Arama sonuçlarınız

1. BombaLIAtom16

Öneri Ek 8gb Ram

Dizüstü bilgisayarıma ek 8gb ram daha takmak istiyorum ancak bu konular hakkında bilgim yok fotoğrafları bırakıyorum.
  2. BombaLIAtom16

Öneri Havit Gamenote H2002P

Havit Gamenote H2002P 749 tl fiyata alınırmı?Bu fiyat bandında ne kulaklıklar önerirsiniz?Bu kulaklığı almayı düşünüyorum.
  3. BombaLIAtom16

Soru Sistem soğutma ilkesi yok

başlıktaki gibi sistem soğutma ilkesi yok sadece 2 tabe var.En düşük işlemci durumu ve en yüksek bilen varmı nasıl etken edilgen değiştirebilirim
  4. BombaLIAtom16

Soru Uncharted PC

uncharted 4 ve dlc si geliyo ama 1 2 3. oyunu oynamamaış birsürü pc oyuncusu var bunlar pc ye gelirmi.Bi int den baktımda rtx3090 bile 26 fps lere düşüyor şaka gibi
  5. BombaLIAtom16

Soru God of War xbox

Merhaba god of War pc ye geliyor yani PS özel oyunu damgası kalktı.Yakın zamanda Xbox gamepass e Sony nin oyunu geldi diyorumki god of War xbox konsollarına gelirmi gamepass de olur
  6. BombaLIAtom16

Öneri Xbox series s vsPC

Merhaba bu yıl üniversiteye gideceğim elimde idarelik bi laptop var hafif oyunları açıyor ama cod warzone,RE Village,Sea of thives gibi sevdiğim çoğu oyunu açamıyor internetten biraz araştırdım series s gücünde laptoplar 10k civarı örnek verelim series s de warzone 120 fps çalışabiliyor ama...
  7. BombaLIAtom16

Yardım 75 derecede işlemcim 0.40GHz ye sabitleniyor

75 derecede işlemcim 0.40GHz ye sabitleniyor.Arkadaşlar gelip 75 derece çok yüksek sıcaklık bence yapmamalısın demenize gerek yok eski laptobumda iyiydi 95 derecede warzone oynuyordum 4 yıl boyunca hiçbir sorun çıkamdı bu laptopta herhalde GHz sabitleme var BD procot u kapatım ama o 100 dereceyi...
  8. BombaLIAtom16

Yardım Xbox oyunları

Merhaba bu sene sonunda xbox series s alıcam duruma göre xbox one s de aolabilir her neyse.Gamepass sistemi gayet iyi ama gamepass dışında kalan oyunlar neden bukadar pahalı örnek veriyorum Rdr2 steam de 299 tl iken xbox store da 469 tl çok fazla bir fiyat farkı var.Daha önce hiç konsol...
  9. BombaLIAtom16

Soru Gamepass dışındaki Xbox oyunlsrı

Merhaba bu yıl lise biticek ve üniversiteye geçeceğim elimde okul için idare edebilecek bi laptop var fakat oyunlar konusunda çokda iyi değil.Xbox series s yada düşük bi ihtimalde olsa Xbox one s almayı düşünüyorum.Gamepass harika bir sistem ama gamepass dışında kalan oyunlar pc ye göre çok...
  10. BombaLIAtom16

Soru Undervolt yaparken sorun yaşıyorum (trottle stop)

trottlestop ta fıvrl control kısmınca işlemcinin undervolt kısmına tıklanmıyor hani 39 38 37 core seçtiğimiz yerler nasıl seçebilirim
  11. BombaLIAtom16

İşlemci Hızımı Sabitleme

Merhaba benim işlemcimin ortalama performansı 1.30 yani turbo boost yapmadığım zaman sabit 1.30 da kalıyor buda oyunlarda yetmiyor.Turbo boostu açtığım zaman 3.90Ghz oluyor bu oyunlarda gayet yetiyor ama laptopu çok ısındırıyor benim laptopta 85 90 derecelere girdiğinde işlemci kendini soğutana...
  12. BombaLIAtom16

Valorant Açılmıyor!!!!

