı?

Laptopum HP. Modeli 15-ba003nt. Bataryam bozuk. Termal macunu değiştirip, tozları temizlememe rağmen çok ısınıyor. Ekran kartında, performansta ciddi sorunlar var. Bazen peş peşe mavi ekran verebiliyor bilgisayar. Bazen de bilgisayar tamamen donuyor. Donunca hiçbir tuş çalışmıyor, tepki...
  2. Toreno21

Anket Sizce okulların durumu ne olur ?

Normale dönüş reklamları 2 hafta devam eder. Sonra onlinea geçerler. Bu arada kapansa da kapanmasa da hem birebirde hem de canlı derslerin zorluğu var. Ben robotum pek ilgilenmiyorum, zorundayım gidiyorum/giriyorum hesabındayım. Yüzyüzede maske bunaltıyor midemi bulandırıyor. Başka türlü...
  3. Toreno21

Bayram Harçlıklarıyla Alınabilecek Teknolojik Ürünler: İşte 10 Öneri!

Kimse harçlık vermedi burstan 500 çektim ?. Kendime harcayacam. 1626903580
  4. Toreno21

Duyuru Sdn Forum Bayram Hediyesi Geliyor!

Katılıyorum, indirim gelirse Fallout 4 ve Fallout 76 almayı düşünüyordum.
  5. Toreno21

Soru Antivirüs Kullanmak Bir Tek Bana Mı Saçma Geliyor?

Avira kullanıyorum fena değil. Kaspersky kurulumunda hata verdiği hiç göremedim.
  6. Toreno21

Rehber Buzdolabını Çekip Hani Ekonomi Kötüydü Diyen Çocuk.

Boyacıların aylık kazancı duruma göre değişebilir ki. Aylık 10000 TL de kazanabilir 5000 TL de. Bir evin iç duvarlarını boyasa bile tek seferde 500 TL'den 1000 TL'ye kadar kazanabilir. Malzeme ücretini dahil müşteri karşılıyorsa daha ne? Babası ayda 6 kere gitse, her boyamadan da 750 TL alsa...
  7. Toreno21

Liseliyim Ve Sorunlarım var

Daha ilk olduğum tarih sınavında anladım lise sınavlarının türünü. Boşluk doldurmalarda kelime vermedi ve yarısı aklımda değildi. Klasik sorular sürekli tanımlar ve örnekler istemesi filan. 60 üstü alsam şükredeceğim herhalde. Garip şekilde hepsinden 80 ve üstü bekliyorum. Matematikten 80 aldım...
  8. Toreno21

Söyle Rahatla V.2

1 haftadır dinliyorum. Bağımlısı oldum.
  9. Toreno21

TC Kimlik Numarası Ezberinize Göre Zeka Türünüz Ortaya Çıkıyor

Normalde 4-3-4 diye ezberliyordum ama farketmez 4-4-3 olsun. Sportif biraz uymuyor sanırım.
  10. Toreno21

Soru En son hangi filmi izlediniz?

John Wick 1-2-3 miss
  11. Toreno21

Yaşağıdınız en saçma olay...

ATMde karta para aktarırken sağımdaki ATMde işlem yapan adam, maske takmadığı için solumdaki ATMdeki adama, "Maske takmıyorsunuz vakalar düşmüyor azıcık duyarlı olun." dedi. Solumdaki adam ise "Boş boş konuşma o..... " filan dedi. Milletin nasıl kafada olduğunu o günden sonra anladım.
  12. Toreno21

Söyle Rahatla V.2

Grafik tablet dün geldi. İlk yaptığım şey bu oldu. Sanırım ruh halimi anlatıyor. Edit: İlk dedim... birkaç dakikada yaptım. Şirin.
  13. Toreno21

Geceye Bir Şarkı Bırak

Ben iki tane bırakayım.
  14. Toreno21

#ZkuşağıBilmez tagı gündemde!

Abi ben naptım ?
  15. Toreno21

Bilim kurulu yüz yüze eğitim için tarih önerdi

Üzdü. 9. sınıf hiç olmamış olacam herhalde.
  16. Toreno21

Söyle Rahatla V.2

10K param olsa pc alırım.
  17. Toreno21

oyun önerisi

Minecraft
  18. Toreno21

Niteliksiz Lisede Serseri Olur mu ?

