Arama sonuçlarınız

1. ertucift

Osmo Pocket'a Mikrofon Takabilir Miyim?

Merhaba benim Dji Osmo Pocket Kameram var. Ben buna Pocket 2'den çıkan Dji Wireless Mikrofonu takmayı istiyorum ve almayı düşünüyorum. Fakat uyuşur mu / olur mu bilmiyorum. Bilen varsa ve bana yardımcı olursa çok mutlu olurum teşekkürler
  2. ertucift

Bu sistem nasıl alınır mı

alınır ki almışsın sanırım
  3. ertucift

Bilgisayar mühendisliği önü açık mı

yazılım mühendisliği çok daha avantajlı ama bilgisayar mühendisliği düşünüyorsan mutlaka ingilizce bölümünü tercih et. önün her türlü akıcı olur
  4. ertucift

Instagram gizli hesaptaki videoyu indirme

ekran kaydı almalısın
  5. ertucift

Facebook’tan gelen Instagram şifrenizi yenileyin mesajı

İnstagramına bağlı olan mailini bilen birisi hesabını bu yolla çalabileceğini düşünmüş çok sıkıntı etme bi şey olmaz
  6. ertucift

Instagram olağan üstü bir giriş denemesi saptadık hatası

instagram takipten çıkanlar vb gibi uygulamay giriş yaptıysan veya güvenli olmayan bir yerden giriş yaptıysan olabilir
  7. ertucift

15 Yaşındayım Nasıl Para Kazanabilirim?

sanayi
  8. ertucift

Instagramın yenilenen arayüzünü nasıl buldunuz?

çok saçma. İnstagram facebook'a geçtikten sonra saçma sapan şeyler yapmaya başladı. zamanında facebookta böyle yapmaya başlamıştı ve herkes instagrama geçmişti fakat şimdi gidebilecek bir yerimiz yok
  9. ertucift

SDN Forum Üyelerinin Instagram Hesapları

www.instagram.com/ertucift
  10. ertucift

6000 TL bütçe ile alınabilecek laptop tavsiyeniz var mı?

Huawei'nin kendi sitesinden bakabilirsiniz. Çok güzel ürünleri var. Gayet memnun kalırsınız. F/P ürünlerdir. Bi bakın derim iyi günler
  11. ertucift

16k bütçeye Kasa Önerisi

Elini sallasan ellisi ne istersen koy. Çokta abartma ama :))
  12. ertucift

Üniversite öğrencisi için dizüstü bilgisayar

rica ederim umarım iyi bir şey bulursunuz
  13. ertucift

Monster Laptop Almayı Düşünüyorum Yardımcı Olur Musunuz?

bende öyle düşünüyprum teşekkür ederim 1606496034 asus ve msi'lara da baktım fakat asusun fiyatları çok uçuk. Msi'ın daha ucuz modelleri de var fakat en ucuz modeli bile benim baktığım monsterdan daha pahalı ve özellik olarak daha kötü. O yüzden monster daha mantıklı geliyor. İlk 15 gün...
  14. ertucift

Hangi Tableti Önerirsininiz ? (ÇİZİM İÇİN)

aynen öyle ve çizim için bir tablet gerekiyorsa kesinlikle ipad
  15. ertucift

3500 tl ye toplancak en iyi sistem mi acaba ?

Hocam 3500 tlye toplanan kasadan hayır gelmez gelse de memnun etmez bence ikinci el notebooklara bakın ya da ikinci el temiz parçalarla toplayın
  16. ertucift

8736 tl ye topladığım sistem iyi mi?

soğutmak için daha büyük bir fana ihtiyacın var. işlemciyi değiştirme fanı büyült
  17. ertucift

Üniversite öğrencisi için dizüstü bilgisayar

Huawei'nin sitesine bakın gayet güzel notebook'lar tam bir üniversiteliye göre. YouTube'dan da inceleme videolarına bakın gayet memnun kalırsınız. Huawei 13 olur d14 olur d15 olur bi bakın
  18. ertucift

Hangi Tableti Önerirsininiz ? (ÇİZİM İÇİN)