Arkadaşlar merhaba valorantı en son ice box geldiğinde oynadım sonra biraz ara verdim şimdi yüklediğimde oyun açılış ekranına geliyor mause bile donuyor alt f mü dersin ctrl alt deletemi dersin hiçbiri olmuyo anca laptobun kapama düpmesinden kapıyorum lütfen yardım edin
  13. BombaLIAtom16

Darboğaz nasıl geçer

Arkadaşlar uzatmayacağım bf1 online girdiğim zaman darboğaz oluyor biliyorum sistemim pek iyi değil ama nasıl oluyorsa 77 fps ye kadar görüyorum(darboğaz olunca 29 37arası oluyor) bunu nasıl düzeltebilirim çözünürlük yükseltince pekde farket miyor hatta daha fazla kasıyor denebilir.8gb 266gb ram...
  14. BombaLIAtom16

Fazla Ram

Merhaba arkadaşlar assasins creed 4 black flag yükledim her şey tamam da bir videodan yüklemeden önce kendi ekran kartımla gameplay izlemiştim yüksek ayarlarda 40 fps veriyordu bende 37 falan bunda sıkıntı yok ancak vidodaki ram kullanımı 2gb ila 3 gb arası kendimde baktığımda ise 4.700 mb ram...
  15. BombaLIAtom16

Opera GX vs Chrome

İlk çıktığından beri Opera GX ten çok memnunum RGB aydnlatması,whatsapp web,Discord u indirmeden konuşma yapmak.Twitch kanalları bilgilendirmesi kenar çubuğu ..... oldukça iyidi taki ram kullanımına bakana kadar odukça fazla ram kullanıyor size aynı sekmeleri chrome ile açarak göstereceğim lakin...
  16. BombaLIAtom16

Alacağım şeyin bana toplamda nekadara geliceğini bilmiyorum hiç aliexpress ten alışveriş yapmadım

https://www.aliexpress.com/item/32854092435.html?spm=a2g0o.detail.0.0.741a1456RCP1cl&gps-id=pcDetailBottomMoreThisSeller&scm=1007.13339.169870.0&scm_id=1007.13339.169870.0&scm-url=1007.13339.169870.0&pvid=1373adb9-dbff-4c8b-82e7-6fc50e541823&_t=gps-id:pcDetailBottomMoreThisSeller,scm-url:1007.133...
  17. BombaLIAtom16

CPU Ayarlama

Merhaba benim laptopta dengeli modu dengeli değil bildiğiniz max performans 3.90 ghz çalışıyor acayip ısınıyor güç tasarufuda çok düşük 1.20 ghz.Bana nihai performans (güç seçenekleri önermeyin) quickCPU uygulamasını kullanıyordum 2 ghz ye sabitliyordum son güncellemeden sonra 2 ghz ye...
  18. BombaLIAtom16

tekrar oluşması gerekiyormu

bulunduğum yerin etrafındaki gümüş,titanyum,bakır... bunları topladıktan sonra tamamen kayboluyor bu normalmi yoksa yeniden oluşmasımı gerek kaynağım kalmadı 500m uzağa gitmem gerekiyor
  19. BombaLIAtom16

Bunlar Gereklimi

bu dokuları yüklemesem ne olur.Sonradan geri yükleyebilirmiyim bilginiz varsa lütfen yazın
  20. BombaLIAtom16

Görüntülenen CPU değerleri normal mi?

arkada opera açık bukadar dalgalanma normalmi
  21. BombaLIAtom16

ekran kartı kullanımı

intelin kendisinde olan ekran kartının bukadar kullanılması normalmi
  22. BombaLIAtom16