Bence 88 OBP'lik bir okulda en fazla 7-8 sorunlu çıkar. Pek serseri çıkacağını sanmıyorum çünkü sen hiç 85+ olan bir serseri gördün mü? Şahsen ben görmedim.
  19. Toreno21

Söyle Rahatla V.2

Grafik tablet siparişi verdim. Ve bir an düşündüm... Gerek var mıydı?
  20. Toreno21

Telefonum Açilmiyor

Daha net çeker misin. Ya da seçenekleri yazar mısın.
  21. Toreno21

Şuana kadar en fazla ne kadar para biriktirebildiniz?

2300 TL rekorum
  22. Toreno21

Herkes sıradan geçen bir gününü anlatsın.

Uyan Yataktayken telefondan zoom aç Saat 14'e kadar sadece berbat mikrofonlara sahip öğretmenlerin seslerini duy Yemek ye Ödev yap Zıbar Not: Salgın bitene kadar böyle olacak
  23. Toreno21

Sevdiğiniz bir şarkı sözü

Şeyn Anakin sen akademi de Padawan Ben bir haydutum mahallenize dadanan Gizlice giri'cem kariyerine bacadan Şehinşah-Soğuk Savaş
  24. Toreno21

lgs puanı

Günde 300-500 soru çözünce pek bir gelişim olmaz. Tabii eğer iyi bir temeli yoksa.
  25. Toreno21

lgs puanı

Bu işin çok soru çözmekle alakası yok. Bütün sorular bilgi ve anlama odaklı. Kitap okumak insanda anlama ve hızlı okuma yeteneğini geliştirir. Bu yüzden kitap oku, dersi dinle ve soru çöz.
  26. Toreno21

Sevdiğim kıza nasıl açılırım?

Konuyu mükemmel yere açmışsın aga. Yemin ederim konu ayrı miss.
  27. Toreno21

Ne Oynuyorsunuz ?

Nasıl ya. Ben 121 modla 8gb RAM ile akıcı şekilde oynuyorum.
  28. Toreno21

Ne Oynuyorsunuz ?

BAD PIGGIES!!
  29. Toreno21

En Son Hangi Oyunu Oynadınız

Mount and Blade Warband
  30. Toreno21

2GB RAM 1 GB VRAM oyun önerisi?

Call Of Duty Black Ops 2'ye kadar olan bütün CoD oyunlarını oynayın.
  31. Toreno21

Korsan Oyun Oynamak

GTA San Andreas'ın Steam versiyonunun kasması dışında bir sorun yok.
  32. Toreno21

Ekonomiyi düzeltme yolları... Forum oyunu

Yav kardeşim ülkede 80 milyon insan yok mu? Herkes 1 TL verse 80 milyon TL olmaz mı? Valla iyi para, iyi para Allah bereket versin.
  33. Toreno21

Sınavlar ertelendi

Hakikaten ertelenmiş affet hocam
  34. Toreno21

Sınavlar ertelendi

Troll beyler inanmayın.
  35. Toreno21

En şanssız gününüz.

Umarım çıkmaz ?
  36. Toreno21

Bu yıl sizi en çok etkileyen ilk 3 oyun hangisiydi?

Call of Duty Modern Warfare 3 Call of Duty Black Ops 1 Call of Duty 4: Modern Warfare
  37. Toreno21

Epic Games Store Ücretsiz Oyun Kampanyası

Açıkçası Metro ve Inside gelicekse ne mutlu bana. Cities Skylines vermeleri de bence mükemmel oldu.
  38. Toreno21

Dxdiag sistem üreticisi, sistem modeli ve BIOS yok diye geçiyor.

