Arama sonuçlarınız

1. V

Ücretsiz,Filigransız Video Çekme Ve Edit Programı

obs bugün denedim ama olmadı
  2. V

Ücretsiz,Filigransız Video Çekme Ve Edit Programı

başalıkta da görmüş oldduğunuz üzre filigransız video edit ve video çekme programı lazım önerilerinizi bekliyorum
  3. V

Fifa Mobile Hesabım Gitti Nası Geri Alırım

arkadaşlar fifa mobile oynuyorum.112 genlik bi hesabım var ve ben bunu facebooka bağladım .yanında birde yedek hesap vardı.86 genlik ama ben onu gmaile bağlamıştım. bu sabah baktığımda ise facebooktan oyuna giriş yaptığımda 112 genlik değil de 86 genlik yedek hesaba geçiş yapıyordu.nolur yardım...
  4. V

Oyunlarda Kullanabileceğim Nickname Önerisi

doğum yılını yazar mısın(merak etme kötü bi amacım yok sadece nickname önerisinde bulunacağım)
  5. V

Şu Anda Nvidia Gpuya Bağlı Bir Ekran Kullanmıyorsunuz Hatası

gerek kalmadı çözdüm ama siz yine de sağ olun
  6. V

laptop kullanıyorum ama?
  7. V

laptop kullanıyorum.nvidia control panelini açmak istiyorum fakat bu hatayı veriyor
  8. V

Yayınlarda Hangi Oyunları Oynayabilirim?

teşekkür ederim. codun hangi versiyonu sizce
  9. V

Yayınlarda Hangi Oyunları Oynayabilirim?

sistem: 8 gb ram i5 1035g1 mx 110 500 gb ssd mobil ya da pc fark etmez youtubeda yayın yaparken hangi oyunları oynayabilirim
  10. V

Sunum Için Fon Müzik

eyw
  11. V

Sunum Için Fon Müzik

şiir değil organ bağışı sunumu için arka tarafta kısık seste bir fon müziği
  12. V

Sunum Için Fon Müzik

ödev sunumu yapacağım
  13. V

Sunum Için Fon Müzik

bir sunum yapacağım,fon müziği önerileri
  14. V

1. Göktürk Devletinin Kısa Tanımı

arkadaşlar işte ne zman kurulduğu,ne zaman yıkıldığı,kurucusu,başkenti vb. bir metin yazar mısınız
  15. V

Zoomda Arkadaşlarla Yapılabilecek Aktiviteler

zoomda arkadaşlarımla neler yapabilirim?(oyun oyna demeyin oynamadığımız oyun kalmdı)
  16. V

call of duty 2 demo nasıl tam sürüm yapılır

fakir bir çocuk var.bilgisayarı çok eski call of duty 2 indirmek istiyor.parası yok ben alayım dedim kabul etmedi.gezginlerden demosunu indirmiş. nasıl tam yapabilir 1618583366 bundan ben de yararlanacağım aslında
  17. V

bu oyunun adı ne

oyun performası ile ilgili pek bir alakası yok yani 1618578784 sağ olun iyi günler
  18. V

bu oyunun adı ne

ge force experience peki?
  19. V

bu oyunun adı ne

ge force now tam olarak ne işe yarıyor 1618578241 peki sence call of duty 4 modern warfare mi/call of duty 2 ilk hangisine başlıyım 1618578268 sistemim düşük olduğundan eski oyunları söylüyorum diye düşünme eski oyunları sevdğimden
  20. V

bu oyunun adı ne

call of duty 2 almaya karar verdim
  21. V

bu oyunun adı ne

sanırım paralı betasını nasıl indiririm
  22. V

bu oyunun adı ne

bu linkte enesin oynadığı oyun nedir acaba?
  23. V

MCreator Virüslü mü?

MCreator indireceğim virüslü mü?
  24. V

Offline Oyun Önerisi

metro 2033 redux çok severek oynuyorum
  25. V

Orucum bozuldu mu?

zaten unutkanlıktan yaptım bi daha yapmam
  26. V

Orucum bozuldu mu?

bu arada şaka yapmıyordum yaşım biraz küçük yanlışlıkla elimi ağzıma götürdüm oruç bozulur mu diye sordum 1618303904 ve bunu yanlış anlayan tek kişi sizsiniz
  27. V

Orucum bozuldu mu?

acıktım abi
  28. V

Orucum bozuldu mu?

yanlışlıkla parmağımı ısırdım. ama sonra hemeen tükürüp tövbe ettim.orucum bozulmuş mudur?
  29. V

Doğum günü hediyesi

oyuncaklarla oynamayı sever,araştırmayı, erkek 1617959185 hediye buldum 1:suluğa ihtiyacı vardı kaliteli bi suluk ve çok eğleneceği bi oyuncak aldım inş beğenir
  30. V

Doğum günü hediyesi

kardeşim 10 yyaşına girecek.Ona bir hediye almak istiyorum.önerilerinizi bekliyorum
  31. V

Oyun Önerisi

metro 2033 redux aldım, indirdim şimdi dersin bitmesini bekliyorum ( : 1617873812 mc oynuyorum zaten 1617874095 metro 2033reduxu bitirdikten sonra call off duty mw serisine başlayacağım( iki aylık oyunlarım çıktı çok sağ olun)
  32. V

Oyun Önerisi

ben de offline istiyordum zaten sağ olun
  33. V

Oyun Önerisi

bu oyun online mı
  34. V

Oyun Önerisi

önerileriniz için teşekkür ederim
  35. V

Oyun Önerisi

mw 3 indirmeyi düşünüyordum zaten sanırım max ayarlarda da oynayabiliyorum 1617698401 dostum sence mw 2 mi mw3 mü hangisini alıyım
  36. V