İpad'den başkasını düşünme derim. son 2 sene içerisinde çıkan ipad modellerine bak eğer bütçene uygun değilse huawei de iyidir
  19. ertucift

konsol vs masaüstü pc

Sadece oyun oynayayım diyorsan konsol ama her türlü işimi yapacağım bir bilgisayarım olsun diyorsan bilgisayar. Tamamen sana ve zevkine kalmış
  20. ertucift

Sizce İphone 12 Pro mu ? İphone 11 Pro/Max mi ?

doğru karıştırdım sanırım o zaman 11 pro tam bir f/p ürünü (3 cihaz arasında)
  21. ertucift

Bim' e gelecek HP Gaming Laptop

Bende almayı düşündüm Artıları +İşlemcisi gayet güzel +Ram'i de yeterli +Ekran tazeleme hızı gayet güzel Eksileri -Depolaması az -Ekran kartı eski bir model ama bu fiyata bu özellikte bir laptop bulman çok zor bunuda göz önünde bulundur. f/p ürünü
  22. ertucift

Hepsiburada'dan monitör alınır mı?

Alınır tabiki neden alınmasın
  23. ertucift

Sizce İphone 12 Pro mu ? İphone 11 Pro/Max mi ?

İphone 11 Pro 256 gb yeterli bir model ama 3 kameralı istiyorsan Pro Max almalısın 12 pro max bana göre gereksiz. He bir adım geriden gitmek daha mantıklı. Tabi yinede size kalmış
  24. ertucift

iphone 7 ve iphone8

-Alınır -Alınır -Kesinlikle alınmaz ben 2 sene önce powerbank aldım ama sadece aldım yani hiçbir şekilde ilgilenilmedi Ayrıyeten gelse bile yurtdışından gelecek ve açtırma parası ödeyeceksin ve tr garantisi olmayacak
  25. ertucift

İphone batarya

Doğru 1606410596 Kastırmıyorlar sadece son güncellemeleri getirmiyorlar. O da gayet mantıklı iphone 12 kullanıcısının aldığı hizmetle 6-7 kullananın arasında mutlaka bi fark olması gerekir. Ben İphone 6 kullanıyorum ve gayet memnunum İos 13 güncellemesini almadım fakat telefonuma hala mevcut...
  26. ertucift

En iyi f/p cihazı iphone 11 mi?

Okumaya üşendim başlığa göre cevap vereyim bana göre en iyi f/p iphone modeli xr veya se
  27. ertucift

Yılbaşında telefon fiyatları düşermi indirim olurmu ?

Sanmam gelirse de önce artırıp sonra düşürürler. Bir telefon için borç almaya değmez gücünüz hangisine yetiyorsa onu almak daha mantıklı. İki Cihazın arasında da çok bi fark yok açıkçası. 11 daha yeni nesil ve 2 kameralı bir cihaz yine de sen bilirsin
  28. ertucift

iPhone 11 mi yoksa 12 mi?

11 ile 12 arasında bi fark yok kalın kasa isterseniz 12 , ince kasa isterseniz 11. Bana kalırsa 11 çünkü aradaki fiyat farkına değmez
  29. ertucift

İphone Neden??

İphone 6 kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntım yok. Hala güncelleme geliyor 1-2 sene daha götürür gibime geliyor
  30. ertucift

Kışlık Bot Alacağım Attıklarıma Bakarmısınız ?

ERKEK HEDGEHOG FASTPACK II SU GEÇİRMEZ MID BOT bu gayet güzel
  31. ertucift

Yurtdışında turist olarak çalışılabilir mi?

Vize süreniz kadar ve sigortasız işlerde çalışabilirsiniz. Yani kaçak bir şekilde. Tıpkı Suriyeliler gibi ama tek farkınız kısıtlı bir sürenizin olması
  32. ertucift

Uber Türkiye

Etmiyor
  33. ertucift

Pil sağlığı 80 olan iPhone 8 plusi satıp se almalimiyim

Ekranının büyük olması senin için sıkıntıysa geçebilirsin tabi ama telefonun hala güncel bir telefon. Aradaki farkı ödemek yerine bataryanı orijinal apple bataryası ile değiştirebilirsin
  34. ertucift

Merhaba SDN!

