Arama sonuçlarınız

1. Niko Bellic

Yardım tosla kartıma fiziksel kart ekleyemiyorum.

tosla kart aldım toslanın uygulamasına girdim kart ekle bölümünden kartımı ekledim ama kartınız aktif değil diyor. youtube dan baktım tosla kartın var mı? diye bir yer var ama bende yok ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.
  2. Niko Bellic

Öneri gta san andreas mod larını nereden indirebilirim?

teşekkürler :)
  3. Niko Bellic

güvenilir mi?
  4. Niko Bellic

gta san andreas için mod indirme sitesi arıyorum güvenilir bir site var mı?
  5. Niko Bellic

ytabonekas sitesi güvenilir mi?

bende arkadaşa öyle dedim yok dedi ceza gelir vs. emin olamadım teşekkür ederim iyi forumlar
  6. Niko Bellic

bana bir arkadaş dedi böyle bir site var diye kendisi yapmış bir sorun çıkmamış ben pek güvenemedim bu yüzden açtım
  7. Niko Bellic

ytabonekas adlı bir site gördüm sitede bir kişinin kanalına abone oluyorsunuz ya da beğeni vb. şeyler yaparak puan kazanıyorsunuz. illegal bir site mi? kullanayım mı yoksa 30.000 tl ceza alabileceğim bir site mi?
  8. Niko Bellic

Öneri 7500 tl ye android telefon önerisi

7500 tl ye android bir telefon istiyorum. bataryası iyi olsun ekranı büyük olsun oyunlarda yüksek performans versin. aklımda Tecno Camon 16 Premier var. bu kriterlere uygun bir telefon öneriniz var mı?
  9. Niko Bellic

Soru yenilenmiş iphone 7 plus 128gb alınır mı?

yardımlarınız için teşekkür ederim iphone dan vazgeçtim farklı bir telefona bakacağım.
  10. Niko Bellic

iphone alma isteğim var ama kararsızım iyi kullanırsam 5 yıl idare eder mi?
  11. Niko Bellic

iphone 7 plus kullanan arkadaşım var gayet güzel olduğunu söyledi 8 plus ın yenilenmiş olanı alınır mı? xiaomi yi sevmiyorum maalesef
  12. Niko Bellic

6k civarı sadece iphone 7-8 alınabilir android olarak bir oneriniz var mı?
  13. Niko Bellic

oyun fotoğraf vb. işler için kullanacağım pil sağlığı %100 kozmetiği mükemmel fiyatı 5850TL bu paraya değer mi yoksa farklı bir telefon mu alayım? yada biraz üstüne koyup 8 plus mı alayım?
  14. Niko Bellic

Yardım Instagram a giriş yapamıyorum

arkadaşlar merhaba Instangram a giriş yaptığım e postayı ve ismimi biliyorum fakat şifremi unuttum şifre sıfırlama ekranına girince bilgilerimi yazdıktan sonra kullanıcı bulunamadı diyor. facebook dan girişi yaptiğim zaman da bu e postayı farklı bir hesap kullanıyor yazıyor ne yapmalıyım.
  15. Niko Bellic

Soru amazonun bu 3 göndericisi güvenilir mi?

amazondan bazı ürünler alacağım gönderen satıcılar ibel store netsipariş amazon.tr https://www.amazon.com.tr/gp/product/B096Y2TYKV/ref=ewc_pr_img_5?smid=A31HT2ILN3A0YU&psc=1 https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07YQ7HXBD/ref=ewc_pr_img_3?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1...
  16. Niko Bellic

Soru bu sistem alınır mı?

rtx 3060 alayım yardımlarınız için teşekkürler :)
  17. Niko Bellic

ortalama 17k 1649337288 hangi ekran kartını önerirsıniz
  18. Niko Bellic

https://www.sinerji.gen.tr/intel-core-i5-11400f-260-ghz-6-cekirdek-12mb-1200p-14nm-islemci-p-38833 https://www.sinerji.gen.tr/gigabyte-radeon-rx-6500-xt-gaming-oc-4g-4gb-gddr6-64-bit-ekran-karti-p-42078...
  19. Niko Bellic

Soru xbox mı playstation mı?

arkadaşlar merhaba 16000 tl bütçem var playstation mı alayım xbox mı alayım.
  20. Niko Bellic

Öneri 5000-7500 tl arası telefon önerisi

21. Niko Bellic

s 20 fe alıyorum yardımların için teşekkürler :)
  22. Niko Bellic

tank kılıflar var o korur mu
  23. Niko Bellic

ama s 20 fe lerin arka kapağı plastikmiş düştü mü paramparça oluyormuş veya kenarı bir yere çarpınca
  24. Niko Bellic

arkadaşlar, 5000-7500tl arası akıllı telefon almak istiyorum kamerası bataryası iyi olsun en az 8gb ram olsun en az 128 gb hafıza olsun önerilerinizi bekliyorum
  25. Niko Bellic

Öneri Merhaba arkadaşlar, Valorant ve League of Legends için 350₺'ye kadar mouse önerir misiniz?

logitech g300s almanı öneririm bendede var gayet memnunum
  26. Niko Bellic

Yardım windows 10 kurulurken hata verdi

arkadaşlar windows mediacreation tools dan indirdim kuruluyordu bu hatayı verdi ne yapmam gerekli işletim sistemim windows 8.1
  27. Niko Bellic

Soru windows 10 denem sürümü biterse bilgisayarı kullanabilirmiyim?

teşekkürler arkadaşlar :)
  28. Niko Bellic

programı indirdim kurdum mcfg kısmına geldim bası sayılar ve harfler yazıyor 1646324722 birde şu anda bilgisayarda win 8.1 var arada windows u etkinleştirin diye bir yazı geliyor mavi bir ekranda 1646325964 windows u etkinleştirdim kod u buldum 1646326465 girdim etkinleştirdim 1646324496 şu...
  29. Niko Bellic

birde iso diye birşey varmış onda nasıl oluyor?
  30. Niko Bellic

laptop un altında windows işareti onun hemen altında da windows 8 yazıyor
  31. Niko Bellic

Download Windows 10 arkadaşlar bu linkten win 10 u indirme aracını indirdim kurduğum zaman deneme sürümü biterse bilgisayar ı kullanabilirmiyim? birde sistemim yeter mi i5 3230m intel hd 4000 500 gb ssd 8gb ram
  32. Niko Bellic

Yardım laptopumu açtığımda hata verdi

teşekkürler :) 1646053842 düzeldi
  33. Niko Bellic

Yardım laptopumu açtığımda hata verdi

arkadaşlar laptopumda video izlerken bazı sorunlarla karşılaştık dedi bilgisayarı yeniden başlattı açıldığında da bu hatayı verdi ne yapmam gerekiyor. 1645889068 arkadaşlar birde bende d e f diskleride var fakat görünmüyor
  34. Niko Bellic

Öneri 2000 TL mekanik klavye önerisi

2000 tl lik mekanik klavye istiyorum önerilerinizi bekliyorum
  35. Niko Bellic

Öneri 2 sistem arasında kaldım hangisini alayım?

