Arama sonuçlarınız

1. MehmetcanAydın

Soru Razer Viper 8Khz 649 TL !

Al-sat için alınır mı sizce? https://www.qp.com.tr/razer-viper-8khz-optik-oyuncu-mouse-outlet
  2. MehmetcanAydın

Soru Hangi internet firmasını tercih etmeliyim sizce?

Superonline taahhütüm bitiyor 100Mbps kullanıyorum 129.90 TL'ye. Yeni sözleşmede benden 180 TL istiyorlar aynı paket için. Banada çok fazla geldi, internetimden memnunum ama bu paraları vermek istemiyorum. Önerebileceğiniz, kullanıp gayet memnun kaldığınız internet firmalarını önerir misiniz...
  3. MehmetcanAydın

Soru Razer Viper Mini Mi? Logitech G203 Mü?

Faremi değiştirmeye karar verdim arkadaşlar, sizce hangisini tercih etmeliyim? Genelde fps oyunları oynuyorum hikayeli oyunlarda oynuyorum. Razer şuan İtopya'da indirimde. Şimdiden teşekkürler..
  4. MehmetcanAydın

İşlemci sayısını 8 yapmamda bir sorun olur mu?

Pek bir fark olmayacaksa denemeye gerek yok. Birde işlemciyi falan yakmayalım sonra :D
  5. MehmetcanAydın

İşlemci sayısını 8 yapmamda bir sorun olur mu?

Merhaba arkadaşlar, bugün bir videoda gördüm işlemci sayısını yükseltme olayını. Bende 1'de duruyordu 8 yapmamda herhangi bir sorun yaşar mıyım? Bir artısı olur mu? İşlemcim : Ryzen 3 3100 şimdiden teşekkürler..
  6. MehmetcanAydın

FreeSync açıkken oyun ekranı gidip geliyor.

Merhaba arkadaşlar, FreeSync açıkken oyuna giriyorum. 2 saniye sonra ekran gidiyor oyun arka planda çalışıyor ama ekran yok, alt tab falan yapınca oyun ekranı geliyo 3 saniye sonra gidiyor. Bilgisayarı yeniden başlatıyorum düzeliyor. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.. Monitör ...
  7. MehmetcanAydın

Kendinizde sevmediğiniz özellikleriniz?

Ahahah aynen banada kral çok mutlu olsam bile hayatım alt üst olmuş gibi davranıyorum :D
  8. MehmetcanAydın

Vay be derde bak :D
  9. MehmetcanAydın

Aynen bende, sanırım hayatım boyunca böyle sürücek :D
  10. MehmetcanAydın

Merhaba arkadaşlar, kendinizde sevmediğiniz özellikleriniz nedir? Benim, çok önyargılıyım. Birazda alınganım bu ara daha fazla çünkü aknetrent kullanıyorum. Bide öfke kontrolüm yok çok çabuk sinirlenip en sevdiğim nesneye bile zarar verebilirim o an. Sonrada pişman olurum tabi :D EK : Bide...
  11. MehmetcanAydın

aile baskısı

Ne güzel işte bende bilgisayarımı telefonumu kendim çalışarak aldım. Emin ol ki çok güzel bir his. Kimse karışmıyorda. Önce biraz cefa çekmek gerekiyor sonra sefasını sürerken çok güzel oluyor :)
  12. MehmetcanAydın

aile baskısı

Eğer okumak istiyorsan bir hedefin varsa onun üzerine git, ekran kartının veya fps'nin peşine gitme. İstedikleri liseyi kazandığın zaman yaz döneminde bir işe girer çalışırsın. Biriktirdiğin paranla istediğin bir kasayı alırsan birazda ailenden destek alırsın.
  13. MehmetcanAydın

aile baskısı

Güzel kardeşim ailen kötülüğünü istemez, senin yaşındayken banada çok baskı yaptılar ders çalış çalış diye ben biraz daha asiydim. Çalışmadım şimdi sanayici olduk keşke çalışsaydım diyorum. Emin ol güzel bir liseyi kazandığında senin istediğin o şeyleri alacaktırlar. Gerçi bizim gibi haytalarda...
  14. MehmetcanAydın

B450M S2H anakartın BIOS'unu F60e sürümüne güncellemeli miyim?

Merhaba arkadaşlar, işlemcim Ryzen 3 3100, anakart GIGABYTE B450M S2H 3600MHz(OC). Yeni gelen güncelleme ryzen 5 serilerine mi yoksa bende güncelleyebilir miyim?
  15. MehmetcanAydın

Windows 10 satın alma

Bende çok anlamam ama elimden geldiğince olmaya çalışırım.
  16. MehmetcanAydın

Windows 10 satın alma

cmd'den etkinleştirebilirsiniz. Ben öyle yaptım.
  17. MehmetcanAydın

B450M S2H anakartın BIOS'unu F60e sürümüne güncellemeli miyim?

Merhaba arkadaşlar, işlemcim Ryzen 3 3100, anakart GIGABYTE B450M S2H 3600MHz(OC). Yeni gelen güncelleme ryzen 5 serilerine mi yoksa bende güncelleyebilir miyim?
  18. MehmetcanAydın

Yeğenim için topladığım kasa nasıl?

