Arama sonuçlarınız

1. P

bu iki ram uyumlu çalışır mı

mhz olarak mı
  2. P

amazondan almayı düşünüyorum
  3. P

1609749285 bulabilsem alacağım fakat sadece ikinci el bulabildim
  4. P

2 sene önce aldığım asus prime B450M-K kullanıyorum
  5. P

Crucial 8GB Ballistix Sport LT Red DDR4 2666Mhz CL16 1.2V PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bende bu ram mevcut ve başka hiçbir yerde stok yok ramimi yükseltmek istiyorum ve bu ramle uyumlu çalışır mı...
  6. P

ssd den hhd ye taşıma

açıkçası pc de dosya olarak ne gerekli ne gerekli değil tam bilmiyorum herşey önemli birşeymiş gibi duruyor 1605967179 bide chrome dan bişey indirirken ssd ye değilde hhd ye indirmesini nasıl sağlarım
  7. P

ssd den hhd ye taşıma

nasıl yapabilirim 1605966973 peki nasıl yer açabilirim
  8. P

düşük FPS

onu nereden kontrol edebilirim
  9. P

düşük FPS

bence sisteme göre düşük FPS alıyorum ve nedenini bilmiyorum genelde 100 105 fps alıyorum ara ara da 70 e düşüyor aynı sorun ara ara lolde de oluyor Sistemim : amd ryzen3 2200g asus b450m-k ana kart msi rx570 4gb 256 bit ekran kartı 8 gb ram 1 tb hdd 128 gb ssd
  10. P

ssd den hhd ye taşıma

ssd de yer çok az kaldığı için ssd yi boşaltmak istiyorum program filesı hhd ye atmak istediğimde beklenmeyen bir hataklasörü taşımanızı engelliyor bu hatayı almaya devam ederseniz bu soruna ilişkin yardım almak için hata kodunu kullanabilirsiniz hata 0x80070057 : parametre hatalı