Arama sonuçlarınız

1. sonicpen

MSI gf63 pc işlemci sıcaklığı düşürme

Merhabalar herkese, msi gf63 8rx bilgisayarım var, alalı 2 yılı biraz geçti. Özellikleri şöyle: i5 8300h gtx1050 4gb 8gb ram 5400rpm 1tb harddisk Driverlar güncel. Bilgisayarı ekim 2020'de garantisi bitene kadar bu şekilde kullandım ve oyun oynamadıkça ya da ağır program çalıştırmadıkça fan...
  2. sonicpen

Ram tavsiyesi ve uyuşmazlık sorunu

selamlar, dizüstü bilgisayarıma ram takviyesi yapmak istiyorum. ram uyuşmazlığı gibi bir sorun yaşamamak için aynı samsung modelden alacaktım fakat türkiyede satışı yok ve amazon.com'dan alırsam 500+ gibi bir fiyata denk geliyor. frekans, volt ve CL değeri aynı olan crucial bir marka alsam uyum...
  3. sonicpen

SSD önerisi ve birkaç soru

modelin m2 desteği var bence nvme bir ssd almalısın böylelikle hdd de durur. m2 biraz daha pahalı olur ama çok da farketmez fiyat olarak 500 bütçeye bulabilirsin güzel ssd'ler. kurulum icin youtubeda bu model üzerinden yapılmıs videolar vardır olmasa bile msi cogu bilgisayarı icin parçaların...
  4. sonicpen

MSI laptop RAM ve SSD takviyesi için öneri

Selam herkese, 2 yıl önce msi gf63 thin laptop almıştım. kendisinin 8gb ram'i ve 2 slotu var. alırken daha sonra bir ram daha alır kapasiteyi yükseltirim diye düşünerek aldım ama şu ana dek pek ihtiyacım olduğunu söylemem. hazır indirim haftası başlamak üzereyken ram ve ssd alayım diyorum (evet...