Arama sonuçlarınız

1. SϾP SΞϾUЯłТЏ

Soru Sizce Megalodon Yaşıyormu ?

Hadi ama adamım bunu zaten biliyordum ! 1626127054 Neyse ben duş alıcam yarın konuyu kapayalım korkarım yoksa .
  2. SϾP SΞϾUЯłТЏ

Bir Mount & Blade Hikayesi... - 1. Bölüm

İyi bir hikaye olmuş..
  3. SϾP SΞϾUЯłТЏ

Soru Sizin Için Yeri Ayrı Bir Filim Varmı ?

merak ediyorum :D
  4. SϾP SΞϾUЯłТЏ

Soru Sizce Megalodon Yaşıyormu ?

cevaplarınızı bekliyorum..
  5. SϾP SΞϾUЯłТЏ

Steam Hesabımı Çalmaya Çalışan Bu Kişi

aslında yaptığı çoğu şeyin kanıtı var istersen atabilirim ? 1625995305 Tamam konu kapanabilir teşekkürler..
  6. SϾP SΞϾUЯłТЏ

konumu dikkate aldığın için teşekkürler lütfen ss deki şahısı şikayet ederseniz sevinirim
  7. SϾP SΞϾUЯłТЏ

Umarım ss deki şahsı sende şikayet etmişsindir dostum..
  8. SϾP SΞϾUЯłТЏ

var :D 1625945979 lütfen şahsı şikayet edelim yeter artık bitmeyecekler biliyorum ama..
  9. SϾP SΞϾUЯłТЏ

Bu şahız steam hesabımı çalmaya çalışıyor 4 gün önce ekran görüntülerimin altına gelen bir yorum seninle acil konuşma yapmam gerekiyor dedi ve beni aşağdaki gördüğünüz adama yönlendirdi oda kendisini valve çalışanı olarak tanıtı ve bana eğer hesap bilgilerimi vermezsem hesabımı kaldırmaya...
  10. SϾP SΞϾUЯłТЏ

Stardew Valley oyun arkadaşı olacak varmı

Stardew Valley oyun arkadaşı olacak varmı
  11. SϾP SΞϾUЯłТЏ

bildiğiniz pixel art Coop oyun varmı Stardew Valley Terraria gibi sistem istemeyen arkadaşlarımızla oynayabileceğimiz oyunlar

bildiğiniz varsa yazın dediğim gibi bildiğiniz pixel art Coop oyun varmı Stardew Valley Terraria gibi sistem istemeyen arkadaşlarımızla oynayabileceğimiz oyunlar :)
  12. SϾP SΞϾUЯłТЏ

cs 1.6 Crosshair sorunu

yardım 1606741943 cs durağı 1606741991 arkadaşlarımda böyle deyil
  13. SϾP SΞϾUЯłТЏ

cs 1.6 Crosshair sorunu

hayır 1606741910 nasıl yapacam
  14. SϾP SΞϾUЯłТЏ

cs 1.6 Crosshair sorunu

sa arkadaşlar cs 1.6 crosshair neden böyle
  15. SϾP SΞϾUЯłТЏ

csgo bu sitemde açarmı

PUBG lıte açarmı
  16. SϾP SΞϾUЯłТЏ

csgo bu sitemde açarmı

ekran kartım yok 1606737114 nese fakirgibi zula oynamaya devam ozmn
  17. SϾP SΞϾUЯłТЏ

csgo bu sitemde açarmı

Performans Bilgileri ve Araçları Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz _ işlemci 4gb ram 32 bit
  18. SϾP SΞϾUЯłТЏ

Gitti gidiyor güvenilir mi

güvenilir 1606275377 veya trendyol dan alabilirsin
  19. SϾP SΞϾUЯłТЏ

Kanal Değiştiremiyorum, Sebebi Ne Olabilir?

Bi teknik sorun yaşıyorsan https://www.tivibu.com.tr/teknik-destek/tivibu-ev 1606275200 Ve son olarak kumandayı resetlemek için 6 1 aynı anda bas
  20. SϾP SΞϾUЯłТЏ

Trendyol Galaxy Tab s6 lite alınır mı?

hayırlı olsun
  21. SϾP SΞϾUЯłТЏ

1 haftadır selfie çekmeyi unutuyorum.

Ah dostum eyer bana ihtiyacın olursa şekil bi şekilde seni utandıranları halledebilirim I am hitman
  22. SϾP SΞϾUЯłТЏ

arkadaşımla cs 1.6 vs Half-Life oynamak için lagsız program lazım hamachi olmz...

Sa arkadaşlar hamachi de eskiden arkadaşımla cs atıyoduk ama bi sorundan kaynaklı hiç bi şekilde düzelmiyodu sonra Radmin Vpn geçtik ama ondada fazla lag var lagsız bildiğiniz bi program varmı ??
  23. SϾP SΞϾUЯłТЏ

PC açarken önceden uyguladığım çözünürlük gidiyor...

evet denedim ama driver kurarken pro ya yükseltmemi istiyor sizin bildiğiniz varmı acaba full ücretsiz ? herşey kuruldu yanlız 2 aygıt kurulamadı onun için pro ya yükselt diyorr
  24. SϾP SΞϾUЯłТЏ

Performans Bilgileri ve Araçları Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz _işlemci Bellek (RAM) 4,00 GB Performans Bilgileri ve Araçları Intel(R) Q45/Q43 Express Yonga Kümesi (Microsoft Corporation - WDDM 1.1) Performans Bilgileri ve Araçları HP...
  25. SϾP SΞϾUЯłТЏ

ciddimisn 1606152246 peki nasıl sürümünü günceleştiririm 1606152315 aygıt yöneticisinden güncelleştire tıklıyom zaten yüklü diyo
  26. SϾP SΞϾUЯłТЏ

ekran kartım yok 1606151041 ekran kartı aldığım zaman bu sorun çözülürmü ?
  27. SϾP SΞϾUЯłТЏ

Sa arkadaşlar 1.gün önce pc açtığımda çözünürlük 800x600 sonra çözünürlük yükselmiyodu bende Youtube baktım ordada safe moda alın öyle bişeyler yapın dedi bende yaptım işime az da olsa yaradı ama her açtığımda pc çözünürlüğünü ayarlamam gerekicek Lütfen yardım edin:cryingcat::disappointed: