Arama sonuçlarınız

1. V

Ücretsiz,Filigransız Video Çekme Ve Edit Programı

başalıkta da görmüş oldduğunuz üzre filigransız video edit ve video çekme programı lazım önerilerinizi bekliyorum
  2. V

Fifa Mobile Hesabım Gitti Nası Geri Alırım

arkadaşlar fifa mobile oynuyorum.112 genlik bi hesabım var ve ben bunu facebooka bağladım .yanında birde yedek hesap vardı.86 genlik ama ben onu gmaile bağlamıştım. bu sabah baktığımda ise facebooktan oyuna giriş yaptığımda 112 genlik değil de 86 genlik yedek hesaba geçiş yapıyordu.nolur yardım...
  3. V

Şu Anda Nvidia Gpuya Bağlı Bir Ekran Kullanmıyorsunuz Hatası

laptop kullanıyorum.nvidia control panelini açmak istiyorum fakat bu hatayı veriyor
  4. V

Yayınlarda Hangi Oyunları Oynayabilirim?

sistem: 8 gb ram i5 1035g1 mx 110 500 gb ssd mobil ya da pc fark etmez youtubeda yayın yaparken hangi oyunları oynayabilirim
  5. V

Sunum Için Fon Müzik

bir sunum yapacağım,fon müziği önerileri
  6. V

1. Göktürk Devletinin Kısa Tanımı

arkadaşlar işte ne zman kurulduğu,ne zaman yıkıldığı,kurucusu,başkenti vb. bir metin yazar mısınız
  7. V

Zoomda Arkadaşlarla Yapılabilecek Aktiviteler

zoomda arkadaşlarımla neler yapabilirim?(oyun oyna demeyin oynamadığımız oyun kalmdı)
  8. V

call of duty 2 demo nasıl tam sürüm yapılır

fakir bir çocuk var.bilgisayarı çok eski call of duty 2 indirmek istiyor.parası yok ben alayım dedim kabul etmedi.gezginlerden demosunu indirmiş. nasıl tam yapabilir 1618583366 bundan ben de yararlanacağım aslında
  9. V

bu oyunun adı ne

bu linkte enesin oynadığı oyun nedir acaba?
  10. V

MCreator Virüslü mü?

MCreator indireceğim virüslü mü?
  11. V

Orucum bozuldu mu?

yanlışlıkla parmağımı ısırdım. ama sonra hemeen tükürüp tövbe ettim.orucum bozulmuş mudur?
  12. V

Doğum günü hediyesi

kardeşim 10 yyaşına girecek.Ona bir hediye almak istiyorum.önerilerinizi bekliyorum
  13. V

Oyun Önerisi

Silah oyunu,offline olsun isterim(online sıktı) paralı olabilir saklama alanı en fazla 40 gb olsun sistem: i5 1035g1 mx110 8 gb ram 516 gb ssd
  14. V

vs

valorant csgo
  15. V

Fortnite Fps Arttırma

Hem iyi bir görüntü de oynamak hem de akıcı bi şekilde oynamak istiyorum.Sistemim: 8 gb ram, i5 1035g1, mx 100. orta ayarlarda 60 fps veya üstü oynanılabilir mi bu sistemde?
  16. V

Disk bölme

Merhaba 476 GB saklama alanım var bunu önceden 285'e 191 olarak iki diske ayırmıştım.Şimdi ise 3 diske bölmek istiyorum.C 200 gb,d 76 gb,e ise 200 gb olarak ayırmak istiyorum.Nasıl tekrardan ayarlıyabilirim.
  17. V

The cycle görüntü sorunu

oyunu indirdim fakat görüntü ayarlarını maximuma almama rağmen çok düşük nasıl düzeltilir
  18. V

Crysis 3 vs Far Cry 4 Hangisini almalıyım?