Oyun Önerisi

Silah oyunu,offline olsun isterim(online sıktı) paralı olabilir saklama alanı en fazla 40 gb olsun sistem: i5 1035g1 mx110 8 gb ram 516 gb ssd
  37. V

vs

valorant csgo
  38. V

Sistemim Valorant kaldırırmı?

yani sistemine uygun olabilir diye dedim zula sevenler de var(ben sevmem,nefret ederim ?)
  39. V

dostum sistemine göre yüksek oyunlar istiyorsun biraz eski oyunlara bak
  40. V

eski cod serilerine bak
  41. V

evet maalesef ama ben de en minimum oyunları önermeye çalışıyorum
  42. V

minecraft(online modu da var)
  43. V

tamam işte boş yere yorma pcyi 1617637027 dostum mb warband indir 1617637036 zamanında çok oynardım
  44. V

önce ne tür oyun istersin ona göre önereyim
  45. V

yine dediğim gibi sistemini çok yorar.ve keyif almazsın düşük ayarlar,düşük çözünürlük
  46. V

düşük ayarlarda cs go oynayabilirsin
  47. V

kaldırır fakat zevk almazsın benim sistemim seninkinden daha iyi fakat yine iyi ayarlarda oynayamıyorum.en düşük ayarlarda 1280 çözünürlükte hiç boşuna pcni yorma
  48. V

sana önerdiğim siteden kendi istedğin oyunları arat ona göre indirirsin
  49. V

zula 1617636625 dostum What Can I Run · System Requirements Test - PCGameBenchmark bu linki google'da arat.Açınca sistemini yaz istediğin oyunu arat hangi oyunu kaldırıp kaldıramayacağını görebiliyorsun
  50. V

Fortnite Fps Arttırma

Hem iyi bir görüntü de oynamak hem de akıcı bi şekilde oynamak istiyorum.Sistemim: 8 gb ram, i5 1035g1, mx 100. orta ayarlarda 60 fps veya üstü oynanılabilir mi bu sistemde?
  51. V

Disk bölme

ama ben e diski de çıkarmak istiyorum
  52. V

Disk bölme

Merhaba 476 GB saklama alanım var bunu önceden 285'e 191 olarak iki diske ayırmıştım.Şimdi ise 3 diske bölmek istiyorum.C 200 gb,d 76 gb,e ise 200 gb olarak ayırmak istiyorum.Nasıl tekrardan ayarlıyabilirim.
  53. V

The cycle görüntü sorunu

evet epic gamesten aldım 1617298133 neden güldün ki
  54. V

The cycle görüntü sorunu

oyunu indirdim fakat görüntü ayarlarını maximuma almama rağmen çok düşük nasıl düzeltilir
  55. V

Crysis 3 vs Far Cry 4 Hangisini almalıyım?

yanlış yazmışım sistemim far cry ve crysis 3 karşılıyor bütçeme göre bu oyunları buldum size danışayım dedim
  56. V

Crysis 3 vs Far Cry 4 Hangisini almalıyım?

Hangisini indireyim???
  57. V

Oyun Önerisi

watch dogs 2 kaldırır mı sistem 1617093219 8gb ram intel i5 1035g1 mx 110
  58. V

Oyun Önerisi

peki sistemime uygun mu hepsi
  59. V

Oyun Önerisi

sevmem
  60. V

Oyun Önerisi

oyun güzel ama 90 gb 1617090187 en fazla 45 gb arıyorum
  61. V

Oyun Önerisi

savaş olabilir(fps değilde hikayeli daha çok tercih ederim)hayatta kalma,spor,araba,hikayeli oyunlar
  62. V

Oyun Önerisi

PC oyunu arıyorum.Paralı da olabilir.sistem: 8gb ram intel i5 1035g1 mx 110.bi tane güzel bi oyun önerisi bekliyorum
  63. V

PVP'DEN nasıl çıkarım

oldu sağ olun
  64. V

PVP'DEN nasıl çıkarım

deneyeceğim
  65. V

PVP'DEN nasıl çıkarım

Mineland'e girdim.PVP adlı bir yere girdim ama çııkamıyorum yani mineland ekranına dönemiyorum.Nasıl dönebilirim?
  66. V

Programlara Şifre Koyma

sağ ol kanka
  67. V

Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | Süper Lig 27. Hafta

pelkas çok iyi gol attı ama rakibin kalecisi uğurcan çok iyi uğurcan olmasaydı maç en az 0-2 bitmişti
  68. V

Programlara Şifre Koyma

Benim küçük kardeşim canlı derslere giriyor.Ama derste oyun oynuyormuş.Ben de oyunlara şifre koymak istiyorum nasıl yapabilirim?
  69. V

Okulumu değiştirdim arkadaşım yok ağlayasım geliyor

ne demek ben teşekkür ederim aslında @kirmiziamayesil arkadaşımızın dediği gibi önce derslerine odaklanıp iyi bir lise kazanman daha iyi olur
  70. V

biraz dışlanabilirsin çünkü o yaşta ergenliğe giriyor insanlar.bi artistlik düşüyor üstlerine ama onlardan korkmadığını aralarına katılmak istediğini göster ve biraz etrafını süz daha mütevazı,zeki,alçak gönüllü kişilerle arkadaşlık yap
  71. V

yaşın kaç
  72. V

boş ver ben de bu sezon okul değiştrdim ben de ilk başta üzülmüştüm ama sosyal ol içine kapanık durursan hiç arkadaşın olmaz ben de üzülmüştüm eski okulumu özlüyordum ama şimdi alıştım mutlaka zamanla arkadaşın olur bazen seni dışlasaalarda sohbetlerine felan katıl
  73. V

