Arama sonuçlarınız

1. I

Yardım Vestel venus v7 hızlandırma

İyi akşamlar. Bu yılın mart ayında vestel venus v7 almıştım. Bu aralar programlar geç açılmaya başladı. Telefon yavaşladı. Nasıl hızlandırabilirim telefonumu?
  2. I

Yardım ssd - hdd farkı

İyi günler. 1 tb'lık hdd yakında bozulacak gibi. Ssd mi tercih etmeliyim? Ssd nin hdd'den farkı nedir?
  3. I

Yardım Ghostrunner en baştan indiriyor.

İyi akşamlar. Epic games'i silmiştim. Tekrar kurdum. Ghostrunner oyununu indirmeye başladı. Kısa bir süre sonra indirmeyi iptal ettim. Epic games'i kapattım. Önceden kopyaladığım oyun dosyalarını oyunun kurulu olduğu yere kopyaladım. Epic games'i tekrar açtım. Ghostrunner devam et 'e tıkladım...
  4. I

Yardım XIII oyunu mouse sorunu.

İyi akşamlar. Steam'den aldığım XIII oyununa girince menudeyken mouse'ta bi sıkıntı oldu mouse hareketinde bir sorun var. Düzgün hareket etmiyor mouse. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
  5. I

Yardım disk kullanımı

İyi günler. Windows 10 home kullanıyorum. Görev yöneticisi işlemler bölümünde disk%50 yazıyor. Performans bölümünde 0 diski (c) %100,1 diski usb 0 diyor. c diskindeki sorun nasıl çözülür? (usb olan 1 diski taşınabilir disk,0 diski harddisk)
  6. I

Öneri samsung telefon önerileri

İyi akşamlar. 6000-6500 tl bütçeli Samsung akıllı telefon önerebilir misiniz?
  7. I

Zore Sony Xperia E5 Tam Orjinal Batarya

Zore batarya için tam orjinal diyorlar. Güvenilir mi sizce?
  8. I

Soru Fare bazen çalışmıyor.

Frisby marka yeni bir oyuncu mouse aldım. Ama bazen sol tıklayınca algılamıyor. Dosyalara tıklayınca işlemiyor sol tık. Mouse'u başka bir windows 10 kurulu bilgisayarda denedim ve mouse sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Benim kendi Windows 10 olan bilgisayarımda bazen sol tıka basınca çalışmıyor...
  9. I

Yardım Mp4 çalar format error

İyi akşamlar. Coby mp4 çalarım var fakat video olarak sadece amv formatında destek var. Videoları amv formatına dönüştürdüm. Mp4 çalara attım. Çalarken 30 saniye civarı çaldıktan sonra format error yazısı çıkıyor ve diğer videoya geçiyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
  10. I

Soru Might and Magic Heroes 7 açılmıyor.

İyi akşamlar. Ubisoft connectten aldığım Might and Magic Heroes 7 oyunu Ubisoft connect yükleme ekranında kalıyor. Oyuna girmiyor. Var mı çözümü?
  11. I

Desperados 3 yükleme hatası

İyi akşamlar. Desperados 3'ü yüklerken şöyle bir hata alıyorum. "Bir dosyaya erişilirken hata meydana geldi. Lütfen çalışmakta olan programlarını gözden geçir." Var mı yardım edebilecek?
  12. I

Desperados 3 oyun açılırken yükleme ekranında donuyor.

İyi akşamlar. Desperados 3 oyun açılırken yükleme ekranında donuyor. Bu sorunu nasıl giderebilirim?
  13. I

Nokia 112 telefonda samsung şarj aleti kullanmak

İyi günler herkese. Nokia 112 tuşlu telefonda samsung'un tuşlu modeli için olan orjinal şarj aletini kullansam herhangi bir sorun oluşur mu?
  14. I

Yan sanayi şarj aleti veya batarya telefona zarar verir mi?

İyi günler herkese. Huawei y6 2019 telefonum için orjinal samsung hızlı şarj aleti kullanıyorum. Bir sıkıntı olur mu? Yan sanayi şarj aleti veya bataryalar telefona zarar verir mi? Yan sanayi şarj aletlerinin kalitelilerinden kullansam sorun olur mu?
  15. I

Micro Sd Kart Sorunu

Yeni bir Micro sd kart aldım. Steamden aldığım oyunları yedekledim. Onları micro sd karta kopyaladım fakat oyunun adı yazan klasöre tıklayınca içi boş gözüküyor. Bazı klasörlerde sorun yok, bazıları boş gözüküyor. Kopyalarken micro sd kartın içine bakıyorum, dosyalar var fakat kopyalama...
  16. I

