Arama sonuçlarınız

1. Y

Artan Psu Kablosu

Arkadaşlar pc topladım ama psudan bir kablo arttı nereye takacağımı bilemedim 6 dişli yanındakide 2 dişli bir kablo p4 yazuyor üstünde anakart Gigabyte b 450m 2sh Resmi upload edemiyorum hata veriyor https://hizliresim.com/htx722
  2. Y

2. El Gtx 1650 + I3 10100F

Bu iki parçayı beraber yada ayrı kaç liraya satabilirim?
  3. Y

2.El Gtx 1650 + I3 10100F Kaç Liraya Gider

Soru başlıkta.
  4. Y

1000 Tl Monitör Tavsiyesi

Valorant için istiyorum. Sıfır ikinci el fark etmez. Ankara'da oturuyorum.
  5. Y

Yasakta Taksiler Calisir Mi

Ben calisiyorum ve sadece bugunum bos.Buginde yasak oluyor aracimda yok.Pc toplayacagim parca almaya gitmek icin taksileri kullanabilir miyim
  6. Y

Samsung Bx2450 Alınır Mı?

2.el sistem topluyorum sadece monitör kaldı. 600₺ ye alınır mı? Valorant oynuyorum.
  7. Y

Msi B450 Gaming Plus Max R3 2200G Uyumlu Mu

Apu sistem kuruyorum. İşlemci anakart birbiri ile uyumlu mu? Yoksa r3 3200g mi almalıyım?
  8. Y

Monitorün Boyutu Olması Gerekenden Daha Fazla Olabilir Mi?

Gerçekten böyle bir şey mümkün mü? acer g226hql
  9. Y

Apu Sistemde Monitöre Oc Yapılabilir Mi?

APU sistem toplayacağım. 75Hz monitör almayı düşünüyorum. Acaba APU sistemlerde monitöre overclock atılabiliyor mu?
  10. Y

R3 2200G Sistem Parça Uyumu

Arkadaşlar bu parçalara ek R3 2200G ile APU sistem kurmayı düşünüyorum. Parçalar birbirine uyumlu mudur acaba? Watt fazla olabilir mi? Bir de ben ek olarak 2.el monitör alacağım. APU sistemlerde VGA girişli bir monitör mü almak gerekiyor?
  11. Y

Dizüstü mü masaüstü mü almalıyım?

Mesele şu ki gönlümde dizüstü almak vardı.Nedeniyse şehir dışında okumam.Ama biliyorsunuz ki üniler kapalı.Bende şöyle düşündüm masaüstü toplayıp okullar açıldığında satmak.O paraylada laptop almak istiyorum.Hangisini yapmalıyım?Bir de örneğin 15k lık sistem toplasam daha sonra onu satabilir...
  12. Y

Hangisini almalıyım?

Arkadaşlar iki laptop arasında kaldım.Hangisini tercih etmeliyim? https://www.vatanbilgisayar.com/asus-rog-strix-core-i7-10875h-2-3ghz-16gb-512gb-ssd-15-6-rtx2070-super-8gb-w10.html Almak istediğim laptop bu idi.Ama geçenlerde birisi bana bir öneride bulundu...
  13. Y

Nakit yöntemli taksit ile laptop satın alma

Herkese merhaba arkadaşlar hesabımı yeni açtım. Sizlerden yardım almak için. Sorun şu ki benim şu an laptop ihtiyacım var. 4 yıldır dandik bir laptop kullandım. Şimdi ise kaliteli güzel bir şey almak istiyorum. Ama bu ailemden gizli olacak. 20.000 TL'ye bir laptop beğendim. Ben bunu nasıl...