Arama sonuçlarınız

1. A

Bilgisayarı olan birine ihtiyacım var

İşler mobil kütüphanenin, çap yayınları 9. sınıf Anadolu biyoloji seti (pembe renkli bir kitap) ne ihtiyacım var. Bilgisayarım olmadığı için işler mobil uygulamasını kullanamıyorum (daha doğrusu istediğim kitap telefonda inmiyor). Bilgisayarı olan biri bu kitapı PDF'e çevirip benimle...
  2. A

Soru Casper VIA T-27 root atma

Casper VIA T-27 model android 4.4.4 KİTKAT tabletime root atmak istiyorum. Boatloader kilidi açık mı bilmiyorum. Bilgisayarsız nasıl rootlayabilirim? Daha önce birçok program ile denedim fakat rootlayamadım yardımcı olur musunuz?
  3. A

Yardım Arçelik TV

Arçelik televziyonumuzun arkasında fotoğraftaki girişler var bu grşlerden hangisi neye yarıyor detaylı anlatabilir misiniz?
  4. A

Casper VIA T-27 Tablet Android Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Casper marka VIA T-27model tabletim var yaklaşık 4-5 yıldır kullanıyorum güncelleme gelmiyor cihazın sertifikasız olduğunu yeni öğrendim acaba nasıl güncelleyebilirim cihaz android 4.4.4 kitkat. Android 5 Lollipop bile işimi görür yardımcı olursanız sevinirim ?
  5. A

Max 2500TL tablet önerisi

3-4Gb ram 32gb+ dahili hafıza Sd kart desteği Güçlü işlemci Cpu hızı yüksej 10inç+ Yüksek pil gücü Yüksek ekran çözünürlüğü Bilinen kaliteli markalar samsung huawei apple vb. Kamera fark etmez Sim desteği olmasada olur ama olursa daha iyi İnce kenarlı Tasarımı güzel 8 çekirdekli...