Arama sonuçlarınız

1. Newest

Ekranı nasıl düzeltirim?

Merhaba, Linux Mint XFCE kullanıyorum, internetten tema yükledim. Sonra ikon paketi yükledim, Görünüm uygulamasına ikon paketi düşmedi, neyse sonra ayarlara girdim görünüm uygulamasında "Menüler ve Düğmeler" diye bir bölüm vardı, tik ekledim, kaldırdım ben tik ekleyip kaldırırken ekrana bir şey...
  2. Newest

32 yaşında erkek 22 yaşında kızla evlenebilir mi? Olur mu

Selamünaleyküm. Allah'tan ümit kesilmez kardeş. İlla o dediğin bayanla evleneceksin diye bir şey yok. Belki senin dediğin bayanla evlenmen hayırlı değildir. Dua edebilirsin birisiyle evlenmek için. Her şeyi Allah bilir. Forum Duası Bu siteden (Yolladığım bağlantıdaki konu bu: "Evlenmek...
  3. Newest

Shiftdelete Forum neden kasıyor?

Ben başka bir forum sitesinden katılıyorum bu forum sitesine, anlamadığım şey, Shiftdelete Forum konular sayfasında kasıyor. Chrome'de sadece Shiftdelete Forum açık, kendi açtığım arkada foruma bakarken kullandığım oyun, uygulama yok şu an. Neden kastığını da bilmiyorum. Hep kasmıyor. Ben...
  4. Newest

CS 1.6 Siyah Bar kaldırma

CS 1.6 oynarken yanlardaki siyah barları nasıl kaldırırım? Windows'da olsaydım videolardan bakarak büyük ihtimalle düzeltmiştim. Ama Linux kullanıyorum, dağıtım: Linux mint xfcr.
  5. Newest

Ölüm anını ve şeklini Allahmı belirler yoksa insanın seçimlerinin bir sonucu mudur?

Adam cevap vermiş.. Allah razı olsun.
  6. Newest

Süper Kahraman Adınız?

Uçan marşmelov
  7. Newest

Nasıl 3,70 TL kazanabilirim?

https://steamcommunity.com/profiles/76561199107826118/ Teşekkür ederim. Bu arada sana nasıl ulaşabilirim? Discord Newest#7740
  8. Newest

Mobil ödeme olmuyor şu an. Deneyeceğim.
  9. Newest

Sistem yetmez CS:GO'yu akıcı oynamaya. 2 GB RAM 1 GB Ekran kartı.
  10. Newest

Merhaba, ininal kart kullanıyorum, arkadaşını davet et kazan sanal kart açılırsa çalışmıyor, nasıl 3,70 TL kazanabilirim? Steam'da CS 1.6 indirime girmiş almak istiyorum. 0,52 TL var kartta şu an.
  11. Newest

Aylık ücret alır mı?

Karta para yüklemek için 2 TL daha lazım. 5 TL yüklemek için 7 TL vermem gerek. 5 TL yüklemek için evden çıkıp markete gitmek yerine sanal kart açıp bedavadan 5 TL kazanmak daha mantıklı geldi. 1606342556 Ama 2 TL keser mi bilmiyorum, eğer keserse 70 kuruş daha lazım sadece CS 1.6'yı almam...
  12. Newest

Aylık ücret alır mı?

2 TL daha atmam için sanal kart olmaması lazım.
  13. Newest

Aylık ücret alır mı?

Merhaba, ininal'de sanal kart oluşturup kendi referans kodumu giricem. Hesaba 5 TL gelecek, 4,80 TL'ye CS ile ilgili bir şey alacağım Steam'dan, gelen 5 TL'den 2 TL çeker mi hemen?
  14. Newest

Masaüstünüz nasıl? (Linux)

Teşekkür ederim, isterseniz gönderebilirim, ben de bir forumdan aldım fakat kullanılmasına izin veriliyordu. Birisi yapıp paylaşmış. 1606339785 Açıldığını bilmiyordum, raporladığınız için teşekkürler konu kitlenir herhalde.
  15. Newest

Masaüstünüz nasıl? (Linux)

Birisi 2007'de Windows için konu açmış, ben de Linux için açıyorum, ben başlıyorum: 1606338710 Ekran görüntüsü beyaz gözüküyor, site ile gönderiyorum: https://hizliresim.com/aaMnER
  16. Newest

Alttaki Bar'da butonlar sağa kaydı

Düzeldi, teşekkür ederim. Bu arada Linux'da uygulamaları pencere moduna almayı biliyor musunuz?
  17. Newest

Tamam teşekkür ederim.
  18. Newest

Çok önemli dosyalarım yok, ama bunu normal bir şekilde ayar ile v.b düzeltme yöntemi yok mu?
  19. Newest

Nasıl düzeltebilirim?
  20. Newest

Ayarlar'da ne yapacağım? zaten bar'a sağ tık yapınca bar'ın kendi ayaları yok ki.
  21. Newest

Merhaba, Linux mint xfcr kullanıyorum. Bu gün veya dün hatırlamıyorum alttaki barda butonlar sağa kaydı. Ben bir şey yapmış olabilirim bilmiyorum tam olarak. Ekran görüntüsü bırakıyorum. Yeni konu aç | SDN Forum ...'dan sonraki butonların en sağda olması lazım. Nasıl düzeltirim?