Arama sonuçlarınız

1. S

Gigabyte H55m-s2 biostan usbye öncelik verme

(LÜTFEN OKUMADAN CEVAP YAZMAYIN) Selam arkadaşlar, geçenlerde windows 10 temiz kurulum yapmak için her şeyi ayarladım. Kurulum flashım falan da hazır ama biostan flahsa öncelik verme kısmını yapamadım. Biraz araştırdım, farklı ayarlar denedim ama olmadı. Anakart modelim Gigabyte H55m-s2 ve...
  2. S

Windows 10 kurulumunda biostan flasha öncelik verme

(LÜTFEN OKUMADAN CEVAP YAZMAYIN) Selam arkadaşlar, geçenlerde windows 10 temiz kurulum yapmak için her şeyi ayarladım. Kurulum flashım falan da hazır ama biostan flahsa öncelik verme kısmını yapamadım. Biraz araştırdım, farklı ayarlar denedim ama olmadı. Anakart modelim Gigabyte H55m-s2 ve...
  3. S

Windows 10 temiz kurulum bios ayarları

4. S

Windows 10 temiz kurulum yapacağım bios ayarını yapamadım

5. S

SSD alacağım tavsiye verir misiniz?

Evet bunların sıkıntılı olduğunu görünce Kingston düşünmeye başladım hatta
  6. S

Teşekkür ederim, bence güzel hizmet vermişler bu arada ilgilenmeyebilirlerdi
  7. S

wd green veya kingston A400 arasında kaldım en son olarak, tavsiyesi olanlar yazabilir :)
  8. S

Olabilir hangi ssdyi araştırsam kimisi memnun kalıyor kimisi sorunlu diyor biraz şans işi sanırım
  9. S

teşekkür ederim peki sandisk ssd plus ile wd green arasından hangisi daha iyi sizce Adatada sıkıntı çıkabiliyormuş sanırım o yüzden bulaşmak istemedim samsungun da çok iyi olduğunu biliyorum ama pc sata2 olduğu için biraz para israfı olur benim için. Tavsiyeler için teşekkürler
  10. S

ne kadar süredir kullanıyorsunuz
  11. S

4 GB ram + SSD almayı düşünüyorum dediğim gibi biraz olsun performans artışı olur diye düşünüyorum 1607202154 Teşekkürler tavsiyeniz için
  12. S

Anladım peki bu kablo bağlantıları nasıl oluyor bir bilginiz var mı yanlış bir şey almayayım bir de ?
  13. S

Evet ama sata2 de tam performans alınamıyor diye biliyorum
  14. S

Selam arkadaşlar ilk defa SSD alacağım yanlış bir şey almak istemedim yardımcı olursanız çok sevinirim♥️ Öncelikle bilgisayar özelliklerim: i3 540 işlemci Gigabyte H55 anakart 2 GB ram (4gb daha alacağım) GT 9500 ekran kartı Gördüğünüz gibi bilgisayarım eski bir bilgisayar ve ben bilgisayarı...
  15. S

Yeni aldığım ram çalışmıyor

Ürünü iade edeceğim. Bazı ramler çalışmayabiliyormuş böyle farklı bir 4 GB ram taktığımızda çalıştı. Yeni bir ram alacağım İnşallah
  16. S

2 li taktığımda PC normal çalıştı ama Rami 2gb gördü yani eski Rami algıladı sadece. Tek tek ikisini de denedim eski ramle çalıştı yenisiyle açılmıyor
  17. S

Evet hiçbir değişiklik olmadı maalesef ram mi uyumsuz diyeceğim ama ram de uyumlu diye biliyorum sorun ne bir türlü anlayamadım
  18. S

Merhaba pcden anlayanlar ne olursunuz yardım edin ya sorunun ne olduğunu bir türlü anlayamıyorum. Gigabyte H55 anakartim var ve daha önce 2gb ram kullaniyordum 64 bit win10 kurarım diye Kingston hyperx 4gb 1600 MHz DDR3 ram aldım. Pcye takıyorum açılış ekranı geliyor bios ekranına bile geçmiyor...