Arama sonuçlarınız

1. Adagerekyok

FİFA 21 PC konsol sorunu

Selam arkadaşlar,dün steam'den fifa 21 aldım ve oyunu indirdim.Oyuna girdim klavye ayarları gayet rahat yapılıyo ve oynanıyo.Kablolu kol takıyım dedim taktım tekrar girdim oyuna ayarlarda kol ayarları değiştirilmiyo.Kendi ayarlarıda çok kötü oynanacak gibi değil.Bunun bi çözümü var mı ?
  2. Adagerekyok

Eski laptop

Eski laptopum 2-3 sene önce kötü de olsa birkaç oyun kaldırıyordu.Geçen gün açıyım bakıyım dedim 1-2 oyun denedim hiçbirini oynatmıyo.Sebebini bilen varsa yazabilir mi?
  3. Adagerekyok

Bliss-os hata

Bliss-os la eski bilgisayarıma android kuruyum dedim.Fotoğraftaki ekranda enter a basınca hiçbirşey olmuyo.alt+f8 yapınca komut yerini açıyor.Napmam lazım?
  4. Adagerekyok

Hp amd ryzen 5

En Trend Ürünler Türkiye'nin Online Alışveriş Sitesi Trendyol'da bu laptop oyun için alınır mı?
  5. Adagerekyok

Hp laptop

HP 255 G7 150A8EA Athlon Silver 3050U 8GB 1TB O/B Radeon R3 15.6" Fiyatları ve Özellikleri Bu laptopun 10 ay sonraki fiyatı ne kadar değişir tahminen?
  6. Adagerekyok

Laptop önerisi

https://www.hepsiburada.com/hp-255-g7-amd-athlon-silver-3050u-8gb-1tb-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-150a8ea-p-HBV000012EIWD?magaza=ALES%20TEKNO Bu laptop oyun için alınmaya değer mi? Csgo lol gta 5 pubg gibi oyunları oynatırmi ?
  7. Adagerekyok

Hp Laptop sizce ideal mi?

HP 255 G7 150A8EA Athlon Silver 3050U 8GB 1TB O/B Radeon R3 15.6" Fiyatları ve Özellikleri Bu laptop sizce oyun için ideal mi? Gta 5 csgo fifa falan kaldırır mı?
  8. Adagerekyok

XBOX 360

xbox 360 almayı düşünüyorumda xboxı kasa olmadan sadece monitöre bağlayıp oynayabilir miyim?
  9. Adagerekyok

4000-5000 tl arası oyun laptopu

4000-5000 tl arası yeni nesil oyunları kaldırabilecek(gta5,forza,pes vb.) bir laptop arıyorum.Ram 8gb olsa iyi olur ama 4 olsa da farketmez.Şimdiden teşekkürler :)