Arama sonuçlarınız

1. A

Yardım 1660ti + 17050h Sekiro FPS Problemi

İşlemci: i7 10750H Ekran kartı: 1660Ti Ram : 8 GB (Laptop-Asus Rog Strix g15) Sekiro - Turbo Modu: Çözünürlük: 1960x1080 High: 15-20 fps Medium: 18-23 fps Low: 18-25 fps Hocam bütün ekran ayarları kontrollerini yaptım. NVIDIA Denetim Masası'ndan bile perfomansı maxa çektim yok yine olmuyor 20...
  2. A

CPU sıcaklığı 90-95 derece ?

Merhaba arkadaşlar dota 2 oynarken GPU 80 derecelere çıkarken CPU 95 derecelere çıkıyor. (Turbo modunda) Normal değil galiba ? Acaba laptopuma bana satmadan önce overclock mı yaptılar sizce ? Sıcaklığı düşürmek için ne yapmalıyım?
  3. A

Laptopuma overclock yapıldığını yapılmadığını nasıl anlarım?

Armour crate'de CPU sıcaklık 80ler üzerinde dönerken bi keresinde 98e çıktı ani olarak sonra ani olarak 80lere düştü. O yüzden korktum . overclock yapılmış mı laptopa diye. Yardımcı olur musunuz? overclock hiç yapmadım, msi afterburner hiç kullanmadım.
  4. A

sRGB - NTSC oranlarına nereden bakılır ?

Yeni laptopum olduğu için şuan sRGB ve NTSC oranlarına bakmak istiyorum, nereden bakılır? Biliyor musunuz?
  5. A

1660Ti+i7 10750H ile AC : Odyssey'de Düşük Fps Almak ?

İşlemci: i7 10750H Ekran kartı: 1660Ti Ram : 8 GB (Laptop) AC: Odyssey - Turbo Modu: Low : 60 FPS Medium : 58 FPS High : 55 FPS Very High : 50 FPS Ultra : 45 FPS alıyorum. Sizce bunlar normal mı ? ultra ayarında 65-70 felan bekliyordum? ? NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti (Laptop) - AC: Odyssey...
  6. A

Laptop Sıcaklık Değerleri Normal Mı

CPU boş yükte 45-60 arası sıcaklıkta geziyor.(Performance Modu) GPU boş yükte 45 gibi sıcaklıkta geziyor.(Performance Modu) CPU Assassin's Creed : Odyssey oynanışında 60-82 arası sıcaklıkta geziyor.(Turbo Modu) GPU Assassin's Creed : Odyssey oynanışında 53-60 arası sıcaklıkta geziyor.(Turbo...
  7. A

Armour Create'de CPU sıcaklık hep 70 gösteriyor ve GPU sıcaklık göstermiyor

Arkadaşlar hiçbir oyunda olmama rağmen armour create'de cpu sıcaklığı hep 70 olarak gösteriyor güncellemiyor sanırım yani buglu galiba. Bir de GPU sıcaklık değeri göstermiyor Ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?
  8. A

Gaming laptop hangi marketten alayım sizce ?

Selam arkadaşlar. Gaming laptop almak istiyorum ,peşin nakit ödeme seçeneğim var sadece. (Kredi kartım yok (öğrenciyim)) Monster alacaktım ancak kendi mağazasından satın alamıyormuşum ve de internetten sipariş edersem kapıda peşin nakit ödeme yapamıyormuşum. Hayallerim düştü. Hepsiburada da...
  9. A

En çok ağırlık verdiğiniz felsefi görüşünüz nedir?Anket.

Rasyonalizm(Akılcılık): Bilginin doğruluğunun duyum ve deneyimde değil, düşüncede ve zihinde temellendirilebileceğini savunur. Düalizm: Genellikle birbirine karşı çıkan iki temel kavramın var olduğuna dair ahlaki veya ruhsal inanç olduğunu savunur Hümanizm(İnsancılık): İnsancılık anlamına...
  10. A

Darboğazlık oluşmaz mı ?

Merhaba arkadaşlar, Bir laptop için 1660ti ve ryzen 9 4900h , 16 GB ram darboğazlık oluşur mu , olmuşmaz mı ? Neden oluşur ve ya oluşmaz söyler misiniz ?
  11. A

En İyi F/P Gaming Laptop Markası/Modeli ?

En İyi Gaming Laptop Marka/Model
  12. A

Bir laptopta mxm slotu olup olmadığını nasıl anlayabilirim ?

Merhaba arkadaşlar. Bu laptop modellerinde mxm slotu bulunmakta mıdır ? Lenovo Legion Asus Tuf Asus Rog Strix MSI GF MSI GL Monster Tulpar Lenovo Ideapad Gaming HP Pavillion HP Omen Bu laptop marka-modellerini kullanan arkadaşlar mxm slotu olup olmadığını söyleyebilir mi ?
  13. A

10k-13.5k gaming laptop önerisi

10k-13.5k arası bütçeyle aşağıdakilerden hangi laptopu alsam daha mantıklı olur ? https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t5-v20-1/...