Arama sonuçlarınız

1. H

Boy Konusu (Yaş 16)

Bende ağustosta 15 yaşına gircem 1.76 yım bu gidişle 20de 1.90 olurum sanırım bu genetikle alakalı dostum genetiğin ve ne kadar kalsiyum aldığınla alakalı bence vf üstüne ben gğnde ortalama en az bir en fazla 2 bardak süt içerim 7 sınıf 2 dönemde okulda 168cm çıkmıştım şuan 9da yım kendim 1.76...
  2. H

Ayaktaki Siyah Noktalar

Merhaba dostlar, bundan bir süre önce, baya oldu. 2 3 ay felan önce ayağımda siyah nokta oluşmuştu. Ayak tırnağımda dün de normaldi bugün bir baktım tırnağımın bir kısmı bembeyaz olmuş.Bu konuda bilgisi olan var mı, ciddi bir problem mi doktora gitmeli miyim bazı yerlere baktımda tırnak kanseri...
  3. H

After Effect Türkçe

Merhaba After effect programını normalde pahalı olduğu için rastgele bi yerden indirdim program güzel ama ingilizce olmadığı için pek anlayamıyorum nasıl türkçe yapabilirüm yardımcı olacK var mı
  4. H

Thor The Dark World

Bilen yok mu oyun neden kaldırıldı
  5. H

Thor The Dark World

Aynen hocam bende aradım bayağı cihazınızın sürümü uyumlu değil diyor ama android 10.0 kullanıyorum 1619273821 Aynen hocam yok hiçbir yerde başka sitedende indirilmiyor
  6. H

Thor The Dark World

Merhaba arkadaşlar 2012 de thorun thor the dark world diye oyunu çıkmıştı baya güzeldi son 2 3 senedir hiç bir yerde yok bulamadım oynamak istiyorum yabancı sitelerden indirince yüklenmiyor aceba piyasadan mı kaldırıldı bilgisi olan varmı veya güncellenip ismi mi değişti??
  7. H

Gizli simgeler deki sürücüler

Merhaba herkese. Görev çubuğunda ki gizli simgeler de bazı driverlar gözükmüyor ben onları oraya eklemek istiyorum ne yapmalıyım energy management yüklü, ama ayarlardan ekleyemedim hepsine bakıp ne yapmalıyım, nasıl ekleyebilirim onu oraya??
  8. H

Pxe mof

Merhaba arkadaşlar bugün flash tan format atıp windows 10 kurdum. Yeniden başlatma istedi driverin birini yaparken. Sonra pxe mof hatası verdi forumlara baktım birisi yanlış çözüm vermiş biosa girip f9a bas diyordu bastım evet dedim boot u disabled yap dedi yaptım sonra açınca mavi bir yazı...
  9. H

Age of Civilizations 2 olaylar sekmesi

Merhaba arkadaşlar ben age of Civilizations 2 diğer adıyla age of history 2 de mod yapımcısıyım. Genelde çeşitli türlerde mod yapıyorum bugün olaylar sekmesinde eğer...... Devlet şu kararı aldıysa şu olacak diye bir olay yapacağım ama birçok şekilde denedim olmadı. Tetikleyiciden neyi seçmeliyim...
  10. H

İlk para ile aldığınız oyun

Mount and blade warband aldım 30a steamden
  11. H

Virüs

Kardeşim bilip bilmedem konuşma hiç bir zaman korsan virüs kullanmadım tüm oyunların orijinal dteamden oara vererek aldım aynı zamanda kendim montaj yapıyorum indireceğim montaj programı ücretsiz irternetten bir yerden indirdüm sonra virüslü çıktı bilip bilmeden konuşmayalım lütfen hatta kanıt...
  12. H

Virüs

Yani denetim masasından silinmezse sorun çıkmaz 1612913571 Karantinadan nası silcem hocam
  13. H

Virüs

Hocam 83 tane çıktı hepsüni aldım karantinaya işlemci kullanımı %20den 4 e falan düştü ama ayrıntılarda çalışıyor gösteriyor bitti mi aceba
  14. H

Virüs

Nasıl hocam
  15. H

Virüs

8.1 hocam 1612907142 1612907344
  16. H

Virüs

Nasıl atabilirim yardımcı olur musunuz pek bilgili deilimde formst atılırsa düzelir mi
  17. H