36. Niko Bellic

bu sistemi alacağım yardım eden herkese teşekkür ederim :)
  37. Niko Bellic

aradaki 2000 tl lik farka değer mi çünkü monitör de alacağım 3k civarında
  38. Niko Bellic

https://www.gaming.gen.tr/urun/138800/maxima-11400f-intel-i5-11400f-msi-geforce-rtx-3060-ti-gaming-x-lhr-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ https://www.itopya.com/kendine-muzi-syen-flash-_h14772 bu iki sistem arasında kaldım hangisini alayım ?
  39. Niko Bellic

Yardım Sistemim GTA 4 açar mı?

arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim
  40. Niko Bellic

2 ekran kartı olduğu için hangisini kullanacağını bilgisayar kendi mi ayarlıyor yoksa manuel mi?
  41. Niko Bellic

evet
  42. Niko Bellic

43. Niko Bellic

internette 64 gb yazıyor
  44. Niko Bellic

söylediklerinizi denedim olmadı işletim sistemim win 8.1 bundan dolayı farklı olabilir mi? 1643303690 laptop
  45. Niko Bellic

46. Niko Bellic

32 bit 60hz yazıyor
  47. Niko Bellic

vram nerede gözüküyor ben çalıştırdan dxdiag yazıp ekran bölümünde yazan yerde 6 gb yazıyordu tekrar bakayım
  48. Niko Bellic

sistemim: 8gb ram 7.47 si kullanılabilir ekran kartı intel hd graphics 4000 6gb işlemci i5 3230m win 8.1 bu sistemle min ayarlarda gta 4 oynatır mı ?
  49. Niko Bellic

Öneri Intel HD 4000 için özel harekat/polis oyunu önerisi

teşekkürler arkadaşlar iyi forumlar
  50. Niko Bellic

Öneri Intel HD 4000 için özel harekat/polis oyunu önerisi

sistemim 8gb ram işlemci intel i5 3230m ekran kartı intel hd 4000 ready or not tarzı oyunlar varsa yazabilir misiniz fiyatı önemli değil polis oyunuda olabilir
  51. Niko Bellic

Yardım 4150 Tl Telefon Kılıf Ve Ekran Koruyucu Dahil

pes mobile cod vb. 1626254842 arkadaşlar birde bişey dicem şimdi alacağım parayı 6,5k ya çıkardım ne alayım
  52. Niko Bellic

fotoğraf ı iyi mi
  53. Niko Bellic

benim önceliklerim batarya ekran büyüklüğü (büyük) fotoğraf ve oyun 1626160359 xiomi lerin işletim sisteminin kullanımı zormuş ben poco X3 realme 7pro veya a52 düşünüyordum en iyisi hangisi sizce
  54. Niko Bellic

bütçem yetmiyor 1626098479 realme 7 pro veya a52 alacaktım hangisi daha iyi veya farklı telefonlarda
  55. Niko Bellic

uzun bir aradan sonra selam telefon almak istiyorum bütçem 4150 tl telefon (kılıf ve ekran koruyucu) dahil bataryası önemli 64 gb yer veya daha fazlası oyun için fotoğraf için istiyorum casper lg olmasın ve kılıfı dayanıklı olsun Fibaks Samsung Galaxy A52 Kılıf Kamera Korumalı Ultra Ince...
  56. Niko Bellic

Elveda...

görüşürüz
  57. Niko Bellic

Elveda...

bende öyle istiyorum ama babam sadece 30 dk oyun oynamama izin veriyor birde tübitak a katılcam ama teknolojik şeyleri çok seviyorum kod yazma vb. şeyler öğrenmek istiyorum ama olsun
  58. Niko Bellic

Elveda...

lgs ye hazırlancam bu yüzden teknolojiye bakamayacağım
  59. Niko Bellic

Elveda...

uzun bi süre yokum inşallah size yardımcı olmuşumdur bana soracak olursanız siz bana çok yardımcı oldunuz elveda... iz bırakmıcağımı biliyorum ama en azından tanındım 1620136844 uzun süre dediğim 1 yıl filan ama belki gelirim 1620137146 kesin kimse bişey yazmıcak ama olsun yinede açayım dedim
  60. Niko Bellic

bu laptop cs go kaldırır mı ?

bendede intel hd 4000 var valorantta 35 fps alıyom 40 kill alıyom
  61. Niko Bellic

Hangi Gta Yı Neden Seviyorsunuz?

ama sonu ayrı iyiydi
  62. Niko Bellic

reizzzz sonunda bi gta vc ci çıktı
  63. Niko Bellic

ben harıç kimse gta vc yi seçmemiş aga be yak yak tommy reizzz
  64. Niko Bellic

ama big smoke uyuşturu işine giriyordu ve sonda ölüyordu satmıştı
  65. Niko Bellic

arkadaşlar hangi gta yı neden seviyorsunuz benim en sevdiğim gta gta vice city dir sebebi hikayesi güzel ve başka bi ülkeden gelip hayatında ilk kez amerikaya gelen biri gibi tommy aslında italyandır sanki bi türk gelse nasıl olacağı gibi tabi mafyaya karışmaz orası ayrı mafya olayı olmasa sanki...
  66. Niko Bellic

gta vice city bu hatayı veriyor çözümü nedir

geçen yıl haziran ayında
  67. Niko Bellic

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

benimkide bu 3 tane simge var
  68. Niko Bellic

evet maalesef bilmiyordum
  69. Niko Bellic

ranch simulator ün ayarlarını düşürme

korsan olabilir KORSANA HAYIR !!! benim amacım steamdan alıp ayarlarını kodlarla düşürmek nasıl kodlarla düşürülüyo onu bilmiyorum sen biliyormusun?
  70. Niko Bellic