Xbox GameBar

merhaba benim pc 60 hz yani oyunlarda 100 200 fps alıyım diye bir takıntım yok fakat xbox game bar uygulaması kullanışlı ve güzel.Ama merak ettiğim ksım bu uygulama fps mi nekadar düşürür 30 fps yi baz alsak mesela kapalıyken 30 sa açıkkan 20 lere kadar(10fps) düşürürmü
  23. BombaLIAtom16

Don`t Starve tüm dlc ler tr yama

arkadaşlar dont starve olmasına rağmen steam den yama nedense olmuyor ama steam deki modlar oluyor steamdaki yamayı bir şekilde indirdim doyalar elmimde fakat nereye atmam gerek bilmiyorum
  24. BombaLIAtom16

Google Drive vs Mega.nz

Arkadaşlar merhaba bulut sistemine geçeceğimde google drvive mı mega mı kararsız kadım.Ayrıca mega sürelimi yani belirli süreden sonra paralımı (ikisi içinde geçerli)
  25. BombaLIAtom16

assassin's creed origins save dosyası kurtarma

arkadaşlarassassin's creed origins i crackli indirdim ve 12 saat oynadım şimdi pc ye format atıcam save dosyasını alıp(nereden alınır bilmiyorum)formatlandıktan sonra aynı yerden indirip save yi atıp kaldığım yerden dvm edebilirmiyim Asıl soru save dosyası nasıl alınır
  26. BombaLIAtom16

assassin's creed origins

Arkadaşlar merhaba ben tam 12 saattir assassin's creed origins oynamışım.Hayatımda oynadığım en fazla süre(oyun sardı).Sıkıntı şu oyunu steam dan almadım crack indirdim ama bilgisayara acil format atmam gerek.Oyunun save dosyasını alsam (usb bellek) sonra sıfırlandıktan sonra aynı yerden indirim...
  27. BombaLIAtom16

Laptopta oyun 60 fps HDMI ile tv de 20 fps ???

Merhaba bende orta segment bir laptop var (intel i7 10.nesil 8gb ram 2 gb nvıdia mx330 ekran kartı) oyun laptopta 60fps çalışıyor ama tv ye bağladığımda 20 fps zor görüyor neden böyledir anlamadım bilginiz varmı
  28. BombaLIAtom16

PUBG LİTE Ayar sorusu

Merhaaba arkadaşlar pubg steam de envanterdeki 3d karakteri kapatma vardı bunu PUBG PC LİTE da bulamadım acil bulmam lazım bi bilginiz varmı 1605810983 Bu attığım foto pubg lite ama ben nekadar arasamda bulamadım 1605810994 Bende karakterin envanterde böyle olmasını istiyorum tab yapınca donma...
  29. BombaLIAtom16

60 Hz Mönitörde 60+ fps ???

Arkadaşlar merhaba benim monitörüm 60 Hz ama valorant da mesela sistemden dolayı 160 fps leri görüyor.Sorum şu 60 hz monitörüm olmasına rağmen 120 fps de oynasam bir şey değişişirmi (youtubede 144fps videolarda ekranda hızlı haraketlerde bulanıklaşma oluyor bende 160 fps de olmuyor ) bunu merak...
  30. BombaLIAtom16

i7 10. nesil işlemci en fazla1.30 GHz çalışıyor

İşlemcim i7 10. nesil fakat 1.30 ghz kullanıyor (4 lere kadar çıkması lazım) bu yüzden fps sistem yeten oyunlarda bile 30 fps
  31. BombaLIAtom16

Cs go fps sorunu

Merhabalar sistemim cs go ya gayet yetiyor fakat düşük ayarlarda 50 hatta çatışmada 29 fps alıyorum 8gb RAM 2 gb NVIDİA MX330 ekran kartı i7 10. nesil işlemci arkadaşlar program falan önermeyin sistemimin fps arttırma programı kurmadan en az 80 90 fps vermesi gerek ve ekran kartımı daha dün...