Kardeş Nasıl İkna Edilir

zaten ona tokat atmaya korkuyom ne dövmesi kardeşimi çok severim troll konu arkadaşlar 1614268668 Öylesine yazmıştım ama mükemmel cevaplar var ? iyi ki konuyu açmışım
  74. V

Kardeş Nasıl İkna Edilir

dendim olmadı döveyim mi
  75. V

Kardeş Nasıl İkna Edilir

kardeşimle top oynamak istiyorum ama o istemiyor zaten hiçbir istediğimi yapmıyor ben bir dediğini iki etmiyorum.Onu nasıl ikna ederim
  76. V

Sabotaj açılmıyor

Arkadaşlar oyunu indirdim ama açılmıyor.Nasıl yani diyeceksiniz hata felan almıyorum.O easy anti cheat geliyor alttaki mavi bar doluyor daha açılmadan kapanıyor.Silip yükledim ama olmadı.Bunun çözümü nasıldır?
  77. V

Oyun!(Koş gel kanka)

naci
  78. V

Oyun!(Koş gel kanka)

losyon ( daha bitmedi ( : )
  79. V

Oyun!(Koş gel kanka)

askı
  80. V

Oyun!(Koş gel kanka)

nine
  81. V

Oyun!(Koş gel kanka)

reklam
  82. V

Oyun!(Koş gel kanka)

simit
  83. V

Oyun!(Koş gel kanka)

türkiye
  84. V

Oyun!(Koş gel kanka)

limon
  85. V

Oyun!(Koş gel kanka)

matematik
  86. V

Oyun!(Koş gel kanka)

Ben bir kelime ile başlıyorum siz de o kelimenin son harfiyle kelime kuraacaksınız.Örnek:Ben kalem dedim diğer kullanıcı da mont dedi.O zaman başlıyorum.Kelime:Telefon
  87. V

Babam bana hiçbir şey almıyor.

aynen 1613324383 bu yalan mı türk dizisi gibi hayatın var kardeşim ben artık inanmıyorum
  88. V

Köpek Önerisi

Yakın bir zamanda köpek almak istiyorum.Apartman bahçesinde bakacağım. Çok büyük olmamalı Bahçede kulübede yaşayacak Çok havlamamalı Küçük çocuklarla anlaşabilmeli(7-15) Kışa dayanıklı olmalı Ben Jack Russel istiyorum ama kışa dayanıklı mıdır?Sizin de önerinizi bekliyorum. 1613312352 peki...
  89. V

Planetside 2 silinmiyor

sonunda 15 gb mı geri aldım 1613230282 oldu sonunda dosyasını bulup bütün her şeyi sildim oldu 1613230307 teşekkür ederim ilginizciçin
  90. V

Planetside 2 silinmiyor

dosya konumu neresi
  91. V

Planetside 2 silinmiyor

verdiği eroru size atayım 1613229752 1613229799 program kaldıra giriyorum çift tıklıyorum olmuyor
  92. V

Planetside 2 silinmiyor

arkadaşlar planetside 2 indirdim oyun hoşuma gitmediğinden silmek istiyorum ama program kaldırdan silinmiyor lütfen yardım edin
  93. V

Runtime Error Hatası

Neden kızgın emojisi atıyorsunuz 1613227342 Tamam özür dilerim bilmiyordum
  94. V

Runtime Error Hatası

Arkadaşlar Planetside 2 indirdim ama beğenmedim.Silmek istiyorum program kaldıra girip basıyorum bu sorun çıkıyor ben bunu nasıl silebilirim?Bir de 20 GB'mı yedi bu oyun.
  95. V

İyi bir online oyun önerisi

bakarım sağ ol 1612771275 başka bu çok hoşuma gitmedi
  96. V

ücretsiz oyun bakıyorum ücretsiz önersen
  97. V

8gb ram intel core i5 10. nesil 512 gb ssd mx 110
  98. V

pc oyunu olsun.Sevdiğim tarzlar: fps yarış spor oynadığım oyunlar valorant zula cs go sabotaj pubg lite pubg mobile pes fifa bana güzel bir fps oyunu önerseniz.
  99. V

Arkadaşlarla vakit geçirebileceğimiz online oyunlar

valorant oynarım ben gayet de eğlenirim arkadaşlarımla. 1612694086 herkes istediği oyunu oynar ve sever belki o eğleniyor ki önermiş hem tavsiyeyi alan da belki çok sevecek.ki bence de güzel bir oyun fortnite
  100. V

fifa mobile

arkadaşlar fifa mobile oynuyorum ama pazarda çok oyuncu var ben haftanın takımından istiyorum.mesela şu an toty ve toty adayllarından istiyorum ama bulmak çok zor.nasıl bir kere de karşıma totyler çıkar.
  101. V

kuşum çok pisliyor

aynen zaten tarifi ondan aldım 1612378992 ama kuşlar çok seviyor
  102. V

kuşum çok pisliyor

tmm 1612375880 kraker tarifini merak edenler için: yumurtanın beyazını albir kaba koy sonra yem koyup karıştır ardından havuç rendele üzerine iyice karıştır hepsini en sonda fırında 180 derecede 5-10 dakika pişir. 1612375950 Ama çok dayanmıyor içinde yumurta olduğundan o yüzzden yumurta...
  103. V

kuşum çok pisliyor

kardeş şu an normal zaten 2-3 gün öncenin konusu o gün 2 saat içinde hem kraker (isteyene krakerin tarifini verebilirim özelden yazsın) hem normal yem hem yulaf hem de havuç yedi ama allaha şükür bir şey yok şimdi
  104. V