Hangisini indireyim???
  19. V

Oyun Önerisi

PC oyunu arıyorum.Paralı da olabilir.sistem: 8gb ram intel i5 1035g1 mx 110.bi tane güzel bi oyun önerisi bekliyorum
  20. V

PVP'DEN nasıl çıkarım

Mineland'e girdim.PVP adlı bir yere girdim ama çııkamıyorum yani mineland ekranına dönemiyorum.Nasıl dönebilirim?
  21. V

Programlara Şifre Koyma

Benim küçük kardeşim canlı derslere giriyor.Ama derste oyun oynuyormuş.Ben de oyunlara şifre koymak istiyorum nasıl yapabilirim?
  22. V

Kardeş Nasıl İkna Edilir

kardeşimle top oynamak istiyorum ama o istemiyor zaten hiçbir istediğimi yapmıyor ben bir dediğini iki etmiyorum.Onu nasıl ikna ederim
  23. V

Sabotaj açılmıyor

Arkadaşlar oyunu indirdim ama açılmıyor.Nasıl yani diyeceksiniz hata felan almıyorum.O easy anti cheat geliyor alttaki mavi bar doluyor daha açılmadan kapanıyor.Silip yükledim ama olmadı.Bunun çözümü nasıldır?
  24. V

Oyun!(Koş gel kanka)

Ben bir kelime ile başlıyorum siz de o kelimenin son harfiyle kelime kuraacaksınız.Örnek:Ben kalem dedim diğer kullanıcı da mont dedi.O zaman başlıyorum.Kelime:Telefon
  25. V

Köpek Önerisi

Yakın bir zamanda köpek almak istiyorum.Apartman bahçesinde bakacağım. Çok büyük olmamalı Bahçede kulübede yaşayacak Çok havlamamalı Küçük çocuklarla anlaşabilmeli(7-15) Kışa dayanıklı olmalı Ben Jack Russel istiyorum ama kışa dayanıklı mıdır?Sizin de önerinizi bekliyorum. 1613312352 peki...
  26. V

Planetside 2 silinmiyor

arkadaşlar planetside 2 indirdim oyun hoşuma gitmediğinden silmek istiyorum ama program kaldırdan silinmiyor lütfen yardım edin
  27. V

Runtime Error Hatası

Arkadaşlar Planetside 2 indirdim ama beğenmedim.Silmek istiyorum program kaldıra girip basıyorum bu sorun çıkıyor ben bunu nasıl silebilirim?Bir de 20 GB'mı yedi bu oyun.
  28. V

İyi bir online oyun önerisi

pc oyunu olsun.Sevdiğim tarzlar: fps yarış spor oynadığım oyunlar valorant zula cs go sabotaj pubg lite pubg mobile pes fifa bana güzel bir fps oyunu önerseniz.
  29. V

fifa mobile

arkadaşlar fifa mobile oynuyorum ama pazarda çok oyuncu var ben haftanın takımından istiyorum.mesela şu an toty ve toty adayllarından istiyorum ama bulmak çok zor.nasıl bir kere de karşıma totyler çıkar.
  30. V

kuşum çok pisliyor

bugün kuşuma bir kraker yaptım havuç yumurta beyazı yem.Çok sevdi.Yiyor ama 7-8 dakika arayla pislemeye başladı.Onun dışında normal yem yulaf ve havuçta vermiştim.Yani son 2 saattir baya yem yedi.Ama gayet mutlu hareketli.Sizce sorun olur mu? 1612191055 Şimdi çok yem yemiyor içindekini boşaltmak...
  31. V

Mousetaki bu sorun

Öncelikle pcde sıkıntı yok,2 tane pc var ikisinde de denedim olmadı aynı pcye başka mouse takıyom çalışıyo.çıkan hata bu.Aygıt yöneticisinden kaldırıp tekrar taktım 10 dk sonra yeniden bozuldu.Yardım edin arklar.
  32. V

Pes takımıma kimi alıyım

e football puanları ile bergkamp ya da maldini almak istiyorum. Kadrom: ronaldo 99 lewandowski 98 dybala 91 messi 101...
  33. V

