Arama sonuçlarınız

1. K

Yardım -link td-w8961n modemimde wifi kısıtlamak istiyorum

arkadaşlar tp-link marka TD-W8961N modemim var oyunlarda wlan acık asırı sekilde ping yiyorum ama wlanı kapattıgım an düzeliyo kapatıncada evdekiler sürekli laf ediyor ben bu wifi için hız sınırını düşürebilirmiyim veya herhangi bişi öncelik benim bilgisayarımda olsun ping girmesin istiyorum...
  2. K

Yardım 1050ti - ryzen 5 1600 sistem kaç watt harcar

ucuza 1050ti buldum şimdilik bu sistemi toplıcam benim 300w powerim varda idarelik yetermi yoksa yeni power almam gerekirmi ilerde işlemci ve ekran kartını değiştirince değişirim diye düşündüm malum power fiyatları ucuk
  3. K

Yardım alacağım bilgisayar oyunlarda işimi görürmü

arkadaşlar bi tane ikinci el masaüstü bilgisayar buldum almayı düşünüyorum valorant cs go vb. oyunlarda işimi görürmü kac fps verir merak ediyorum. anakart: Gigabyte 970A UD3P AMD 970/S B950 AMD 3+ DDR3 2000mhz işlemci: AMD FX X8 8320 Soket Am3+ 3.5Ghz 16 mb önbellek 125 w 32mm ekran kartı...
  4. K

Soru Şu bilgisayar nekadar eder ve oyunlarda kaç fps alır

bu özellikleri olan bilgisayar kaç tl eder ve oyunlarda kaç fps alır cs ve valorantda falan özellikler; ekran kartı: amd radeon hd 5500 series işlemci: amd athlon(tm) x4 740 4 cpu 3.2ghz Ram: 8gb ram
  5. K

Acil Durum Senaryosu: CD/DVD/USB kullanmadan Windows Kurulumu

Boot menusune girdim orda benim ayirdigim disk gözükmüyodu
  6. K

Tamamdır yaptim ama format atmadan direk setupladim olmadi cunku kapatinca
  7. K

ben bişey sorucam benim iso sizin gibi yazılı değil isoyu ayırdıgım diske nasıl yazdırcam ?
  8. K

Para Kazanarak bilgisayar almak ?

Nasıl oluyo ?
  9. K

Kastamonu. Kolay herkesin yapabilecegi işler olur ama bu zamanda nasil bulabilirim bide 18 yas altina sokaga cikma yasagi var okulllar acilasiya kadar 15 subata kadar 1 ay calismak istiyorum kalan parayida bir sekilde hallederim 3 4 k civarinada pcyi toplamak istiyorum.
  10. K

Arkadaşlar yaşım 17 yeni bilgisayar almak icin para biriktiricem bir işe giresim var ama nasıl iş bulurum ? Veya ne tür işlerde çalışabilirim
  11. K

sistemim valorant açarmı

60+ fps garanti kardeşim
  12. K

Assassin creed mi The Witcher mi

Bunu yapinca Steame ekleniyomu oyun the witcher 1
  13. K

Assassin creed mi The Witcher mi

Arkadaslar steamden oyun alicam assassin creed 1-2 mi alayım yoksa the witcher 1-2 mi alayim ? The witcher 3 ve assassin creeedin yeni oyunları sistemim kaldirmiyo sadece 1 ve 2. Serisini alicam hangisini alayim
  14. K

ryzen 5 2600x li bi sistem nekadara toplanır

Arkadaşlar ryzen 5 2600x bi sistem toplamak istiyorum bazı donanımlar 2. El olabilir nekadara toplayabilirim ?
  15. K

2.5 - 3k toplanılabilecek en iyi bilgisayar

Çok mantıklı aslında olabilir
  16. K

Ryzen 5 2600x li toplasam psu ekran kartı haric ikinci el olsun hersey kaça toplanır
  17. K

Arkadaşlar 3k civarina kasa toplamak istiyorum bazi donanımlar 2. El olabilir. İşlemcim ryzen olsun ryzen 5 2600x
  18. K

Bilgisayar toplarken Neleri 2. El alabiliriz?