Windows 10 Iso Nasıl Kurulur ?

c sürücüsüne mi kurayım 1618669224 birde kaç gb seçeyim onu anlayamadım 1618669632 niyazi reizz napıyım
  71. Niko Bellic

hayır ilk önce adımlar nasıl öğrenip yapacağım ona göre zamanımı ayarlayacağım
  72. Niko Bellic

onuda anlatırmısınız veya videosu var mı onun
  73. Niko Bellic

en sonda indirme bitince win 10 otomatik kuruluyor mu? yazdırmam gerekmiyor mu?
  74. Niko Bellic

arkadaşlar windows 10 iso nasıl kurulur rufusa nasıl yazdırılır adım adım anlatırmısınız ?
  75. Niko Bellic

reizz teşekkürler herkese teşekkürler yardımlarınız için korsanmış meğer
  76. Niko Bellic

Telefonuma win 10 iso indirsen sonra pc ye atsam olur mu?

Ama bende medya eksik diyor 1618569135 Ve internete giremiyorum modelimin adı gözükmüyor 1618570096 Evet win 10 iso indirip pc ye atıp kuracağım olur mu 1618570154 İnt gereklimi
  77. Niko Bellic

Sifirlama prog öneriniz var mi 1618568477 Ve int gerekli mi
  78. Niko Bellic

3 sorum olcak 1.telefonuma win 10 iso ve flas belleğe yazdırma programı indirsem setup telefondan şarj kablosu yardımıyla pc ye atsam olur mu 2.pc sıfırlama programı setup i tel e indirsek sonra pc ye atsam setup u kurup pc sıfırlasam olur mu öyle bi program var mı bedava 3.win 10 iso ve...
  79. Niko Bellic

bu sistemde çalışan oyun önerin

Gta vc al türk modu varsa korsan olmayan senin sistemde oynatır
  80. Niko Bellic

Ethernet kablosu modeme takılan yéşil kablo mu?

Tşk iyi forumlar 1618509333 Dsl kablosu olsa bile denesem bi zarar verir mi modeme
  81. Niko Bellic

Ethernet kablosu modeme takılan yéşil kablo mu?

Arkadaşlar modeme 2 şey takılıyor 1 prize takılan güç veren kablo 2 ucu karemsi gibi bi şey anlamışsınızdır umarım o yeşil kare kablo ethernet kablosumu yeşil kablo ethernet kablosuysa onu pc ye nasıl takıyoruz yani 1 ucu pc de 1 ucu modemdemi priz gibi takılan yerde mi olacak diğer üç?
  82. Niko Bellic

Arkadaşlar internet gözükmüyor ethernet bağlarsam kesin görünür mü
  83. Niko Bellic

İnt3rnete bağlanamiyorum 1618498223 Int kafede korsan vermiş
  84. Niko Bellic

Etkinleştirilmemiş ve lisans anahtarsız windows 8.1 sıfırlanirsa açildığinda win 8.1 geri mi gelir

İnternete bağlaamıyorum bu yüzden sırıtmıyorum ama telefonum evin int ine bağlı telefondan pc ye int bağliyabilirmiyim 1618482522 Biosdan sifirlaniliyor mu
  85. Niko Bellic

Etkinleştirilmemiş ve lisans anahtarsız windows 8.1 sıfırlanirsa açildığinda win 8.1 geri mi gelir

Evet devam etmek için windows kurulum veya kurtarma medyanızı yerleştirin diyor 1618478773 K Komutlarla veya başka bi yolla sıfırlama var mi
  86. Niko Bellic

Olmadı yukarıda yazdığım şey geldi bende iptal e bastim 1618477425 Devam etmek için win kurulum veya kurtarma medyanızı yerleştirin dedi 1618477510 Farklı bi yolla format var mi işlem merkezine girdim oradada sıfırlama var
  87. Niko Bellic

İşlem merkezinde kurtar t Diye bişey var sıfırlama şeyi ondan yayım mi 1618477279 Evet sorun gider yaptım sıfırlaya bastın sonra dediğim şey çikti
  88. Niko Bellic

Devam etmek için sin kurulum veya kurtarma medyanızı yerleştirin diyor n3 yapayim 1618477122 Olmadı yukarda yazdığım şeyi söyledi ve iptal tuşu vardı
  89. Niko Bellic

Telefonca olduğun için atamiyorum 1618475175 Yenid3n başlatırken mı shift+f8 yapayim 1618475539 K Reiss yeniden başlatırken mı shift+f8 yapayim 1618475758 Böyle bişey dedi
  90. Niko Bellic

Medya ekle diye bişey ćikti bazı dosyalar eksik diye 1618474852 Ne yspsyım
  91. Niko Bellic

Arkadaşlar win 8.1 de nasıl sıfırlanıyor adım adım söyler misiniz
  92. Niko Bellic

Önemli değil harddisk im var yediği var yani 1618473009 Herkese teşekkürler bende lapto bozuldu sandım fiyatları çok olduğu için 9 yıldır kullanıyorum
  93. Niko Bellic

İllaki bi işletim sistemli geliyor yani 1618472756 Format bi çözüm mÜ
  94. Niko Bellic

Ben bilgisayarcıya verdim o yapmış ama lisanssız
  95. Niko Bellic

Teşekkürler iyi forumlar pc de internet bağlantısı bulunamıyor virüs kaynaklı gibi ama evdeki başka cihazlarda int var belki sıfırlamak bi çözüm olabilir
  96. Niko Bellic

Evet yeniden başlatılırken shift e basılarak yapiliyorya ondan bahsediyorum
  97. Niko Bellic

Etkinleştirilmemiş ve lisans anahtarsız windows 8.1 sıfırlanirsa açildığinda win 8.1 geri mi gelir yoksa işleti. Sistemsiz mi olur
  98. Niko Bellic

Tarayıcı önerisi

Opera gx
  99. Niko Bellic

Sistemim win 10 kaldırir mi

Teşekkurler 1618448473 Birde ben ilk format atacağım sonra win 10 indircem 8.1 varya şuan formattan sonrada olur mumama benim win8.1 etkinleştirilmiş değil 1618462530 Arkadaşlar bunu cevaplarmisiniz
  100. Niko Bellic

Rocket league kaldırır mı?

