Arama sonuçlarınız

1. S

Dünyanın en zor oyunu yapcak olsanız?

Türkiye'de üniversite öğrencisi olma simülatör ?
  2. S

Yatırımcı Arıyorum?

5 milyon tl tübitak birinciliği kazansan yine vermezler ? sen gelip sdn forumda istiyorsun
  3. S

iObit Şükran Günü Hediyeleri - ÜCRETSİZ Ödül Kazanın! - $1000 Amazon hediye kartı çıkabilir ;)

Bende birkaç cihazdan yenileye yenileye denedim hep key veriyor keyde iyi ama bu programlar birkez kullanılıp kenarda duracak programlar
  4. S

Bilgisayarımı satmayı düşünüyorum siz olsanız ne kadar verirdiniz

1 yıl kadar kullandım 19 yaşına giricem ama hâlâ acısını hissediyorum ? elden birşey gelmez artık gitti para
  5. S

Tanıdıktan 1500e almıştım ? anlamam yıllar oldu ama dersimi aldım artik
  6. S

Pubg mobile 1.1 kasma

Redmi note 8 ile orta ayarlarda oynuyorum kasmıyor MIUI 12 güncellemesinde yaşanan sıkıntılardan dolayı güncellemedim
  7. S

12-13 yaşlarındayken ticaretten anlamayan ben letgoya bilgisayarımı koymuştum 6gb ram intel i5 amd radeon r5 ekran kartlı mis gibi temiz bilgisayarı birisi çok ihtiyacı olduğunu söyleyip 800e kapatmıştı bende üzüldüğüm için vermiştim çocukluk işte ??‍♂️
  8. S

iObit Şükran Günü Hediyeleri - ÜCRETSİZ Ödül Kazanın! - $1000 Amazon hediye kartı çıkabilir ;)

1 yıllık driver booster keyi geldi ihtiyacı olan özelden mesaj atsın vereyim
  9. S

9. Sınıfta Aldığım Uzaklaştırma Cezası Hk.

Konuyla ilgilenen avukatla görüşmen tabiki daha iyi olur. Ama dediğim gibi bu konularda kesinlikle avukata danışmalısın basit bir konu değil gerekirse yüzbinlerce rüşvet veririm yine sicilimden temizlettiririm
  10. S

2.5 sene olmuşsa ömrünü yarılamış bence 1500-2000 verilir
  11. S

Samsung cihaz xiaomi çevrilirmi ?

Eskiden böyle birşey varmış ama kaldırmışlar bununla ilgili detaylı bir bilgi bulman zor gibi
  12. S

Avukata olayları başından itibaren anlatıp dosyaları göstermen yeter zaten avukatla konuşman için bilgin olmasına gerek yok o herşeyi bulur ama önce bir büyüğünle konuş konuyu yani forumda konuşulup halledilecek bir konu değil avukat masrafı da var
  13. S

Bilgisayarın özelliklerinden önce kaç yıldır kullandığını, daha önce tamire gidip gitmediğini yazmalısın bence ?
  14. S

En Sevdiğiniz Telefon Markası Nedir ?

Evet yav bende anlamış değilim apple sevdasını telefonun bir kamerası iyi, onun dışında bir aralar kullandığıma pişman oldum her ay batarya değiştirmek gerekiyor resmen. En pahalı telefonları yapıyorlar ama hâlâ doğru düzgün batarya koyamadılar gitti
  15. S

Zamanında gerçekten gerekenleri yapmamışsın yine de bir avukatla konuş derim konu hakkında
  16. S

Maalesef bu gibi konuların sicilinizden silinmesi çok zor, iftira olsa bile. Hayatınız boyunca sicilinizde kalabilir yukarıdaki arkadaşın dediği gibi hayatın kararmış olabilir Bu gibi iftiralardan kurtulman için çok iyi kanıtlar lazim ki onlarda yok yani lise ortamında herkesten uzak durman çok...
  17. S

En Sevdiğiniz Telefon Markası Nedir ?

Yıllardır xiaomi telefonları kullanıyorum ve gayet memnunum f/p telefon
  18. S

Küçük dizüstü bilgisayar nereden bulabilirim

Bu da doğru uzun zamandır bilgisayar piyasasını takip etmediğimden dolayı fiyatlara bakayım dedim google bile zor açacak bilgisayar 2000 den başlıyor
  19. S

Sıfır bulamadım hep eski ama boş zamanımda yeniden bakacağım
  20. S

Merhaba sadece internette takılmalık küçük bir dizüstü arıyorum 32/64 gb hafıza, 1-2 gb ram bana yeter ama bu laptoplardan hiçbir yerde bulamadım internette de bunların yeni model güçlü özellikleri var ancak ben ucuz max 1000 tllik birşey arıyorum nereden bulabilirim?