SDN'den iyisini bulman imkansız zaten :) Hoşgeldin
  35. ertucift

[Bütçem Güncellendi] Maks. 2500₺ telefon önerisi

Anladım 2500 de gayet yeterli bir bütçe iyisini bulursun umarım
  36. ertucift

Yakında Yayın Açmayı Düşünüyorum

s
  37. ertucift

8736 tl ye topladığım sistem iyi mi?

Kasayı bilmem de işlemciyi değiştir mutlaka. Aynı zamanda Amd işlemciyi soğutmakta zorlanabilirsin
  38. ertucift

iPhone 7 Ekran kilidi açılırken kasma

Ben hala kullanıyorum bir sıkıntısı yok. Temiz kullandıktan sonra 5'i de sorunsuz kullanırsın 4'ü de. Sadece bazı özelliklerini kullanamazsın ve yeni nesil bir cihaz olmaz.
  39. ertucift

Apple Eski Cihazları Ne Yapıyor?

Lazım olanları parça niyetine alıyor geri kalanları geri dönüşüme gönderiyorlar. Bende AirPods'larımı değiştirdim aynısını merak ediyordum bir sitede okudum
  40. ertucift

İphone 11 alınır mı?

Fiyatının düşeceğini sanmıyorum istersen ikinci el temiz cihazlar bulabilirsin.
  41. ertucift

[Bütçem Güncellendi] Maks. 2500₺ telefon önerisi

Hocam 500 tl daha artırabilirsen bunu öneriyorum https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_oppo-a52-64gb-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-alacakaranl%C4%B1k-siyah%C4%B1-1209893.html Artıramazsan da bunlar gayet ideal cihazlar...
  42. ertucift

PlayStation için 144 hz monitör alınır mı? Yoksa 75 hz iş görür mü?

144 hz gereksiz bence 75hz gayet yeterli. Ben televizyondan oynuyorum gayet memnunum sen 75 hz kullanarak daha da memnun olursun
  43. ertucift

a1.5 alınır mı

Hocam bana kalırsa almam. İşlemcisi olsun Ekran kartı olsun pek tatmin etmez Ram'i idare eder ama tek başına da bi işe yaramaz. Bütçeni biraz daha artırıp orta fiyatlı bir sistem bak ya da laptoplara bak
  44. ertucift

iPhone 7 Ekran kilidi açılırken kasma

Arada sırada telefonunu yedekleyip sıfırlaman lazım. Ben İphone 6 kullanıyorum 6-7 ayda bir sıfırlıyorum. Şu sıralar benim telefonumda kasmaya başladı sıfırlamam lazım. Sıfırlamak için İtunes'i kullanabilirsin
  45. ertucift

5500 tllik Pc Önerirmisiniz

Google da var gibi gözüküyor fakat mağazadan satış yapılmıyor sanırım. Ofis galiba
  46. ertucift

Bu sistemi toplamalı mıyım?

Bütçen gayet yeterli biraz araştırarak daha iyi bir sistem toplayabilirsin. Tabi bütçenin içine monitör dahil değilse
  47. ertucift

ssd mi ram mi

kaç gblık ssd kullanıyorsun
  48. ertucift

Sonradan farkettim, gidip almak istiyorsa gitsin alsın o zaman
  49. ertucift

https://www.itopya.com/hermes-s35500xt-amd-ryzen-5-3500x-sapphire-rx-5500-xt-nitro-oc-8gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-gaming-bilgisayar/ https://www.itopya.com/reynmen-z4-amd-ryzen-3-3100-msi-rx580-armor-oc-8gb-8gb-ddr4-480gb-ssd-gaming-bilgisayar/...
  50. ertucift

Monster Laptop Almayı Düşünüyorum Yardımcı Olur Musunuz?

Arkadaşlar Merhabalar bir süredir gaming notebook araştırıyorum ve en sonunda Monster Abra A5 V16.6.1 almaya karar verdim fakat emin değilim. Ürüne bi bakıp bana fikirlerinizi söyleyebilir misiniz? Bir de Monster ile ilgili genel bilgisi olan ya da Monster kullanan arkadaşlar varsa ve cevap...