Arama sonuçlarınız

1. efe0nel

Soru Wİ-Fİ de hem 5g hem 2.4 g açarsam internet yavaşlarmı?

Dostlar modemim hem 5g hem 2.4 g destekliyor ben 2.4g yi kullanıyorum 5gyi kapatmam hızımı arttırmı?
  2. efe0nel

Yardım Vodafone Güvenli İnternet hizmeti kapanmıyor

Telefonumun hattı vodafone, geçen gün fark ettim ki güvenli internet diye birşey varmış youtubeda hiç bir videoda yorumlar yok ve neredeyse hiç bir videoyu izleyemiyorum.Kapatmaya çalıştım olmuyor bütün denilenleri yaptım ama yinede kapanmıyor tavsiyeniz nedir?
  3. efe0nel

Soru Sizce askeri liseler açılacakmı? Açılmalımı?

15 Temmuz kalkışma girşiminden sonra kapatılan askeri liseler sizce tekrardan açılırmı? açılmalımı?
  4. efe0nel

Yardım Windows 11 Windows Update Üzerinden Gelmedi

Bilgisayarım windows 11 gereksinimlerini fazla fazla karşılıyor bilgisayarımda tpm 2.0 da açık ama güncelleştirme ve güvenlikte windows 11 indirrme gözükmüyor.Dosyalarımı kaybetmeden nasıl indirebilirim windows 11'i?
  5. efe0nel

Yardım Trendyoldan aldığım saatin garanti belgesi ve faturası yok iade edemiyorum

Trendyoldan çakma apple watch ve airpods sipariş ettim.Saat sorunlu çıktı iade edeceğim fakat içinden fatura,garanti belgesi çıkmadığı için işlem yapamıyorum, trendyolu 4 defa aradım bir sonuç alamadım.Ne yapmalıyım? Satıcıya nasıl ulaşabilirim?
  6. efe0nel

Yardım Nvidia ekran kartı sürücü güncellemesinden sonra soundpad çalışmıyor

nvidia 496.13 sürümünü indirdim ses kartı ile alakalı birşeyler indirdiğini görmüştüm ve şuan soundpad çalışmıyor nasıl düzeltebilirim?
  7. efe0nel

Öneri Vodafone vs Türkcell

sizce vodafone mu türk telekom mu? Sebepleriyle yazarsanız sevinirim.
  8. efe0nel

Öneri Realdash gibi gösterge önerisi

Oyunlar için realdash gibi gösterge arıyorum çünkü realdashte herşey paralı.Önerebileceğiniz varmı?
  9. efe0nel

Yardım Forza Horizon 4 açılınca internet çok yavaşlıyor

Arkadaşımla forza gircektk girmeden önce discordda ortalama 70 ping alırken forzayı açıtıktan sonra sabit en az 2000 oluyor sebebi nedir.Şimdiden teşekkürler 1630074924 bir konumada cevap verin bea
  10. efe0nel

Yardım Forza Horizon4 steam açılmıyor

Dün hevesle forza indirdim bugün girecektim steamden oyna ya bastım çalışıyor diye gösterdi 4 sn sonra falan kapandı (görev çubuğunda herhangi bir uygulama simgesi gözükmedi) 1629619379 yardım edicek yokmu? 1629620746 Arkadaşlar nolur yardım edin 1629622000 ekran görüntüsü
  11. efe0nel

Soru Bilgisayarım Forza Horizon 4 Steami kaldırırmı?

Bilgisayarım laptop modeli Monster Abra A5 V15.2 özellikleri: İ7-9750-H GTX1650 16 gb ram sistemim forza yı düşük veya orta ayarlarda sabit 60 fps oynatırmı?
  12. efe0nel

Yardım Laptop ekran Hz. overclock etme

Bir uygulama gördüm yeni çözünürlük oranları ve ekran hz overcolock yapmanızı sağlayan, o uygulama bilgisayarıma zarar verirmi? bir zararı olurmu? herhangi bir dezavantajı olurmu?
  13. efe0nel