Sanal Ram Arttırma

Arkadaşlar sanal bellek arttırma ram mi arttırıyor?Sizce yapmalı mıyım?8 GB ramım var 12 yapsam oyunlarda aldığım performans artar mı?(mesela 120 fpsden 130 fpsye gibi)
  34. V

Oyun önerisi

Arkadaşlar bana oyunlar önerir misiniz? Sistem: 8 gb ram i5 10. nesil mx 110 512 gb ssd Sizden tavsiye için istediğim oyun türleri: fps futbol macera hikayeli oyunlar simulasyon
  35. V

Sabotaj Nasıl İndirilir?

Sabotaj indirmek istiyorum ama Steam'siz olmuyor.Sadece bir oyun için Steam yükleyemem.Steam olmadan Sabotaj nasıl indirebilirim?
  36. V

Mavi ekran hatası

mavi ekran hatası windows 10 - Google'da Ara bu linkteki gibi uyarı çıkıyor üzgün yüz ve o yazı.Neden böyle?Bugün gameloop indirip işte ekkran kartı ayarlarını düzenledim ve tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak falan dedim ve sonra mavi ekran hatası verdi.Sizce bilgisayarda fazla oyun...
  37. V

Pubg Mobile Kasma

Grafik ayarlarını düşürdüğümde ekran çok kötü oluyor,en yükseğe aldığımda kasıyor. 8 gb ram,intel core i5 1035g1,nvidia mx 110 512 gb ssd Bana önerdiğiniz grafikayarları nelerdir
  38. V

Pes 2021 Mobile Kasma Sorunu

Arkadaşlar Bluestacks adlı uygulamadan pes 2021 mobile oynuyorum.Ama kasıyor.Bilgisayarımın özellikleri kötü de değil.8 gb ram intel i5 10. nesil nvidia mx 110.Yani orta kalite.Valorant,Cs'de 100 FPS verenin bu oyunda da aynı performası vermesi beklenmez mi?Bu kasma sorununu nasıl...
  39. V

Muhabbet Kuşum Difenbahya Isırdı.

Arkadaşlar kuşu 1 haftadır salıyorum,her seferinde difenbahya adlı zehirli çiçeği yiyor ama sadece 1-2 ısırık alıyor.Şu ana kadar hiçbir şey olmadı.Sizce ne yapmalıyım?
  40. V

Muhabbet kuşuna muhabbet kuşu sesi dinletmek zararlı mı?

Arkadaşlar yeni muhabbet kuşu aldım.Az ötüyor ama kuş sesi açtığımda susmuyor.Acaba arkadaşlarını mı arıyor ya da onları mı özlüyor?Sizce kuş sesi açıyım mı açmıyım mı?
  41. V

Muhabbet kuşuma parazit spreyi sıktım

Merhaba kuşum çok kaşıyordu kendini.Ben de kanatlarına parazit spreyi sıktım.Ama spreyi sıktığım yere ağzını sürüyor.Kuşa bir zarar gelir mi?
  42. V

Muhabbet Kuşum İlaçladığım yeri gagalıyor

Merhaba kuşum çok kaşıyordu kendini.Ben de kanatlarına parazit spreyi sıktım.Ama spreyi sıktığım yere ağzını sürüyor.Kuşa bir zarar gelir mi?
  43. V

Muhabbet Kuşum Yem Yemiyor.

Arkadaşlar kuşumu daha dün aldım.Yani bana yem yemez 2-3 gün diyorlardı.Ama ilk gün yemini yedi.Bugün de en son saat 17.20 gibi yedi.Suyunu da arada içiyor.Sizce 3 saat aç kalması normal mi?Yoksa ben kafaya fazla mı takıyorum?
  44. V

Ortalama Muhabbet Kuşu Kafes Ebatları:

Merhaba bütçem 75 TL.Bu fiyata muhabbet kuşu kafesi bakıyorum.Tek kuş besleyeceğim.Ve ortalama ebatlar nasıldır?30*23*39 boyları tek kuş için nasıldır?Ve bu arada kuşum 7/24 kafeste kalmayacak.Bize alıştıktan sonra uyku saatlerinin dışında 2 saat onunla oyun oynayacağım.
  45. V

Zula'da Yüksek Ayarlarda Kaç FPS alırım?

