Arama sonuçlarınız

1. O

İki laptop arasında kararsız kaldım

Arkadaşlar mühendislik işlerinde kullanmak için laptop alacağım. Aşağıdaki iki cihaz arasında kaldım. Sizler ne düşünüyorsunuz ? Hangisini Almalı ? Alacağım cihaz Autocad, Solidworks vb. ağır programlarda render konularında iş görmeli, yazılım kodlama işlerinde de aynı şekilde görev yapabilmeli...
  2. O

9,5k max bütçeli laptop önerisi

Evet bu cihazda çok güzel bütçe ayarlayabilirsem kesinlikle bakarım.
  3. O

9,5k max bütçeli laptop önerisi

Selamlar arkadaşlar. Oyun oynamaya ek olarak mühendislik, render, yazılım kodlama vb. işlerde de kullanabileceğim bir laptop bakıyorum. Linkteki cihaz bence f/p açısından çok iyi. Bu cihazı kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim. Ayrıca tavsiye edebileceğiniz modeller...
  4. O

8000 liraya kadar laptop önerisi

Doğrudur eyvallah. Aslında bu cihazı da düşünmüştüm ama biraz sorunlu bir cihaz sanırım. Hakkında pek övgü göremedim genellikle şikayetler vardı. 1608594759 Doğrudur olabilir. Monster Abra a5 te iyi cihaz aslında ama hakkında şikayetlerde var o yüzden biraz kafam karışık. Gerçi teknoloji şans...
  5. O

8000 liraya kadar laptop önerisi

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-gaming-3-15imh05-intel-core-i5-10300h-8gb-256gb-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabiilir-bilgisayar-81y400lntx-p-HBV00000X1HJL...
  6. O

Dizüstü Önerisi

Selamlar Arkadaşlar. 6,5k civarı fiyatlarda dizüstü bakıyorum. Aşağıda listelediğim cihazlar sizce nasıldır? Almak istediğim cihazın Oyun oynamak,Proteus,Solidwork,AutoCad vb programlarda çalışmak,kodlama işleriyle uğraşmak ve fotoğraf video düzenleme konularında işimi görebilmesi benim için iyi...