Arama sonuçlarınız

1. P

200-300 Tl Mouse Önerisi

Öncelikle merhaba benim şu an kullandığım rampage specter modeli kablosuz bi mouse um var. Keşke kablosuz almasaydım diyorum şu an ve ayrıca ben dpi az kullanan birisiyim hassasiyet de aynı şekilde az. Dolayısıyla arkamdaki birine dönmek için 3 tur attırmam gerekiyo fareyi ve hızlıca attırırken...
  2. P

Msi afterburner ekran kartı 0 derece gösteriyor ve çoğu şey kapalı

Arkadaşımın laptopunda ısınma meydana geldi bana danıştı. Başka bi programdan 97 derece olduğunu görmüş ama bu programda çoğu şeyi göremiyor fotoyu attım. Nedeni nedir
  3. P

Artics 1 bim kulaklık .

Bugün bu kulaklığı aldım eve getirdim kullanmaya başladım fakat 2 jack girişini de arka panele doğru şekilde takmama rağmen çalışmıyorlar. Monitöre taktığımda ise kulaklık çalışıyor sadece.ne yapmam lazım
  4. P

Apple kulaklık mikrofonu bilgisayarımda çalışmıyor

merhabalar masaüstü bilgisayarımda mikrofonu içinde olan kamera kullanıyorum ayrı bi mikrofon almadım. sesim kötü geliyor ve kulaklık olarak apple kulak içi kulaklığı kullanıyorum ama mikrofonu çalışmıyor bilgisayarda. nasıl aktifleştirebilirim ses ayarlarında da algılamıyo
  5. P

Agrou gibi düşük sistem gereksinimli bi oyunda gereksiz gpu sıcaklığı

merhaba millet rtx 2060 ekran kartımla gta 5 te 70 75 derece üstüne çıkmazken agrou gibi sistemi zorlamayan bi oyun nedense çok ısıtıyor ekran kartını 75 80 e çıkıyor . neden olabilir sizce
  6. P

gta 5 social club hesabından çıkma epic games

merhabalar gta 5 oynuyorum ama arkadaşımın hesabından ben bu hesaptaki social club hesabını kendi hesabımla girmek istiyorum yakın zamanda alacağım da kupon da varken alayım . mümkün mü? çünkü çıkış yap diye bir seçenek yok
  7. P

Takas konusu açmak yasak mı?

merhaba forum kurallarına baktım da eşya oyun vs. istemek yasaktır diyor. peki takas konusu açabilir miyiz? gta 5li epic games hesabı lazım birkaç hafta önce böyle bi konu açmıştım o zamanlar kuralları vs. pek bilmiyodum sonradan gördüm yorumları satmak için değil oynamak için istiyorum elimde...
  8. P

Rtx 2060 i5 9400f li sistem gpu kullanımı

Merhaba millet yaşadığım bi sorunu anlatıcam bu sorun gta 5 de oldu gpu kullanımı çok düşük tam performans alamadığımı düşünüyorum afterburner dan overclock denedim birşey değişmedi ki zaten bu işlemci ile yapılmıyormuş. Afterburner ı silip yükledikten sonra fps artışı oldu 80 90 lara çıktı...
  9. P

İ5 9400f vs 10400f

Merhaba millet şu an çok garip bi durum içerisindeyim. Sistemimde rtx 2060 i5 9400 f var ultra ayarlarda gta 5 te 60 fps civarlarında alabiliyorum. Bir videoya bakmıştım 1660 super i5 10400f ile 100 120 fps alıyor adam. Sizce bu mümkün mü ki bu iki işlemci arasında fiyat farkı bile yok nerdeyse
  10. P

gta 5 offline mode sorunu

çözüm arıyorum ne yapmalıyım
  11. P

Gta 5 rockstar games sorunu

Millet sabahtan beri uğraşıyorum önce online a giremedim offline mod hatası verdi vpnle de denedim olmadı . Sonra rockstar games i sildim ve tekrar yükledim vu sefer de yanıt vermiyor dedi belgelerden rockstar gamesi sildim tekrar girdim gene olmadı.. yani çözümlerin çoğunu uyguladım fakat sonuç...
  12. P

Gta 5 olan epic hesabı gerekli

Merhaba millet bir süredir gta 5 oynuyorum fakat arkadaşımın hesabıydı ben ücretsizken alamamıştım ve şu an hesabı aldı :/ bana bilgilerini değişebileceğim bi hesap gerek verebilecek olan var mı ?
  13. P

Gta 5 offline mod hatası

gördüğünüz üzere offline gözüküyor nasıl düzelticez
  14. P

8 gb ram var 5 ini kullanıyor

millet arkadaşımın 8gb rami var süreklü yüzde 50 si kullanılıyor nerdeyse hiç bişe açık değilken. ne yapmalıyız verilere girdiğimizde 5 gbın 3 ünü önbellek kullanıyor galiba
  15. P

+18 reklamlar

millet babamın telefonunda +18 reklamlar çıkıyor . kardeşim +18 sitelere girmiş. bu bildirimleri engellesek yeterli olur mu sıfırlamamıza gerek var mı ?
  16. P

5ghz yapmaya çalışırken bozdum interneti

merhabalar modemim hem 2.4 ghz hem 5.0 ghz destekliyor . bende modem arayüzüne girdim reset attıktan sonra birkaç şey kurcaladım otomatik ağ geçişini kapatmıştım sanırsam ve 2.4 ghzyi kapattım. biliyorum hiç bi bilgim olmadan yaptım saçmalık yaptım . 5.0 ghz açıktı en son sonra internet gitti ve...
  17. P