20 yaş için ilk araba

Hayırlı olsun abim yeni araban @alper2009 güzel araba önermiş
  105. V

kuşum çok pisliyor

Abi havada takla atmaya çalışıyo benimki.?
  106. V

kuşum çok pisliyor

Şu an atamam ama kahverengimsi,sızı değil bazen de yeşil ama katı değil.
  107. V

kuşum çok pisliyor

yaw nasıl korktum bi an 1612191830 bi de ciddi ciddi okuyorum
  108. V

kuşum çok pisliyor

hem yediği gibi pisledi zaten ben şu an midesinin tıka basa dolu olduğunu düşünmüyorum 1612191762 ölecek mi diyorsun
  109. V

kuşum çok pisliyor

ama gayet hareketli 1612191654 biraz uçurayım mı
  110. V

kuşum çok pisliyor

Şu an bir şey olmaz değil mi? 1612191386 Nasıl yani?
  111. V

kuşum çok pisliyor

bugün kuşuma bir kraker yaptım havuç yumurta beyazı yem.Çok sevdi.Yiyor ama 7-8 dakika arayla pislemeye başladı.Onun dışında normal yem yulaf ve havuçta vermiştim.Yani son 2 saattir baya yem yedi.Ama gayet mutlu hareketli.Sizce sorun olur mu? 1612191055 Şimdi çok yem yemiyor içindekini boşaltmak...
  112. V

Mousetaki bu sorun

Yav ben de dedim bu her konuma cevap yazıyo ajan mıdır nedir haha. 1611928424
  113. V

Mousetaki bu sorun

Hayır rahatsız değilim sadece merak etmiştim
  114. V

Mousetaki bu sorun

Nasıl yaptığımı anlatayım: 1-Aygıt yöneticisinden devre dışı bırakıp kaldırdım. 2-Sonra mouse'un USB portunu takarken mouse'un sağ tık ve kaydırma tuşlarına basılı tuttum. 3-Ve tamamdır. Arada bir gidiyor ama aynı taktiği yapınca düzeliyor. 7-8 saat dayanıyor mouse bu taktikle. Hatta şuan size...
  115. V

Mousetaki bu sorun

Şu an düzelttim
  116. V

Mousetaki bu sorun

Tanam sağ olun 1611772023 kusura bakmayın ama bir şey diyecem siz neden benim her soruma cevap yazıyonuz 1611772045 peki bu mousu kendim düzeltebilir miyim
  117. V

Mousetaki bu sorun

Öncelikle pcde sıkıntı yok,2 tane pc var ikisinde de denedim olmadı aynı pcye başka mouse takıyom çalışıyo.çıkan hata bu.Aygıt yöneticisinden kaldırıp tekrar taktım 10 dk sonra yeniden bozuldu.Yardım edin arklar.
  118. V

Pes takımıma kimi alıyım

e football puanları ile bergkamp ya da maldini almak istiyorum. Kadrom: ronaldo 99 lewandowski 98 dybala 91 messi 101...
  119. V

Yukarıdaki üyenin hangi nesini sevmiyirsunuz oyunu

Habire sevmiyirum demeni sevmiiyorum.
  120. V

Sanal Ram Arttırma

Sistemin rahatlaması pcnin uzun ömürlü olmasını sağlar değil mi 1611070504 nasıl yani direkt bilgisayar özellikler gelişmiş sistem ayarları oradan
  121. V

Sanal Ram Arttırma

Arkadaşlar sanal bellek arttırma ram mi arttırıyor?Sizce yapmalı mıyım?8 GB ramım var 12 yapsam oyunlarda aldığım performans artar mı?(mesela 120 fpsden 130 fpsye gibi)
  122. V

Oyun önerisi

tm sağ olun bişey daha dicem pubg lite indirdim grafikler yüksek vsync falan açık ama oyun çok yavaş bana hassasiyet ayarları önerir misiniz
  123. V

Oyun önerisi

iyi de sistemim kötü değil neden böyle düşük kapasiteli oyunlar öneriyorsunuz
  124. V

Oyun önerisi

Eyw oyunu duydum ama çok pahalı.Demosunu indirsem keyif alır mıyım? 1610911000 Oyunu oynadım.
  125. V

Oyun önerisi

Arkadaşlar bana oyunlar önerir misiniz? Sistem: 8 gb ram i5 10. nesil mx 110 512 gb ssd Sizden tavsiye için istediğim oyun türleri: fps futbol macera hikayeli oyunlar simulasyon
  126. V

Sabotaj Nasıl İndirilir?

Tamam.Sağ olun.
  127. V

Sabotaj Nasıl İndirilir?

Sabotaj indirmek istiyorum ama Steam'siz olmuyor.Sadece bir oyun için Steam yükleyemem.Steam olmadan Sabotaj nasıl indirebilirim?
  128. V

Mavi ekran hatası

mavi ekran hatası windows 10 - Google'da Ara bu linkteki gibi uyarı çıkıyor üzgün yüz ve o yazı.Neden böyle?Bugün gameloop indirip işte ekkran kartı ayarlarını düzenledim ve tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak falan dedim ve sonra mavi ekran hatası verdi.Sizce bilgisayarda fazla oyun...
  129. V

Pubg Mobile Kasma

gameloop
  130. V

Pubg Mobile Kasma

Grafik ayarlarını düşürdüğümde ekran çok kötü oluyor,en yükseğe aldığımda kasıyor. 8 gb ram,intel core i5 1035g1,nvidia mx 110 512 gb ssd Bana önerdiğiniz grafikayarları nelerdir
  131. V

Pes 2021 Mobile Kasma Sorunu

ben zaten mouseden oynuyodum
  132. V

@laptopci, Lite dahaönce oynadım ama kol yok.Telefondan kol yapıp oynadım ama eğlencceli değildi
  133. V

Arkadaşlar Bluestacks adlı uygulamadan pes 2021 mobile oynuyorum.Ama kasıyor.Bilgisayarımın özellikleri kötü de değil.8 gb ram intel i5 10. nesil nvidia mx 110.Yani orta kalite.Valorant,Cs'de 100 FPS verenin bu oyunda da aynı performası vermesi beklenmez mi?Bu kasma sorununu nasıl...
  134. V

Muhabbet Kuşum Difenbahya Isırdı.

