Arama sonuçlarınız

1. B

Bilgisayarım elektrik faturasına kaç TL etki eder ? Cevaplarınız çok önemli

Merhaba arkadaşlar hepinize selamlar; Vatan PC de topladığım bilgisayar bu şekilde orda ki adam günlük 8 saat kullanımda aylık faturaya etkisi 150 TL gibi bişey olur dedi. Ben 4 saat kullanacağım buna göre 75 TL fatura gelmesi gerekiyor. Fakat cooler master sitesinden bilgisayarımın watt ını...
  2. B

PC topluyorum yardımınızı istiyorum

Bi arkadaş 10400F işlemci atınca 3600 vs 10400 e baktım 10400 4-5 FPS daha fazla alıyor her oyunda siz ne dersiniz
  3. B

Dostum bunda 80 plus olmaması ne gibi etki eder
  4. B

Arada 20 tl fark var dostum
  5. B

Arkadaşlar peki bunlardan hangisi ? 10 sene sonra ilk defa bilgisayarım oluyor o yüzden fazla soruyorum kusura bakmayın. Hangi anakartı önerirsiniz MSI B450M-A PRO MAX 3466mhz(OC) M.2 AM4 mATX Anakart GIGABYTE B450M S2H AMD B450 Socket AM4 DDR4 3466MHz(O.C.) M.2 USB 3.1 Anakart
  6. B

Bütçem 8000 TL
  7. B

Arkadaşlar bazı arkadaşlar 2060 ın daha iyi olacağı yönünde yorumlar yaptılar. Ama youtube dan 10 oyun testinde 5600 daha fazla fps aldığını gördüm. Son kez zahmet olmazsa hangisini derseniz EVGA GeForce RTX 2060 KO GAMING 6GB GDDR6 192 Bit Sapphire Pulse AMD RX 5600 XT 6GB 192Bit GDDR6 (DX12)
  8. B

Şimdi google dan baktım da oyunlarda siyah ekran alan çok insan var sen bana ne önerirsin şuan çok kafama takıldı :)
  9. B

dostum bunu görmemiştim arada zaten 40 tl fark var şuan seninki ile değiştirdim teşekkür derim :) 1605383550 Dostum sen hangi işlemciyi önerirsin. 3600 ısınır deedi 6 çekirdek vs şeyler dedi
  10. B

evet arkadaşlar merhabalar. benim kendi dizdiğim sistem ile vatan ccomputer a gittim ve orda ki çalışanda kendi sistemini dizdi ve bana düşün dedi. kendisininkinin daha iyi olduğunu söyledi. sizin fikirleriniz çok önemli yorumlarınızı esirgemeyin. vatan computer çalışanının topladığı sistem...