Arama sonuçlarınız

1. S

Soru Python ne işe yarar

Merhabalar başlıkdada sorduğum gibi Python ne işe yarar?
  2. S

Yardım Blender renk değiştirilmiyor

Merhabalar blender'a yeni başladım ve objemin rengini değitirmek istiyorum ama böyle bir sorunla karşılaştım Objemin rengini görmek için viewport shading moduna alıyorum ve base color kısmından objenin rengini değiştiriyorum ama böyle gözüküyor sadece alt kısmıda emission diye bir kısım var...
  3. S

Arduino'ya Sadece Arduino Uno Ile Başlangıç Yapılır Mı?

Merhabalar Arduino'ya başlangıç yapmak istiyorum ama arduino başlangıç setleri gibi şeyler biraz pahalı sadece arduino uno alarak bir şeyler öğrenebilirmiyim yoksa lediyle bilmem nesiyle gelen başlangıç paketlerinden mi alayım
  4. S

Driver Booster 8 Güvenilir Mi

Driverlarıma normalde elle güncelerim ama bazen gerçekten güncellemediklerim olabiliyor onuniçin driver indirmek istedim önceden bir tane driver indirmiştim şarı dinliyodum ses filan gitti pc bozuldu zannetdim bir de driver booster 8 i denemek istedim ama kullanan varsa güvenilir midir?
  5. S

Zoom kurulmuyor

2 yerdende sildim 1618070206 onu nasıl yapıcam 1618071019 tamam sorun çözüldü yönetici olaraak çalıştırmayı denedim ve oldu
  6. S

Zoom kurulmuyor

Arkadaşlar Zoom önceden açılmıyordu bende silmek istedim ve silemedim bende dosyalarını sildim böylece silebildim sadece sonra geri yükledim ve şu hatayı aldım bunu nasıl çözebilirm derslerim var giremiyorum lütfen yardım edin
  7. S

Uygulama veya oyun kuramıyorum

hayır ben kurmadım laptop kullanıyorum ve ilk kullandığım günden beri hiç değştirmedim hep win 10 homdu
  8. S

nasıl tarayacağım 1617737470 denedim ama bir türlü bulamadım
  9. S

Merhabalar başlıktada belirtdiğim gibi program veya bir oyunun setup'unu açamıyorum açtığımda şu hatayı veriyor: bu hatayı alıyorum bunun çözümünü belirtirseniz çok mutlu olurum 2 3 tane program yüklemem lazım hepsinde buna benzer hatalar alıyorum bir tanesinde de şöyle alıyordum"Uygulama...
  10. S

İninal kartdan başka bağımsız kartlara para gönderimi

Merhabalar başlıktanda belrtdiğim gibi ininal kartdan başka bağımsız kartlara para gönderilebilir mi mesela paycell'e
  11. S

DC MARVEL çizgi romanlarını bedava okuyabileceğim siteler

Arkadaşlar uzun zamandır DC, MARVEL comiclerini okumak istiyorum ama mağlum fiyatlar belli ucuza bulamadım internetde varmıdır şöyle bedava comic okuyabileceğim bir yer türkçe olursa iyi olur olmasada sorun değil
  12. S

Şerit ledim durduk yere bozuldu

Arkadaşlar daha yeni sipariş etdiğim 5m şerit ledim geldi hemen denedim çalışıyordu gayet gzel bir şekilde kumandasında filanda sorun yoktu sonra hemen duvara yapıştırdım sonra tekrar takdım adaptörünü sonra birden açmaya çalışınca açılmadı bende anlamadım nedenini 3 ly filan değiştirdim yinede...
  13. S

Dizi önerisi

izledim knk baya güzel ama
  14. S

Dizi önerisi

daha çok bilim kurgu istiyorum
  15. S

Dizi önerisi

Daha yeni The Flash bitirdim böyle onun ibi filan olan DC yada Marvel dizisi önerir misiniz 3 sezondan fazla olursa iyi olur
  16. S

Klavyemin yarısına enerji içeçeği döküldü

Merhabalar 1 hafta önce filan laptop klavyeme enerji içeceği döküldü laptopa bir şey olmadı aqma bazı klavye tuşlarına sert basmam gerekiyor yoksa basmıyor adeta içinde bir yapışkanlık varmış gibi bunu nasıl düzeltebilirim bilgisayarcıya gitmeden
  17. S