Ama yıllardır bizde durduğu için artık sıvı üretmiyor.Yani belki zehri gitmiştir.
  135. V

Düşündüm ama en çok kullandığım oda o. 1609868788 Ve üslubunuza dikkat edin.
  136. V

Arkadaşlar kuşu 1 haftadır salıyorum,her seferinde difenbahya adlı zehirli çiçeği yiyor ama sadece 1-2 ısırık alıyor.Şu ana kadar hiçbir şey olmadı.Sizce ne yapmalıyım?
  137. V

Muhabbet kuşuna muhabbet kuşu sesi dinletmek zararlı mı?

Dalga mı geçiyorsun!
  138. V

Muhabbet kuşuna muhabbet kuşu sesi dinletmek zararlı mı?

Arkadaşlar yeni muhabbet kuşu aldım.Az ötüyor ama kuş sesi açtığımda susmuyor.Acaba arkadaşlarını mı arıyor ya da onları mı özlüyor?Sizce kuş sesi açıyım mı açmıyım mı?
  139. V

Yeni Sistem Topladım Windows 10 mu Windows 7 mi atıyım

Tabii ki Win 10 sistemin kaldırır.
  140. V

Bu sisteme oyun önerisi

Aynen bu oyunları rahat kaldırır
  141. V

Bu sisteme oyun önerisi

Dostum biraz Ram takviyesi yapabilirsin.Çünkü''Atı yem koşturur;bilgisayarı Ram coşturur''
  142. V

Muhabbet Kuşum İlaçladığım yeri gagalıyor

Peki muhabbet kuşum gayet sağlıklı ama tüneğe çıkmıyor kafesin altında dolaşıyor.Tabii sabahları akşam 18.00'a kadar tünekte duruyor(Sadece yem yemek için ya da kafesin altından tüneğe uçmayı seviyor)Ama 18.00'dan sonra tüneğe çok nadir çıkıyor.Bir hastalık belirtisi mi yoksa kuşun kafasına göre...
  143. V

Muhabbet kuşuma parazit spreyi sıktım

Merhaba kuşum çok kaşıyordu kendini.Ben de kanatlarına parazit spreyi sıktım.Ama spreyi sıktığım yere ağzını sürüyor.Kuşa bir zarar gelir mi?
  144. V

Muhabbet Kuşum İlaçladığım yeri gagalıyor

Merhaba kuşum çok kaşıyordu kendini.Ben de kanatlarına parazit spreyi sıktım.Ama spreyi sıktığım yere ağzını sürüyor.Kuşa bir zarar gelir mi?
  145. V

Muhabbet Kuşum Yem Yemiyor.

Arkadaşlar kuşumu daha dün aldım.Yani bana yem yemez 2-3 gün diyorlardı.Ama ilk gün yemini yedi.Bugün de en son saat 17.20 gibi yedi.Suyunu da arada içiyor.Sizce 3 saat aç kalması normal mi?Yoksa ben kafaya fazla mı takıyorum?
  146. V

Ortalama Muhabbet Kuşu Kafes Ebatları:

Merhaba bütçem 75 TL.Bu fiyata muhabbet kuşu kafesi bakıyorum.Tek kuş besleyeceğim.Ve ortalama ebatlar nasıldır?30*23*39 boyları tek kuş için nasıldır?Ve bu arada kuşum 7/24 kafeste kalmayacak.Bize alıştıktan sonra uyku saatlerinin dışında 2 saat onunla oyun oynayacağım.
  147. V

Sizce Ne Tür Oyun Yapmalıyım

Aynı özellikt pc bende var.Hiç bişiy oynatmıyo.Sadece pes .... demo versiyonları ya da half life gibi.Kaldırırsa Zula.
  148. V

Win 7 den 10a geçiş

Bence geçersin ama yüksesk performans adına Windows 8.1'e geç.
  149. V

Win 7 den 10a geçiş

İ5 kaçıncı nesil?
  150. V

Bu bilgisayarı kaça sayabilirim?

2800 olarak ilan ver,sonra pazarlıkla 2550 TL'ye gider.
  151. V

Bu bilgisayarı kaca satarım

Kardeşim laptopunun rengi değil,özellikleri önemli.Özelliklerine:Bilgisayar sembolü üstüne sağ tık Özellikler.O penceredeki yazıları falan ekranı tümüyle çekip at.Ekran kartını bulmak için:Arama çubuğuna dxdiag yaz.Sonra üst tarafta ekran kısmına gel.Fotosunu çekip at.Ona göre fiyat verelim.
  152. V

20TL oyun önerisi

Bence hiç para verme,Destiny 2 dene.
  153. V

Mobil oyun önerisi

Futbol sever misin? Ya da spor? 1608802951 Asphalt 8 ya da Asphalt 9. 1608802966 Among us. 1608802996 Mortal Combat Mobile 1608803031 Roblox
  154. V

Mobil oyun önerisi

Zula oynadıysan Free Fire,Fifa Mobile,Soccer Stars,kaldırır mı bilmem ama PUBG Mobile.
  155. V

Apple'a dava açmak istiyorum

Tamam gördüm.
  156. V

Apple'a dava açmak istiyorum

Yav sebebi söyle ona göre açıp açmaman gerektiğini söyleyelim.
  157. V

Zula'da Yüksek Ayarlarda Kaç FPS alırım?

Ok
  158. V

Zula'da Yüksek Ayarlarda Kaç FPS alırım?

Sistemim: İntel Core i5 1035G1 MX 110 8 GB RAM 512 GB SSD
  159. V

Ceza yermiyim?