Öneri Bıçak-Çakı Koleksiyonu Yapmak Istiyorum

İlk olarak konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Küçüklüğümden beri hep yapmak istemişimdir ama olmadı ana şimdi başlamak istiyorum önerileriniz varmı?
  14. efe0nel

Soru Bilgisayarımda Bitcoin Miner Virüsü Olduğunu Düşünüyorum

başlıkta görüldüğü üzere bitcoin mining olmasından şüpheleniyorum. belirtiler: görev yöneticisini açtığım anda fanlar yavaşlıyor işlemci %50-80'den %10'a düşüyor Process Explorer indirip baktığımda System Idle Process çok fazla harcıyor (bu belirti değil sanırım) pc mi zorlaması imkansız olan...
  15. efe0nel

Yardım Csgo Bot Eklenmiyor Eklenince Hareket Etmiyor

csgo da arkadaşımla botlarla rekabetçi açıp aim ısıtacaktık sadece 1 bot oluyor oda afk oluyor bot ekleyemiyoruz.1 kere ekleyebildim ondada hepsi afk idi hem bot ekleyemiyorum hemde botlar harekt etmiyor.üstte dediğim gibi oyun açıldığında 1 bot oluyor
  16. efe0nel

Soru Dosya Indirirken Kumar Sitesine Attı

Ets2 için mod indiriyordum başka bir siteye yönlendirdi her zamanki gibi ama bu sefer fotoğraftaki gibi birşey çıktı.Başıma bir iş gelmez demi? Hani siber suçtan falan.
  17. efe0nel

Soru F1 2021 Muhteşem Fiyatıyla (!) Duyuruldu.

F1 2021 en çok istediğim oyunlardan biri almayı düşünüyordum sonra bunu gördüm:
  18. efe0nel

Soru Anlamsız Araba Fiyatları

Resmen delilik! Sizce bu araba bu fiyatı edermi (Golf en sevdiğim arabalardan biridir)
  19. efe0nel

Düğünde Takılan Altınlar Neden Kadının?

Düğünde takılan altınlar damadın ailesi tarafından damada takılsa bile kadının kendi özel eşyası olarak kabul ediliyor.Kanunen böyle. Peki neden kadının hakkı? Neden ortak bölüştürülmüyorlar? edit: en son baktığımda böyleydi kanun değiştiyse bilmiyorum ama eğer değiştiyse eskiden böyleydi ve...
  20. efe0nel

Car Mechanic Simulator 2021 Hoşunuza Gittimi?

Bildiğiniz gibi CMS serisi 2021 oyunun demosunu steamde yayınladı bende indirip oynadım sizce nasıl? 2018'in yerini tutarmı?
  21. efe0nel

Minecraft Modlu Sunucu Açma Hatası

arkadaşımla modlu sunucu açmaya karar veerdik vesayire vaseire forge dan install server dedik start.bat falan hepsini yaptık tam sunucu açılacakken şöyle bir hata çıktı: ---- Minecraft Crash Report ---- WARNING: coremods are present: ForgelinPlugin (Forgelin-1.8.3.jar) IELoadingPlugin...
  22. efe0nel

Soğutucu önerisi

Arkadaşlar selam yaklaşık 200 tl bütçem var pcm monster abra a5 v15.2 bana güzel bir soğutucu önerebilirmisiniz bu bütçeye?
  23. efe0nel

Subnautica oyunu açılmıyor.

Sabah windows update vardı yaptım ondan sonra oyun açılmamaya başladı bayaddır girmiyordum bugün bir gireyim dedim açılmıyor steamden oyna ya basıyorum açılıyor görev çubuğunda hatta fare imlecide değişiyor (oyununkine) 3-4 saniye sonra kapanıyor oyun doyalarını doğruladım bir şey çıkmadı lütfen...
  24. efe0nel

Plague INC tüm herşeyi açma

Plague inc oynuyorum ama nano virüs diye bir mod var onu geçemiyorum oyunun save dosyalarıyla oynayıp böyle birşey yapmak mümkünmü? Oyun orjinal olarak steamden alındı
  25. efe0nel