GTA 5 durduk yere kasmaya başladı

GTA 5'i high ayarlarda oynuyordum gram bir kasma yokken birden acayip çok kasmaya başladı normale aldım ayarları yine kasıyor nedenini anlamadım
  18. S

2. Monitörüme ekran gelmiyor

Merhaba ben bir adet laptop kullanıyorum ve bu laptobun sistemi iyi birde eski bir bilgisayarım var onun monitörünü laptoba bağlayıp hem 2 ekran hemde yapıp hemde daha büyük bir ekranda oynamak istedim laptobumda VGI veya DVI girişi bulunmamakta HDMI girişi bulunmakta 1 adet.Bende monitörümü...
  19. S

CS:GO'da Silver iken Twitch' de canlı yayın açsam dalga geçrler mi ?

Twitch'de CS:GO oyununda Silver 1 rankındayken canlı yayın açsam dalga geçerler mi sizce
  20. S

Çift monitör yapma

Merhaba benim bir adet laptop ve eski bir masaüstü bilgisayarım var laptopu ana bilgisayar olarak kullanmak istiyorum masaüstü bilgisayarımın monitörü de eski olduğu için HDMI girişi bulunmamakta, kasada bir adet HDMI girişi var. Masaüstünün monitöründe sadece bir adet DVI bir adet de monitöre...
  21. S

İnternetimde çok büyük bir sorun yaşıyorum

Arkadaşlar bi 1 aydır filan sürekli internetimde hata alıyorum durduk yere sürekli uptade failed, yüklemede sorun oldu, başarısız-ağ hatası gibi sorunlar alıyorum kablosuz ağla bağlanıyorum ve masaüstü bir bilgisayarda yaşıyorum bu sorunu, bulunduğum odada modemimi bağlayacak bir yer yok o...
  22. S

Google'dan yüklediğim png png olarak gelmiyor

Merhaba ben Google'dan bir png fotoğrafı buldum ve png image olarak kaydetsemde,yinede yüklediğimde hala siyah,gri kareler duruyor bunu nasıl düzeltebilirim
  23. S

Bilgisayarım internetimi görmüyor

teşşekürler işe yaradı
  24. S

tamam hemen deniyorum
  25. S

modem arayüzüne girmeye çalııyorum ve kullanıcı adı ve şifre kısmına admin yazıyorum ama yinede modem arayüzüne giriş yapamıyorum site yeniden aynı şekilde giriş ekranını gösterip duruyor 1606081515 benimkide sizinki ile aynı 192.168.0.1
  26. S

Bilgisayarım kendi ağımı görmüyor

bende zaten 2.4ghz kullanıyorum ve o gözükmüyor
  27. S

Bilgisayarım kendi ağımı görmüyor

Merhaba bilgisayarımda hiç bir şey yokken birden bire bilgisayarımı açtığımda internetimi görmemeye başladı garip olanda şu bilgisayarım diğer ağları görüyor ve evdeki bireyler internete bağlanabiliyor baya bi uğraştım aygıt yöneticisinden "!" işaretli yer var mı, diyede baktım ama yok ? Bu...
  28. S

modem yazılımı dediğiniz nedir modemin internet sitesi mi
  29. S

Merhaba internetim ortada hiçbir şey yokken bilgisayarımı açtığımda internetimi görmemeye başladı ama diğer ağları görüyor sadece benim kendi kullandığım ağı görmüyor bir çok şeyi denedim aygıt yöneticisine girdim ve "!" işareti olan yerleri etkin etdim ama hala benim kendi ağımı görmüyor
  30. S

Playstation 2 Mortal Kombat Armegadon siyah ekran hatası

Merhaba Playstation 2'de Mortal Kombat Armageddon oynuyacağım ve oyun gayet iyi bir şekilde açılıyor hatda bazı modlarıda açılıyor içinde ama kombat moduna basıyorum ve arcade basıyorum ama kendiliğnden bir siyah ekran geliyor ve ne yaparsam yapayım düzelmiyor restart atıyorum yine olmuyor cd yi...