Virüs

Yok niye dalga geçeyim est. Pc benim diz üstü ondan konuda virüs olunca direk yaptım nasıl format atabilirim aceba pek bilgili deilim bu konularda
  18. H

Virüs

Arkadaşlar çok acil irternetten bir program indircektüm o arada pcye virüs inmiş ingenering group in product kaldırılmıyor irternettem baktım pcyü izinsüz şekilde bitcoin madenciliği için kullanan bir virüsmüş virüs programı kurdum trojan bitcoinmer diyede ismi çıktı ne yapmam lazım buna karşı...
  19. H

Virüs

Arkadaşlar çok acil irternetten bir program indircektüm o arada pcye virüs inmiş ingenering group in product kaldırılmıyor irternettem baktım pcyü izinsüz şekilde bitcoin madenciliği için kullanan bir virüsmüş virüs programı kurdum trojan bitcoinmer diyede ismi çıktı ne yapmam lazım buna karşı...
  20. H

FPS artırmak için ne önerirsiniz

hocam baktım da , çoğu bir işe yaramıyor 1611067481 yüksek performansa aldım işlemci güç yönetimini 100 yaptım,amd sürücüsü windows 8.1 kullandığımdan 2017 sürümü var en son,ama başka bir kaç fps artırma yönetmi arıyorum,geforce now kullanmayı denedim ama saatlerce bekletiyor hala olmuyo işe...
  21. H

FPS artırmak için ne önerirsiniz

merhaba arkadaşlar bazı oyunlarda çok az fps alıyorum .i54210U işlemci,8gb ddr3 ram,amd radeon r5m230 2gb vramli ekran kartım var fps imin artması için öneriler verebilirmisiniz.
  22. H

Overclock

Merhaba arkadaşlar ben bazı oyunlarda fpsi mi artırmak için overclock yapmayı düşünüyorum. Ekran kartım amd radeon r5m230 Ramim 8gb ddr3 ram şuanda ekran kartı 850 mhz maximum 950 ye çıkabiliyor. Ramim 900de en fazla 1000 mhz ye çıkabiliyor ne kadar artırmalıyım bilen var mı 1610288561...
  23. H

Lenovo Lancer 5A2 Chipset Driver

Malesef en yeni sürümünü lebovp yapmadığı için sorunlar yaşıyorum hala
  24. H

Hocam çok teşekkür ederim
  25. H

Arkadaşlar aygıt yöneticisinde bs denetleyicisi nin yanında sarı ünlem var sanırım chipset kurmam lazım windows 8.1 anakartım lenovo lancer 5A2 nereden güncel chipset bulabilirim ben bulamadım saatlerdir link atma şansınız var mı
  26. H

Sıfırlandı herşey.

Hocam dediğiniz şeyi yapamadım hangi yönergeleri izlemem gerektiğini yazar mısınız
  27. H

Sıfırlandı herşey.

Teşekkür ederim hocam
  28. H

Sıfırlandı herşey.

Knkcım şimdi sırası ile söyler misin önce anakartımı yoksa irternet driverini mı kuram
  29. H

Sıfırlandı herşey.

Knk cım ordan bakıp bulamadım biraz araştırdım anakart (Lenovo Lancer 5A2) 1608718102 Şimdi ne yapmam gerek
  30. H

Sıfırlandı herşey.

Kaç tl olur bilginiz var mı 1608676411 Tm söyleyeyim sabah
  31. H

Sıfırlandı herşey.

Pc sıfırlandığı için bilmiyorum nerden bakılıyo
  32. H

Sıfırlandı herşey.

Arkadaşlar irternet e bağlanmıyo nası driverleri kurcam 1608674745 Ethernet kablosu nerde satılır
  33. H

Sıfırlandı herşey.

