Arama sonuçlarınız

1. A

MSI Laptop Amazon'dan alınır mı?

Ya Türkiye ye gelmesi de sıkıntı gümrük vergisinin veririm de sorun çıkar ugrasamam 1606761258 Aslında bu leptopta alınabilir . https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t7-v19-7/
  2. A

Burda yani Türkiye'ye de rtx 2070 li notbook 13000 TL gamebarajda
  3. A

Yani Türkiye'ye getirsem yine bu 20000 TL yu bulur mu ? 1606649239 Hangi modeli aldın ben monster a baktım da hep Çin'den geliyormuş parçaları sadece işlemcisi Türkiye'de miş bide ölü piksel çıkıyormuş panalde .
  4. A

Ya ben alırsam iyi birşey almam lazım 1606589071 Ya da ben en iyi RTX 3000 serisi leptopları beklim yapçak birşey yok .bide 11 nesil işlemciler cikcak ben onları beklim.
  5. A

O özelikle göre yok sen bana 1 tane gaming notbook onerturkiyede aynı model olsa onu alirimda yok işte o model
  6. A

Ne yaptın knk Amazon'un sayfasında 200-400 arası diyor dolar tabi
  7. A

Ekstra vergisi kaç TL yada dolar olur 1606586459 Öylede bu Amerika dan geliyor ya oradaki bilgisayarlar oraya özel yapılıyor mesajla ben alsam da şarj soketi deyşik miş bide buradaki wat la oradaki yani amerikadaki wat da aynı olmayabilir bilgisayarı yapabilirsin bide garanti dışı oluyor...
  8. A

Nasıl yani satıcı Amazon alsam herhangi bir sorun oluşur mu bide kaç günde gelir
  9. A

Türkiye de bu model yok Türkiye deki bilgisayarlarda ya sistemi düşük yada çok pahali
  10. A

Vergilerle beraber 1700 dolar Türkiye'de böyle bir notebook 20000 TL civarı 1606572361 alacağım notbook bu Türkiye'de nereden baksan 20000 TL
  11. A

Meraba ben amazon.com dan bir gaming leptop almak istiyorum leptop un fiyatı 1400 dolar kargoyla 1700 dolar alsam leptop gelirmi dolandirilma ihtimalim var mı bide kaç günde gelir alacağım bilgisayar modeli bu MSI GL65 Leopard 10SFK-062 (leptop alma o parayla masaüstü al demeyin )