Kaldırmaz
  101. Niko Bellic

Arkadaşlar pc yi yeniden başlarirk3n shift e basınca olan sıfırlamadan yapacağım pc açıldığında win 8.1 gelir mi ama benim win etkinleştirilmiş değil
  102. Niko Bellic

Laptop umun bi andainternet bağlatısı gitti

Arkadaştan yardım işte kurtarma ve çevrim-içi destek vat
  103. Niko Bellic

Evet yaptım dediki 2 sorun algılandı birkaç kablosu bozuk veya takılmamış olabilir 2.si wi-fi bağdaştiriciniz devre dişi
  104. Niko Bellic

Windows ağ teşhisleri çalıştırma var
  105. Niko Bellic

Lisans key im yok 2 ve 3 l. Sorularında yanitlarmisiniz 1618417166 4. Sorum laptop a format atarsam açıldığında yine win 8.1 olur demi
  106. Niko Bellic

Usb girişi yar ona mı ama sadece laptop da gitti
  107. Niko Bellic

Onuda denedim virüs galiba benim cd de gta vc vardı int. Kaleciden aldım korsanmış meğer virüs taraması yaptım temiz çıktı bi anda gitti dersteydim döndü int ama telefonda çalışıyor internet
  108. Niko Bellic

3 sorum olcak 1 sistemim win 10 kaldırır mı iso olarak 2 win 10 indirdiğinde kasmalar olursa 8.1 e geri dönebilirmiyim bedava bi şekilde iso olarak vb. 3 add ve hdd var win 10 u nasıl add ye yüklerim iso olarak ssd daha hızlı old. Için Sistemim 8gb ram İşlemci i5 3230m Ekran kartı intel hd...
  109. Niko Bellic

Arkadaşlar format atcam virüs galiba format atarsam düzelir mi
  110. Niko Bellic

Görünmüyorsa siz talimatları verin ona göre yapayım
  111. Niko Bellic

Şimdi ne yapayım attım 1618411556
  112. Niko Bellic

Olmadı
  113. Niko Bellic

On of var o mu yeniden başlatma
  114. Niko Bellic

Formlat atayım gta vice konumda dedi bi kaç kişi korsanmış ondan dolayı bilgilerimi aldım format attım sonrada dün 10 indireyim diye düşünüyorum
  115. Niko Bellic

Altaki resimde gibi internet bağlantım yok gibi görünüyor ama telefonumda internet var çözümü nedir hemen lazın derse gireceğim telefonumun bataryası iyi olmadığı için
  116. Niko Bellic

Evet 2 tane var ama 2side aynı gücte 1618408870 Win 10 kasar mı
  117. Niko Bellic

Aa pardonsin 10 yanliş yazmişım win 10 kasar mi intel hd graphics 4000 ile
  118. Niko Bellic

Sin 10 kasar mı birde intel he graphics 4000
  119. Niko Bellic

anahtar kaç tl ama benim win 8.1 dede win etkimleştir var
  120. Niko Bellic

bilmiyorum ama win 10 indirmek istiyorum crack olması serial key olamsı veya oem olası etkiler mi 1618406214 neyse silindsede olur hardisk im var ona atarım önemli bilgileri
  121. Niko Bellic

hocam benim sistem win 10 kaldırırmı birde ssd diye nasıl gider hdd ile nasıl ayrılır
  122. Niko Bellic

ben win 10 kullanmak istiyorum oyun performansı vb. iso ile bedava olduğunu bilmiyordum şimdi öğrendim virüs çıksada çıkmasada win 10 indireceğim
  123. Niko Bellic

gönderdim şimdi napim
  124. Niko Bellic

bastım 1618405178 2 tane bişeyçıktı
  125. Niko Bellic

şimdi ne yapayım
  126. Niko Bellic

babam bilgisayarcıya ver ssd taktırmış ama hdd var heralde nereden öğreniliyor yanlış birşey yapmayayım
  127. Niko Bellic

ekran kartı intel hd graphics 4000 işlemci i5 3230m işlemci 350 gb yer win 8.1 var şu an directx 11 başka birşey istermisiniz 1618404445 8 gb ram
  128. Niko Bellic

arkadaşlar win 10 indirince + birşey yapmam gerek mi 1618404220 youtube daki herhangi bi videodaki her şeyi doğru bi şekilde yaparsam sorun çıkmaz demi
  129. Niko Bellic

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 arkadaşlar bu demi
  130. Niko Bellic

nereden indiriliyor birde adım adım anlatır mısınız birde hiç birşey silinmez demi
  131. Niko Bellic

bende sevinmiştim bi nostaji yapim dedim ama öğrendiğim iyi oldu artık steam dan oyun alırım
  132. Niko Bellic

birde bişey sorcam ben win 10 kullanıyordum ama hdd ile şimdi ssd taktım win 10 hdd iken kasıyordu geç açılıyordu şımdi ssd daha hızlı olur mu geç açılmalar yaşanmaz demi birde win 10 usb si nereden alınıyor
  133. Niko Bellic

kaspersky ve eset var virüs olursa bulur mu
  134. Niko Bellic

bu oyunu oynamayım mi korsan olduğundan dolayı
  135. Niko Bellic

bu oyunu oynamayım mi korsan olduğundan dolayı
  136. Niko Bellic

nasıl yani internet kafeci bana korsan mı vermiş
  137. Niko Bellic

internet kafeciden aldım 2018 de filan ama önceden oynamıştım sıkıntısız çalıştı ama şimdi bişey oldu
  138. Niko Bellic

hayır para vererek aldım cd olarak
  139. Niko Bellic

gta vc ye girdiğimde normal giriyorum sonra yeni oyun aç ekranına geliyorum basmadan önce bu hata geliyor tamam a basıyorum geri geliyor habire basıyorum geri geliyor ne yapmalıyım nasıl çözümü nedir ?
  140. Niko Bellic

