Arama sonuçlarınız

1. ikincielfiyat

Windows'tan Gelen Gizemli Ses

oksitlenme durumu budur hocam zaten 1 yıl bile arza çıkarmayıp sonra birden yapabilir. Sürekli olmaması sıvı teması ihtimalinden uzaklaştırmasın sizi.
  2. ikincielfiyat

Windows'tan Gelen Gizemli Ses

hocam bariz bir şekilde anlatmışsınız zaten sıvı teması diye sıvı teması zamanla oksitlenme yapar buda kısa devreye sebeb olur sıvının döküldüğü kısımda kısa devre vardır muhtemelen. duyduğum ses bana tuşlara çok sık bastığınızda verdiği ses gibi geldi. içini açabiliyorsanız harici klavye ve...
  3. ikincielfiyat

Hepsiburada Tarafından Dolandırıldım

Hocam alışveriş siteleri aralarında en sağlam firma diye bilirdim hepsiburadayı şaşırdım bu konuya açıkcası işlemlerin çok daha hızlı olması için twitterdan yazın bence orada her konuda daha hızlı sonuç alırsınız.
  4. ikincielfiyat

Casper Nirvana C500 şarj aletinden tık tık tık sesler geliyor

Doğrudur bu durum bir zaman sonra normal kullanımda da olacak ve daha sonrasında sadece ses çıkartacak sarj etmeyecek. Çokça karşılaştığım bir durum hocam. Tecrübeyle sabit olduğundan dolayı net cevap verdim :)
  5. ikincielfiyat

Kadın subay olmak zor mudur?

Merhaba, Kendi penceremden gördüğümü yaşadığım olayları anlatmak isterim :) 21 gün acemilik İzmir Gaziemir Ulaştırma birliği (Kadın Subay hiç görmedim) 1 ay Erzurum Ağır oto taburu ( Askeri hastanede Yarbay veya albaydı tam hatırlayamıyorum 1 kadın subay mevcuttu uruloji bölümünde) başka...
  6. ikincielfiyat

PC'den TV'ye RDP yapmak

rdp den tam kasıt nedir hocam ekran yansıtmak mı ? bir video açmak mı yoksa komple televizyonu pc'den kontrol etmek mi ?
  7. ikincielfiyat

Mac bilgisayardan windows bilgisayarım için nasıl format Usb si hazırlayabilirim?

Merhaba, rusuf kullanımını biliyor musunuz ? veya duydunuz mu ? internette hızlıca araştırma yaparak görebilirsiniz. Bu uygulama mac ortamında çalışmaz fakat alternatifleri var. BUNU veya BUNU rufus mantığında kullanabilirsiniz.
  8. ikincielfiyat

Casper Nirvana C500 şarj aletinden tık tık tık sesler geliyor

MARHABA, Tabi ki bilig verelim. Çok yakın zamanda bozulacağını size bildiriyor. garantisi var ise şuanda sarj da etmiyor ( pek etik değil ama hızlı ve kesin çözüm için) diyerek garantiye yollayın direk değiştirilecektir. Yakın zamanda sarj etmemeye başlayacaktır.
  9. ikincielfiyat

Söyle Rahatla

Ulen yetti be bu TL alım gücü ile daha ne kadar dayanabileceğiz acaba ?
  10. ikincielfiyat

İphone Neden??

iphone 11 pro max ve xiaomi redmi note 9 pro (global) kullanıyorum Sebebi ise telefonu uzun süreli kullanmayı severim. Benim için bir telefonun ömrü 1-2 yıl dan çok daha fazla olmalı. Amiral gemi diye nitelendirdiğimiz maalesef boyutları çok büyük olsada stabil çalışması / batarya performansı...
  11. ikincielfiyat

Ssd taksam nasıl sonuç alırım ?