Arkadaşlar ben laptobumu windows 8.1 den 10a yükselttüm beğenmedim sonra tekrae 8.1 kurdum tabi kurmadan öbce pcyi fabrika ayarlarına döndürüp kurdum şimdi herşey gitti hatta ağ driveri bile irternete bağlanmıyo pc geri getirme şansım var mı driverleri falan
  34. H

Leptop ekran dalgalanması

Knk cım ben sadece pcciye götürdüm o söktü taktı içindeki kablolardan anlamıyom ki bakınca ama sadece.1 Oyunda oldu için windows sürümüyle alakalı gibi
  35. H

Knk video youtubeye yüklenmiyor şimdi windows 8.1 i kurup format atcam bide o zmn devam ederse tekrar uğraşırım videoya olurmu
  36. H

Adrenalin

Birkaç yere yazdım kendini dövdür diyolar iyğ bi dayak yemen lazım felan diyolar ? aslında bi yensem kontrol etmeyi
  37. H

Adrenalin

Kavga yanlış yazmışım ??
  38. H

Adrenalin

Bir kompozisyon okuyacağımda münazarada insanların karşısına çılınca adrenalinden dolayıok heyecanlanıyorum yapmk istediğim şeyi yapmıyorum heyecandan veya lavga anında bna engel oluyor adrenalin bundan dolayı 1 münazarayı kaybettik lavgada dayak da yedim ne yapmalıyım arkadaşlar
  39. H

bu videodaki gibi hatta bu video dakinin 2 3 katı gibi düşün dostum 1607543497 0.17 0.18 inci saniyedeki gibi düşün dostum
  40. H

Video veya resim kaldırmıyor ben en iyisi sözle anlatayım ekranda bir kesik çizgi var aşağıdan yukarıya doğru fekan gidiyor ve fena titreme oluyor oynanmıyır oyun
  41. H

200 tl ye kaç vergi öderim

Hiç vergisiz aldıysan tüm vergilerle en az 150 170 ödersin 1607332047 Üstüne ürünün fiyarıyla 350 400 arası bişe olur vergilerle
  42. H

Driver kurulu 1607327770 Eğer dosya büyüklüğü nü site kaldırırsa atacağım inşallah
  43. H

Cevap veren yok mu
  44. H

Oyun da ekran dalgalanması

Ama önceden dalgalanma yoktu aniden başladı şimdi windows 10dan ise 8. 1 düşünce geçer mi 1607257007 Veya bilgisayarcıya götürüp söktürüp taktırsam tekrar
  45. H

Nasıl düşük geldi windows 10un istediği 64 bit için 2gbram bende 8gb var 1 ghz işlemci istiyor bende 1.8-2.6 ghz işlemci 20 30 gb alan istiyo bende 1tb hdd var 1607256275 Birde söylemeyi unuttum dalgalanma sadece 1 oyunda oluyor
  46. H

İşlemcim i54210u 8gb ddr3 ram 2 ekran kartı var biri intel hd 4400 diğeri amd radeon hd8500m 60hz leptop monitörü
  47. H

Merhaba benim leptopta mount and blade warband oynuyorum önceden sıkıntı yoktu windows 8.1den 10a geçtim o arada leptobun termal macun sürdürmek ve fanı temizletmek için bilgisayarcıya gittim komple söktü ve taktı vs sonea oyuna gürdüm ve felaket bir dalgalanma var böyle bir çizgi var yukarıdan...
  48. H

Merhaba benim leptopta mount and blade warband oynuyorum önceden sıkıntı yoktu windows 8.1den 10a geçtim o arada leptobun termal macun sürdürmek ve fanı temizletmek için bilgisayarcıya gittim komple söktü ve taktı vs sonea oyuna gürdüm ve felaket bir dalgalanma var böyle bir çizgi var yukarıdan...
  49. H

Leptop ekran kartı aktiflik sorunu

Teşekkür ederim ??
  50. H

Kardeş masaüstünü seçince oyunum gözükmüyor ne yapmalıyım 1607199413 Ne yapmalıyım
  51. H

Kardeş videosunu çektim sanırım intel hariciyi kullanıyo pc 1607197370 1607197476 Kardeşim attım resmi genelde %50 ila 95 arası kullanıyo 1607197494 Dahili amd yi kullanmak için ne yapmalıyım
  52. H

Tamam atacağım oyuna girince amd nin kini
  53. H

İşte bende 2 tane var hangisine bakayım 1607151093 Ve burdan eğer gpu sendeki gibi %15 %20 ise oyunda aktif mi demektir
  54. H

Nasıl bakılıyor yani görev yöneticisini çalıştırdığımda neye bakcam aktiflik için
  55. H

Merhaba benim leptopta 2 ekran a kartı var biri harici intel hd graphics diğer amd reason hd 8500m önceden amd oldupunu bilmiyodum amdnin driverini kurdum mount and blade warband ı intel hd graphics ile ortalama max ayarlarda 20-80 fps arası oluyodu amd nin driverini kurdum sonra warbanda girdim...
  56. H