2020 yılı için en iyi ücretsiz Antivirüs

kaspersky kim ne derse desin en iyisi bence
  141. Niko Bellic

Tavsiye ücretsiz antivirüs programı

rica edrim ne demek iyi forumlar :)
  142. Niko Bellic

deneme sürümü bitince 1 ay boşuna para vermessiniz
  143. Niko Bellic

kaspersky yapıyor tam sürüm ben kullanıyorum şuan
  144. Niko Bellic

ücretsiz 30 günlük denemesi var onu kullanırsınız sonra ücretsize geçer bence kaspersky
  145. Niko Bellic

ranch simulator ün ayarlarını düşürme

ranch simulator ün kodlarından grafik kalitesi nasıl düşürülür veya farklı bi yolla
  146. Niko Bellic

sistemim ranch simulator kaldırır mı?

nasıl değişiyor anlatır mısınız
  147. Niko Bellic

kodlarını değiştirerek olur mu
  148. Niko Bellic

işlemci i5 3230m ram 8 gb ekran karyı intel hd graphics 4000 win 8.1 kaldırmadığını bilyorum ama kodlarını değiştirerek nasıl olur
  149. Niko Bellic

bu hatanın çözümü

bu hatanın çözümü nedir
  150. Niko Bellic

bir siteye girdiğimde error 1003 ve 1005 veriyor ne yapmalıyım

bir siteye girdiğimde error 1003 ve 1005 veriyor ne yapmalıyım
  151. Niko Bellic

virüslü bir dosya bulunursa laptopumda kaspersky (ücretsiz hali) temizler mi ?

ne alaka aga virüslü olabilirde olamayabilirde ama virüslü değil diye düşünüyorum önemli bi program normalde beleş sadece bunu sordum virüslşü çıkarsa temizler mi diye
  152. Niko Bellic

kaspersky indirirken malwarebytes i sil diyor sildim bende 1618223464 reizz sana güveniyom indireceğim program korsan değil ama 1 sorum olcak 1- malwarebytes mi kaspersky mi
  153. Niko Bellic

korsan değil belki korsan olabilir diye düşünüyorum emin değilim bi sorayım dedim belki korsan değil
  154. Niko Bellic

agalar size güveneceğim inş bi sıkıntı olmaz 1618221983 garantisini veremeyiz derken temizleme ihtimalide var temizlememe ihtimalide var demek istiyorsunuz değil mi?
  155. Niko Bellic

benim indireceğim korsan değil ama korsan olabilir diye düşünüyorum
  156. Niko Bellic

bkbtb berkant var ona özel dc den yazdım güvenli dedi tabi kimse malına kötü demez bkbtb berkant güvenli mi
  157. Niko Bellic

oradan indiren herkese sordum güvenilirmiş
  158. Niko Bellic

valorant cs go sabotaj warface ama oyun önemli değilde ders bilgileri var
  159. Niko Bellic

ama bilgiler gider diyorsun oyunlar gider önemli ders bilgilerim var
  160. Niko Bellic

nasıl kuruluyor ama bilgisayarcı vb kişilere gitme olayı gerçekleşmez demi nasıl kuruluyor adım adım söyler misiniz bende win 8.1 var ama format atılırsa oyunlarımda gitmez mi 1618218868 reizz oyunlar bilgiler gitmez mi format olursa
  161. Niko Bellic

indirmedimde indirmekte istiyorum ama korkuyorum virüs bulaşırsa
  162. Niko Bellic

virüs olacağını sanmıyorum ama emin değilim
  163. Niko Bellic

virüslü bir dosya bulunursa laptopumda kaspersky (ücretsiz hali) temizler mi ? virüs kökten temizlenir mi
  164. Niko Bellic

whatsapp da beni engelleyen kişiyle konuşmalarımız nasıl bulabilirim ?

samsung um var ama drive de nasıl bulurum yedeklenen mesajları bunu söyler misiniz
  165. Niko Bellic

drive de bulamam mı ama silmedim diye hatırlıyorum
  166. Niko Bellic

bana öyle bişey çıkmadı direk engellendi açdığımda gitmişti bende silinen mesajları gösteren bi program var orada yoktu
  167. Niko Bellic

engelledim sonra geri açtım ss ini alacağım önemli bi konu birde drive ye yedekliyorum ama nasıl ulaşacağım adım adım anlatırmısınız?
  168. Niko Bellic

bi arkadaş beni engelledi bende onu sonra kaldırdım ama mesajlar gitmiş haftalık kaydetme açık nasıl bulabilirim koknuşmamızı
  169. Niko Bellic

laptop uma pardus veya linux indirsem kaldırır mı ?

arkadaşlar merhaba ben win 8.1 kullanıyorum pc özelliklerim ekran kartı intel hd graphics 4000 işlemci i5 3230m ram 8 gb 348 gb boş yer var depo ..... (yani adım var ... da) pardus nasıl indirip kurarım win 8.1 gitmiyor diye biliyorum açılırken hangisinden başlatayım diyor diye biliyorum...
  170. Niko Bellic

Ne Oynuyorsunuz ?

konuyu herkesin ana sayfasına düşüreyim valorant-cs go-gta türk-(old lar bilir)-lol-warface-rocket league ama en iyisi tabiki GTA TÜRK
  171. Niko Bellic

cs go da 2 sorum var

ben vpn siz giremiyorum valorant steam vb. onu alırsam vpn siz girer miyim 1617448448 bu sorumu cevaplar mısınız
  172. Niko Bellic

cs go da 2 sorum var

sunucu tarayıcısı ping/dakikayı 1500 yaptım birde ben valorant ta steam a girerken internet bağlantınız yok diyor ama internet var vpn açıyorum öyle giriyorum ama ping kararlı olmuyor 1617446609 indirdiğim oyunlar ve hesap gider mi 1617446714 şu ne işe yarıyor söyler misiniz ethernet...
  173. Niko Bellic

cs go da 2 sorum var

linkdeki şey bana özel internet gibimi yoksa benim modemimden internet alıp ban veren bişey mi 1617446421 adını hatırlamıyorum ama 5000 li bişey vardı onu 1500 yaptım altındaki şeyide always yaptım
  174. Niko Bellic