Yakalarlarsa cezayı yazabilirler.
  160. V

Tamam.Güzelmiş.Bir aralar okuduğum okulun adının kısaltması idi.
  161. V

Tamam da bir şey merak ediyorum,profilinizdeki ÖTK yazısı neyi ifade ediyor?
  162. V

Laptop pilde iken FPS düşüyor

Şarjda FPS düşmüyor,pilde iken düşüyor.
  163. V

Ama şarj %100 iken pile zarar vermez mi?
  164. V

Arkadaşlar laptop şarjda iken Valorant'ta 100 FPS,pilde iken 20 FPS.Bunu nasıl düzeltirim?
  165. V

AMD ekran kartımı kullanmak istiyorum

AYnen
  166. V

CS:GO kaldırırmı sistemim

Pc iyi değil sistemi değiştir.Durumum yok diyorsan Zula oyna.Zaten Zula Cs'nin çalıntısı.
  167. V

Valorant FPS Drobu

Açıp mı kapatıp mı? 1607581866 1607581888 70 civarı.
  168. V

Valorant FPS Drobu

Anlamıyorum neden ama FPS 120 iken çatışmaya girince bir anda 50 FPS'e düşüyor.Lütfen bir çözüm bulun.
  169. V

Bu Macbook nasıl?

Alma.
  170. V

cs go için yeterli mi ?

Yetmez.
  171. V

Sistemim için savaş oyunu önerisi

Valorant.Düşük ayarlarda belki. 1607162725 Dostum Destiny 2 oynayabilirsin.Harika grafikleri var.
  172. V

Sistemim için savaş oyunu önerisi

ZULA,
  173. V

Yeni Telefon mu Yeni Bilgisayar mı?

Aynen en az 5000 TL.
  174. V

Yeni Telefon mu Yeni Bilgisayar mı?

PC toplamak daha mantıklı ama bütçene göre mantıksız.Zaten iyi bir işlemci ve erkran kartı en az 3000 TL tutuyor.Diğer ekipmanları ne yapacaksın?Bence bütçeni sadece 300-400 TL arttırarak güzel bir İphone 6 S ya da İphone 7 alabilirsin.
  175. V

Bir oyun bir de ofis bilgisayarı tavsiyesi

2000-3000 TL bilgisayarlar artık çok kötü.Onu 4000 TL yapabilir miyiz 1607074570 O bütçeyi biraz arttıralım.2000 TL bilgisayarda en fazla Google'a girip çıkarsın. 1607074700 Ofis için fena değil ama süper de değil...
  176. V

Banlayın beni

Kanka küfür et.
  177. V

Steam Pes 2020 Bedava

2020 benim mağazamda yok.
  178. V

Ailemi bilgisayar almaya nasıl ikna edebilirim?

Aynen.
  179. V

Ailen senin için izin vermiyor,şuan küçüksün.Meslek sahibi olunca paraya ihtiyacın olacak.O zaman kendi ayakların üstünde dur diye paranı biriktirmeni söylüyorlar.
  180. V

Ben en fazla 45 dakika.
  181. V

Böyle Anne mi olur!

Onu yapanın Allah belasını versin.
  182. V

@ömerim55 kusura bakma ama bu söyldiklerin bana biraz kurgu gibi gelmeye başladı.Madem en baştan paran vardı da babandan bilgisayar istedin?Türk dizileri gibi hayatın var.
  183. V

Ooo o zaman daha iyi.
  184. V

İyi laptop o zaman.Babana gösterme bence sinirden kırar.
  185. V

Brawl Stars Karakter Çıkmama sorunu

Galiba ama artık oynamaz oldum.Pek oynuyorum sayılmaz.
  186. V

Brawl Stars oynamıyon mu?
  187. V

4000 taş çektim,1400 TL gitti. 1607019090 Şaka şaka çekmedim.
  188. V

Aynen. 1607018981 Ben taş çekmeye gidiyom bye.
  189. V

Ramı ekran kartı ne?
  190. V

Ama bıktım artık ?
  191. V

4 ay diyorum kardeşim,karakter çıkma animasyonunu unuttum.
  192. V

Arkadaşlar bana neden karakter çıkmıyor?Son 4 aydır karakter çıkmıyor.16700 kupayım,33 karakterim var.Neredeyse hepsi 20 rütbe.Karakter nasıl çıkarabilirim?
  193. V

Yok artık.Vur dedik öldürdün knk.☺
  194. V

Sana kötü davran demedim,sadece sen o yaşlanınca senin de ona öyle davranacağını söyle.
  195. V

Üzüldüm adına.Bu durumu babanla görüş ve onun da bir gün yaşlanıp sana muhtaç kalacağını hatırlat.Tabii o sana öyle yapmaya devam ederse yaşlanınca ona kötü davranma.Allah babanı ıslah etsin.
  196. V

4gb ve 8gb ram

Ben Mx 110 kullanıyorum harika.Sen nasıl GTX 1070 beğen miyorsun? 1606922301 GTX 1050Tİ rahatlıkla yeter.
  197. V

Twitch mi, Youtube mu Sizce hangi platforma başlamalıyım

Bence You Tube 1606818567 Hem abone sayında fena değil.
  198. V

Eski bir oyun arıyorum

CS GO 2012
  199. V

Gta 5 fps çakılması ve takılma

Format atabilirsin.Ya da ekran kartınızın sürücüsü çöktü gibi bir bildirim geldi mi?
  200. V

Tamam
  201. V

Şarja takıp oynamayı dene.
  202. V

Valorant yüksek rütbe oyuncu çıkması

arkadaşlar adamlar çok pro çıkıyor benim rütbemin 2 katı neredeyse.Bunun için hangi sunucuyu seçmeliyim?
  203. V

Muhabbet kuşu kafes ebatları

Tamam tşk
  204. V

Tamam sizce kaç aylık alıyım?Ben 2 aylık düşünüyordum.Acemi birine uygun mudur?Ama kuş bakımıyla ilgili bayağı şey öğrendim.
  205. V

Windows 10 anti-virüssüz kullanılır mı?

