Arama sonuçlarınız

1. P

Sistemi mi sizce ne kadar satmalıyım

Merhabalar sistemi mi satmak istiyorum sizce fiyatını ne kadar belirtmeliyim. İşlemci: Intel Core i5 6600 Soket 1151 3.3GHz 6MB önbellek 14nm Ekran kartı: ASUS RX470 4 GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12. Anakart: Gigabyte Z170-HD3p Intel Z170 soket 1151 DDR4 3466MHz (OC) hdmı&dvı RAM: Corsair...
  2. P

i5 6600 Sistem güncellemesi

Merhabalar, geçtiğimiz aylarda yeni bir sistem toplamaya çalışıyordum bazı hatalar var yanlış yönlendirmelerle sonucu bu işlem çok uzun sürdü ve ekran kartı stokları bitti bende satın aldığım parçaları satmaya karar verdim. Ama farklı bir forumda ki birinin tavsiyesi mantıklı gibi geldi sizin...
  3. P

Sistemi toplamaya devam mı etmeliyim yoksa aldığım parçaları satmalı mıyım?

Merhabalar, uzun zamandır bir sistem toplamaya çalışıyorum. Maddi açıdan güçlü durumda olmadığım ve yanlış kaynaklardan bilgi aldığımdan bu durum çok yavaş sürdü. Haliyle alacağım ekran kartının stokları tükendi. Şu an RX 5600 XT veya RTX 2060 ve ikinci el piyasasına bakmaya başladım ama pek...
  4. P

RX 5500 XT + 1K monitör vs RX 5600 XT + 2K monitör

Merhabalar arkadaşlar, yaklaşık 2 aydır bir sistem toplamaya çalışıyorum ama donanım hakkımda çok az bilgim olduğu için halen net kararlar veremiyorum. Sistemi arkadaşım ve forum üyeleri yardımlarıyla toplamaya çalışıyorum, alabildiğim parçalar bunlar ama şu anda bir ikilemde kaldım sizce hangi...