Rtx 2060 ve 2060 ventus farkı

Merhabalar ben rtx 2060 ventus fps test bulmak istiyorum ama kimse bu ekran kartının testini yapmıyor rtx 2060 ve 2060 Super var sadece . Neden yapılmıyor 1607637056 https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-rtx-2060-ventus-xs-6g-gddr6-192bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html
  18. P

Fortnite stw

fortnite yüklemek istiyorum ama sadece save the world modunu . imkanı var mıdır ? battle royale yüklemeden sadece stw paketini yüklemek? stw aldım bu arada çok önceden
  19. P

Bilgisayar kasasına darbe

kardeşim sinir olup kasaya yumruk attı cam olmayan kısma (arka kısma) şu an bi sorun gözükmüyor ama sonradan olur mu ? 8 yaşında kendisi kulaklığı vermedim diye bilgisayara vurdu sert bi şekilde :/
  20. P

Wifi adaptör

Merhabalar. Bi konu üzerinde kafayı yemek üzereyim resmen. Wifi adaptörleri... Her forumda öneri istiyorum ama karşılığında kablolu bağlantı öneriyolar fakat kablo çekemem . Şu anki adaptörümde sürekli kopmalar oluyor yüksek ping oluyor internette sıkıntı yok adaptörden kaynaklı şekilde. ASUS...
  21. P

USB Wifi Adaptör Önerisi

300 tl aşmayacak şekilde wifi usb adaptör lazım internetten sipariş vericem uzak menzilli kaliteli bir adaptör önerir misiniz
  22. P

Fps sabit kaldı

Fps 120 ye sabit kaldı 300 fps bile alabilecek bi pcde oynuyorum ama 120 nin üstüne çıkmıyo fps sınırı sınırsız ama 120 ye sabit kaldı tam ekran oynayınca 165 fps de sabit çerçevesize geçince 120 fps sabit kalıyor nasıl düzeltebilirim
  23. P

Wifi adaptörü sorunu

Modem biraz uzakta ve ben masaüstü bilgisayarda wifi adaptörü kullanıyorum wifi a bağlanabilmek için.4 diş çekiyor ve çok sık durduk yere internet gidiyo ne yapmam lazım En sık indirme yaparken oluyor 30 saniyede bir gidiyor geliyor 1606847062 Örnek: 4dişken 1 e düşüyor ve tamamen gidiyor...
  24. P

Cheat Engine Hızlı indirme

Arkadaşlar benim internetim biraz yavaştı. Tesadüfen bir videoya denk geldim adam cheat engine yükleyip bir ayar yapıyor ve hızı 10 mb a yükseliyor bu bende de işe yaradı fakat bunun bi sıkıntısı olur mu merak ediyorum bu konuda bilgi sahibi arkadaşıma sordum olmaz dedi ama sizden de cevap almak...
  25. P

Papara 1.35 tl lazım

Birşey alacağım fakat 1 lira 35 kuruş eksik. Varsa paparası olan atabilir mi ? Şu atmye gidemeyeceğim en azından ne kadar varsa atın acil no : Dilenci değilim 1605703467 Eğer biri atarsa bu yorumu düzenleyeceğim
  26. P

Wifi adaptörümün sinyal gücünü arttırmak için ne yapmalıyım

Merhaba. Kasada wifi eklentisi olmadığı için ayrı olarak wifi adaptörü aldık fakat bu sefer de wifi kesilip duruyor. Genelde durduk yere olmuyor.bi uygulamaya girdiğinde oluyor. Bunu düzeltmek için ne yapılmalı var mı çözümü
  27. P

Kulaklık USB Sorusu

Bu gün bi kulaklık aldım. İçinde USB yoktu. Hem kablolu hem kablosuz kullanılıyormuş kablosuz için kulaklık şarj aleti var fakat usb yok. Bluetooth da değil kulaklığın içinde bir ses geliyor acaba o mu diye merak ediyorum .genelde usb nerede bulunur ? Yardımcı olursanız sevinirim:) 1605644992...
  28. P

Wifi adaptörü

Merhaba bu gün pcmi kurdum masaüstü.kasada wifi eklentisi olmadığı için wifi adaptörü aldık. Taktık usb girişine .4 sinyal çekiyor ve her 5 10 dakikada bir internet gidiyor ve bu çok rahatsız edici. Ne yapmalıyım 1605557486 Genelde google chrome ve discorda girerken oldu bilmem alakası var mı...
  29. P

Topladığım PC yarın gelecek geldikten sonra ne yapmalıyım

Merhaba millet . Bu gün aldığım toplama kasayı yarın gidip elden alacağız.eve getirdikten sonra ne yapmalıyım? Neleri kontrol etmeliyim yardımcı olursanız sevinirim.İyi akşamlar..
  30. P

Pc öneri

Merhabalar bu hafta içinde itopyadan hazır kasa pc alacağım. Bütçe 5-6 k . Rust ,ark gta V gibi oyunları iyi grafiklerle kasmadan oynamak istiyorum. Monitör ve diğer ekipmanlar için ayrı bütçe ayırdım kasa için 5 6 arası fiyat performans önerir misiniz