Ben kullanmıyom sistemi yavaşlatır diye.Aslında sistemim de iyi ama.
  206. V

6000 TL bütçe ile alınabilecek laptop tavsiyeniz var mı?

Fakat Huawei Çin markası olduğundan birçok Amerikan yazılımları çalışmaz.
  207. V

Çıngıraklı top uygun olurmu
  208. V

Herkes en sevdiği şarkıyı yazsın

?
  209. V

Laptop önerisi

Ben İşlemcisini İntel Core i3 zannetim.
  210. V

Android oyunlarını laptoptan oynamak ?

Blue Stacks indir ben de kullanıyorum.
  211. V

Hangi sistem alınmalı ?

2.Harika dostum.
  212. V

Laptop önerisi

cofox32 bizi trollüyon di mi?Nokia vs iphone 7 demişsin bir konuda. 1606402865 Ben özür diledim kendisinden.
  213. V

Laptop önerisi

Aynen.
  214. V

Laptop önerisi

Neyse @Castaft hakkını helal et kavga ettik hakkımız geçer.
  215. V

Laptop önerisi

Ama Ryzen olmasına rağmen 150 FPS alamaz. 1606402407 80-120 arası. 1606402437 Kapatma boşver.
  216. V

Laptop önerisi

Neee 1606402360 ben i3 atıyon zannediyom
  217. V

Laptop önerisi

İntel Core i3 atmadın mı ?
  218. V

Laptop önerisi

Bu arada 20 Fps diye dalga için dedim, düşük ayarlarda 50 FPS anca.
  219. V

Laptop önerisi

Sen hatanı fark edip geçiştirseydin hatanı uzamayackatı.
  220. V

Laptop önerisi

Farz edelim İntel Hd Graphics çıktı dahili ekran kartı.Zula bile oynayamaz.
  221. V

Laptop önerisi

Hem senin attığın laptopun ekran kartı belli edilmemiş,belki mx 110'dan kötü bişiy çıkacak.
  222. V

Laptop önerisi

Kardeşim işlemci ile ekran kartını nasıl karşılaştırıyorsun?
  223. V

Laptop önerisi

Şöyle cahil cahil konuşup millete bilmişlik taslayanları hiç sevmiyorum. 1606401835 Dostum seni etkilediysek hakkını helal et.
  224. V

Laptop önerisi

İntel core i5 1035G1 piyasası ne kadarmış sen de bir bak.
  225. V

Laptop önerisi

Kardeşim ben o laptopu 5000 TL iken almıştım.
  226. V

Laptop önerisi

Dostum gittikçe batıyosun.
  227. V

Laptop önerisi

Hakkaten
  228. V

Laptop önerisi

Madem bu kadar iyi neden 5000 TL'ye satıyorlar?Kafanı çalıştır.
  229. V

Laptop önerisi

Bence alma o laptopu ama aradığın fiyata ehh işte Zulayı falan 80 FPS oynarsın.Ama arkadaşın dediği gibi GTA V hayal.
  230. V

Laptop önerisi

Ekran kartı gerçekten daha iyi ama işlemci olarak berbat haberin olsun.
  231. V

Laptop önerisi

Madem GTA V rahat oynatıyor,bu bilgşsayarın en az 7000 TL olması lazım.
  232. V

Laptop önerisi

https://www.hepsiburada.com/asus-f509jb-ej003-intel-core-i5-1035g1-8gb-512gb-ssd-mx110-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000YFH3Q bu benim pc.Ama Valorant'ta orta ayarlarda 100 FPS alıyorum. 1606401027 Doğru 21'yükselebilir.
  233. V

Laptop önerisi

20 FPS'le mi???
  234. V

Laptop önerisi

Rahat dediğin?
  235. V

Laptop önerisi

Bu laptop bile adam gibi oyun oynatmaz.
  236. V

Laptop önerisi

Dalga mı geçiyorsun?
  237. V

Laptop önerisi

3000 liraya oyuncu laptopu. 1606400533
  238. V

Laptop önerisi

Bir dakika 3000 liraya Oyuncu Laptopu mu istiorsun?
  239. V

Laptop önerisi

Ben de intel corei i 15 istiyorummmm.
  240. V

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.Kuşum zaten 7/24 kafeste durmayacak.Dediğiniz tarzda kuş kafesi örneği atabilir misiniz lütfen? 1606317647 Ben 4 aylık bir kuş istiyordum.Hayatımda ilk defa kuş besleyeceğim.Bana uygun mudur? 1606327390 Peki 4-5 aylık kuş aldığımda oyuncak takılır mı?
  241. V

Tamam öyle yapacağım.
  242. V

Orjinal Windows geliyor da o yüzden dedim. Ama sana son gönderdiğim Acer iyi bilgisayar onu alabilirsin.
  243. V

Destiny 2

Merhaba Destiny 2 oyunununa başladım ama oyundan çıktıktan sonra her girdiğimde aynı yerden başlatıyor.Neden böyle?Hep hurda arabaların olduğu yerdeyim her çıkıp girdiğimde eğitim yaptırıyor.Sonra da tank öldürme çıkıyor.Ben tankı öldürmeden çıkmıştım oyundan sizce bundan mıdır ?
  244. V

Valorant oynanır mı

Aynen geçen 2 velet çıktı bir trolledim onları raze'in füzesini bir gönderiyorum kafayı yediler bir de büyüklük taslıyorlar küfür etmeyi de bilmiyorlar karnım ağrımıştı gülmekten
  245. V

