Arama sonuçlarınız

1. G

Yardım League of Legends FPS düşüşü

Merhaba, 3 gün önce LoL'e girdiğimde 120 fps alırken bilgisayarımı win10 a yükselttikten sonra birden 6 7 fps alır oldum bu sadece lolde değil bütün oyunlarda oluyor genel olarak bilgisayarın performansı aşırı düştü nasıl çözerim bilgisayar özellikleri: (işletim sistemi: windows 10 pro...
  2. G

Yardım anahtarlı usta işi sandık kaç rp

beyler ben bakamıyorum zahmet olmazsa yazarmısınıs anahtarlı usta işi sandık paketi
  3. G

Yardım oyun oynarken discord sesi kısılıyor

bu gün bi kaç arkadaşımla pacıfy oynarken discod bi sorun çıkardı ve arkadaşlarımın sesini çok kısık almaya başladım bu sorunun nedeni nedir ve nasıl çözülür
  4. G

Yardım conqueror's blade d sürücüsüne kurma

ben d sürücüsüne oyun kurman istediğimde game centerde bu çıkıyo nasıl çözerim
  5. G

Öneri fiyat perfomans ekran kartı

fiyatına göre çok iyi ekran kartı bakıyorum yardımcı olurmusunuz
  6. G

Öneri tek başıma akmalık oyun

ben steam de tek başıma akıcak aksiyon macera ve hikaye odaklı bir oyun arıyorum ama ücretsiz olması lazım
  7. G

Öneri Psp Için Oyun Tafsiyesi

ben aksiyon macera oyunlarını severim mesala god of war fakat farklı oyunlar denemek için psp almak istiyorum bunun için bana oyun önerirmisiniz her türde olur yeterki araba yarışı ve spor oyunları olmasın
  8. G

Yardım Internet Sorunu

Selam herkese. Oldukça sinir bozucu bir sorunla karşı karşıyayım. Bundan tam 12 saat önce arkadaşımla beraber hiç sorunsuz bir şekilde lol oyununu oynadık ve ben o saatten beri bilgisayarda herhangi donanımsal veya yazılımsal bir değişiklik yapmadım hatta bilgisayarı bile kapatmadım. Ancak biraz...
  9. G

Soru Ms-7817

MS-7817 model ana kartım var max kaç gb ram verilir bilmiyorum bakıp bana söylermisiniz
  10. G

Ram Için Yükseltme Yapacağım Ama

ram ı kaç a kadar yükseltilebildiğini bilmiyorum nerden baka bilirim bilginiz varmı
  11. G

Mod Önerisi

warband ı çok sevdim ama tadı damağımda kaldı bir mod öneriniz varmı varsa linkte atabilirsiniz
  12. G

Warband Mod !!!

oyunu bitirdim tadı damaımda kaldı birkaç mod önerirmisiniz (warband)
  13. G

karakter onay

jarvan ıv (4) tafsiye edermisiniz
  14. G

Aliexpress üzerinden yapmış olduğum alışveriş hakkında

oyun cd si aldım 3 tane geldi neden hediye falanmı
  15. G

tabs (Totally Accurate Battle Simulator)

bende steam dolarlı olduğu için tabs ı beleş indirmelik site lazım
  16. G

Mouse önerisi, tavsiye ederseniz

nacizane 3 yıllık logitech bozuldu fazla rahatsız etmeyecek fare önerirmisiniz
  17. G

Nickolodion türksat 1c frekans

bana nickolodion türksat 1c frekans söyleyebilirmisiniz
  18. G

ttnet

internetimin hızından şikayetçiydim modemde bir sorun varmı bakmak için üstündeki etiketi çıkarttım birde ne göreyim ttnet yazıyor
  19. G

belki bilgesayar değil ama ....

google home aldım ispanyolca konuşuyor nasıl değiştiririm
  20. G

alışveriş siteleri ve bitmeyen reklam bütçeleri

sizce bu kadar çok reklama rağmen reklam bütçeleri neden tükenmiyor