Yazdım konunuza.
  19. MehmetcanAydın

İkinci el/sıfır sistem topluyorum?️

1 - Tekirdağ/Süleymanpaşa 2- 3000-3500 TL arası monitör hariç.
  20. MehmetcanAydın

Cevapladığınız için teşekkürler. 4200 liraya daha iyisini toplayamadım. Hazır sistem olarak öneriniz var mı?
  21. MehmetcanAydın

Merhaba arkadaşlar, yeğenim benim sistemi görmüş ışıklı kasa istiyomuş :D Max bütçe gördüğünüz gibi. Daha aşağısıda olabilir. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler..
  22. MehmetcanAydın

Fanlarım Balanslı Dönüyor.

Ses falan yapmıyor sadece gariplik olduğu için sorayım dedim. Herkese teşekkürler :)
  23. MehmetcanAydın

Hazır toplama sistem, DA-4. Sanırım içini açınca garantisi devre dışı kalmıyor diye biliyorum. Böyle kullanmanın bir zararı olur mu?
  24. MehmetcanAydın

1500 TL Tablet Önerisi

Yiğenim için 1500-1600 TL arası tablet almayı düşünüyorum. Eba tv, zoom ve oyun oynaması için. Sizlerden tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler..
  25. MehmetcanAydın

Açıp bakmadım. Açmayı düşünüyorum ama elimde kalmasından korkuyorum. En üstteki neden öyle değil peki. Ben pek ışıktan olduğunu düşünmüyorum..
  26. MehmetcanAydın

Arkadaşlar alttan 2 tane fanlarım balanslı dönüyor. En üstteki normal dönüyor. Sizce ne yapmalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..
  27. MehmetcanAydın

Yeni sistem W10 kurulumu ve driverler

Kusura bakmayın o zaman. Kaldırıyım yazımı.
  28. MehmetcanAydın

Yeni sistem W10 kurulumu ve driverler

Merhaba arkadaşlar, yarın yeni kasam geliyor. W10 falan kurulu olmucak. W10 kurulumunu az çok biliyorum ama kafamı karıştıran konular var. Biosu windows10 kurmadan mı güncellemeliyim? Öyle olucaksa nasıl yapıcam? Chipset güncelleme nedir? Ses kartı driverlerini nasıl güncellicem? Biraz yazılı...
  29. MehmetcanAydın

DA-4 Siparişi verenler son durum ne?

Şu kasa sağ salim gelsin. İnşallah herhangi bir sorun çıkmaz bir daha bunlarla uğraşmak zorunda kalmam. Hiç kimseyede önermeyeceğim gerçekten.
  30. MehmetcanAydın

Olabilir ama bu bizim sorunumuz değil. Satın alırken 5 ila 7 gün arası kargoya verilecektir diyor. İtopya bu tarz sorunları çok yaratıyor sanırım. Genelde herkes bu durumdan şikâyetçi.
  31. MehmetcanAydın

Merhaba arkadaşlar, 25 Kasım’da sipariş verdim halen hazırlanıyor olarak gözüküyor. Müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor, mail atıyorum aynı cevapları veriyolar. İtopya.com’dan ilk ve son siparişim olucak sanırım. Benle beraber aynı sıkıntıyı yaşayan var mı?
  32. MehmetcanAydın

150 TL Kulaklık Önerisi?

Merhaba arkadaşlar, 150 TL ve civarı 7.1 gaming kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler..
  33. MehmetcanAydın

Rampage X-Jammer Mouse - Rampage Orion Hakkında Yorum?

Cevap için teşekkür ederim. Hz hakkında bir bilgi bulamadım. Ama inceleme videolarının çoğunu inceledim herkes önermiş. Burdada bir sormak istedim:)
  34. MehmetcanAydın

Rampage X-Jammer Mouse - Rampage Orion Hakkında Yorum?

Merhaba arkadaşlar, oyun dünyasında yeniyim. Kasa siparişimi verdim şimdi sıra klavye ve mouse’de. Mouseyi Rampage X-Jammer’i beğendim 7200 Dpi diyor bunun anlamı nedir? Klavyeyide Yine Rampage’nin “Rampage KB-R90 ORION RGB Red Switch” düşünüyorum sizce nasıl? Biraz uzun oldu. Şimdiden...
  35. MehmetcanAydın

Mekanik sessiz klavye önerisi?

Merhaba arkadaşlar, klavye almayı düşünüyorum.250-350 TL arası. Rampage Orion KB-R90 aklıma yattı gibi sizde önerir misiniz? Yada başka tavsiyeleriniz olursa bekliyorum şimdiden teşekkürler..
  36. MehmetcanAydın

Yeni Kasam Hakkında Yorum Bekliyorum:)

Teşekkürler cevap için:)
  37. MehmetcanAydın

Yazılı malzemelerin hepsi kasa içinde gelsin. Tek temennim o :D
  38. MehmetcanAydın

Cevapladığını için teşekkür ederim. İtopyadan ilk defa alışveriş yapıyorum. Bir sıkıntı olur mu?
  39. MehmetcanAydın

Merhabalar, uzun yıllar sonra bugün kendime kasa siparişi verdim. Fiyatı bana uygun geldi. Fiyat performans olarak sizden yorumlar bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.. Fiyat : 4800 TL