Arama sonuçlarınız

1. F

Bootloader kilidini açmak IMEI'yi siler mi?

Hocam iyi günler bi sorum olacakti benim telefon redmi note 11 e kaçak imei atılmış ve bootloader kilidi açılmış kilidi kapatirsak herhangi bir sorun oluşur mu veya imei gider mi
  2. F

S Alamıyorum

kanka adam mide geldi 2 sv yeye kadar midde kaldı sonra adc indi küfürler falan ayar oldum totem attım baya totemde kırdım A+ vermiş
  3. F

S Alamıyorum

8 kill alan sylas peki minyonumda 135 flandu
  4. F

S Alamıyorum

Arkadaşlar görüntüleri bıraktım peki neden s alamadim bu maç 8 kill i olan kufur eden feed licem diyem sylas bile aldi ben neden Alamadım bilgisi olan varmi Kayn da aldi Bana vermiyor arkadaş 1607026029 1607026166 dosya ekle demistim neden gelmedi acaba 1607026194 1607026412 Resim birakamadim...
  5. F

S Alamıyorum

Dostum mesajları okumadım galiba takımı taşıdım 2 ejder aldım solo baron aldım canım eksilmedi kill olum oranım gayet iykydi vermedi yani
  6. F

csgo.exe hata verdi

bendede oyun yükleme de değil oyunu açma safhasında olmuştu zaten 1605559093 Sende biseyler çakışıyor olabilir ama bak
  7. F

En sevdiğiniz oyun ne?

keske sistem kaldirsada oynasam
  8. F

csgo.exe hata verdi

bende şöyle birsey oldu xsgoya HER zamanki gibi girmeye çalıştım oynaya basıyorrdum oyunda gibi gösterip tekrar atıyordu ekrana bisey gelmeden sonra baya şeyler denedim Ama açamadım sonra harddiskimi değiştirip ssd aldım fps artışı yaşadım ve oyun acildi
  9. F

S Alamıyorum

Bitek bana vermiyor herhalde
  10. F

S Alamıyorum

Evet onu izledim sanırım ama denedim başarılı olmamıştı sanırım 1605558100 Birkere S Almıştım ondada sandık vermedi mesela 1605558140 S almak için 5 sv olmak mı gerekiyor acaba
  11. F

32 Biti 64 bit yapmak

Anladım yanlış anlamışım sadece
  12. F

S Alamıyorum

Jax Solo herosu Ozaman midde jax oynayıp skorum iyi olursa muhtemelen alırım 1605557829 Mesela talon ile Oynarken diğer koridorlara roam atıyordum beni hangi koridor sanıyor
  13. F

32 Biti 64 bit yapmak

Bilmiyormus ya kac bit olduğunu oynadıysa problemi çabucak çözülsün diye yazdım yani neyine gerek yok??
  14. F

S Alamıyorum

Yani jax ile midde oynarsam??
  15. F

S Alamıyorum

33
  16. F

S Alamıyorum

1 Defa Dereceli girdim
  17. F

Hangisi seçilmeli?

Bütçe?
  18. F

S Alamıyorum

yuumi oynamayı sevmiyorum ya
  19. F

S Alamıyorum

önceki aldığım s dede oyunu erken bitirmistim ama jax Late karakteri yani bilemiyorum 1605556498 Evet gruptan aldığındada vermiyor
  20. F

S Alamıyorum

Evet nasıl s alacagim üstelik birkere s Aldım ve sandık vermedi 1605556402 Sandık vermiyor abi takımdan biri s alsa bile
  21. F

S Alamıyorum

Peki orman Jax yapsam 1605556261 Jax zaten soloda oynanıyor 1605556286 Ve hep diğer koridor lara roam Attım
  22. F

S Alamıyorum

oyunu 20 dakikada bitirme imkanım vardı ama bitirmedim kill almak için uzattım 1605556165 Reis Soloda jax oynadım...
  23. F

S Alamıyorum

S Aldım birkere ondada sandık vermedi 1605556050 ff mi verdiler
  24. F

S Alamıyorum

Reis 21 kill 6 ölme 12 asist var takımı taşıyorum tek atıyorum önüme gelene 184 minyonum var 45k hasar var dakika 35 Yani tek başıma baron aldım ejder aldım daha ne yapmalıyım
  25. F

Laptop Seçimi

Dolar olmuş 7.71 pc toplanmaz ;D 1605555637 120 hz alıp donanımı orta kalitede alabilirsen güzel olabilir
  26. F

Laptop Seçimi

Reis bence şuan hiç alma derim birwz daha düşsün dolar
  27. F

S Alamıyorum

Selamun Aleyküm beyler ne kadsr iyi oynarsam oynayayım S Alamıyorum 1 aydır oyunu taşıyorum skorum gayet iyi fakat s Alamıyorum
  28. F

Elim ve Ayağım aşırı soğuk

Olmadi en kısa sürede giderim ya
  29. F

Haklısın
  30. F

sağlık ocağına gitsem olur mu yoksa devlet hastanesi veya çocuk doktoru mu? 1605554123 bendede yazın soğuk terliyordu elim ama şimdi yok
  31. F

Ne sorun var acaba merak ediyorum
  32. F

Son 1 yıla kadar hiçbir sıkıntım yoktu fakat son 1 yildan beri elim ve ayaklarım çok soğuk oluyor yazın bile ama yazın bazen normal oluyor ama bazende soğuk oluyor elimde dahil hava sıcak olmasına dahil şuan baya soğuk Ayağım tabanı özellikle elimde soğuk vücudumun geri kalan yerleri sıcak yani