Arama sonuçlarınız

1. ŞabanEfe

hangi işletim sitemini kullanmalıyım?

çok teşekkür ederim
  2. ŞabanEfe

Win 7 donma sorunu

bende bir zamanlar scratch kullanıyordum ama o pc kaldırmaz. Önerim 1500 tl gibi bir fiyata 4 gb ram windows 10 lu ve ssd li bir sitem toplamanız
  3. ŞabanEfe

hangi işletim sitemini kullanmalıyım?

windows xp ile gelmiş 1 gb ram, pentium 4 ü olan bir bilgisayar var elimde. günlük kullanmıyorum zaten bilgisayarım var ama arada eğlenmek istiyorum Not: Windows xp ile 7 önermesseniz sevinirim. ayrıca windows 8.1 var aklımda
  4. ŞabanEfe

Laptopa Petya Ransomware cözümü

naneyi yedin kardeşim ilk baş git bi soğuk su iç sonra format at
  5. ŞabanEfe

ACİL WİNDOWS 10 PRO 32BİT İSO LAZIM

pc ye virüs bulaştı internette aradım bulamadım microsoft un kendi sitesinde de pro sürümü yok yardımcı olurmusunuz 1609522074 yardım edcek yokmu ALO
  6. ŞabanEfe

win 10 kafayı yiyor

peki tamam format atacağım 4gb ram 100 gb ssd geforce 210 kulllanıyorum win 10 home mu yoksa pro mu
  7. ŞabanEfe

auto keybind ?

razer sanırım bunun için mause ve klavye üretiyordu
  8. ŞabanEfe

Hangi sistem daha iyidir?

2. daha iyi
  9. ŞabanEfe

win 10 kafayı yiyor

eseti seviyorum. hem telefonumda hemde pc de premium kullanıyorum ve bence işinin hakkını veriyor
  10. ŞabanEfe

win 10 kafayı yiyor

yeni pc toplattım ders için adam win 7 ile göndermiş bende şu kampanyadan yararlanıp win 10 home yaptım bilgisayarı eskidende eset kullanıyordum sıkıntı yok diyordu ama win 10 a yükselttim eset kurdum virüs var dedi sildim falan gitmiyor ama arkadan sürekli çalışmaya çalışıyor meğerse bizim pc...
  11. ŞabanEfe

Batarya kafayı yedi

performansı güzeldi bi zamanlar tabi şimdi yine yetmiyor
  12. ŞabanEfe

Batarya kafayı yedi

General Mobile GM 5 d kullanıyorum -plus değil- orjinal batarya öldü babam suriyeli diye bi telefoncudan batarya aldı -yardım etme amaçlı- zaten orjinal batarya 70 tl adam 110 tl aldı bir tane batarya verdi şişmiş bi şey onu gönderdimbaşka bi batarya gönderdi poşetinde 4g logolu discovery...
  13. ŞabanEfe

yazıcı biraz yazdırıyor sonra duruyor ne yapmalıyım?

yaklaşık 2 hafta önce canon pixma e414 yazıcı aldım.kardeşimin ödevlerini çıkarıyorum her gün yaklaşık 8 sayfa falan.ama şimdi yine ödevi vardı çıkarırken bi yazdırıyor bekliyor sonra bir daha yazdırıyor.çıktı kalitesi iyi ama sizce korkmalımıyım?
  14. ŞabanEfe

4 gb ram windows 10 home mu pro mu?

istediğini kullan ama ssd yoksa home öneririm
  15. ŞabanEfe

windows 7 internete girmiyor

bilmiyorumki
  16. ŞabanEfe

realtek in kini indirmeye çalıştım kurulumda hata verdi acaba önerebileceğiniz driver var mı?
  17. ŞabanEfe

hayır sıkıntı yok lan girişine kabloyu takınca ışık yanıyor zaten ve windows xp kullanıyordum eskiden internete girebiliyordum
  18. ŞabanEfe

evde 2 tane pc var, yeni olan içinde windows 7 ultimate ile gelmişti bilgisayara kabloyu bağladıktan sonrada rahatça kullanmıştım interneti eski pc de virüs kaynıyordu onada format attım windows 7 professionel yaptim ama kabloyu takıyorum pc de ışık yanıyor kabloyu taktın diye ama windows kablo...
  19. ŞabanEfe

İki bilgisayarı bir bilgisayar gibi kullanma

Teşekkürler Bu arada uzun zaman üstüne ilk PC m yani pek bişey hatırlamıyorum o yüzden kusura bakma
  20. ŞabanEfe

Mesela kablo ile bağlasam birinin ram ini birine aktarsak falan?
  21. ŞabanEfe

Şimdi elimde iki bilgisayar var ama ikisini birleştirip kullanmanın bir yolu varmı Sistem 1 Windows 10 home 32bit 4gb ram , İkinci sistem Windows 7 pro 1 GB ram Not:ekran kartları hakkında gram bilgim yok ama ikinci sistem 14 yaşında diğerinde sanırım geforce 210 var
  22. ŞabanEfe

Windows 7 ürün anahtarım yok oldu

windows 7 ultimate
  23. ŞabanEfe

Lineage OS ve Bankacılık vs. hakkında birkaç soru...

yükle gitsin
  24. ŞabanEfe

Windows 7 ürün anahtarım yok oldu

bugün yan işletim sistemi olarak windows 8.1 kurdum,windows 7 ye geri döndüğümde birden kopya bir windows kullanıyorsunuz dedi.hiç bir şey anlamadım yardımcı olur musunuz yoksa windows 7 yi siliyimmi
  25. ŞabanEfe

Bilgisayarımı windows 7 den 8 e yükseltmek istiyorum.

İnternetten ücretsiz bir şekilde ISO dosyasını indirebilirsin, fakat etkinleştirme kodu alman gerekir, dosyalarını yükseltme yaparak silmezsin, ve ayrıca Windows 8 in desteği bitti 8.1 e yükseltebilirsin