Ekran kartı aktifliği

Merhaba benim leptopta 2 ekran a kartı var biri harici intel hd graphics diğer amd reason hd 8500m önceden amd oldupunu bilmiyodum amdnin driverini kurdum mount and blade warband ı intel hd graphics ile ortalama max ayarlarda 20-80 fps arası oluyodu amd nin driverini kurdum sonra warbanda...
  57. H

1300 TL Ekran Kartı Önerisi

Aga biraz araştırısan gtx 1050 ti yi bulabilirsin veya pazarlıklada olur ama hiç araştırmaya pazarlıpa gerek yok diyorsan gtx1050 alabilirsin
  58. H

Leptop ekran kartı bulma

Merhaba arkadaşlar direkt konuya gireyim. Leptobuma format atıldı ve driverler silindi herşeyi yükledim dahili ekran kartı kaldı dxdiag ve aygıt yöneticisinde Amd Hd8500m CpuZ programında ise Amd r5 230 gösteriyor hangi ekran kartının driverini kurayım amd hd 8500m mi yoksa amd r5 230 mu??
  59. H

Laptop görüntü yenileme sorunu

Yani bilgisayarcıya götürüp yeniden söktürüp taktırayım mı. Orda bir tane daha vida vardı ama aynı gibiydi 2sü faeklı dedi 1 tanesini takmadı bilmiyorum yani
  60. H

Oyun oynarken sanki ekran titriyor gibi bir çizgi dalgası var aşağıya doşru sürekli inio çıkıyo sanki fps düşük gibi ama değil. Hani bişey titreyince net gözükmez ya bulanık gözükür öyle diyim. 1606601767
  61. H

Lenovo g50-70
  62. H

Merhaba bugün bilgisayarcıya gittim termal macun sürdü tüm parçaları söküp fanı temizleyio tekrar taktı vs sonra her zaman ki oyunuma girdim bive ekran titremeye başladı böyle sürekli titriyor fos yüksek olduğu halds monitörle alakalı feğil daha dün hiç titreme yoktu neden olmuş olabilir çözümü...
  63. H

Laptop harici ekran kartı sorunu

Merhabalar lenovo laptobumda 2 ekran kartı var biri intel hd diğeri amd readon amdyi oyınlarda kullanmak için amd catalyst control center kurdum sonra ordan oyun ekleye tıklayınca çok zararlı hatası veriyor halbuki steamden indirdim oyunu ne yapmalıyım
  64. H

Çalınan hesap

Merhabalar ben sürekli kafa topu 2 oynarım 3 gün önce hesabıma 2 kişi girmiş ve şifreti değiştirmiş o kişiler kafatopu 2 hesabıma girmişler ismimi değiştirmişler vs bende uğraştım şifreyi değiştirdim. Spnea bugün tekrar girdim ve adam tekrardan oyunumu oynamış oyun hesbaımı o adamdan nasıl...
  65. H

Çalınan hesab

Değiştirdim ma değiştirdikten sonrada girmiş hesaba 20.17de değiştirdim 20.37 de giriş yapmış hesabıma bir kaç şey satın almış
  66. H

Çalınan hesab

Merhabalar ben sürekli kafa topu 2 oynarım 3 gün önce hesabıma 2 kişi girmiş ve şifreti değiştirmiş o kişiler kafatopu 2 hesabıma girmişler ismimi değiştirmişler vs bende uğraştım şifreyi değiştirdim. Spnea bugün tekrar girdim ve adam tekrardan oyunumu oynamış oyun hesbaımı o adamdan nasıl...
  67. H

Bildiri

Merhaba ben pcden emulator oynamak istiyorum. Gameloopu indirdim şubg mobilde kurdum. Açılıyo ama ilk açıldığında emulator saptandı emulator kullanılıyorsa sen ve takım arkadaşların yalnızca emulator kullanan diğer kullanıcılarla eşleşebilirsimiz diye bildirim geliyo. Tamam a basıyorum ama o...
  68. H

PUBG Mobile Emulatör sorunu

Bendede pcden giriyom öyle yazıyo ama tamama basınca yazı gitmiyo ve öyle kalıyo oynayamıyom o yazı gitmediğin den dolayı be yapmalıyım