Ozmn en iyisi ekran kartınida sıfir alinmasi lazim
  19. K

Ekran kartinda mining yapıldığını nasıl anlıcam ?
  20. K

bilgisaar alirken neleri ikinci el alabiliriz ?
  21. K

Bilgisayar kaç lira eder

Casper Nirvana bu bilgisayar kac lira eder ? Fotograflarda tüm ozellikleri vardir Ekran karti bozulmustur
  22. K

Bilgisayarım kaç lira eder ?

Haklisiniz
  23. K

Am2/am2+ soketine en iyi islemci

Söylediğiniz işlemcinin ikinci el fiyatı nedir?
  24. K

Hadi be inş ben satabilirim. Bu arada iyiki yazmamişlar dedin sebebi nedir ?
  25. K

Arkadaşlar letgoya koydum satılırsa söylerim.
  26. K

Hangi FPS oyunu? [Anket]

Cs go.
  27. K

Ohaa ciddimu diyon
  28. K

Arkadaslar fan demisim yanlislikla psu dicektim anlayan anladi
  29. K

Yeni bilgisayar alıcam bu yüzden eski bilgisayarimi satıcam kaç lira eder ? Anakart: K9N6PGM2-V2 (MS-7309) İşlemci: amd athlon 64 x2 +4200 2.2 ghz Ekran kartı: atı radeon hd 4650 1gb Ram: 3gb ddr2 Fan: 230w Hard disk : 1x 300gb 1 x 200gb
  30. K

Çalısarak pc almak istiyorum

Arkadaşlar suan cok kotu bir pcm var 2 cekirdekli islemci 3gb ram 1gb ekran kartı biktim kasarak oyunlar oynamaktan iyi oyunlari oynayamamaktano yuzden pc almak istiyorum 15 subatta okullar aciliyomuş 15 subata kadar 1 ay çalışıp geri kalan parayida ekleyip bir pc almak istiyorum. yaşim 17...
  31. K

Sistemimi gelistirmek istiyorum yardımcı olurmusunuz?

Bu arada bu attiginiz linkteki islemci am3 sanirim benim am2/am2+ destekliyor
  32. K

Rica etsem uygun fiysta bulabilirseniz link atarmisiniz
  33. K

https://letgo.onelink.me/O2PG/fe2d5ce0 Nasil bu mesela
  34. K

Alabilecegim 2. El bi psu varmi onerdiğiniz 400/450w
  35. K

Ciddimisiniz ya söylediginiz ekran kartı ve islemciyi alirim ozmn bnim bide psu ihtiyacim var eger gelistirirsem çunku suan mevcut kullandigimin 200w var
  36. K

https://letgo.onelink.me/O2PG/90d2e559 Su islemci iyimi pazarlik yaptım 150 tlye indi bozuk olabilir diye korkuyorum sadece ? Benim anakarta uyuyormu
  37. K

Kastamonu
  38. K

500 600
  39. K

Anakart oneriniz varmi ucuza ?
  40. K

Tamam bana önerdiginiz ekran kartı ve işlemcinin linkini atarmisiniz ikinci el makul fiyatlı
  41. K

cyber power supply an-6102 powerimin suandaki markası bu bitane daha power var kabsu kopuk 230w olmadi onu takarim kabloyu lehimleyip
  42. K

Reis bu anakarta alabileceğim en iyi ekrsn kartı nedir yardımcı olurmusun
  43. K

Sistemimin psu kac w olmali

2. El alsam sorun olurmu ? 100 150 liraya
  44. K

1.5-2k ya 2. El güzel bir pc toplanırmı?