cs go da 2 sorum var

malesef alamam babam karne hediyesi olarak alacaktı ne gerek var dedi derslerim iyi olmasına rağmen 1617444925 görevler nereden yapılıyor
  175. Niko Bellic

cs go da 2 sorum var

benim laptop da yok ama wifi m var
  176. Niko Bellic

cs go da 2 sorum var

o nedir bilmiyorumda :)
  177. Niko Bellic

cs go da 2 sorum var

nasıl düzeltebilirim birde 2. sorumuda cevaplayabilirmisiniz 1617444284 1.5 metre en fazla
  178. Niko Bellic

cs go da 2 sorum var

bağlayamam çünkü babam niyeyse izin vermiyor birde benim odamda değil bu yüzden bağlayamam
  179. Niko Bellic

cs go da 2 sorum var

180. Niko Bellic

cs go da 2 sorum var

1- oyunu girdiğimde başlata basıyorum oyun bulmuyor sunucu bulunamadı diyor ama halen arıyor ne yapmalıyım? 2-cs go nun soygun görevleri vb. şeyler var onlar için artı birşey mi almam gerek ?
  181. Niko Bellic

78 gb depolama ile csgo yada lol indirirsem ne olur ?

37-38 gb filan toplam birşey olmaz indirebilirsin ama bunu niye sorduğunu anlayamadım
  182. Niko Bellic

işletim sistemim den dolayı valoranta giremiyorum

internet bağlantısı hatası var diyor işletim sistemimden dolayı dedi birkaç kişi
  183. Niko Bellic

evet 64 bit miş bu sorun işletim sistemim den dolayımı işletim sistemimin anahtarını mı alacağım
  184. Niko Bellic

64 diye biliyorum nereden bakılıyor
  185. Niko Bellic

işletim sistemim win 8.1 babam bi bilgisayarcıya verdi ben güvenmedim işletim sistemim yok gibi ekran geliyo adam dediki o hata bidaha olursa getir dedi götüreyim mi win 10 olmuyor bu arada pc kasıyor adama götüreyim mi birde işletim sistemimin süresi bittiği için mi internet bağlantısı...
  186. Niko Bellic

2000 tl ile kendime ne alabilirim

2000 tl harçlık biriktirdim kendime ne alabilirim teknolojik olarak ayakkabı vb. ne alabilirim ? 12 yaşındayım ne alayım
  187. Niko Bellic

2000 tl ile kendime ne alabilirim

2000 tl harçlık biriktirdim kendime ne alabilirim teknolojik olarak ayakkabı vb. ne alabilirim ?
  188. Niko Bellic

sistemim gta 4 veya 5 açar mı?

tşk iyi forumlar
  189. Niko Bellic

gta 5 mi 1616089020 başka açık dünya oyunları yok mu
  190. Niko Bellic

neyse min de oynim
  191. Niko Bellic

başka bişiler var mı 1616088174 hangi ayarlarda
  192. Niko Bellic

açık dünya oyun önerin var mı
  193. Niko Bellic

mafia 2 iyi mi 1616087260 veya sistemime uygun açık dünya oyunu paralı oyun olsada olur
  194. Niko Bellic

oynanamaz o zaman keyif vermez
  195. Niko Bellic

işlemci: intel i5 3230m 2,60ghz ekran kart: intel hd grahfics 4000 işletim sistemi win 8.1 ram 8gb ama 7.78 filan çalışıyor gta 4 veya 5 açar mı ?
  196. Niko Bellic

50 tl bütçe ile alınacak oyunlar

başka bişeyler daha var mı aksiyon futbol vb. 1615988309 war thunder indirdim de açılmadı 1615988441 başka bişiler varmı
  197. Niko Bellic

50 tl bütçe ile alınacak oyunlar

50 tl ye internetten oyun arıyorum epic games steam origin vb. yerlerden indireceğim oyun önerileriniz nedir futbol oyunu aksiyon oyunu araba oyunu olsa iyi olur başka bişeyler de olur sistemim win 8.1 8 gb ram 5.30 gb si kullanılıyor intel i5 3230 2.60 ghz ekran kartı intel hd graphics 4000...
  198. Niko Bellic

Başka bir karttan ininal kartına para transferi

vakıfbank dan atılır mı?
  199. Niko Bellic

Başka bir karttan ininal kartına para transferi

2 sorum olacak bu arada yanliş yere konuyu açtıysam özür dilerim 1. ziraat bankasının kartından inilan kartına para gönderilebilir mi ? 2.inilan kartına nasıl para yatırırım
  200. Niko Bellic

HDD ve SSD kendi kendine siliniyor. Sorunu Çözene Küçük Ödül!

anakartınızın ssd takma yerinde de olabilir
  201. Niko Bellic

HDD ve SSD kendi kendine siliniyor. Sorunu Çözene Küçük Ödül!

ssd bozuk olabilir mi içinteki bir şey veya ssd takılırken bir sorun olmuş olabilir mi?
  202. Niko Bellic

valorant ile lol hesabım karıştı

lol e bağlamadım ama aynı gmail e bağladım şifremi ve adımı biliyorum
  203. Niko Bellic

yeni bi hesap oluştu lol de bi ad buldum kendime lol e girerken onu yazdım yeni bir hesap oluştu
  204. Niko Bellic

geçen gün lol indirdim lol e özel hesap açtım ama valorantda kullandığım gmail i kullandım lol de kullandığım isim geçerli oldu ne yapabilirim lol önemli değil silsemde olur valorant hesabımı nasıl geri getiririm
  205. Niko Bellic

yaşınızı ters yazın bakalım kim daha yaşlı?

21 ters hali
  206. Niko Bellic

12.500 tl bütçe ile xbox veya playstation alacağım hangisini alayım?