Soundpad ses sorunu

Soundpad uygulamasını steamden orjinal olarak lisansı ile indirdim.Ama karşı tarafa ses çok kalitesiz ve kesik gidiyor.Çözümü varmıdır bunun?
  26. efe0nel

İnternet sağlayıcı tavsiyesi

Selamlar internetim Türkcell Superonline HİÇ ama HİÇ memnun değilim.Türknet düşünüyorum sizce iyimidir altyapı sorgulattım sonuçlarımı atabilirim isterseniz.Ani ping yükselişleri oluyor (hiç düşmüyor gerçi) ve gerçekten sinirim bozulmaya başladı yardım ederseniz sevinirim.Hem türknet cayma...
  27. efe0nel

F1 2020 Oyunu isim sorunu

F1 2020 Oynuyorum isimim şöyle gözüküyor kare şeklinde ancak isimimde yabancı sembol yok aynen şu isim efe0nel
  28. efe0nel

Xbox gamepass

Xbox gamepass almayı düşünüyorum o kod kartları oluyor onlar ile alınabiliyormu? Ve o kartlar nerede satılıyor bimde varmı?
  29. efe0nel

İnternet kablosu

Pingim her oyunda çok oluyor ve delirmeye başladım artık yeter demeye karar verdim.İnternet kablosu sizce çok ciddi derecede bir fark yaratırmı? Ben ping sorunum çözülsün istiyorum sadece 10 ping oynamada gözüm yok ben 50 pinge razıyım
  30. efe0nel

Oyun açılmıyor

Farming simulator 19 açılmıyor bu hatayı veriyor
  31. efe0nel

Youtube kanalından kanalları kaldırma

youtube kanalımda başka bir kanalı öne çıkarılan kanal olarak eklemiştim ama şuan çıkarımıyorum yardım edinn
  32. efe0nel

Odayı güzelleştirmek

Arkadaşlar odamı güzelleştiriyorum git gide daha iyi bir hal alıyor.Sizinde tavsiyeleriniz varsa yazın lütfen.
  33. efe0nel

Discord mesajları silme

Arkadaşlar Discordda dm mesajını komple temizlemek istiyorum mümkünmü?
  34. efe0nel

İnternetim yavaş

Arkadaşlar bu ülke genelinde olan sıkıntı olmadan öncede vardı csgo oynuyorum pingim 500 valorantta zaten 700 den aşağı düşmüyor türkcell superonline kullanıyorum Allah kahretsinki nasıl hızlandırabilirim? hız testi sonuçlarımda 0 download 0upload 522 ping çıktı bir keresinde inanmayan olursa...
  35. efe0nel

android oyun club

bluestacks apk özelliği ile para hileli oyun oynuyorum oradaki satın alımlar birşey yapmaz demi?
  36. efe0nel

Şarj edilebilir piller

Bu pillerin kıtupları nasıldır nasıl yerleştirmeliyim yuvasına acil yardımcı olursanız sevinirim.
  37. efe0nel

Formula 1 yarışlarını nasıl izlerim?

Formula 1 Türkiye grand prixi harikaydı ve tekrar izlemek istiyorum mümkünmü bedava bir şekilde izlemek?
  38. efe0nel

Dosya silemiyorum

Bazı dosyaları silemiyorum bilgisayar adı yazıyor izin vermesi gerek diyor.E zaaten ben kullanıyorum ama silemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
  39. efe0nel

discordda açık olan uygulama ekran paylaşımında gözükmüyor

Merhaba, discordda ekran paylamak istiyorum fakat paylaşmak istediğim uygulama ekran paylaşma menüsünde gözükmüyor.Fotoğrafta göründüğü gibi arkada farming simulator 19 açık ama ekran paylaşma menüsünde görünmüyor yardımcı olabilirmisiniz????
  40. efe0nel

Jak girişli kulaklık önerisi PS4 uyumlu aynı zamanda

Black friday indirimlerinde kulaklık almaya karar verdim.Aradığım kulaklık jak girişli ve PS4 uyumlu olması lazım.Acil yardım edermisiniz?