Arkadaslar 1.5-2k ya temizinden 2. El güzel bir pc toplanırmı ?
  45. K

Tüm ayarları yaptim evet cogu videoyu izledim youtubeda olmazsa dediginiz gibi idare etmeye calisirim
  46. K

Aynen
  47. K

Bütçem yok o yüzden boyle bisey yapmak istedim kisa vadeli isimi gormesi icin cunku suan bu sistemde csgoda 40 fps aliyorum islemci gelistirip rami yukseltince +60 fps gorururum diye dusunmustum
  48. K

Reis fazla bir bütcem yok o yuzden böyle yapmak istedim yeni toplasam böyle cs goda falan 150 fps aldirakcak kaca toplayabilirim
  49. K

Islemci : amd athlon 64 x2 4200+ 2.2 ghz Ram : 3gb ddr2 Ekran kartı : amd radeon hd 4650 1gb Benim suandaki sistemim bu suandaki mevcut powerim 200w ama ben sistemimi gelistircem Islemci : amd phenom II x4 940 3.0 ghz Ram : 6gb ddr2 Ekran kartı : amd radeon hd 4650 1gb Bu sisteme nekadar w...
  50. K

Ekran karti: ati radeon hd 4650 1gb Ram : 3gb ddr2 (6gb yapicam) 2 tane hard disk
  51. K

Kac w lazim reis 300w falan yetermi olmadi psu degistirim
  52. K

200w var yetmezmi reis ? Nekadar w lazımki bide islemcide 150 lira yazdi adam
  53. K

Reis bisi sorucam phenom II x4 940 islemci alicam kac lira olur 2. El piyasası kazıklanmak istemiyorum açıkcası
  54. K

Eyw kral ?
  55. K

K9N6PGM2-V2 (MS-7309) 4 çekirdekli işlemci destekliyormu

Arkadaşlar anakartım K9N6PGM2-V2 (MS-7309) bu anakartimin 4 cekirdekli işlemciyi destekliyormu merak ediyorum bilen biri varsa yardim olabilirmi suanki işlemcim amd athlon x2 4200+
  56. K

Baktım msi K9N6PGM2-V2 (MS-7309)
  57. K

Arkadaslar benim anakart: msi eup 2013 N1996 islemcim ise amd athlonn x2 4200+ islemcimi 4 çekirdekli yapmak istiyorum anakartım destekliyormu ?
  58. K

Sistemim Cs go da 50 60 fps aldırırmı

Arkadaslar denedim ve menüde 120 oyunda ise 35 45 arasi fps ile oynuyorum kasmiyo
  59. K

Bitane daha ekran kartim var o iyimi nvidia geforce 210 1gb bikeresinde takmistim pc gormuyordu denerim gine o daha iyi ise
  60. K

Parmağım kırılmış olabilir mi?

Hıç korkma zedelenmistir 4 5 güne geçer ama çok kötüyse istersen git.
  61. K

Ekran kartina ne gerek var ekran kartim kotümu 1gb
  62. K

Anakart : msi k9n6pgm2-v2 eup 2013 Işlemci : amd athlon x2 4200+ Ram : 3gb Ekran kartı : ati radeon 4600 hd 1gb Arkadaslar bu sistemimi gelistirmek istiyorum bu anakart ile nekadar gelistirilebilir yeni pc alicak kadar bütcem yok bi cs go oynayabilcek kapasiteye gelse yeter yardim edermisiniz ?
  63. K

Eminim var ya harici ekran kartı var kendim taktım hatta nvidia geforce 210 1gb vardi onu takınca okumuyordu bende kuzenimden ati radeon 4650 1gb olan ekran kartını taktım
  64. K

Var nasil yok 1gb ekran karti var pcde masaüstü
  65. K

ekran kartı yok derken anlamadim. Birde yeni pc alsam 1 1.5k civarina toplayabilirmiyim
  66. K

4gb ram yapicam baska ne yaparsam kasmaz ?
  67. K

Arkadaşlar fazla iyi bir sistemim yok bu sistemde cs goyu kasmadan oynayabilirmiyim Sistemim : 3gb ram amd athlon 4200+ x2 Amd radeon HD 4650