Yaparım yapmasına da bunun sorunun sebebi nedir?
  39. Toreno21

Yaptığımda hiçbir hata/sorun bulunamadı dedi. :/
  40. Toreno21

Herkes en sevdiği şarkıyı yazsın

41. Toreno21

Kendi forumumu yaptım :)

Gelmişken bende kayıt olayım :D
  42. Toreno21

Öncelikle selamlar. Yakın zamanda dxdiag girdiğimde sistem üreticisi, sistem modeli ve BIOS bölümünde YOK yazdığını fark ettim. Büyük bir sorun olmadığını düşünüp "msinfo32" girdim ve "Windows Yönetim Alt Yapısı yazılımına erişilemiyor. Windows Yönetim dosyaları taşınmış veya eksik olabilir."...
  43. Toreno21

Oyun yapmak istiyorum nereden başlamalıyım

Game Maker Studio dersleri izle. Basit kodlarla öğrenirsin.
  44. Toreno21

Türk telekom kesintisi

Dün gece 23 Mbps olan internetim 3 Mbps'ye düştü.
  45. Toreno21

Ailemi bilgisayar almaya nasıl ikna edebilirim?

Dersler 30 dakika aralar 10 dakika. 8:30da dersler başlıyor. (30×8)+(10×6)=240+60=300 dakika yani 5 saat 13:30da dersler bitiyor. Zamanın bu kadar değerli ise neden bu foruma geldin?
  46. Toreno21

Çok yanlış kişiye. Çok çok yanlış kişi. ?
  47. Toreno21

En çok izlediğiniz YouTube kanalı?

Doğukan Adal Dost Kayaoğlu Efe Aydal ExplosmEntertainment Saniye Ege Fitness KhaL
  48. Toreno21

Kral zaten böyle gamer olmak gibi bir isteğim yok. Bende zaten fazla oyun oynamam. Bana derslerde işimi görecek ara sırada oyun açacak pc lazım sadece. Yani bende zaten ders çalışıyorum gelecek önemli tabi. Zaten bu 9. Sınıf baya zor. Hocalar çok yükleniyor .Oyun oynamaya fırsat bile...
  49. Toreno21

Ciddiyim ha. Hangi link kısaltma sitesi daha çok para veriyor. En azından Türkçe yama videosu filan çekerim.
  50. Toreno21

Sınavlara sıkı çalışıp iyi not alıp gözlerine girmek istesem. Sınavlar olacak mı belli değil. İnternetten nasıl para kazanırım ben.
  51. Toreno21

3 ay çalışıp sınava girdiğini düşün. O stresle sınavı kazanıyorsun. Her ay para alıyorsun ama harcayamıyorsun.
  52. Toreno21

Benim ailem çok garip. Evde 4GB RAM vardı. Pcye takmak istedim. Abim yapma diyor. Diyorum altı üstü RAM takacam. O da diyor pcyi bozarsın. Gel de sinir olma. Her pc ile uğraştığımda annem oyun oynadığımı zannediyor. Oyun oynamayalı 2 hafta olmuştur.
  53. Toreno21

Zaten ben saatlerce ekranda kalamıyorum. Bu canlı derslerden sonra sürekli başım ağrıyor. 5 saat ekrana bakıyorum gözlerim yanmaya başlıyor. Ama dinleyen kim.
  54. Toreno21

Bilgisayar var ama evde 3 öğrenciyiz. Ben telefondan giriyorum derslere. Küçük ekran çok göz ağrıtıyor.
  55. Toreno21

Günde en fazla 2 saat oyun oynayabiliyorum.
  56. Toreno21

Hani derslerim de kötü değil. Sebebini söylemiyorlar. En son abime sorduğumda üniversiteye geçince herşeyi alırsın diyor. Ne yani ben 4 sene mi bekleyecem bi pc için. Anneme sorduğumda geçiştiriyor. Zaten bilgisayarın yok mu, paranı harcayıp ne yapacaksın, diyor. PC ye bak. Intel HD Graphics...
  57. Toreno21

Senin durumun daha kötüymüş
  58. Toreno21

Yanlış anlamayın. Ailemden para verip almalarını istemiyorum. 2 sene önce bursluluk sınavına katıldım ve kazandım. Her ay 300 TL geliyor. Şu ana kadar 5000 TL'den fazla param birikti. Ve bu parayı harcama iznim yok. Sadece 150TL çekip Steam'de oyuna filan harcadım. Onu da gizli gizli çektim. O...
  59. Toreno21

Söyle Rahatla

Burdan biyoloji hocamın telefonunun A11 işlemcisine geçmiş olsunlarımı iletirim.
  60. Toreno21

Hayallerinizi Yazın.

Garip ama Unlost ile Half-Life oynamak