Ssd kurman gündelik kullanım için yeterli olacaktır. ama tavsiyem windows 7 veya 8 yerine w10 kullanman 8 gb ram mevcut 64 bit bile kullanabilirsin hepsinden daha stabil çalışacaktır.
  12. ikincielfiyat

Dahili ekran kartından Harici ekran kartına nasıl geçiririm?

Sorun çözüldü işaretlendi hocam. AMD laptoplarda bu sıkıntı fazlaca var. Dediğim şekide çözdüm bende her uygulama için." şu çözüm kullanılmış bir kaç forumda incelermisiniz.
  13. ikincielfiyat

İntel HD 4600

güncel yazılımı kullanmak alışkanlık olmalı. Evet güncel yazılımlar her zaman iyidir sadece lenovoda yaşadığım bir problem var dı intel hd grafik kartını güncellediğimde ekran parlaklığını birkere düşürdüğünüzde daha arttıramıyordunuz. ekrana flash tutarak kullanıyorsunuz sonra güvenli modda...
  14. ikincielfiyat

İntel HD 4600

Hocam şu şekilde daha detaylı belirteyim; Paylaştığınız video da ki işlemci, ram ve anakarta baktınız mı ? misal bir örnek vereyim. CS go da fps değerinizin sadece ekran kartı ile olduğunu sanıyorsunuz ? çoklu cpu kullanımı diye bir ayar var kapatın fps in nasıl yerlere düştüğünü...
  15. ikincielfiyat

Oyunları ( CS:GO, VALORANT, PUBG) hangi diske kaydedersem daha iyi performans olur?

Performans olarak değerlendirilmez bence sadece loading ekranlarındaki hızlı geçiş için fark yaratır. fakat burada da şunu bilmek lazım resimden anlamak biraz zor 2 harddisk ( biri ssd birisi normal harddisk mi ) yoksa tek harddisk bir kısmı ssd mi ? (bu teknolojinin ismini hatırlayamadım :))...
  16. ikincielfiyat

İntel HD 4600

Burada bir hata var :) intel ekran kartı performans olarak kullanılır oyun performansı bekleme, yazdıklarını görünce şaşırıp internetten baktım. İşlemci gücü olanlar test sonucunu koymuş onlar bile 20 fpse zorluyor. Senin bu oyunları oynayabilmen için amd ekran kartını kullanman gerek keza...
  17. ikincielfiyat

İntel HD 4600

Merhaba, intel hd 4600 olmasına rağmen derken demek istediğinizi anlamadım. Onboard performans (sarj yemesin diye) kullanılan ekran kartı :) laptop mu kullanıyorsunuz ? pc özelliğinizi tam belirtir misiniz?
  18. ikincielfiyat

Dahili ekran kartından Harici ekran kartına nasıl geçiririm?

Merhaba, amd için de gpu çalıştırma var. Biraz önce diğer konuda da paylaştım dener misiniz ?
  19. ikincielfiyat

Asus Tuf FA506IU-BQ078 Alınır mı

Merhaba, ürün gayet iyi 250-300 fps den aşağıya düşeceğini bende sanmıyorum. Fakat her zaman savunduğum tek bir konu var eğer taşıma ihtiyacı yok ise oyun için Kasa / Masaüstü pc tavsiye ederim. gerek ısınma, gerek süreklilik açısından ve tabi ki maliyet. Bu fiyat bandında üstün performans kasa...
  20. ikincielfiyat

Kim doğru söylüyor? İstanbul'daki vefat sayısı İmamoğlu'nun uykularını kaçırdı

Yalanlama değil hocam " kandırıldık " denilebilir sanırım :)
  21. ikincielfiyat

Iphone 6S’i Satmak

Merhaba, Konu üzerinden oldukça fazla zaman geçmiş fakat belirtmek istedim. "Telefon alan yerler" olarak google arama yaparak bizimde arasında bulunduğumu firmalar ile iletişime geçerek teklif alıp adresinizden telefonu satabilirsiniz :) 1606125550