1 haftaya alacağım belki bi vazgeçtim ama alacağım galiba
  207. Niko Bellic

Oyun isimleri ile Kelime Türetme [Forum Oyunu]

yakar top
  208. Niko Bellic

amd yi mi intel i mi tercih etmeliyim

209. Niko Bellic

teşekkürler herkesden senin verdiğin cevabı bekliyordum hangisi ne için çok teşekkürler herkese teşekkürler
  210. Niko Bellic

en iyi threadripper hariçi işlemci hangisi
  211. Niko Bellic

9000 tl ye en iyi işlemci hangisi
  212. Niko Bellic

8000 tl 9000tl ye işlemci öneriniz var mı?
  213. Niko Bellic

araştırdım kararsız kaldım
  214. Niko Bellic

intel mi iyi oyun için iş için 1614942968 intel olursa i9 10900x 4.50 ghz amd olursa amd ryzen 9 5900x veya 5950x
  215. Niko Bellic

3500 tl kablosuz kulaklık

tmm 4 k ya çıkarım
  216. Niko Bellic

2 markanında en iyi işlemci ama amd nin theripa sı hariç
  217. Niko Bellic

daha fazla para vererek dah üstü alınırmı mı steel series in bu mu iyi
  218. Niko Bellic

ama o 2400 tl 3500 e daha iyisi olam mi steel series in 8 versiyonu gibi 1614940390 oyun için
  219. Niko Bellic

en iyisi steel series mi ben onu alacağım galiba
  220. Niko Bellic

3500 tl kablosuz mikrofonlu kulaklık önerisi
  221. Niko Bellic

ben bazen oyun ve iş için pc toplayacağım amd mi intel mi gigabayt rtx 3070 veya 3060 takacağım anakart asus rog xıı masimus bu sistem için amd mi intel mi ?
  222. Niko Bellic

valorant a inilan kartı ile para yatırabilirmiyim?

teşekkürler iyi forumlar :)
  223. Niko Bellic

valorant a inilan kartı ile para yatırabilirmiyim?

soruda sorduğum gibi inilan kartı ile para yatırabilirmiyim
  224. Niko Bellic

40.000-45.000tl Bütçe için sistem önerir misiniz?

ben ekran kartı olarak msı gigabayte veya asus öyle bi sistem önerebilirmisiniz
  225. Niko Bellic

olur 3080 ile toplayabilirmisiniz
  226. Niko Bellic

40000-45000 tl sistem toplayacağım iyi bir sistem olsun ömürlük
  227. Niko Bellic

Laptopumda hangi ekran kartını kullandığını nasıl öğrenirim?

çalıştır a gir dxdiag yaz ekran sekmesine gel orada hangisini kullanıyorsan o yazar
  228. Niko Bellic

YKS TYT 2021 Soru

bence çok ders çalış ama kendini çok yorma oyun oynama (pc-telefon) çok ders çalışırsan bunalırsın sonra çalıştığında boşa gider ailenle vakit geçir vb.
  229. Niko Bellic

[Rehber] Kimler MacBook'u tercih etmeli, MacBooklar kime göre?

bende macbook almayı düşünüyordun biraz daha bilgi sahibi oldum :)
  230. Niko Bellic

Hangi Oyun Karakterisiniz?

tommy vercetti aga
  231. Niko Bellic

Hangi hayvansın?

insanlarda bi hayvandır hayvan kategörisine giriyor :)
  232. Niko Bellic

gelin sizinle forum oyunu oynayalım

excalibur g770 laptop 1614330944 bu arada telefon vb. teknolojik aletler de olur 1614330986 gigabatyte rtx 3060 12 gb den devam edelim 1614331565 b 450 anakart 1614331785 thinkpad
  233. Niko Bellic

x 299 anakart 1614330634 h 310 m
  234. Niko Bellic

zalman z 3 plus
  235. Niko Bellic

asus rog strix rtx 3080 oc 10 gb
  236. Niko Bellic

sonu sayı olmasın 1614330233 x570 anakart
  237. Niko Bellic

oda 0 ile bitiyor
  238. Niko Bellic

sonu 0 ile bitiyor
  239. Niko Bellic

arkadaşlar bu forum oyunumuzda bir bilgisayar markası ve modeli mesala ryzen 9 5900x asus b 450 anakart msı rtx 3080 ben şimdi bir kelime söyleyeceğim sonu sayı ile bitmesin birde ben mesala ryzen 9 5900x diyeceğim ama sonu x ile bitiyor siz x570 anakart diyebilirsiniz ister marka ister model...
  240. Niko Bellic

Telegram ekranında bilinmeyen bir ok işareti

grup olduğu için grupta kaç kişi gördüyse o yazıyor olabilir
  241. Niko Bellic

[2020 Anket] Hangi futbol takımını destekliyorsunuz ?

erzurumspor nerde ?
  242. Niko Bellic

sistem im erzurum oyunun demo versiyonunu kaldırır mı? (min ayarlarda)

habire mi 1614327871 evet steam da var 1614327986 pardon arkadaşlar steamdan demosu kaldırılmış
  243. Niko Bellic

kasa arada bi mi olur habire mi
  244. Niko Bellic

Diğer Söylenenler

tabiki realme 7
  245. Niko Bellic

soruda sorduğum gibi demo veriyon u işlemci: intel i5-3230 2,60 Ghz 2,6hz 8 gb ram windows 8,1 64 bit directX sürümü :11 ekran kartı :intel hd graphics 4000 sistemim demo versiyonunun min ayarlarda olan versiyonunu kaldırır mı?
  246. Niko Bellic

En sevdiğiniz 3 üye

@_Zaur_ birde
  247. Niko Bellic

En sevdiğiniz, oyun veya oyun serileri nelerdir?

cod serisi pes serisi gta serisi nfs serisi
  248. Niko Bellic

En sevdiğiniz 3 youtuber.

tabiki sihftdelete net
  249. Niko Bellic

En sevdiğiniz 3 youtuber.