MP3 çalar şarz etme süresi

Goldmaster mp3 çalarım var. Kaç saatte şarz olur?
  17. I

Monitördeki görüntü anlık gidip geliyor

Powerboost marka monitörümde ara sıra görüntü anlık gidip geliyor. Ekran kararıyor, hemen geri geliyor görüntü. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu?
  18. I

Rise of the Tomb Raider'da suda en alta inmek

Oyunda sağa tıklayınca suya dalıyoruz. Mouse'da sağı basık tutmam lazım çünkü bırakırsam Lara ağzına taktığı suda nefes almaya yarayan aleti bırakıp su üstüne dönüyor. Sudayken en alta nasıl ineceğim?
  19. I

Bioshock ses problemi

İyi akşamlar. Bioshock oyununda oynarken ses gelmiyor. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu?
  20. I

Rise of the Tomb Raider'da

Jeotermal vadide %39'da takıldım. Zıpladıktan sonra halat atmamız gerekiyor. Nasıl yapacağım bunu?
  21. I

Oyunlardaki grafik ayarları

Oyuna ilk girdiğimizde ayarlarda görünen grafik ayarları oyunlardan en iyi performansı alacak şekilde otomatik olarak mı belirleniyor?
  22. I

Serious Sam 4 açılmıyor.

Steam'den aldığım Serious Sam 4 oyununu açarken "file signature verification failed" yazısı çıkıyor ve oyun açılmadan geri çıkıyor. Yardımcı olabilecek var mı?
  23. I

Oyun önerisi

Yeni çıkmış güzel bilgisayar oyunları önerir misiniz?
  24. I

Yan sanayi hızlı şarj aletiyle powerbank şarj etmek

Yan sanayi hızlı şarj aletiyle powerbank şarj etsem powerbank e zarar verir mi? powerbank in markası ACL 10000 lik
  25. I

Mp3 çaları usb ile bilgisayardan şarj edemiyorum.

Mp3 çalarımı bilgisayardan usb ile şarj edemiyorum. Fakat mp3 çaların usb bağlantı kablosunu telefonun şarj aletine takınca şarj oluyor. Mp3 çaları telefondan şarj etmek mp3 çalara zarar verir mi? Bilgisayardan usb ile nasıl şarj edebilirim?
  26. I

Yan sanayi şarj aletleri zararlı mı?

İyi günler.50 tl'ye Kensa marka hızlı şarj aleti aldım. Huawei y6 2019 telefon kullanıyorum. Telefonum hızlı şarjı destekliyor. Telefona herhangi bir zararı olur mu?
  27. I

Taşınabilir disk donanımı kaldırmadan bilgisayarı kapatmak

Taşınabilir diski donanımı kaldır demeden ve usb'den çıkarmadan kablosunu bilgisayarı kapatsam zararı olur mu? Seagate 1 TB markası.
  28. I

Şarj aletiyle başka marka telefon şarj etmek

İyi akşamlar. Huawei Y6 2019 marka telefonun şarj aletiyle başka markadaki telefonlar şarj edilirse zararlı etkileri olur mu?
  29. I

Klavyenin ışıkları yanmıyor

İyi günler Everest marka klavyemde ilk defa ışıkların yandığını fark ettim sadece bir defa yandı. Ondan önce sadece sağ üstte N harfi var tuş değil onun üstündeki ışık yanıyordu. Başka hiç bir ışık yanmıyordu ama klavye çalışıyordu. Işıkların yanmasını nasıl sağlayabilirim?
  30. I

Taşınabilir şarjı şarj etme süresi

İyi akşamlar.Huawei Y6 2019 telefonum için ACL PW-34 10000'lik taşınabilir şarj aldım.Bu şarj aletini şarj etmek için kaç saat şarjda takılı kalması lazım?
  31. I

huawei y6 2019 için taşınabilir şarj cihazı

Huawei y6 2019 telefonuma taşınabilir şarj cihazı alacağım.Tüm taşınabilir şarj cihazı markaları ve modelleri bu telefona uyumlu mudur?telefonumun şarj girişi tüm taşınabilir şarjlara uygun mu?
  32. I

mp3 çalar şarz etme ile ilgili

Subzero marka mp3 çalar aldım.Usb'den şarz ediliyor sadece.Kaç saat şarzda kalması lazım?Ayrıca tamamen şarz olduğunu nasıl anlarım?
  33. I

Bilgisayarımın işlemcisi kaçıncı nesil?

i5 -9400F 2.90 GHZ işlemcili bilgisayarım var.İşlemcinin kaçıncı nesil olduğunu nasıl öğrenebilirim?