Sistemim: İntel Core i5 1035G1 MX 110 8 GB RAM 512 GB SSD
  46. V

Laptop pilde iken FPS düşüyor

Arkadaşlar laptop şarjda iken Valorant'ta 100 FPS,pilde iken 20 FPS.Bunu nasıl düzeltirim?
  47. V

Valorant FPS Drobu

Anlamıyorum neden ama FPS 120 iken çatışmaya girince bir anda 50 FPS'e düşüyor.Lütfen bir çözüm bulun.
  48. V

Brawl Stars Karakter Çıkmama sorunu

Arkadaşlar bana neden karakter çıkmıyor?Son 4 aydır karakter çıkmıyor.16700 kupayım,33 karakterim var.Neredeyse hepsi 20 rütbe.Karakter nasıl çıkarabilirim?
  49. V

Valorant yüksek rütbe oyuncu çıkması

arkadaşlar adamlar çok pro çıkıyor benim rütbemin 2 katı neredeyse.Bunun için hangi sunucuyu seçmeliyim?
  50. V

Destiny 2

Merhaba Destiny 2 oyunununa başladım ama oyundan çıktıktan sonra her girdiğimde aynı yerden başlatıyor.Neden böyle?Hep hurda arabaların olduğu yerdeyim her çıkıp girdiğimde eğitim yaptırıyor.Sonra da tank öldürme çıkıyor.Ben tankı öldürmeden çıkmıştım oyundan sizce bundan mıdır ?
  51. V

Valorant oynanır mı

Oyunu biliyorum,sizce eğlenceli mi yoksa Destiny 2 oynuyorum.Hangisi daha iyi?Valorant eğlenceli mi?
  52. V

Muhabbet kuşu kafes ebatları

Bir muhabbet kuşu almak istiyorum.Ehh haliyle kafes gerekli.Ortalama ebatları ne kadardır?Kuşum rahat etsin istiyorum yani biraz büyük olsun çünkü oyuncaklar da takacağım.Kaç santimetrelik almalıyım?Bu arada tek kuş olacak. 1606149065 10 Crosby Üretim Kafesi 45*35*40 | Trendyol şu...
  53. V

Oyun tavsiyesi

Oyun önerin lütfen.CS GO,Valorant sıktı artık.
  54. V

Laptopumun Klavyesi Işıklı mı?

Merhaba laptopumun klavyesinin ışıklı olduğunu nasıl anlarım?
  55. V

Valorantta en fazla kaç FPS alırım?

Sistem: 8GB RAM İNTEL CORE İ5 NVİDİA GEFORCE MX 110 SSD:512 GB Bu sistemde orta ayarlarda,Bloom,Netliği artır ve bozulma etkin durumda kaç FPS alırım?Ve Nvidia Denetim Masasında gerekli ayarlar yapacağım.
  56. V

Valorant Bilgisayarı Şarjdan Çektiğimde FPS Düşüyor

Abi Şarja takıyorum laptopu FPS yükseliyor,şarjden çekiyorum 8 FPS.Bu neden böyledir?
  57. V

Valorant Düşük FPS

Merhaba Valorant oynarken ilk 45 dakika bir sorun olmuyor fakat 45 dakikadan sonra FPS 80'den bir anda 20 FPS'e düşüyor. Bu neden böyledir? Sistem Özelliklerim: RAM: 8GB İŞLEMCİ: İNTEL CORE İ5 EKRAN KARTI:NVİDİA MX 110 SSD:512 GB Sistemim ekran kartı dışında Valorant'ta 100 FPS destekliyor.Sonra...