Valorant oynanır mı

Silmiyim o zaman.Babam en fazla 3 oyuna izin vermişti 5 oyun oldu.Şimdi ona yalan söylüyomuşum gibi oluyor.Ama PC'de 512 GB SSD var.
  246. V

Valorant oynanır mı

Zaten Valorant oynuyorum ama çok oyun oldu pcde.Silersem tekrar oynamak için indirir miyim?Daha önce bir kere silmiştim sonra yine indirdim.Şimdi yine aynısı olmasın☺
  247. V

Valorant oynanır mı

Oyunu biliyorum,sizce eğlenceli mi yoksa Destiny 2 oynuyorum.Hangisi daha iyi?Valorant eğlenceli mi?
  248. V

https://www.hepsiburada.com/acer-aspire-a315-57g-intel-core-i5-1035g1-8gb-512gb-ssd-mx330-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nx-hzrey-007-p-HBV000011SM2G bu acer indirime düşmüş.Bu da fena değil
  249. V

Oyun oynamayacak alıcı kişi.Kullanım amacına göre orta bilgisayar. 1606209409 son gönderdiğim acera bak 1606209498 Ve attığım linklerdeki açıklamaları okuyabilirsin @darkstar
  250. V

Laptop donanım olarak iyi benim kullandığım laptopla aynı özelliklere sahip.Fakat HP kullanmadığım için nasıl bilemem.Ama duyduğuma göre HP çok tercih edilmiyor.İstersen sana kullandığım laptopu sana atabilirim. 1606208365 Ama kullananlar da memnun kalabiliyor. 1606208412 Gönderdiğin laptop...
  251. V

4gb ve 8gb ram

Aynen ben Mx 110 kullanıyorum iş ekran kartı olmasına rağmen cs go ve valorantta 70-120 fps alıyorum.
  252. V

Tamam sağ olun.
  253. V

Zaten kuşumu 7/24 kafeste tutmayacağım bana alıştıktan sonra ailemizden bir üye gibi dışarıda olacak.
  254. V

Bir muhabbet kuşu almak istiyorum.Ehh haliyle kafes gerekli.Ortalama ebatları ne kadardır?Kuşum rahat etsin istiyorum yani biraz büyük olsun çünkü oyuncaklar da takacağım.Kaç santimetrelik almalıyım?Bu arada tek kuş olacak. 1606149065 10 Crosby Üretim Kafesi 45*35*40 | Trendyol şu...
  255. V

4gb ve 8gb ram

Dostum sana katılıyorum 8 gb ramım var ama istediğim zaman istediğim oyunu açıyorum.İLLA 64 GB VE RTX 3090 GEREKMİYOR.
  256. V

Ryzen7 mi İ9 mu

Ben tecrübelerime dayanarak İntel'i tercih ederim.
  257. V

Maalesef bu fiyata çok süper PC alamazsın.Büyük,sistem gereksinimleri yüksek programlar çalışmaz ama sana birazdan bir laptop önereceğim. 1606065312...
  258. V

Oyun tavsiyesi

Ücretsiz bakıyorum. Sistemim: 8 GB RAM İNTEL CORE İ5 1035G1 NVİDİA GEFORCE MX 110 512 GB SSD 1606043122 Ücretsiz
  259. V

Oyun tavsiyesi

Oyun önerin lütfen.CS GO,Valorant sıktı artık.
  260. V

cs:go da 9 fps alıyorum

Laptopsa şarja takıp oyna.Ben de de aynı sorun vardı.Şarjda 60 FPS alıyorum.
  261. V

Laptopumun Klavyesi Işıklı mı?

Merhaba laptopumun klavyesinin ışıklı olduğunu nasıl anlarım?
  262. V

Valorantta en fazla kaç FPS alırım?

Tamam sağ olun.
  263. V

Acaba bu sistemimde kasmadan düşük modda pes 2018 oynayabilirmiyim

Bilemiyorum her videoda farklı bir şey var.Bence 30-60 FPS.Ama net bilgi veremem
  264. V

Valorantta en fazla kaç FPS alırım?

Sistem: 8GB RAM İNTEL CORE İ5 NVİDİA GEFORCE MX 110 SSD:512 GB Bu sistemde orta ayarlarda,Bloom,Netliği artır ve bozulma etkin durumda kaç FPS alırım?Ve Nvidia Denetim Masasında gerekli ayarlar yapacağım.
  265. V

Valorant Bilgisayarı Şarjdan Çektiğimde FPS Düşüyor

Sağ olun.
  266. V

Valorant Bilgisayarı Şarjdan Çektiğimde FPS Düşüyor

Abi Şarja takıyorum laptopu FPS yükseliyor,şarjden çekiyorum 8 FPS.Bu neden böyledir?
  267. V

Valorant Düşük FPS

Evet.Sen Valorant aynuyorsan kaç FPS alıyorsun? 1605181952 Bu arada sürücülerim güncel.
  268. V

Valorant Düşük FPS

Pc Laptop.Asus.
  269. V

Sizce iyi bir bilgisayar mı?

Çok doğru söylemişsin.
  270. V

Sizce iyi bir bilgisayar mı?

Bence çok iyi toplamışsın PSU Rampage kullanmassan daha iyi olur.
  271. V

Valorant Düşük FPS

Merhaba Valorant oynarken ilk 45 dakika bir sorun olmuyor fakat 45 dakikadan sonra FPS 80'den bir anda 20 FPS'e düşüyor. Bu neden böyledir? Sistem Özelliklerim: RAM: 8GB İŞLEMCİ: İNTEL CORE İ5 EKRAN KARTI:NVİDİA MX 110 SSD:512 GB Sistemim ekran kartı dışında Valorant'ta 100 FPS destekliyor.Sonra...