1-Tamer 2-Gereksiz Oda 3-Kendine Müzisyen yayıncı ama youtube de videoları var. birde barış can
  250. Niko Bellic

[ ANKET ] En sevdiğiniz Türk Yemeği hangisi? Ağızınız sulanacak ?

bence erzurum cağ kebabı bir erzurumlu olarak :)
  251. Niko Bellic

En sevdiğiniz 3 üye

@Sibraius @Umut Çelik @Mirro ama ismi şekilli olduğu için bende bilgisayardan girdiğim için tam yazamadım en sevdiğim 3 kişi :) 1614259817 beni sevenler benim adımı yazamaz çünkü randım olduğu için :) 1614259856 birde Rizelimapper53 ü seviyorum 4 olarak 1614260303 beni yazan yokmuş 5 de @Fakehero
  252. Niko Bellic

Asus RT-AX86U alınır mı?

interneti en iyi olan hangisi? (en iyi tarife) 1614259001 türk telekom kullanıyorum ama tarife hangisi bilmiyorum ?
  253. Niko Bellic

Asus RT-AX86U alınır mı?

turkcell superbox alsam o gta 5 i ne kadar sürede indirir
  254. Niko Bellic

Asus RT-AX86U alınır mı?

teşekkürler herkese iyi forumlar
  255. Niko Bellic

Asus RT-AX86U alınır mı?

ama bi kanalda gta 5 indiriyordu 25 dk ye iniyordu
  256. Niko Bellic

Asus RT-AX86U alınır mı?

linktekini veya bunu alacağım hangisi güzel Asus gt-ax11000 kablosuz-ax router fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus gt-ax11000 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al. 1614174838 mesela gta 5 indirirken daha hızlı inmez mi ?
  257. Niko Bellic

Asus RT-AX86U alınır mı?

başlığı düzgün bi şey bulamadım :( https://www.vatanbilgisayar.com/asus-rt-ax86u-1148mbps-4804mbps-dual-bant-kablosuz-ax-router.html https://www.vatanbilgisayar.com/asus-pce-ax3000-574mbps-2402mbps-dual-bant-kablosuz-ax-pci-e-kart.html bir kanalda gördüm 1 gbps internet veriyormuş ben bundan...
  258. Niko Bellic

en iyi vpn hangisi ?

yok malesef internete para vermeyi sevmiyorum 1614146858 blue stacks dan indirsem olur mu 1614147211 bedava en iyi olan hangisi 1614159712 proton indirdim
  259. Niko Bellic

en iyi vpn hangisi ?

express vpn ücretli ama ben ücretsiz istiyorum 1614146521 ücretsiz var mı ?
  260. Niko Bellic

en iyi vpn hangisi ?

teşekkürler herkese iyi forumlar
  261. Niko Bellic

en iyi vpn hangisi ?

ücretsiz demi
  262. Niko Bellic

en iyi vpn hangisi ?

az ping veren ücretsiz vpn hangisi ? 1614145415 pc ye
  263. Niko Bellic

Düşük sistemli ücretsiz oyunlar

gta vice city pes 2013 multiplayer değil ama
  264. Niko Bellic

bu laptop gta 5 açar mı?

ben 2 biligisayardan birini alacağım hangisini alayım diye konu açıyorum stok gelince kasa tolayacağım :)
  265. Niko Bellic

sadece ssd alsam ne olur ?

iyi günler 1614101376 ilk kez pc toplayacağım
  266. Niko Bellic

belki bana gerekli 1614101223 anakart olarak asus formula xıı veya x alacağım uymaz mı ?
  267. Niko Bellic

en iyi ssd samsung 970 evo plus mı ?
  268. Niko Bellic

hiç bir türlü hata vermez demi
  269. Niko Bellic

samsung 970 evo plus alacağım 2 tb 4 tane
  270. Niko Bellic

masaüstü pc alacağım sadece ssd kullansam bir şey olur mu ? 1614100468 herşey i ssd ye kaydetsem oyun vb. windows hata verir mi ?
  271. Niko Bellic

Herkes Adını Yazsın

adım recep ivedik böhöhöhöyt
  272. Niko Bellic

bu laptop gta 5 açar mı?

teşekkürler iyi forumlar
  273. Niko Bellic

bu laptop gta 5 açar mı?

iş için demi
  274. Niko Bellic

bu laptop gta 5 açar mı?

cyberpunk açar mı?
  275. Niko Bellic

bu laptop gta 5 açar mı?

https://www.n11.com/urun/apple-macbook-pro-mvvk2tua-i9-9880h-16-gb-1-tb-ssd-4-gb-radeon-pro-5500m-16-dizustu-bilgisayar-1578992?magaza=ic-technologies#unf-info bu laptop gta 5 açar mı?
  276. Niko Bellic

GIGABYTE GeForce RTX 3080 ekran kartı alınırmı?

277. Niko Bellic

evet 1 ay sonra alacağım 1614098036 10000 tl ye bu alınır mı yoksa başka bişey mi alayım
  278. Niko Bellic

Bu pc de pubg lite oynanırmı

açmaz :(
  279. Niko Bellic

zaten öyle toplicam ekran kartı arıyorum 1614097883 bu iyi mi başka mı alayım
  280. Niko Bellic

ekran kartınızın modeli nedir
  281. Niko Bellic

ne alınır
  282. Niko Bellic

ekran kartı iyi mi ?
  283. Niko Bellic

o daha belli değil ama asus formula xıı alacağım
  284. Niko Bellic

intel hd grafik 4000 veya üstü varsa kaldırır
  285. Niko Bellic

GIGABYTE GeForce RTX 3080 GAMING OC 10G 10GB GDDR6X 320 Bit Ekran Kartı | ITOPYA bu ekran kartı alınır mı ? veya 10.000 tl lik ekran kartı öneriniz var mı ?
  286. Niko Bellic

Bir Yemek Ismi Yazarmısınız?

erzurum cağ kebabı :)
  287. Niko Bellic

en iyi oyuncu telefonu hangisi?

herkese teşekkür ederim iyi forumlar :)
  288. Niko Bellic

rog phone 5 alınır mı ?
  289. Niko Bellic

150 TL' YE Kadar En İyi Makrolu Oyuncu Faresi

ben 4-5 aydır kullanıyorum bozulmadı
  290. Niko Bellic

150 TL' YE Kadar En İyi Makrolu Oyuncu Faresi

logitech g 300 s al ama bütçeni biraz geçiyor
  291. Niko Bellic

bütçe yok en iyisi hangisiyse onu alacağım asus rog phone 3 düşünüyorum 1613996558 veya iphone 13 pro max alacağım çıkınca
  292. Niko Bellic

7000 TL iPhone 12 Pro ya verilir mi?

yurt dışından alma benim bi tanıdığım aldı sorun yaşıyor güncelleme yapamıyorsun vb. yaparsan ımeı gider